Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 03 2024 14:11:25 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 day
Michal 1 week
chlaaron 9 weeks
Lincoln11 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku16 weeks
shimano17 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania Igrzyska - Archiwum | Arena
Strona 70 z 89 << < 67 68 69 70 71 72 73 > >>
Autor RE: Polana
Nina


Avatar Użytkownika

Postać:
Louanne Ambrosio

Postów: 1130

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 12:44
Tymczasem nastał nowy dzień. Tej nocy nie było żadnych niespodzianek i mogliście spokojnie wypocząc. Teraz jednak trzeba stawic czoła kolejnemu dniu, zapomniec o tych, którzy już nie mogą toczyc dalej walki o przeżycie i ruszyc naprzód. Idźcie w stronę puszczy. Tam może byc coś nowego. Bo gdybyście się wrócili, nic by wam to nie dało. Musicie kierowac się instynktem, który niechybnie doprowadzi was do kolejnego punktu na arenie. O ile taki jest...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 12:52
Martell obudził się rano wyjątkowo wypoczęty. Czuł instynktownie gdzie muszą teraz iść.
- Chodźmy w stronę puszczy! Mam takie przeczucie, że to dobry wybór.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 23-06-2012 12:56
- Aha... Rozumiem, że powinniśmy iść w stronę puszczy, dlatego, że masz takie przeczucie? - zapytał mądrze David, który już od kilku godzin nie spał, tylko siedział pod drzewem.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 13:30
- Gordon ma rację. Też mam takie przeczucie. - powiedziałem wpatrując się przed siebie, prosto w głąb puszczy. Wczorajsze wydarzenia nie miały żadnych skutków w stosunku do mojego snu, więc czułem się dość wypoczęty, oczywiście na te warunki. - Całki nam sprzyjają. Za nami wyczuwam niebezpieczeństwo... Kierunek puszcza jest najbardziej prawidłowym kierunkiem. - nie wiem czemu wypowiedziałem te słowa, a w szczególności te o całkach. Chyba Arena już całkiem siadała mi na mózg.


Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 23-06-2012 13:31
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 13:32
- Co to są całki? - zapytała Cissy, podsłuchując nie do końca niechcący rozmowę Garreta i Gordona.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 14:17
Leah nie spała już od kilku minut, ale oczy otworzyła dopiero teraz. Niemalże nic wokół się nie zmieniło, pozostali nadal siedzieli osobno bądź w małych grupach, raczej ze sobą nie rozmawiając. Teraz dostrzegła jak mało ich zostało. Nadal pamiętała szklane cele, w których na pewno było więcej ludzi. Co prawda miejsce niektórych zajmowali obecnie Gavin i inni spotkani już na Arenie, ale ciągle odnosiła wrażenie, że było ich mniej. Zresztą to, że dołączyli inni nie zmieniało faktu, że pozostali zginęli. Dość przygnębiona tym wszystkim, przysłuchiwała się bez słowa rozmowie, która wywiązała się między Cissy, Gordonem, Davidem i Garrettem. Z ich słów wywnioskowała, że pewnie niedługo ruszą dalej. Sama nie była pewna czy wędrówka przez puszczę jest rozsądna, ale nie chciałaby zostać tu sama, więc zdecydowała, że jeśli oni ruszą, to do nich dołączy. Zresztą podobnie jak oni miała dziwne przeczucie, że powinni tam iść. Gorzej, że jej przeczucia nie zawsze okazywały się dobre.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 14:30
- Skoro nie tylko ja mam takie przeczucie, to musi w tym coś być. Chyba, że ktoś zły ma moc incepcji zaszczepił nam pomysł pójścia do puszczy, a to pułapka.
Teoria Gordona od raz wydała mu się głupia.
- W końcu całki nam sprzyjają, puszcza to dobry wybór. Aha, Cissy, o której całce Ci opowiedzieć?
Zwrócił się do nielubianej kobiety. Czuł jednak, że rozmowa o całkach może przełamać dotychczasowy chłód i znacząco ocieplić stosunki.
- Riemmana, Darboux, Lebesgue'a? Oznaczonej, nieoznaczonej, niewłaściwej? Krzywoliniowe, powierzchniowe? Jest ich mnóstwo ich jeszcze wiele, wiele więcej, ale chyba nie mamy czasu o wszystkich pogadać.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 14:38
Cissy spojrzała na Gordona tak jakby odezwał do niej w innym języku. Wciąz nie wiedziała jaką moc ma mężczyzna, i w tym momencie stwierdziła, że zapewne Igrzyska sprezentowały mu znajomość jakichś dziwnych, trudnych pojęć, które tak naprawdę nic nie znaczą.
- Lebesgue brzmi jak jakaś nazwa drnika. "Dwa Lebesgue dla stolika drugiego"! - zawołała, zginając rękę tak jakby niosła na niej niewidzialną tacę. Gordon jednak wyglądał tak, jakby faktycznie wiedział o czym mówi. Problemem było jednak to, że nie wiedziała do jakiej dziedziny nauki zakwalifikować tajemnicze całki; równie dobrze mogło być to coś związanego z lotnictwem, jak i figura stylistyczna. - Jesteś naukowcem, czy coś? - zapytała ostrożnie.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 15:55
- Nie, w zasadzie to bezrobotnym. A co?
Pytanie Cissy wydało mu się dziwne w takich okolicznościach. Co innego rozmowa o całkach. Jednak i tu Patterson wydała mu się niesympatyczne bezczeszcząc całki przez porównanie ich do drinków. To było obraźliwe.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 16:13
- Wydawało mi się, że masz dużą wiedzę o tych całekach, a to już pewnie ociera się o jakiś stopień naukowości. Całekach? Całkach? - usmiechnęła się do mężczyzny, jednak jego wyraz twarzy był wciąż nieprzejednany. - Pewnie skończyłes jakąś uczelnię, w której spędziłeś kilka lat wdychając kurz z książek. Szczerze podziwiam za samozaparcie!


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 16:21
- Lepsze samozaparcie, niż zaparcie - odparł elokwentnie.
- To są CAŁKI. Cy A eŁ Ka I. Studiowałem matematykę, potem byłem, a w zasadzie to jestem pisarzem. Ale skoro o tym nie wiedziałaś to domyśl się jak dobrym...




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 17:28
- Matematykę? Niezła faza. Pewnie pisałeś te wszystkie kolokwia, kolosea czy coś tam...Kto to wymyślił, żeby na sprawdziany chodzić w togach! - odezwała się Cissy, nieświadomie okazując rażące braki w swojej wiedzy na temat szkolnictwa. - Jak już stąd spierdzielimy, to możesz napisać książkę o Igrzyskach Śmierci. Czegoś takiego jeszcze nie ma na rynku, więc sprzeda się lepiej niż Zmierzch. - poradziła Gordonowi. - No chyba że coś lub ktoś Cię do tego czasu zabije.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 23-06-2012 17:29
Kasper podobnie jak reszta obudził się wypoczęty. Z toczących rozmów wynikało, że przed nimi znajduje się puszcza. W głowie zabrzmiało mu "Crocodile Locke", który to motyw muzyczny pamiętał z serialu i to wystarczyło by się dobrze nastroić przed wędrówką. Zawiązał mocniej sznurówki, poprawił spodnie i pewnym krokiem ruszył przed siebie, mając na uwadze by trzymać się blisko grupy. Czuł się w tej chwili niemalże jak Locke.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 17:57
W powietrzu unosił się drażniący nozdrza zapach petów i pleśni. Mike rzucił okiem na stolik, na którym znajdowało się niesprzątnięte jedzenie sprzed dwóch tygodni. Na krześle obok leżała Angelique, która prawdopodobnie oglądając uczestników, zasnęła. Jej długa suknia, tuż przy rozcięciu odsłaniała pokaźną część jej bielizny i ud. Ten widok w sumie nie zdziwił Mike'a, rzucił więc ostatnie chytre spojrzenie w tamtym kierunku i nieco roztargniony, sięgnął po kolejną paczkę papierosów. Gdy włożył jednego z papierosów do ust, omal się nie zakrztusił dymem. Ku jego zdziwieniu, na monitorze ujrzał coś, czego od dawna oczekiwał.
- K*! Angelique! Angelique! - zadarł się tak, że towarzyszka omal nie spadła z krzesła. To powiedziawszy, zaciągnął się jeszcze raz i ożywiony, ruszył po broń.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 23-06-2012 19:32
David stał obok i przysłuchiwał się bardzo ekscytującej rozmowie o całkach. Szkoła, czy jakiekolwiek inne rzeczy z nią związane niezbyt go obchodziły, więc w pełni podzielał zdanie Cissy. Gordon od początku wydawał się mu dziwny, a teraz kiedy okazało się, że jest pisarzem po studiach matematycznych, to tylko utwierdziło go w tym przekonaniu. - Czyli wszystko już jasne... Możemy iść do puszczy ponieważ wszyscy mają takie przeczucie, a na dodatek "całki nam sprzyjają" - rzekł i zaczął iść.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 23-06-2012 20:01
Co do cholery?! - zaklęła Angelique, która omal nie spadła z krzesła przez zachowanie Mike'a. Szybko jednak podążyła za jego spojrzeniem i zobaczyła, że grupa wyruszała w drogę. O, nasze leniuszki przestały siedzieć pod drzewami. - odezwała się, splatając ręce na piersiach. Wypadałoby ich g o d n i e przywitać.
Zawiesiła oko na Gordonie. Widzisz tego tutaj. - skinęła głową w jego stronę. Skoro tacy się rodzą na świecie, to ja nie chcę mieć dzieci... - westchnęła.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 20:18
Mike nie widział we wskazanym przez Angelinque człowieku nic, co wyróżniałoby go spośród pozostałych. Tak jak każdy jeden był zwyczajnie mu obcy i do każdego jednego był wrogo nastawiony. Na wszelki wypadek nabił broń i przygotował również swoje, jak to nazywał, zapasowe podręczne narzędzia krzywdzące.
- Jeśli chcesz, możemy go jako pierwszego przywitać - powiedział zachrypłym głosem, po czym jego lewy kącik ust powędrował do góry.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 20:22
// Other smiley

- Książka o Igrzyskach? To może być nawet ciekawe. Ale skoro ja to napiszę to już wiadomo, że lepsze od Zmierzchu nie będzie.
Gordon zdawał sobie sprawę jakim zerem jest i nie starał się tego ukrywać.
- Chociaż od Zmierzchu gorsza być nie może, więc będziemy mieć z panią Mayer niedołężny remis. Może nawet Pattison zgodzi się zagrać w ekranizacji, żeby jego fanki nabiły zyski z biletów dla chęci poczucia kisielu w majtkach.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17700

Administrator

Dodane dnia 23-06-2012 20:44
Jak najbardziej. - W rzeczywistości Angelique miała ochotę na Gordona, tyle że starała się to ukryć. Kobieta zastanawiała się, jakie narzędzie będzie najlepsze. Z dziwnych powodów przekonana była, że kij nadałby się lepiej. Na chwilę zawiesiła wzrok na trzonku od siekiery (;p).




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Polana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11705

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-06-2012 21:32
Gordon wolałby kilofem.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 70 z 89 << < 67 68 69 70 71 72 73 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum