Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 16 2024 12:04:23 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman 5 days
Umbastyczny 6 days
Flaku 1 week
Isabelle 3 weeks
Michal11 weeks
chlaaron20 weeks
Lincoln22 weeks
mrOTHER22 weeks
Diego23 weeks
shimano28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 17 z 89 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 21:45
- Wiecie co mi to przypomina? Wielką kupę. - skomentowałem krótko pojawienie się głazu z dziurą pośrodku. Chwilkę się zastanawiałem, wpatrując się w głaz, do czego tak naprawdę on może służyć. Może ma jakieś specjalne właściwości? A może świeci w nocy na zielono? Chcąc nie chcąc udałem się zaraz za Davidem do środka w celu zwiedzenia skały.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Nina


Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 21:48
-Co ty ro.... - chciała powiedziec coś, ale głos uwiązł jej w gardle więc tylko patrzyła jak David znika w ciemności. - Ej ale tam może byc niebezpiecznie... To przecież ten wariat to przysłał... - zacinała się lekko. Kiedy Garrett też wszedł tylko westchnęła. - Też idę. - I przekroczyła próg skały. Nie daleko zaszła bo okazała się że Bowker stał kilka kroków dalej. W ciemności nic nie widziała, więc naturalne, że na niego wpadła.
- Yyy.. sorry.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 23-05-2012 21:51
W środku było nawet przytulnie. Nie wyglądało to na dom jakiegoś rządnego krwi dzikiego stwora, więc mogli się tam na chwilę zadomowić. Na ziemi nie było wprawdzie żadnych materacy, a ściany o dziwo były ze skały. David instynktownie złapał za jedną z nich szukając przełącznika do zapalania światła, jednak nic takiego nie znalazł. - Milusio - odparł po chwili, czując na swoich plecach oddech Adrianny. - Chyba możecie wejść - rzekł do pozostałych.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Nina


Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 21:55
Wtedy usłyszeli z kąta jakieś ciche łkanie. Było ciemno więc nic nie było widac. Płacz nasilił się, więc fajnie jakbyście się zainteresowali tym kimś w potrzebie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 23-05-2012 21:59
David lekko się przestraszył, kiedy coś usłyszał i zrobił nagły ruch w tył potrącając przy tym Adriannę. - Oj wybacz - przeprosił. Miał teraz zamiar udawać odważnego, ale chyba mu nie wyszło. Po chwili ogarnął się i zorientował, że to płacz jakiejś osoby. - Kim jesteś? - rzekł do niej.



Edytowane przez Flaku dnia 23-05-2012 21:59
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 22:01
- Chyba pojebało was ostro. Pojawia się znikąd jakaś jaskinia a wy tak po prostu wbijacie do środka? To tak jakbyście napisali sobie na czoło "proszę, zabij mnie". - mruknęła do towarzyszy, nadzwyczaj chętnych do zwiedzania wnętrza skały. - Ja nie wchodzę. - zadecydowała, zmieniając pozycję na półleżącą i opierając głowę o drzewo.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 22:04
Siedziała i łkała. To nic nowego, kiwała się w jedną i w drugą stronę, po jej policzkach spływały ogromne łzy. Siedziała w samotności, nie wiedziała gdzie się nawet znajduje, co to za okropne miejsce. Skuliła się, gdyż powoli robiło jej się zimno, nieprzyjemny dreszcz zdążył się już zaaklimatyzować na jej delikatnym ciele. Jeszcze chwila a oszaleje, bała się wstać. Bała się zrobić cokolwiek, była zagubiona. Pragnęła zamknąć oczy i obudzić się w ciepłym i przyjemnym łóżku, chciałaby żeby to wszystko okazało się zwykłym snem. Ktoś ją zaraz uszczypnie i obudzi się, będzie sobą, jednak tak się nie stało. Nagle usłyszała jakiś męski głos. Podniosła się, adrenalina podskoczyła, zrobiła krok do tyłu.
- Kto tu jest? Kim jesteś?! Nie zbliżaj się! - wykrzyknęła płaczliwym tonem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 23-05-2012 22:09
- Spokojnie, nic Ci nie zrobię. Jestem David, a ty? - zaczął bawić się w psychologa, prowadząc filozoficzną rozmowę.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 22:14
- Nie zbliżaj się! Mówię do Ciebie! Już ja was znam... nie zrobicie krzywdy, jasne! Tamci też tak mówili! Nie podchodź, bo... bo... rzucę kamieniem! - wykrzyknęła i zaczęła nerwowo szukać kamienia, schyliła się i gdy tylko dłonią namacała jakiś większy, wzięła go do ręki. Nie miała pojęcia gdzie jest mężczyzna, ale miała nadzieję, że to pomoże i się odczepi. Nadal głośno płakała, co było słychać. - Wynocha! Ale to już!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 22:18
Cissy usłyszała podniesione głosy z zewnątrz jaskini, dlatego wstała, zaciekawiona tym co się dzieje w środku. Weszła, rozglądając się uważnie, jednak w środku było zupełnie ciemno. Nawet jeżeli ktoś się ukrywał w środku, mieli przewagę liczebną więc nie dadzą sobie zrobić krzywdy.
- Ktoś tu jest? - zapytała, a jej pytanie odbiło się echem od ścian jaskini.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 23-05-2012 22:19
- Ok, ok nie podchodzę... - zatrzymał się na wypadek gdyby dziewczyna naprawdę chciała rzucać kamieniami. Nie uśmiechało mu się dostać jakimś. David kompletnie je nie widział, gdyż było bardzo ciemno, ale sądząc po dochodzącym głosie, wiedział mniej więcej w którym miejscu jest. - Możesz powiedzieć nam, jacy tamci? I skąd w ogóle się tu wzięłaś? - zaczął wypytywać. Nie wiedział, czy nieznajoma mówi prawdę, a może tylko udaje? Może jest podstawiona przez Haydena? Wtedy do środka weszła Cissy. - Cicho... - szepnął do niej.



Edytowane przez Flaku dnia 23-05-2012 22:21
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 22:23
- Myślicie, że dam się nabrać? Udajecie... świetnie udajecie to wam mogę przyznać! Jesteście w tym świetni! Sprowadziliście mnie tutaj i nie dostaniecie mnie żywą bez walki! Nie poddam się! Umrę z gonością! Słyszysz?! Nie dostaniesz mnie tak łatwo! Podejdzie tutaj tylko ktoś, a przysięgam, że obrzucę was kamieniami! - ciągle krzyczała, a kawałkiem ubrania próbowała ocierać łzy, wolała żeby nikt nie wiedział, iż miała chwilę słabości i płakała. - Nie żartuję! Dostaliście mnie już raz, drugiego nie będzie, więc ostrzegam was! Wynoście się stąd!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 23-05-2012 22:30
- Może inaczej... Nie jesteśmy jednymi z tamtych. Bierzemy udział w jakiś popieprzonych Igrzyskach, a to jest niby nasza arena - próbował wyjaśnić, chociaż i tak myślał, a raczej był pewien, że ta histeryczka i tak nic nie zrozumie.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 22:30
- Ej laska, spokojnie. Wszyscy siedzimy w tym bagnie, i nikt z nas nie chce zrobić Ci krzywdy. Właściwie to żyjemy w zgodzie. - powiedziała, nie mogąc się powstrzymać od walnięcia Davida pięścią w brzuch. - Co mamy zrobić żeby Cię przekonać, że jesteśmy nastawieni pokojowo?


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 23-05-2012 22:34
David spojrzał na Cissy z wyrazem twarzy mówiącym: "Kiedy ja mówię, ty siedzisz cicho". Oczywiście ona tego nie widziała, bo było zbyt ciemno. Na szczęście.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 22:39
- Nie wiem! A jaką mam pewność, że mówicie prawdę? Taką jak wy o tym, że ja nie kłamię! Czyli żadną! - wykrzyknęła, wciąż im nie wierzyła i bała się wyjść, mocniej ścisnęła kamień w dłoni, ale nie zamierzała go rzucać w ich stronę, nie była takim typem osoby. - Udowodnijcie to jakoś! No czekam! Jak nie to zacznę rzucać, dlatego jeśli to WY to radzę wam się stąd wynosić! Nie będę taka miła! Nie dam się drugi raz, nie zrobicie mi krzywdy, już nie!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 23-05-2012 22:45
David zastanawiał się w jaki niby sposób ma jej to udowodnić, ale nie wymyślił nic sensownego. - No widzisz... Oboje jesteśmy w takiej samej sytuacji, więc wyjdźmy na zewnątrz i porozmawiajmy - odezwał się w końcu, mając nadzieję, że uda się mu przekonać dziewczynę nawet w tak banalny sposób.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 23:05
- Jeżeli chcielibyśmy zrobić Ci krzywdę to już by Cię nie było, bo jest nas więcej, a mimo to gadamy, prawda? - zauważyła Cissy, ignorując spojrzenie zdenerwowanego Davida gdyż nie miała zamiaru go słuchać. - Wyjdziemy teraz stąd, a Ty do nas dołączysz. Co Ty na to?


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 23:08
- W porządku... masz rację, zgadzam się. Wyjdę tylko pod tym warunkiem, że wy najpierw to zrobicie. - powiedziała, nie miała jednak zamiaru puszczać kamień, który wciąż miała w rękach. Tylko czekała, aż oni się odsuną, jednak czy można im wierzysz? Obawiała się, że zrobię jej krzywdę, jak Tamci... już coś o tym wiedziała i nie chciała tego potworzyć. Pamiętała to co Oni jej zrobili, bardzo dobrze. Cała się telepała z nerwów.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2012 23:18
Cissy opuściła jaskinię, ciągnąc za sobą Davida, trzymając go za skraj koszuli.
- Patrz, taki się nudny wieczór zapowiadał a tu proszę. Nowa koleżanka w klasie, może z nią się lepiej dogadasz. - zwróciła się cicho do Bowkera. - Okej, wyszliśmy. Twoja kolej.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 17 z 89 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Archiwum