Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 22 2024 03:35:18 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Co byś zrobił, gdyby...
Alernatywna historia...
powrót do przeszłości
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny19:17:25
Otherwoman 1 week
Michal 3 weeks
chlaaron12 weeks
Lincoln14 weeks
mrOTHER14 weeks
Diego15 weeks
Flaku19 weeks
shimano20 weeks
Amaranta31 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 76 z 89 << < 73 74 75 76 77 78 79 > >>
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 25-06-2012 01:16
- Wody - powtórzył głośniej.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 01:24
Przez dłuższą chwilę patrzyła na mężczyznę spode łba, po czym odwróciła wzrok.
- No to wesołych Igrzysk i niech los Ci zawsze sprzyja. - zwróciła się do niego uśmiechając ironicznie. - Baw się dobrze, psycholu. - dodała dużo ciszej.
Odeszła od Mike'a, obiecując sama sobie że nie zaśnie całą noc. Nie mogli być aż tak skrajnie naiwini, żeby dać się zamordować podczas snu. Odetchnęła głęboko, czując jak powoli schodzi z niej stres. Gdyby Ginny się nie zjawiła kto wie jaki skład by teraz reprezentowali, o ile w ogóle by reprezentowali. Niedaleko niej siedziała Emma oraz David, który musiał mieć wyjątkowo nieprzyjemny dzień wisząc kawał czasu głową w dół na łasce ludzi posiadających broń. Broń, mogącą zrobić mu poważną krzywdę. Podeszła do niego i zdzieliła z otwartej ręki w głowę.
- I po co się tu pchałeś, debilu skończony? Mogli Cię zabić! - warknęła, kiedy odwrócił się w jej stronę, zupełnie zapominając że sama była za tym, żeby Bowker był w "komisji reprezentacyjnej". David zapewne nie domyślił się, że w ten sposób wyrażała o niego troskę.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 01:30
Mike lubił przybierać impretynencki styl. Nigdy nie przykładał wielkiej wagi do tego, jak ludzie potrafią brać do siebie jego słowa. Teraz był przekonany, że Cissy ma go za psychopatę pozbawionego uczuć wyższych, ale nie przejął się tym zbytnio. Nie dbał o kontakty z nimi, nie chciał się do nich za bardzo przywiązywać. Zdawał sobie sprawę, że tego typu relacje długo nie potrwają. Zawiesił wzrok na zawodnikach i w milczeniu im się przyglądał.
Edytowane przez Gooseberry dnia 25-06-2012 01:30
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 25-06-2012 02:00
David nawet ucieszył się, kiedy Cissy do niego podeszła, ale zupełnie nie spodziewał się, że go uderzy. Wtedy jego mina nieco zrzedła. - Nie no... człowiek się stara, poświęca, wisi na sznurze, umiera z pragnienia, a na koniec w nagrodę dostaje za to po głowie. Gdzie tu logika? - rzekł niemal sam do siebie, po czym odwrócił wzrok w stronę Mike'a, który oczywiście wcale go nie słyszał. - Macie tu wodę? - zapytał, gapiąc się prosto na niego.



Edytowane przez Flaku dnia 25-06-2012 02:04
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 02:11
Na Davida spadł grad kolejnych razów, jednak dużo słabszych, które miały bardziej znaczenie symboliczne niż takie, by faktycznie zrobić Bowkerowi krzywdę.
- Tak to sobie tłumacz. Gdyby Ginny tu nie wbiła to właśnie kopalibyśmy Ci grób, o ile ktoś z nas byłby jeszcze żywy. - zwróciła się do niego.
Skończyła równie niespodziewanie jak zaczęła i usiadła obok Bowkera.
- Dobrze, że nic Ci nie jest. Ten facet może nam jeszcze nieźle namieszać w planie opuszczenia tego miejsca. Coraz częsciej myślę, że to pewnie w ogóle niemożliwe. - westchnęła ciężko, opierając głowę na ramieniu Davida.



Edytowane przez mremka dnia 25-06-2012 02:12
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 25-06-2012 02:55
David uznał, że Mike po prostu celowo go ignoruję, więc dał sobie spokój z prośbami o wodę. Najwyraźniej będzie musiał sobie jakoś poradzić bez niej. - Ten facet jest dziwny - odparł cicho, oblizując słone od orzeszków wargi, a kiedy głowa Cissy spoczęła na jego ramieniu, oparł się o ścianę i zasnął.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11709

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 08:32
Gordon zaważył, że przerażająca kobieta ma kurwiki w oczach i ewidentną chrapkę na takie ciacho jak on. Jednak gdy Angelique zaczęła smyrać go po nodze poczuł się nieswojo. Oczywiście zdawał sobie sprawę, że jest samcem alfa, któremu żadna się nie oprze, ale jakoś do tej pory wszystkie kobiety starały się ukrywać fascynację nim poprzez całkowite olewanie go. Nie wiedział co robić, ale jego instynkt lowelasa kazał mu nie robić nic. Jak chce to niech smyra.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 10:09
/Nie było mnie w chatce ale dobra, niech będzie smiley

Właściwie to nie wiem jak się znalazłem w chatce, skoro Cissy mnie widziała. Może mam jakąś dodatkową zdolność teleportacji? Usiadłem na staromodnym krześle i z zaciekawieniem zacząłem wychwytywać emocje zgromadzonych. Najbardziej zaintrygowały mnie znów emocje Gordona, który w tej chwili myślał o smyraniu. Martell jednak był najwyraźniej biseksualny.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 10:17
/umba i arcticsmiley/

Mike tej nocy źle spał. Nie wiedzieć czemu, zamiast położyć się w swoim łóżku, odczuwając niepokój stróżował do późna i już został w takiej pozycji do rana. Przeciągnął się ospale i rzucił okiem na ludzi w chatce. By upewnić się, że są prawdziwi i mu się nie przyśnili, rzucił butelką wody w Davida tak, że ta z łoskotem odbiła się od jego głowy. Mężczyzna wydał z siebie jęk i spojrzał pretensjonalnie na Mike'a, który wzruszył przepraszająco rękami.
Na wszelki wypadek spakował to, co trzeba do plecaka i usiadł w pobliżu Ginny. Miała dziwnie uspokajający i kojący wpływ na tego człowieka.
Edytowane przez Gooseberry dnia 25-06-2012 10:18
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 25-06-2012 12:19
Oczywiście butelka skutecznie obudziła Davida ze snu. Popatrzył najpierw na Mike, a następnie na plastikowy pojemnik z wodą leżący teraz w odległości metra. Wyciągnął rękę i sięgnął po niego. - Dzięki - rzekł i zaczął pić. Nie miał pojęcia ile będą tu jeszcze siedzieć, ale póki co nigdzie mu się nie spieszyło. Spojrzał na Cissy, która spała oparta na jego ramieniu. Starał się więc zbytnio nie wiercić, by jej nie obudzić, co jak na niego było sporym wyzwaniem.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 13:04
Może i David starał się nie wiercić, jednak tak mu się tylko wydawło. Kolejny ruch jego ramion obudził Cissy, którą dodatkowo bolała z jednej strony szyja.
- No kurde, dzięki. - burknęła obwiniając Bowkera za to, że się nie wyspała. Wstała i chodząc zaczęła rozciągać zastałe mięśnie, rzucając co jakiś czas Davidowi pełne złości spojrzenie.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 25-06-2012 13:15
- Co się stało? - odparł udając, że nie wie o co jej chodzi. Uśmiechnął się tylko i znowu zaczął jeść orzeszki, tym razem popijając co jakiś czas wodą.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 13:28
Usiadła w końcu, cały czas machając głową. Bez pytania o pozwolenie nasypała na rękę trochę orzeszków i zaczęła je energicznie przygryzać.
- Ostrzegaj następnym razem że masz takie niewygodne ramię, to będę spała na ziemi. - odezwała się pomiędzy kolejnymi chrupnięciami. - Zjemy, czekamy aż wszyscy się obudzą, żegnamy się z panem psychopatą i idzemy dalej. - zarządziła. - Skoro jest opcja opuszczenia Igrzysk, to nie wiem czemu jeszcze z niej nie skorzystaliśmy.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 25-06-2012 16:22
W końcu po długiej batalii orzeszki skończyły się. David odetchnął niemal jakby jedzenie ich było jego obowiązkiem, który właśnie wykonał. Miał już dość i czuł się jakby zjadł przed chwilą dzika. - No ja też nie wiem - odparł mądrze, po czym ostatecznie opróżnił butelkę i rzucił ją w kąt, prawie z taką nonszalancją jakby był u siebie w domu.



Edytowane przez Flaku dnia 25-06-2012 17:37
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 16:38
Śledziła wzrokiem tor lotu pustej butelki, nieznacznie mrużąc oczy w momencie osiągnięcia przez nią celu.
- Zachowuj się. I weź wytrzyj rękę, bo teraz będziesz wszędzie brudził solą! - zwróciła się do Davida, ostrzegawczo wyciągając palec wskazujący. Nie zauważyła, że jej dłonie również nosiły ślady spożycia orzeszków.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 17:52
Emma tymczasem wyciągnęła z kieszeni paczkę orzeszków, którą jeszcze wczoraj chytrze schowała przed innymi i zaczęła chrupać.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 18:40
Garrett paczył się na chrupającą Emmę.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
ginny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 18:47
Ginny, która spała wtulona w Gavina, właśnie się obudziła i widząc gotową do drogi drużynę, dźgnęła swego towarzysza lekko palcem w żebra.
Mężczyzna natychmiast wstał i stanął po środku chatki.
- Dobra. Czas nagli. Wiecie co sie dzieje jeśli zostajemy zbyt długo w jednym miejscu. Czas ruszać. - powiedział, po czym spakował szybko plecak i opuścił budynek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 19:08
Emma także była za tym aby już stąd iść. Przeszukała za swoim pozwoleniem szafki i znalazła jeszcze jakieś prażynki i wafelki, wszystko to porozdawała, gdyż sama nie miała jak tego nieść. Po chwili również opuściła chatę.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 19:31
Garrett chwycił prażynki i zaczął je pałaszować mimo iż nie za bardzo za nimi przepadał. Razem ze wszystkimi opuścił chatkę i ruszył w drogę.


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 76 z 89 << < 73 74 75 76 77 78 79 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Archiwum