Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 09 2024 08:37:41 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Co byś zrobił, gdyby...
Alernatywna historia...
powrót do przeszłości
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny09:02:53
Otherwoman14:02:52
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego13 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta29 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 74 z 89 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 21:45
Gdy poczuł bliskość Ginny i jej ciepły głos, zrobiło mu się raźniej, a usłyszawszy o wydostaniu się stąd, na jego twarzy wystąpił rumieniec podekscytowania. Zrozumiał, jako że dziewczyna szeptała, że nie zamierza zdradzać szczegółów przy wszystkich. Mrugnął do niej porozumiewawczo i lekko się uśmiechnął.
- Muszę przyznać, że jako kobieta prezentujesz się znacznie bardziej pociągająco - stwierdził obchodząc Cissy wzrokiem - Musicie mi wybaczyć moje zachowanie - zwrócił się do czwórki zawodników - ... ale musiałem zachować ostrożność.
Edytowane przez Gooseberry dnia 24-06-2012 21:47
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
ginny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 21:48
Ginny znów przybrała małomówną pozę. Uśmiechnęła się po czym przymknęła oczy i wprowadziła sie w trans. Chwilę później do chatki wszedł Gavin z resztą grupy.
- Możemy tu przenocować? - zapytała nieśmiało dziewczyna, patrząc na Mike'a pytającym wzrokiem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 21:54
- Dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce, Ginny - odparł przyjaźnie się uśmiechając - I dla reszty też, co sobie życzysz...
Usadowił się w kącie w fotelu i zapalił papierosa. Wypuszczając powoli dym z ust oglądał zgromadzonych wewnętrz.
- Ginny, czy to już wszyscy ZAWODNICY?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11709

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 22:10
Gordon czuł się bardzo niepewnie w aktualnej sytuacji. Nie wiedział komu można ufać, a komu nie i czego się spodziewać po nowo poznanych. Nie ma bata, żebym zasnął. Martell miał zamiar czuwać całą noc, ale nie wiedział jak będzie funkcjonował. Muszę się pilnować jak hetero pod więziennym prysznicem.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 22:25
Mike nie ukrywał nienawiści co do gościa, który zaatakował go w głowę. Patrzyl co jakiś czas na niego z niesmakiem i powstrzymywał żeby się na nim nie zemścić. Gdyby nie Ginny, nie zawahałby się ani chwili. Niemniej jednak postanowił, że przy najbliższej sposobności odpłaci mu się za to. Zapewne Angelique jest tego samego zdania - pomyślał.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17710

Administrator

Dodane dnia 24-06-2012 22:29
Angelique miała jednak swoje zdanie na temat Gordona. Taki paskudny, a jednocześnie.... taki pociągający. - patrzyła wyzywająco na mężczyznę, zupełnie tego nie ukrywając.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 22:30
Biegnąc przez dżunglę do mojej głowy dotarły dość dziwne emocje Gordona. Okazało się, że Martell jest homoseksualistą i prawdopodobnie ma chętkę na akcję z mydłem pod prysznicem...


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 22:35
Mike kątem oka zauważył zachowanie Angelique. Od razu pojął co się kroiło. Pewnie zaraz zacznie te swoje erotyczne sztuczki - przeszło mu przez myśl, po czym przerzucił wzrok na blondynkę i rudą. Nie mógł uwierzyć, że ta pierwsza była zdolna do przeobrażenia się w taką maszkarę jak tamten chłopiec.
- Kim był tamten osobnik z adhd, w którego się przemieniłaś? - zapytał, nie będąc pewnym czy go usłyszy.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17710

Administrator

Dodane dnia 24-06-2012 23:09
Angelique usiadła sobie na wolnym krześle i zajęła się obieraniem jabłka ze skórki. Jedną odsłoniętą nogą zaś "zupełnie niechcący" dotykała do nogi Gordona.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 23:28
Cała sytuacja uspokoiła się. Nikt nie zginął i nikt nie był ranny, więc można było powiedzieć że wszystko, zupełnie jak w bajkach, zakończyło się dobrze.
- Tak właściwie to sama nie wiem. Kiedyś widziałam jego zdjęcie w internecie. To chyba jakiś polski dzieciak, pewnie coś w stylu Justina Biebera. A gdzie leży Polska to już mnie nie pytaj. - odpowiedziała nieznajomemu, cały czas trzymając w pogotowiu swój sztylet, notabene tak tępy i wyszczerbiony, że prawdopodobnie nie pokroiłaby nim nawet masła. - Co tutaj robisz, skoro nie jesteś uczestnikiem? Chyba nie powiesz mi, że tak po prostu żyjesz ze swoją dziewczyną na środku Areny. - zapytała, podejrzliwie mu się przyglądając.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 23:29
- Po pierwsze, to nie jest moja dziewczyna - wskazał na Angelique, która właśnie śliniła się na widok Gordona - Po drugie... dlaczego interesowały cię dzieci w internecie? W dodatku TAKIE? - zapytał podejrzewając blondynkę o skłonności do nieletnich mężczyzn.
Zapalił drugiego papierosa i ponieważ większa część grupy już spała, usiadł obok kobiety, wyciągając w jej kierunku całą paczkę.
- Częstuj się, jeśli chcesz - rzucił krótko, lekceważąc główne pytanie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
ginny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 23:45
Ginny usadowiła się na parapecie jednego z okien i w milczeniu przyglądała się wszystkim w chatce. Dręczyły ją wyrzuty sumienia. Nie powinna była tak wybuchać. Jednocześnie wiedziała, że gdyby nie krzyknęła, Gordon czy Cissy mogliby już nie żyć.
Lustrowała wzrokiem pomieszczenie, zatrzymując się dłużej na Mike'u. Nie widziała się z nim tak długo, że sama powinna domyślić się interwencji Haydena. Szalony organizator Igrzysk nie lubił gdy jego pracownicy zawierali przyjaźnie. Dlatego zesłał ją na Arenę. Nie podobało mu się, że lubiła się z Gavinem.
Ginny odwróciła wzrok i utkwiła go w lesie na zewnątrz, czując jak robi się coraz bardziej senna...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 23:47
Cieszyła się.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 24-06-2012 23:51
David siedział, słuchając rozmowy o jakimś dzieciaku z Polski, który w ogóle go nie obchodził, ale wiedział co nieco o tym dziwnym kraju, z którego rzekomo pochodził. Wprawdzie nigdy tam nie był, ale pamiętał, że leży gdzieś obok Rosji, więc pewnie była to taka sama dzicz. Myślał tak, a w międzyczasie krew, która zdążyła napłynąć mu do mózgu podczas wiszenia, powoli spływała z powrotem. Ta pozycja była zdecydowanie wygodniejsza. Podrapał się po głowie i spojrzał na resztę. - Z czego się cieszysz? - rzekł do Emmy.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 23:54
- Jak to z czego? Nic nam się nie stało, a mogło być różnie. Ty to nie umiesz doceniać niczego... - rzekła do nierozgarniętego Davida. - Ale zjadłabym coś. Nie jadłam chyba nic od pięciu dni hehehe - zarechotała w swoim stylu.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 24-06-2012 23:56
David spojrzał na Emmę jak na nienormalną. - Nie śmiej się tak, bo zaczynam żałować, że mam uszy - odparł mądrze.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 23:57
Emma zupełnie niechcący zaczęła się chichrać tak, że słyszeli ją na całej arenie.


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 24-06-2012 23:58
Garrett zatrzymał się próbując złapać oddech. Nie miał już sił biec dalej, zresztą nie wiedział dokąd miałby dążyć. Oparł się plecami o najbliższe drzewo i opadł bezsilnie na ziemię. Wtem do jego mózgu doszły kolejne emocje, tym razem Cissy. Reynolds zaczął poważnie zastanawiać się nad tym, czy jego moc naprawdę jest skuteczna, bowiem odczytując emocje dowiedział się o dziwnych skłonnościach Patterson do nieletnich. Czyżby Francesca nie była tym, za kogo się podawała i jej życiowym celem jest uwodzenie małych Rafalków?


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 00:02
Cissy nie mogła powstrzymać się od cichego zaśmiania się.
- Przestań, to obrzydliwe. To długa historia i zapewniam Cię, że pozbawiona jakichkolwiek elementów pedofilskich. - zapewniła mężczyznę, przyglądając się zasypiającym towarzyszom. - I Ty też! - zawołała do Garreta, który podejrzliwie jej się przyglądał.
- I dziękuję, ale za ładna jestem, żeby śmierdzieć dymem. Dlatego jeśli możesz, to dmuchaj w drugą stronę. - pokręciła głową z niezadowoleniem, kiedy nieznajomy wypuścił dym z ust.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-06-2012 00:03
- Jak tam chcesz - odparł w stronę Cissy.
- Faktycznie, mogłabyś się uciszyć
- syknął Mike, zatykając uszy - Mówiłem, że te małe rude są czasem gorsze niż na przykład ten gość - wskazał palcem na Gordona.
- Po co bierzecie udział w igrzyskach? - zapytał zaciągając się papierosem i przymknąwszy lekko oczy popatrzył pytająco to na Emmę to na Davida to na Cissy.
Edytowane przez Gooseberry dnia 25-06-2012 00:05
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 74 z 89 << < 71 72 73 74 75 76 77 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Archiwum