Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 08:31:17 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 4 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 41 z 89 << < 38 39 40 41 42 43 44 > >>
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 10:15
Emma spędziła poprzedni wieczór bardzo cicho i spokojnie jak na siebie. Po prostu źle się poczuła (być może to z przejedzenia, gdyż po takiej dwutygodniowej posusze kulinarnej nagle mieli wszystkiego pod dostatkiem i Szwedka korzystała z tego dość mocno) i siedziała sobie w którymś kącie wulkanu, gdzie niedługo potem zasnęła. Śniły jej się dziwne rzeczy, począwszy na dyrektorze jej szkoły, który zmienił się w dinozaura w okularach i uczył ją rumuńskiego, co było echem jednego z jej wcześniej snów, a skończywszy na snach dotyczących igrzysk i osób z nimi związanych (głównie z Davidem, który w jej śnie wydawał się być jeszcze bardziej genialny niż w rzeczywistości). Budząc się tego ranka czuła się rześko, nic jej już nie dolegało. Rozglądnęła się dookoła. Nowi ludzie... Tak, to, że oni tu przyszli to nie był sen. Czuła, że pozna dziś wielu ludzi i dużo czasu spędzi na rozmowie. Lubiła zarówno ludzi, jak i samą czynność gadania, więc uśmiechnięła się szeroko sama do siebie i z takim uśmiechem zasiadła do stołu i zaczęła jeść skromne śniadanie.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 10:28
Gordon po odwieszeniu się zagadał z Leah.
- W mojej był notesik i długopis, widzę, że lepiej Ci się trafiło.
Wtem ich rozmowę przerwał krzyk kobiety, która nagle padła na podłogę.
- Szybko, spróbujcie ją uzdrowić!
Martell rzucił to hasło w tłum, wiadomo kto spośród nich miał takowe umiejętności.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 10:39
Rudowłosa dopiero teraz zauważyła, że dzieje się coś nie tak. Otóż na ziemię padła Gabrielle, której nie widziała w ogóle od iluś dni, bardzo ciekawe skąd się tu wzięła. Postanowiła udać, że ją niezbyt to obchodzi i tylko co chwilę zerkała na kobietę, która prawdopodobnie leżała tam od wczoraj. Większą część czasu spędzała na gapieniu się na Gordona. Nie dlatego, że jakoś bardzo jej się podobał (chociaż nie był wcale brzydki), tylko po prostu dlatego, że interesowali ją ci obcy ludzie. Emma nalała sobie soku i zaczęła powoli go sączyć, co chwila z niepokojem spoglądając na Gabrielle.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 07-06-2012 10:43
- Co tu uczyć? Po prostu bierzesz i palisz - odparł mądrze, podając Cissy swojego skręta, by spróbowała. - Tylko nie zaciągaj się tak strasznie to się nie będziesz dusiła - dodał i wtem usłyszał jakiś krzyk. Nie wiedział co się dzieję, więc zerwał się z podłogi i zobaczył leżącą na ziemi kobietę. - Co się stało? - zapytał zdezorientowany.



Edytowane przez Flaku dnia 07-06-2012 10:43
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 11:20
Nagle usłyszałem krzyk i zrobiło się zamieszanie. Razem z innymi ruszyłem w stronę dochodzącego głosu i po chwili ujrzałem leżącą na ziemi Gabrielle, która prawdopodobnie była córką doktora Dolittle'a. Kobieta wyglądała tak, jakby spała. Zupełnie przypominała teraz bajkową Śnieżkę. Zmierzyłem wzrokiem pozostałych, próbując wyczytać z ich emocji winowajcę, jednak nic nie wyczułem. Ktoś musi bardzo dobrze się maskować. W końcu Gabrielle sama by się nie zabiła. Wtem David zadał bardzo mądre i istotne pytanie, które pewnie chciała zadać połowa ze zgromadzonych. - Krzyk i martwa kobieta leżąca na ziemi to jedyne znane nam fakty. Przynajmniej na razie. - odpowiedziałem Davidowi, cały czas nie odrywając wzroku od martwej dziewczyny.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 07-06-2012 13:12
- Aha - skwitował krótko, po czym podszedł do leżącej kobiety, by upewnić się, czy na pewno nie żyje. Rzeczywiście była martwa. Ale jak to się stało? Kto ją zabił? Sytuacja wyglądała naprawdę dziwnie, zresztą jak większość rzeczy, które działy się na tej arenie. David spojrzał na jej twarz, którą niby trochę kojarzył, ale na dobrą sprawę nawet nie wiedział jak dziewczyna miała na imię. Teraz były już dwie śmiertelne ofiary, co zapewne nie napawało entuzjazmem. - Ktoś coś widział? Może wypadałoby się stąd ulotnić, bo zaraz wszyscy zginiemy? - zaczął mówić, obserwując zaskakującą bierność pozostałych. On sam wypalił już kilka jointów, ale mimo to potrafił zachowywać się w miarę racjonalnie.



Edytowane przez Flaku dnia 07-06-2012 18:46
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 13:35
Cissy posłuchała mądrej porady Davida, kiwając ze zrozumieniem głową. Wciągnęła dym do ust i opuszczając kompletnie etap "zaciągnięcia" wypuściła go z gracją. Może nie do końca o to chodziło, ale przynajmniej nie kaszlała, nie ksztusiła i nie dusiła się. O tym, że w taki sposób palenie jest kompletnie bezcelowe tymczasowo postanowiła nie myśleć, uśmiechnięta oddając skręta w kierunku Bowkera.
W tym momencie zauważyła, że mężczyzna wstał i pobiegł w kierunku leżącej na ziemi Gabrielle. W pierwszej chwili myślała że kobieta po prostu upadła, ale słysząc żę jest martwa zamarła z przerażenia. Cissy była przekonana, że za śmiercią Gabrielle stoi ktoś z drugiej grupy, nie tracąc czasu na racjonalne myślenie i próbę obiektywnej oceny sytuacji.
- O nie kurwa, tak się bawić nie będziemy. Przychodzicie w pokojowych zamiarach i jedna z naszych ginie w niewyjaśnionych okolicznościach? - zapytała głośno. Zauważyła brak Leanne. - Gdzie ona jest?!


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 16:33
- Pewnie zamordowała Gabrielle i się ulotniła. Mało to takich cwaniaczków na świecie? - powiedziałem nad czymś się głęboko zastanawiając.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 16:37
Emma spoważniała dość mocno dopiero gdy usłyszała w słowach Garretta czy Cissy, że ta kobieta nie żyje. Spojrzała przerażona na jej ciało, faktycznie wszystko na to wskazywało. Ale... Dlaczego? Czemu Gabrielle pojawia się ni stąd ni zowąd, by zaraz potem zginąć? Czy to jakiś podstęp drugiej grupy? Nie, to wykluczone... Oni są dokładnie w tak samo beznadziejnej sytuacji co my... Czy to sprawka Haydena? Chce nas zastraszyć zaraz po tym jak udobruchał nas schronieniem? To też mało prawdopodobne... Może to po prostu kolejny nieszczęśliwy wypadek? Ale jednak czy nie za dużo już tych wypadków? Emma zamyśliła się patrząc w przestrzeń i siedząc nieruchomo. Póki co trzymała emocje na wodzy, chociaż kolejna śmierć spowodowała już u niej nieprzyjemny ścisk w gardle i lekkie drżenie palców.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 16:47
Cissy spojrzała z wdzięcznością na Garreta. Czuła że ani Emma, ani David do końca jej nie wierzą, więc to że z nią się zgodził odebrała jako miłą odmianę losu. Wciąż uważała, że to Leanne zrobiła jej krzywdę, i chociaż nie miała nawet cienia dowodu na to, że Rasoir skrzywdziła również i Gabrielle, to rzucając na nią oskarżenie w pewien sposób się na niej odgrywała.
- Poszukajmy jej zatem. Czas z nią porozmawiać o tym, jak bardzo była przeciwna rozwiązaniom siłowym.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 17:29
Skinieniem głowy potwierdziłem, że jestem z Cissy. Śmierć Gabrielle jakoś specjalnie nie odbiła się na mojej psychice, jednak trzeba było wyjaśnić tą zbrodnię choćby ze względu na moralność i zaspokojenie własnej ciekawości. Może Leanne naprawdę to zrobiła... ? Ruszyłem w poszukiwaniu owej dziewczyny.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 19:38
-Hej, może powoli z takimi oskarżeniami, co?!- zareagowałam gwałtownie, zbyt gwałtownie. Zazwyczaj nie byłam konfliktowa, ale kiedy coś mnie zdenerwowało, po prostu wybuchałam; tak było i tym razem. Po zjedzeniu kilku posiłków zdążyłam ustabilizować swój stan zdrowotny i powrócić do normalnego życia przynajmniej w pewnym stopniu. Stałam tuż przy ciele martwej dziewczyny, Gabrielle, zaciskając mocno pięści. Nieznani mi ludzie obrali sobie za ofiarę oskarżeń Leanne, co było kroplą, która przelała kielich goryczy.. Nie mieli prawa.-Znam Leanne już od jakiegoś czasu i nie wierzę by ona to zrobiła. Poszukajmy jej, ale nie rzucajmy się na nią od razu jak na winną. Powinniśmy być teraz ze sobą, a nie przeciwko sobie.


Are you, are you
Coming to the tree
Where they strung up a man they say murdered three
Strange things did happen here
No stranger would it be
If we met up at midnight in the hanging tree


Moc: Uzdrawianie
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 19:44
Nieświadoma niczego siedziałam skulona pod ścianą i uspokajałam oddech. Śpiewałam cicho pod nosem:
-Zastrzeliłem szeryfa, ale przysięgam, że to było w samoobronie...
Nie mając pojęcia, że właśni zostałam oskarżona o morderstwo, sięgnęłam smukłymi palcami po parciany worek z moim imieniem. Otworzyłam go i ze zdziwieniem patrzyłam, jak na moje nogi wysypują się karty do Euro-businessu.
-Hę?- przerwałam natychmiast śpiew i szybkim szarpnięciem wyrzuciłam na ziemi resztę: planszę, kostki, pionki. Ze zdziwieniem zaczęłam rozkładać wszystko na planszy.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 19:52
Przechodząc obok Gabrielle odwróciła wzrok. Nie można byłoby wmówić, że śpi: była rónie blada co Aaron, kiedy znaleźli jego zwłoki.
- Masz rację. Powinniśmy być ze sobą, a nie mordować się nawzajem, wgryzać się sobie w szyję i kij wie co jeszcze. - odpowiedziała Katarinie, uśmiechając się ironicznie. Nie ufała nikomu z "nowej" grupy.
- Pilnuj mnie, jakbym się za bardzo rozkręciła. Ta laska niesamowicie mnie wkurwia, a nie chcę mieć dzisiaj krwi na rękach. - zwróciła się do Garreta, idąc z nim korytarzem, z miną nie zdradzającą żadnych emocji.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 20:10
Spotkanie z nowymi ludźmi wydawało się Gordonowi ciekawe, jednak w tym momencie uznał je za przerażające. A w zasadzie za przerażającą uznał Cissy. Reszta wydawała się w miarę normalna, ale on kipiała agresją i sypała oskarżeniami.
- Katarina ma rację, nie wiadomo co się stało. Te dupki z góry mogą się nudzić i chcą nas jakoś "rozkręcić".



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 07-06-2012 20:52
David poszedł za Cissy bardziej z przyzwyczajenia, gdyż prawie cały czas za nią gdzieś łaził. Nawet nie wiedział jak wygląda Leanne, która została właśnie oskarżona o morderstwo. Zapewne kiedy ją znajdą to dowie się jak wygląda. Do takich dalekosiężnych wniosków doszedł w tym czasie, a chwilę później szedł już korytarzem. - Ci ludzie są dziwni - rzekł.



Edytowane przez Flaku dnia 07-06-2012 20:56
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 20:54
- Zawsze do usług. - powiedziałem i z ironicznym uśmiechem lekko się ukłoniłem Cissy. Ruszyłem wraz z dziewczyną korytarzem wypatrując jakichś śladów krwi, narzędzia zbrodni czy w końcu samego sprawcy. Po kilku chwilach przed oczyma ukazała się siedząca na ziemi i rozkładająca planszę do gry Euro-business. Ze zdziwieniem i zaciekawieniem jednocześnie przyglądałem się dziwnym zachowaniom Leanne. W międzyczasie czekałem na wybuch Franceski...


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 07-06-2012 20:56
David oczywiście też zobaczył dziewczynę rozkładającą planszę do gry. - Świetnie... Może zagramy? - zaproponował, wyłaniając się niczym duch zza pozostałej dwójki.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 21:02
Emma z jednej strony chciała pomóc Cissy, która znalazła się w trudnej sytuacji, z nią przecież najbardziej się kolegowała i szkoda jej było. Z drugiej jednak strony ta nowa grupa nie zrobiła Emmie nic złego i ciężko jej było na siłę się im przeciwstawić. Siedziała więc przy stole i bawiła się widelcem.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-06-2012 21:04
Wiedziałam, że blondynki nie przegadam, a dalsze dyskusje mogły doprowadzić tylko do poważniejszych konfliktów; zamilkłam. Ruszyłam jednak za resztą by mieć sytuację pod kontrolą.-W razie.. jakiejś sprzeczki czy bijatyki mogę liczyć na Ciebie, prawda?- szepnęłam w stronę Gordona, zrównawszy się z nim krokiem. Leah prawdopodobnie znajdowała się za nami, ale byłam pewna, że ją także mam po swojej stronie.


Are you, are you
Coming to the tree
Where they strung up a man they say murdered three
Strange things did happen here
No stranger would it be
If we met up at midnight in the hanging tree


Moc: Uzdrawianie

Edytowane przez Andzia dnia 07-06-2012 21:05
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 41 z 89 << < 38 39 40 41 42 43 44 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum