Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 16:35:42 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 19 z 33 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-09-2010 20:00
- Cześć, jestem Jeff. - powiedział i uścisnął jej dłoń. Patrzyła się niby na niego, jednak nie prosto w oczy, a trochę obok... prosto w słońce.
- Nie oślepia Cię światło? - zapytał.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:05
Zaprzeczyłam.
-Niewidome osoby nie widzą słońca.- odpowiedziałam i wzruszyłam ramionami. -Miło Cię poznać, Jeff. Tam są Liam i Effy.- wskazałam głową na wodę, skąd dochodziły wesołe okrzyki dwójki (w tym nagiej dziewczyny). -...A gdzieś za nami powinna być Elena. Czym się tu zajmujesz?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 12-09-2010 20:05
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Pierre Chang
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 38

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:11
Pierre nie mógł sam sobie uwierzyć. Wtajemniczył w krąg zaufania dziewczynę z zewnątrz.
- Widzi pani... te niedźwiedzie są naszymi testerami. Odnaleźliśmy na wyspie wyjątkowe miejsce, ale musimy odpowiednio je przygotować by mógł wejść tam człowiek. Jeżeli chce się pani tam udać, proszę poprosić kogoś z Ochrony. Niech pani spyta o Orchideę. - spojrzał na stertę papierów dając do zrozumienia, że nie może z nią jechać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-09-2010 20:19
Na słowa 'niewidome osoby' poczuł, jak stopy zapadają mi się w piasek.
- Przepraszam. Nigdy nie poznałem nikogo... - brakowało mu tu odpowiedniego słowa - ... o Twoim stanie.
Wiedział, jak fatalnie to zabrzmiało, więc usiadł koło niej i spojrzał w kierunku taplających się w morzu.
- Jestem tutaj woźnym. Dzisiaj miałem pracę z jakimiś liśćmi i musiałem wozić drewno. Nic ciekawego, ale tak to już jest, jak się skończyło jeden semestr w podstawówce. - miał ochotę zacząć się użalać nad sobą, ale uznał to przy osobie niewidomej za niestosowne. Kłębiły się w jego głowie pytania, lecz trzymał język za zębami. Gapił się w morze. Gdy zobaczył śliczną panienkę bez stanika, serce zabiło mu szybciej - domyślał się, że dołu od stroju też raczej nie ma. Starał się jednak nie myśleć o tym, co zwykle w tej sytuacji. Traktował bowiem kobiety bardzo przedmiotowo.
- A czym ty się zajmujesz? - zapytał po chwili ciszy.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-09-2010 20:27
Liam fiknął tyłem do wody, gdyż spodziewał się raczej zawstydzenia ze strony Effy, niż tak zaskakującej reakcji. Koszulka zaczęła gdzieś odpływać, a sam ledwo wystawiając głowę z wody, zakrywał twarz dłońmi, broniąc się przed chlapnięciami Elizabeth. Gdy już był całkiem blisko niej, podciął ją nogą, tak że również i ona przewróciła się do wody. Liam stanął nad nią w rozkroku, uniemożliwiając ucieczkę i patrząc na jej dziecinnie rozbawioną twarz zapytał - Może mi wyjaśnisz co to miało znaczyć wtedy pod drzewem? Lubisz sobie pogrywać, hmm?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:37
Gdy mężczyzna opowiadał mi o swoim zajęciu, kopałam ręką malutki dołek z piasku obok. Próbowałam tym samym opanować falę złości, która nagle mnie opanowała. Tak bardzo nie lubiłam, gdy ktoś przepraszał... Za każdym razem ten sam schemat kończył się tak samo: przeprosinami. A przecież nie była to wina Jeffa, nie miał za co przepraszać... Westchnęłam. Zanim odpowiedziałam mu na pytanie, uplotłam z moich rudych włosów długi warkocz i spięłam go gumką, którą zawsze nosiłam na przegubie. Później powiedziałam z opanowaniem:
-Przyjechałam tu jako królik doświadczalny.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:43
-Myślę, że to będzie bardzo interesujące doświadczenie - powiedziała bez zawahania - Lubię wyzwania - stwierdziła i uścisnęła w geście pożegnania dłoń Changa - Dziękuję za poświęcony mi czas. Mam nadzieję, że jeszcze udzieli mi pan odpowiedzi na kilka pytań, które na pewno w trakcie badań będą się pojawiały.
Już miała wyjść, gdy o czymś sobie przypomniała:
- Dlaczego akurat niedźwiedzie polarne?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Pierre Chang
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 38

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:44
- Ponieważ w odróżnieniu od innych zwierząt mają bardzo rozbudowany system pojmowania i szybko się uczą. Poza tym ładnie wyglądają w klatkach prawda? - w końcu się uśmiechnął.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:49
Elena została gdzieś w tyle, podczas gdy reszta osób wbiegła do wody. Gdy zobaczyła że Effy zrzuciła ubranie, trochę ją zatkało. To było nieco dziwne i Elena na pewno nigdy nie zrobiłaby czegoś podobnego. Usiadła na piasku i podwinęła nogawki od spodni. Patrzyła gdzieś przed siebie, a do jej uszu docierały strzępki rozmowy Gigi z jakimś mężczyzną.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:50
Edgar, pracownik ochrony patrolował osiedle przez cały dzień, raz tylko wydawało mu się, że usłyszał strzał z broni lecz zignorował to. Wiedział że niedługo skończy mu się zmiana i będzie poszukać dzieciaka w celu wyjaśnienia podpalenia domku. Najpierw zidentyfikował go, dowiedział się od mieszkańców że Rafałek mieszka że swoim opiekunem Jackiem. Ich dom był prawie na peryferiach osiedla. Edgar zapukał do drzwi, miał nadzieję że dowie się czegoś.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 20:55
Lil nie wierzyła własnym oczom - uśmiechnął się! Samoistnie jej usta ukazały lśniące, białe zęby.
- Jak wrócę z... - tu zastanowiła się przez chwilę - ... z Orchidei, to pierwszą osobą, jaką odwiedzę będzie pan, panie Chang.
Wyszła z chatki z zupełnie innym humorem. Oczy radośnie jej migotały, a ręce drżały z podekscytowania.
Gdzie to miałam iść? Aaa, ochrona! - przypomniała sobie i nagle zdrętwiała. "...proszę poprosić kogoś z Ochrony" - zaświtało jej w mózgu. Ochrony! - krzyknęła do siebie w myślach. Przyspieszyła kroku. To nie może być byle kto. No właśnie - nie byle kto
Przygryzła wargę i skierowała się do biura ochrony. Po pewnym czasie była na miejscu.
- Szukam Howarda Barnetta - rzuciła pewnym tonem do pracowników przy monitorach.

zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-09-2010 20:57
Jeff głośno przełknął ślinę.
- Kim? Królikiem doświadczalnym? Co oni na Tobie robią? To ma coś wspólnego z... Twoim stanem? - zapytał z niedowierzaniem, tym razem dając upust zalewającej go fali pytań.
Kątem oka Jeff zauważył kolejną rudą kobietę (nie rozumiał fenomenu rudych, ale były dobre w łóżku), lecz nie miał czasu się jej przyjrzeć.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 21:05
Rafalkowi w końcu udało się uśpić niedźwiedzia, wejść do klatki i posprzątać po misiu. Niestety dobra passa się skończyła, gdy okazało się, że dzieciak zatrzasnął się wewnątrz klatki razem z niedźwiedziem, który wkrótce zacznie się budzić. Rafalek wpadł w panikę i zaczął walić swoimi małymi piąstkami w kraty.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 21:25
Pracownik spojrzał na nią i zawołał.
- Howaaaaaaaaaard. - smiley
Po chwili z pokoju obok wyszedł Barnett ubrany w Dharmowską kurtkę. Najwyraźniej nie spodziewał się wizyty takiego gościa, bo zamarł w bezruchu spoglądając na Lilith.
- W czym mogę pomóc? - spytał z uśmiechem, a do jego nozdrzy uderzył zapach perfum dziewczyny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 21:32
Edgar nie zastał nikogo w domu, znalazł tylko informacje że Rafałek pracuje na Hydrze, w stacji która jest na mniejszej wyspie. To teraz dowiedzieć się gdzie są łódki i popłynąć tam. Opuścił szybko ten dziwny dom i ruszył na przystań.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 21:41
Lil, podobnie jak to było ostatnim razem kiedy stanęła z Howardem twarzą w twarz, zdrętwiała. Jego wzrok skierowany na nią sprawił, że nie mogła przez chwilę nic z siebie wydusić. Dopiero po kilkunastu sekundach nabrała pewności siebie, która jak dotychczas nigdy jej nie opuszczała.
- Czy mogłabym porozmawiać z Tobą na osobności? - przez chwilę zastanowiła się czy powinna używać zwrotu bezpośredniego, ale uznała, że tak jednak jest dużo swobodniej, a Howard to przecież nie Chang.
W czasie, kiedy czekała na jego reakcję, objęła wzrokiem jego zmierzwione czarne włosy i lekki zarost, które tak dodawały mu uroku.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 21:57
Rzuciłem na nią krótkie, szybko urwane spojrzenie.
- Oczywiście. - poprawiłem kurtkę i skierowałem się do wyjścia, przytrzymując dziewczynie drzwi. Kiedy obok mnie przechodziła, poczułem mocniej zapach jej perfum, a jej włosy musnęły moją twarz. Byliśmy na świeżym powietrzu.
- Co sprowadza Cię do mnie? - spytałem z nieukrywanym uśmiechem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:15
Rafalek siedział w najdalszym kącie klatki i bez przerwy wpatrywał się przerażony w niedźwiedzia, który pochrapywał przez sen. Dzieciak wiedział, że jeśli nikt go nie uwolni, to będzie to jego marny koniec. Jakie życie, taka śmierć. - pomyślał, a w jego oczach pojawiły sie łzy.



Edytowane przez rafalek dnia 12-09-2010 22:15
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:15
Wzruszyłam ramionami.
-Tak naprawdę nie wiem, co będą ze mną robić. Chirurg, który ma prowadzić nade mną badania powiedział, że może przeprowadzić operację, po której będę widzieć. Zobaczymy, jak będzie- odparłam mu.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:17
Pytanie Liama przywołało mnie do porządku. Zaraz spochmurniałam. Jakby wbił we mnie wielką igłę. Stanęłam naprzeciwko niego i ani drgnęłam, mimo że fale były dosyć mocne. Spojrzałam mu prosto w oczy i dłuższą chwilę nic nie mówiłam.
- Nie. Nie lubię pogrywać... wielu rzeczy nie lubię- powiedziałam ostatecznie i wyszłam z wody. Nie zwróciłam uwagi nawet na faceta, który siedział przy Gigi. W dupie miałam czy się na mnie patrzy. Kogo to obchodzi? Należe do ludzi, których inni albo uwielbiają albo nienawidzą. Czasem aż trudno jest odróżnić tą nienawiść od uwielbienia. Założyłam na siebie z powrotem ciuchy, które po chwili idealnie przyległy do mokrego ciała, uwydatniając moje piersi. Usiadłam obok rudej Eleny, z którą chyba nie miałam jeszcze okazji rozmawiać. W tej chwili również się nie odezwałam, jedynie zapaliłam jednego papierosa, a drugiego wyciągnęłam w jej stronę.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 19 z 33 << < 16 17 18 19 20 21 22 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum