Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 06:32:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 4 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 39 z 89 << < 36 37 38 39 40 41 42 > >>
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 20:59
To wszystko nie zapowiadało się dobrze. Najpierw pojawienie sie nieznajomych, potem rozmowa z Leanne i jej próba zrzucenia na nią odpowiedzialności a teraz mężczyzna, który tak po prostu przerywa ich rozmowę. Cissy była na skraju wybuchu, dlatego ignorując pytanie Gordona usiadła na ziemi, wyciągnęła z plecaka czekoladę, którą połamała na kostki i położyła przed sobą, wkładając jedną kostkę do ust. Rozpływająca się na języku czekolada, chociaż gorzka, zadziałała uspokajająco.
- Chce ktoś? - zapytała, po czym zaczęła się śmiać. Uderzył ją komizm sytuacji, w której w ramach wyjątkowo chorego show polują na siebie jak zaszczute zwierzęta.



Edytowane przez mremka dnia 06-06-2012 21:01
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:04
Dyskusja między grupami toczyła się w najlepsze, ale Leah nie chciała brać w niej udziału. Skierowane w jej kierunku noże bądź sztylety nie zachęcały do wypowiedzenia choćby słowa. Szkotka podziwiała Leanne za to, że nie opanował ją strach i broniła ich grupę przed zarzutami pozostałych. A ją samą zeżarł strach i nie potrafiła nawet powiedzieć kilku słów, by ją poprzeć. W tej chwili odezwał się Gordon, przerywając rozmowę dziewczyn. Może miał rację? Może ta rozmowa nie miała sensu i rzeczywiście lepiej zachowywać się normalnie? Fajnie było tak myśleć, pomijając całe zagrożenie, po prostu uważać, że nikt nie jest nastawiony agresywnie do pozostałych. I chociaż sztylety nadal były wycelowane w ich stronę, Leah uczepiła się tej myśli, co dodało jej otuchy. Przecież oni mogą być równie przerażeni co ona sama, co jej grupa. Zresztą gdyby chcieli ich zaatakować już by to zrobili. Z tą myślą Leah podeszła do stołu i pochłaniając wzrokiem zgromadzone na nim jedzenie, usiadła na krześle.
- Nie wiem czy bezpiecznie jest otwierać te paczki, ale ja mam zamiar najpierw się porządnie najeść. - powiedziała z uśmiechem do Gordona i zaczęła jeść pierwsze co wpadło jej w ręce.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:08
A pierwsze w ręce wpadło jej jajko dziobaka na miękko.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:10
- W mojej była czekolada. - zwróciła się do kobiety, która właśnie dosiadała się do stołu, przesuwając tabliczkę kilka centrymetów przed siebie, oferując jej kostkę.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:14
Z mętlikiem w głowie jadłam pierś z kurczaka opiekaną w serze.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:15
- Lol, jajko dziobaka na miękko. - stwierdziła, patrząc na jajko dziobaka na miękko, które pierwsze wpadło jej w ręce. Nie miała ochoty go jeść, więc z chęcią przyjęła kostkę czekolady oferowaną przez dziewczynę z drugiej grupy. - Dzięki. - uśmiechnęła się, wkładając czekoladę do ust. Boże, jak dawno nie czuła tego smaku w ustach. - Skoro w twojej była czekolada, to chyba warto sprawdzić i nasze. Kto pierwszy? - przeniosła wzrok z Cissy, na paczuszki, a potem na Gordona.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-06-2012 21:16
Do tej pory nie wtrącałem się w rozmowy innych, jedynie analizując to co mówią. Podszedłem do jedynej osoby, o której mogłem powiedzieć, że ją znam i zapytałem - Smaczne?


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 06-06-2012 21:16
- W mojej było trochę maryśki -rzekł otwierając ponownie swoje pudełko. Z racji braku konkretnego zajęcia ponownie zabrał się za robienie skrętów. - Chce ktoś? - zapytał.



Edytowane przez Flaku dnia 06-06-2012 21:17
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11716

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:24
Gordon zbity z tropu, że w innych paczuszkach był tak nieprzydatne rzeczy wziął swoją i otworzył, a w środku... był długopis i mały notesik z złotym podpisem na okładce "Pamiętnik Gordona".
- Tia... - mruknął ponuro, jednak schował prezent do tylnej kieszeni.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:24
-Pleśniowy byłby lepszy. Żółty to pójście na łatwiznę...- westchnęłam i przesunęłam się, by Kasper mógł usiąść obok mnie. -Dowiedziałeś się wreszcie, co mogą robić te twoje kule?- spytałam tak, jakby wszystko, co miało miejsce moment temu w ogóle się nie wydarzyło.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:29
- Ee, nie dzięki. - odrzekła w stronę Davida, którego imienia nie znała i wróciła do jedzenia. Tym razem w ręce wpadł jej kurczak, a ponieważ było to coś normalnego, zaczęła jeść. - Co jest w twojej, Gordon? - zapytała, widząc, że mężczyzna otworzył już swoją paczkę, ale nie mogąc dostrzec co było jej zawartością.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-06-2012 21:30
- Tak. - odpowiedziałem z uśmiechem i ulgą, że nie został poruszony temat ostatniej dyskusji. - Nie chcę być nieskromny, ale nawet już trochę opanowałem sztukę ich tworzenia. A ich funkcja jest banalna... - powiedziałem i zawiesiłem głos by wykonać jedną z takich kul. Gdy powstała umieściłem ją pod stolikiem, pod którym rozbłysnęło światła. - Tak to działa... - rzekłem i spojrzałem na kobietę, zmieniając temat na taki, od którego chciałem niedawno uciec. - Jak myślisz, co będzie dalej z nami? To jest coraz bardziej bez sensu i nadziei na jakąś pozytywną zmianę - ze stołu wziąłem winogrono i zacząłem je jeść.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:35
Przez chwilę wpatrywałam się w blask kuli, który oświetlił mi nogi i dłonie. Dopiero w świetle zauważyłam, jak bardzo brudni jesteśmy: całe ręce miałam szare, kombinezon ubłocony po kolana.
-Chyba nasi organizatorzy się nie spisali zbyt dobrze. Miejmy nadzieję, że chociaż oglądalność im za to spada.- powiedziałam i parsknęłam cichym śmiechem. Spojrzałam prosto na mężczyznę i dopiero gdy nasze spojrzenia się spotkały, odwróciłam wzrok.
-Nie pojesz sobie tym.- powiedziałam, wskazując na winogrona.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 06-06-2012 21:44
David miał wrażenie, że jest tu kompletnie niepotrzebny. On oferuje im taki towar, a wszyscy zachowują się jakby niczego nie widzieli. Raptem jedna osoba pofatygowała się odpowiedzieć krótkim: "nie, dzięki". - Ludzie są jednak dziwni - pomyślał sobie, gapiąc się w kurczaka, który leżał na stole. Kiedy zrobił już kilka skrętów, zaczął palić. Generalnie to na razie nie wiele go obchodziło. Po chwili pod stołem zauważył dziwne światło. Pochylił się więc i spojrzał na podłogę. - Aha - skomentował zobaczywszy rozświetloną kulę, która pojawiła się tam nie wiadomo skąd. Naprawdę nic już nie było go w stanie zaskoczyć.



Edytowane przez Flaku dnia 06-06-2012 21:45
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gilian
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gilian Trevor

Postów: 45

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:50
Gilian co prawda odsunął się od Leanne, ale nadal bacznie ją obserwował.
- Nie ufac jej... Ona jest zdradliwa... - mruczał pod nosem, niczym swoją własną mantrę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-06-2012 21:51
Na komentarz dotyczący jedzonych przeze mnie winogron, odparłem gestem w stylu "e tam". Akurat jedzenie nie było w chwili obecnej dla mnie priorytetem i nawet jeżeli byłem głodny, to tego nie odczuwałem. Nie bardzo wiedziałem co ze sobą zrobić, gdzie iść, czym się zająć. Gdybym był na Lostowej wyspie pewnie poszedłbym na wędrówkę, podczas której odkryłbym coś. Ale tu? Siedziałem w miejscu bez konkretnego celu. - Zamierzasz zostać z tymi dziwnymi ludźmi? - ponownie zadałem pytanie. - Znów nas mogą zaatakować.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gavin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 62

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:52
Gavin olał resztę w 100%. Dla niego najważniejsza była Ginny. W swojej paczuszce znalazł sole trzeźwiące i natychmiast je wypróbował. Dziewczyna otworzyła oczy i wyszeptała jego imię, ale nadal była zbyt słaba.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:55
-A mamy coś lepszego do roboty?- skrzywiłam się i w tym momencie odezwał się Gillian. -Słuchaj, gościu.- powiedziałam z lekkim zniesmaczeniem. -Odwalisz się ode mnie wreszcie?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:55
Zawsze tak było: Cissy najpierw reagowała zbyt agresywnie, zbyt nerwowo, żeby chwilę potem być zupełnie spokojna. Spojrzała na pochylającego się Davida i pociągnęła go mocno za rękę, tak że wylądował na ziemi obok niej.
- Siema. - przywitała się jak gdyby nigdy nic, nie zwracając uwagi na jego poddenerwowaną minę. - Masz teraz jakiś konkretny plan, mądralo? No, poza jaraniem. - spojrzała na skręta, którym David zaciągał się z niebywałą wprawą.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gilian
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Gilian Trevor

Postów: 45

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-06-2012 21:56
- I kto to mówi! - odparł z oburzeniem. - Prawie przez ciebie zginąłem!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 39 z 89 << < 36 37 38 39 40 41 42 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum