Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 29 2024 03:29:45 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Lincoln 4 days
Umbastyczny 5 days
Otherwoman 5 days
Flaku 3 weeks
Isabelle 5 weeks
Michal13 weeks
chlaaron22 weeks
mrOTHER24 weeks
Diego24 weeks
shimano30 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 22 z 89 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 20:54
- Sama nie wiem... nie jestem co do tego przekonana... Z drugiej strony mogło się wydarzyć tam coś ciekawego, a mi się już tutaj nudzi. Z trzeciej strony może się tam czaić jakieś zło i niebezpieczeństwo i możemy nie wyjść z tego żywi... - Emma podrapała się po głowie i czekała co powie dalej David Bowker.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 25-05-2012 21:10
- Nie będę teraz korzystał z moich najlepszych argumentów z wiadomych przyczyn... W takim razie możemy tam pójść dlatego, że sądzę iż to dobry pomysł. Co ty na to? - rzekł.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 21:13
- Nie ma tak łatwo. Namowy nie mogą być takie krótkie. Według mnie wygarnięcie przez ciebie najlepszych argumentów byłoby teraz wskazane.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 25-05-2012 21:16
- No właśnie o to mi chodzi, że jeśli teraz użyję moich najlepszych argumentów to zbyt szybko Cię przekonam - zauważył mądrze.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 21:21
- A, o to chodzi! David, ależ ty jesteś mądry... - pochwaliła go i zalotnie zatrzepotała rzęsami. - Jednak twój słaby argument związany z tym, że sądzisz, że to dobry pomysł wydaje mi się zbyt słaby. Może wygarniesz coś ciut lepszego?


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 21:24
- To może zapalmy fajkę pokoju? - wtrąciłem się do rozmowy, całkiem zapominając, że fajka już dawno została zgubiona. Podrapałem się po głowie, próbując wymyślić sposób na długie przekonywania i narady. - Albo może najpierw pomódlmy się o zesłanie nam sposobu na długą naradę, dzięki czemu będziemy tutaj siedzieć trochę dłużej, dokładnie tak jak chcieliśmy. Później może dostaniemy ten sposób na długotrwałe rozmowy, wtedy zaś oczywiście przekonani ruszymy w ustaloną stronę. Jeśli zaś nie dostaniemy, to tym lepiej, bo narada będzie trwać jeszcze dłużej. W obu przypadkach powinniśmy uzyskać zamierzone cele. Co wy na to?


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 21:32
- Uwierz koleżanko, że mi też to się nie podoba. Bierzemy udział w jakiejś chorej grze i to niestety nie my ustalamy zasady. - odparła ze smutkiem, ignorując rozmawiających Emmę i Davida.
- Co do drugiej grupy, wiem że chodzą gdzieś po dżungli; co więcej spotkałam ich. Wydawali się być pokojowo nastawieni, ale niedługo później przekonałam się że tak nie jest, dlatego wolę się na razie trzymać od nich z daleka. - mówiła, patrząc na poranione dłonie kobiety. Zrobiły na niej spore wrażenie, bo do tej pory - poza incydentem z ugryzieniem - nie spotkała się z przemocą z niczyjej strony, tak jakby całe te igrzyska były na niby.
- Dlatego myślę że ten dym... - machnęła ręką w stronę szarej smugi- .. to mogą być oni.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 25-05-2012 21:38
- Powiedziałeś tak dużo zdań, że zapomniałem co mówiłeś na początku - zwrócił się do Garretta.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 21:40
- To źli ludzie... obserwowałam ich w dżungli, oni na szczęście mnie nie widzieli. To było przed tym jak trafiłam do tej jaskini, w której mnie znaleźliście. Zauważyłam ich kiedy uciekałam przed złymi ludźmi. Myślałam, że są dobrzy i chciałam się przyłączyć, ale musiałam uciekać, bo tamci byli już blisko. - powiedziała głośno wzdychając. Pomyślała o biednej siostrze swojego ukochanego, którą traktowała jak swoją własną, a teraz była w rękach nieodpowiednich ludzi. - To na pewno są oni, ale czy mamy inne wyjście? Jeśli nie zagramy według wskazówek tego chorego człowieka on się zemści, uwierz mi. To chory człowiek, wiem coś o tym.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 21:50
- Aha. - odpowiedziałem do Davida i zacząłem sie zastanawiać, czy mężczyzna nie ma jakichś problemów zdrowotnych. W końcu zapominanie w tak młodym wieku nie jest zbyt normalne. - No to zgadzam się z waszymi pomysłami.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 25-05-2012 21:54
- Emmo wybacz... Sugerujesz, bym wygarnął coś ciut lepszego? W takim razie możemy tam pójść ponieważ... tam jest bliżej niż do wulkanu - odparł, chociaż w gruncie rzeczy nie wiedział dokąd rzeczywiście jest bliżej.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 22:23
Cissy patrzyła na kobietę z rosnącym przerażeniem. Gdzieś uleciał beztroski humor, i chociaż chciała obrócić słowa Anastasi w żart - nie potrafiła. Cały czas pobyt na arenie Igrzysk traktowała jak przygodę; nie do końca rozumiejąc w co się wpakowała. Patrząc na Brown, przerażoną i pokaleczoną czuła się jakby przynajmniej dostała w twarz.
- Przepraszam, że Cię zaatakowałam. - wydusiła tylko z siebie. Kobieta miała rację, musieli robić to czego życzył sobie Hayden.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 22:34
- Nie... nie powinnaś przepraszać. Rozumiem Ciebie doskonale, przychodzi nagle jakaś nowa osoba, a ktoś drugi nagle dostaje ataku... w końcu jesteście grupą, która w jakiś sposób się zgrała ze sobą. Twoja reakcja była obronna i zrozumiana, nie ma sprawy, nie mam tego za złe. - starała się uśmiechnąć, ale nie potrafiła tego zrobić. Wielkim sukcesem dla niej było i tak to, że nie siedziała teraz w rozpaczy i nie płakała, ale to była zasługa tego mężczyzny. - Ten chory człowiek o którym ciągle nawijacie porwał bardzo bliską mi osobę, bo znam jego sekrety i obiecał mi, że jeśli któryś z nich wyjawię to ją zamorduje na dodatek wplątał mnie w tą grę... chorą z nieludzkimi zasadami.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-05-2012 23:09
Spojrzała na nią ze zdziwieniem, zapominając na chwilę o bólu głowy.
- Jak to porwał? Zawsze myślałam że ludzi porywają tylko w filmach. Czy Hayden jest jakimś pieprzonym mafiosem? - zapytała, kręcąc z niedowierzaniem głową. Niestety, zrobiła to zbyt energicznie jak na swój stan dlatego syknęła cicho z bólu, zaciskając powieki. Intensywny zapach dymu potęgował uczucie mdłości i po raz kolejny pogratulowała sobie pustego żołądka. Nigdy więcej alkoholu - wygłosiła w myślach bardzo często spotykany w takich sytuacjach frazes.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-05-2012 09:41
Emma spała.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-05-2012 12:36
- Nie wiem, czy to mafioza takich informacji o nim nie posiadam, ale wiem że ma ogromne wpływy i jest typowym manipulantem. Jeśli oglądałaś taki serial jak Lost to będziesz wiedziała, że po części jest podobny do niejakiego Bena. - rzekła cicho rozglądając się dookoła. - Chyba powinniśmy się powoli zbierać, chyba że macie inne plany to ja wam nie nie będę w nich przeszkadzała...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-05-2012 13:25
- Lost? - spojrzała w bok, próbując przypomnieć sobie czy kiedykolwiek słyszała o takim serialu. - Chyba nie kojarzę. Szkoda mi czasu na seriale. Nigdy nie zrozumiem co jest ciekawego w śledzeniu losów wyimaginowanych bohaterów, tak jakby moje własne życie nie było wystarczająco interesujące. Kompletny brak umiejętności gospodarowania wolnym czasem, jak dla mnie. - spojrzała na kobietę, zastanawiając sie przez chwilę nad tym czy się nie obrazi za jej słowa.
- Właśnie, chodźmy. - zgodziła się z Anastasią, po raz kolejny zmuszając się do dźwignięcia z ziemi. Jęknęła cicho: długa wyprawa była ostatnią rzeczą o której teraz marzyła, dużo chętniej położyłaby się na trawie i poszła dalej spać. Podeszła do siedzącego niedaleko Davida i stanęła nad nim, zasłaniając mu słońce.
- Słyszałam, że chcesz mnie zanieść.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 26-05-2012 14:56
David właśnie pochłonięty był niezwykle interesującym zajęciem, czyli oglądaniem nieba. Cissy niestety mu w tym przeszkodziła. - Naprawdę? - rzekł nie mając o dziwo w zanadrzu żadnej ciekawej riposty. Podniósł się więc z ziemi i wziął do ręki najpotrzebniejszą rzecz, czyli butelkę wody. - Ja jestem gotowy. Wiadomo już dokąd najpierw idziemy? - zapytał.



Edytowane przez Flaku dnia 26-05-2012 14:58
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-05-2012 15:13
- No naprawdę. Nie żebym szalała z radości z tego powodu, ale słyszałam takie plotki. - wyszczerzyła się do mężczyzny, widząc na jego twarzy wyraz poddenerwowania. Zapakowała do plecaka sztylet. Nie przydał co prawda na "polowaniu", ale może jeszcze zrobi z niego użytek. Wyrównała obciążenie obu ramion kilkoma butelkami wody i spojrzała wyczekująco w kierunku pozostałych.
- Myślałam, że po prostu w stronę tego dymu. No, chyba że zaplanowaliście inną trasę, to słucham uważnie.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-05-2012 15:45
Ja tymczasem powoli szedłem w kierunku owego dymu, przy okazji zacząłem polować. Nie bałem się skonfrontować z kimkolwiek, kto mógł być przy dymie, bo miałem przecież tarczę. Podczas tych paru dni pracowałem nad jej wywołaniem i szło mi coraz lepiej. Miałem nadzieję, że w razie potrzeby będę potrafił z niej skorzystać.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 22 z 89 << < 19 20 21 22 23 24 25 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Archiwum