Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Października 05 2024 07:46:57 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny10:14:38
Otherwoman20:16:58
Lincoln 1 week
Flaku 4 weeks
Isabelle 6 weeks
Michal14 weeks
chlaaron23 weeks
mrOTHER25 weeks
Diego25 weeks
shimano31 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 127 z 132 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
Autor RE: Barakowcy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 18:28
Po jakimś czasie we trójkę wypłynęli szczęśliwie nad taflę wody.
- Cholera... Ten plan był zbyt optymistyczny - powiedziała wystająca znad wody głowa Oscara.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17718

Administrator

Dodane dnia 17-11-2011 19:03
Rumpel usiadł koło Claire. Teraz wyglądali prawie jak rodzeństwo.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 17-11-2011 19:05
Wyszedłem na brzeg i spojrzałem na Oscara. - Bardzo optymistyczny... Ben okazał się mądrzejszy i nas wykiwał - odparłem zniesmaczony. Wiedziałem, że mogliśmy zginąć, ale to już nie pierwszy raz. - Trzeba znaleźć resztę - dodałem po chwili.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:06
- Mogę wiedzieć, co Cię sprowadziło na wyspę? - spytała, gdy zobaczyła, że Rumpel dosiadł się do niej nawet nie pytając, czy może.



Edytowane przez April dnia 17-11-2011 19:09
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:11
Tak więc Oscar, Morten i Eko dopłynęli do brzegu, ale trochę ich zniosło i byle paręset metrów od plaży, gdzie była Claire i Rumpel i inni.
- Ta... Chyba tam są - wskazał palcem, gdzie widział postacie siedzące na piasku o wielkości mrówki. - Chodźmy...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 17-11-2011 19:17
Popatrzyłem we wskazanym przez Oscara kierunku. Rzeczywiście widać tam było jakieś postacie. Bez słowa ruszyłem za Shelley'em. Po kilkunastu minutach byliśmy już na miejscu. Spojrzałem na siedzących na piasku Rumpla i Claire, którzy glądali prawie jak starzy znajomi. - Witajcie ponownie... Gdzie jest Camilla? - zapytałem od razu dostrzegając jej nieobecność.



Edytowane przez Flaku dnia 17-11-2011 19:18
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:18
Blondynka przypomniała sobie jak tragicznie musi obecnie wyglądać dlatego nawet długo się nie zastanawiała tylko wstała, ściągnęła brudne spodenki, które były pokryte zaschniętym błotem i zanurzyła się w wodzie, która nie była, aż tak tragicznie zimna. Kucnęła, aby móc chociaż zamoczyć w całości włosy, na których wciąż była krwią. To dziwne, ale stanie w wodzie sprawiało jej przyjemność. Nagle zobaczyła w oddali powracających mężczyzn, co ją trochę zdziwiło. Dobiegła do plaży patrząc na Mortena.
- No popłynęły z Mattem... a! To wy nic nie wiecie, Matt tutaj był i zaczął zabierać osoby na statek. - powiedziała uśmiechając się.



