Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 09 2024 09:52:21 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Co byś zrobił, gdyby...
Alernatywna historia...
powrót do przeszłości
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:17:33
Otherwoman15:17:32
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego13 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta29 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 9 z 89 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-05-2012 22:29
- No sam widzisz, steruje sobie wiatrem... - wskazał na zgaszone ognisko, sugerując, by Emma zapaliła je ponownie. - Ta dziewczyna, którą spotkałeś to zapewne Cissy. Odłączyła się od nas jakiś czas temu... Chyba nic jej nie jest? - zastanowił się przez chwilę.

Po chwili Emma stanęła przed nim. - Możesz się przesunąć? Chciałbym upiec wiewiórkę - rzekł.



Edytowane przez Flaku dnia 21-05-2012 22:31
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 22:36
- Ależ mogę... - powiedziała naburmuszona i nie chcąc tego, ustąpiła Davidowi. Jak można w ogóle piec wiewiórki...


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 22:42
- Ej, wy macie fajnie. - powiedziałem.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 22:43
- Czemu mamy fajnie? - spytała zaciekawiona Emma.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 22:48
Po dość długim marszu zdecydowała się na chwilę odpoczynku. Wyciągnęła z plecaka bułki i zaczęła je jeść, odgryzając z trudem kolejne kęsy. Nie były pierwszej świeżości, ale przynajmniej były jedzeniem. Wbrew wskazaniom trenera, Cissy zawsze przychodziła na treningi najedzona i własnie wtedy osiągała najlepsze wyniki. Teraz, permanentnie głodna, z ciągłym uczuciem ssania w żołądku czuła się jak bez nogi, albo przynajmniej z kontuzją.
I wtedy wpadł jej do głowy pomysł. Skoro jej "towarzysze" z grupy postanowili się sformować w mini-społeczność, na pewno mają zapasy wody i jedzenia. Ona miała cały plecak mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy. Włożyła do ust resztę bułki, otrzepała ręce i wstała. Czas na mały handel.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 21-05-2012 22:50
David spenetrował właśnie wzrokiem martwą wiewiórkę, która zwisała z jego bełty nad rozpalonym ogniskiem. Wtem zamyślił się na chwilę, a jego moce po raz kolejny dały o sobie znać. Znowu nieświadomie pojawił się podmuch, który jednak nie był na tyle mocny, by zgasić ogniska. - Ojej!



Edytowane przez Flaku dnia 21-05-2012 22:55
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 22:57
- Wy to już opanowaliście? Ja musiałem sobie dosyć mocno wpoić, że nie chcę, aby ta Cissy mnie widziała. - zamilkłem na moment, obróciłem wiewiórkę i po chwili dodałem zanosząc się ze śmiechu. - Widzielibyście jej minę - zacząłem rechotać (nie jak żaba, Lajon) na wspomnienie tego incydentu:



If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:07
- David ogarnij się z tą twoją mocą - wysyczała niemal w jego w jego stronę Emma. Jakimś cudem ognisko przetrwało ten podmuch.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:09
Cissy odrapała się po ranie, niechcący ją rozdrapując. Strużka świeżej, ciepłej krwi spłynęła po jej szyi, tworząc powiększającą się plamę na jasnej koszulce. Teraz przynajmniej góra jej ubioru komponowała się z zakrwawionymi wcześniej spodniami.
Nie musiała długo szukać grupy, gdyż już z daleka wyczuła zapach ogniska. Byli naprawdę nieostrożni: jeżeli gdzieś w okolicy krążą ci szaleńcy, którzy na dzień dobry podrzynają gardła, ich biwak może zakończyć się zaskakująco nieprzyjemnie. Wkroczyła pewnym krokiem na polanę, wyciągając jednak przed siebie maczetę. Wyglądała jak antyterrorystka z kiczowatego serialu kryminalnego, która wkracza na akcję.
- Witam. Chciałabym porozmawiać, jeżeli nie macie nic przeciwko. - powiedziała wyjątkowo spokojnie, jednak wciąż trzymając w pogotowiu maczetę.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:11
Odchrząknąłem na widok dziewczyny, z której przed chwilą się śmiałem. Spojrzałem na nią i wyprostowałem się w miejscu. Podrapałem się w tył głowy i skierowałem wzrok na tańczące płomienie.


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:12
Szwedka aż poskoczyła.
- Cissy! Cissy, po co ci ta maczeta? Dlaczego jesteś zakrwawiona? Co się stało? Wszystko dobrze? O czym chcesz rozmawiać? - zasypała ją od razu pytaniami. Nie podeszła do niej blisko, bo się nieco jej bała.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:18
Cissy uciszyła Emmę gestem ręki. Chyba nikogo nie brakowało: wszyscy siedzieli przy ognisku jak starzy znajomi.
- Cała ta dżungla pełna jest pojebów z mocami dużo potężniejszymi niż wasze. Jedna panna próbowała mi wczoraj poderżnąć gardło. - odpowiedziała, wskazując palcem na ranę na szyi.
- Gra się zaczęła, nawet jeżeli tego nie chcemy, i udawanie że jesteśmy tutaj na obozie harcerskim niczego nie zmieni. Mam sztylet, który chętnie wymienię na wodę i coś do jedzenia. Zainteresowani?


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:23
Do Emmy wciąż nie bardzo docierało to o czym powiedziała właśnie kobieta. Jako że sama nie odczuła tutaj przemocy ze strony innych, to uważała, że żadnego prawdziwego zagrożenia nie ma.
- Cissy... - zaczęła czule. - Mamy owoce i wodę i nie potrzebujemy się chyba za nic wymieniać. Bierz co chcesz. Usiądź z nami na spokojnie i opowiedz dokładnie co ci się właściwie przydarzyło...


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:32
- Tak? I co dalej? Jutro obudzę się bez ręki? - zapytała, przyglądając się podejrzliwie Emmie, opuszczając jednak maczetę. Była dosyć ciężka, a Cissy wciąż była osłabiona po utracie sporej ilości krwi.
- To że my...wy...zdecydowaliście żyć w pokoju, nie znaczy że reszta uczestników myśli podobnie. Hayden chce mieć zwycięzcę, a nie grupę zwycięzców.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:38
Emma odetchnęła bezgłośnie, gdy blondynka opuściła broń.
- A ty co zadecydowałaś? Chcesz w pojedynkę żyć w tym lesie? Myślisz, że w taki sposób będzie ci łatwiej? Nasza grupa osób jest w miarę bezpieczna i nikt tu nie myśli o zgładzeniu przeciwników, a raczej o przetrwaniu lub o wydostaniu się stąd. Pozwól sobie pomóc. - Kobieta rzuciła w stronę Cissy swoją butelkę z wodą, zebraną jeszcze nad jeziorem.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:46
- Skąd możesz wiedzieć, że nikt tu nie myśli o walce? - zapytała podniesionym głosem, ignorując butelkę wody. Jak Emma mogła być tak naiwna.. Cissy poczuła na czole drobne kropelki potu. Honorowym krwiodawcom daje się przynajmniej dziesięć czekolad, a jej nikt nie zapytał o zdanie czy chce spędzić noc wykrwawiając się gdzieś w środku dżungli. Narastająca przed oczami ciemność zasygnalizowała jej, że powinna jak najszybciej zakończyć rozmowę.
- Nie chcę nic za darmo. Nie chcę być niczyją dłużniczką, bo wiem jak w tym miejscu spłaca się długi. - po raz kolejny pokazała palcem ranę na szyi. Zarzuciła plecak na ramię i zacisnęła dłoń na maczecie. Nie zdążyła jednak nawet się odwrócić, gdyż osunęła się na ziemię, tracąc przytomność.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-05-2012 23:55
- Cissy! - pisnęła i podbiegła do niej. Podniosła z ziemi butelkę, którą dziewczyna przed chwilą zignorowała, otworzyła ją, wylała sobie nieco wody na dłoń i przystawiła do czoła oraz policzków Franceski.
- Czemu jesteś taka zawzięta... Już dobrze... No ocknij się, mała... - szeptała tuż nad nią. Pewnie jak się obudzi to ją odtrąci, ale trudno. Musi jej pomóc, wciąż pamiętała o czymś takim jak sojusz, w przeciwieństwie do swej sojuszniczki.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 22-05-2012 00:10
David tak przestraszył się nagłego pojawienia Cissy z maczetą w ręce, że aż bełta wypadła mu z ręki i najbliższe kilka chwil musiał spędzić na wyciąganiu wiewiórki z rozpalonego na dobre ogniska. Przy pomocy swojej genialnej mocy udało mu się to zrobić bez poparzenia i na tyle szybko, że owa wiewiórka była chyba wciąż zdatna do ewentualnego spożycia. W międzyczasie Cissy zdążyła się już pokłócić z Emmą i zemdleć. David oglądał sytuację z odległości kilku metrów.



Edytowane przez Flaku dnia 22-05-2012 00:13
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2012 00:16
Cissy odzyskała przytomność, czująć wilgotną dłoń Emmy na swojej twarzy. Wciąż jednak była bardzo słaba, a myśli w jej głowie kłębiły się w jedną nieposkładaną i nielogiczną całość.
- Teleportacja. I jakieś dziwne kule. - wymamrotała, nie kierując swoich słów do nikogo konkretnie. Przed oczami miała twarz kobiety, którą podejrzewała o zrobienie jej krzywdy. Zamrugała intensywnie, próbując się pozbyć tej wizji.
- A Ty jesteś przystojny, ale przez to zapewne jesteś frajerem. - machnęła ręką w kierunku Davida, po czym zapadła w głęboki sen, kładąc głowę na plecaku.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 22-05-2012 00:39
- Że niby co? - odparł równie zaskoczony jak i rozbawiony słowami dziewczyny David. O mało co, a jego wiewiórka znowu wpadłaby do ognia, jednak w ostatniej chwili utrzymał bełtę na odpowiedniej wysokości. Jednak nie mógł już liczyć na odpowiedź Cissy, gdyż ta postanowiła nagle sobie zasnąć. - Aha - skomentował i na dobre zajął się wiewiórką. Po chwili zwierzę wyglądało już na upieczone, więc oderwał kawałek mięsa na próbę i włożył do ust. - Nawet dobre... - pokiwał z uznaniem. - Chce ktoś?


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 9 z 89 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Archiwum