Edytowane przez April dnia 17-11-2011 19:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:24
- Matt? Ten Matt, który wszedł do jednej ze stacji i zniknął? - spytał Claire, która chyba była bez spodenek.smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:29
- Ano ten... ma tutaj przypłynąć po kolejne osoby. A właściwie... to co wy tutaj robicie? Nie mieliście czekać na Bena? - spytała wychodząc już całkowicie z wody, podeszła do miejsca, gdzie zostawiła swoje spodenki i założyła je na mokrą bieliznę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:34
- No czekaliśmy na Bena - odparł jej, obserwując dokładnie jak zakłada spodenki. - Czekaliśmy aż w końcu pewnie jakiś wysłannik Innych zaobserwował, że w środku nie ma Charlesa tylko my i postanowił zatopić stację. Looking Glass już nie istnieje - powiedział. Jego koszula spoczywała na piasku, więc ubrał ją. Chwilę się zastanawiał, po czym przemówił:
- To koniec? W sensie Matt zabiera osoby i odpływają statkiem do świata realnego? Nie za proste to? Skoro... Skoro nie można odpłynąć z tej wyspy katamaranem ani tratwą, to jak odpłynie ten statek? W ogóle Charles Widmore wie, że nie mamy Bena? - wypytywał Claire, choć właściwie trudno aby znała odpowiedzi na te pytania.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:38
- E... Nie mam pojęcia, ale Matt powiedział, że Charles chce nam pomóc i wydostać nas z tej wyspy. A za pewne odpłyną tak, jak tutaj przypłynęli, zresztą Widmore mówił, że bardzo ciężko nas było zlokalizować z nieznanego powodu, więc raczej nie będą mieli problemu z odpłynięciem do normalnego świata, bo nie ryzykowaliby. A co do Bena, no to nie wiem. - odparła wzruszając ramionami obserwując Oscara.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:39
- Rozumiem, że Ty zostajesz na wyspie? - zapytał krótko.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-11-2011 19:39
Bez wahania wskoczyłem do motorówki i pomogłem wsiąść do środka dziewczynom. Chciałem porozmawiać na osobności z Camilą, lecz nie było jeszcze takiej okazji. Nie lubiłem takich sytuacji, w których musiałem myśleć nad tym jak się zachować i co wypadałoby powiedzieć. Uruchomiłem silnik i łódka pędem ruszyła w kierunku frachtowca. - Ciężko uwierzyć, że to już koniec... - powiedziałem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:40
- No tak, muszę bez Aarona nigdzie się nie ruszam.- odpowiedziała czerwieniąc się, spuściła wzrok, ale w chwilę później spojrzała mu w oczy przegryzając dolną wargę. - A ty, co zamierzasz...?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 17-11-2011 19:41
Napływ informacji był bardzo niespodziewany. Kiedy usłyszałem, że to już koniec, nadal nie mogłem w to uwierzyć. To było zbyt proste i nie trzymało się kupy. Widmore najpierw koniecznie chce Bena, a teraz zmienia zdanie? O co tu chodzi? Próbowałem właśnie to zrozumieć. - To sporo nas ominęło - odezwałem się po chwili. - Tak jak mówi Oscar. Stacja została zatopiona... Uciekliśmy w ostatniej chwili - potwierdziłem słowa Shelley'a.



Edytowane przez Flaku dnia 17-11-2011 19:47
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:46
- Skoro zlokalizowali nas raz, to czemu by nie mogli tego powtórzyć? Mi się nigdzie nie spieszy i tak mój kontakt na treningi w Stanach został zerwany, gdy nie pojawiłem się na lotnisku w LA. Po prostu mam teraz trochę inne priorytety... Nic na to nie poradzę już, ale zanim wydostanę się z tej wyspy muszę zobaczyć Aarona w Twoich rękach - powiedział jej. - A Ty Morten? - odwrócił się w jego stronę. - Płyniesz oczywiście?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:46
Camila wpatrywała się w oddalające się sylwetki rozbitków, którzy zostali na plaży. Kiedy odpłynęli wystarczająco daleko była już w stanie objąć wzrokiem spory fragment wyspy. Wyspy, na której spędziła tak dużo czasu, która zupełnie niespodziewanie stała się jej domem i więzieniem jednocześnie. Jeszcze kilka dni temu mogli zaledwie pomarzyć o powrocie do normalności. Nie mogła się oprzeć wrażeniu że wszystko wydarzyło się za szybko, przyszło im zbyt łatwo. Pęd powietrza delikatnie smagał jej twarz, rozwiewając włosy. Przymknęła oczy, celowo odbierając sobie możliwość dłuższego patrzenia w kierunku wyspy.
- Chciałoby się powiedzieć "nareszcie" - szepnęła, nadal nie otwierając oczu.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-11-2011 19:52
- Jesteś tego pewny...? - spytała blondynka podchodząc do Oscara i nawet nie czekała na jego odpowiedź rzuciła się na niego przytulając się bardzo mocno. W tym momencie przypomniała sobie o tym wszystkim, co do tej pory przeżyła z Shelley'em. - Przepraszam Cię za to co było wcześniej, ale byłam taka zagubiona.
Wyszeptała mu jak za dawnych czasów.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7259



Dodane dnia 17-11-2011 19:52
- Nie. Pomogę Wam... - odparłem słowami, które mogły być zaskakujące. Może i będę później tego żałował, ale trudno. Chyba też nigdzie mi się nie spieszyło. Niby wszystko robimy, by opuścić tą wyspę, a kiedy nadarza się okazja zaczynam nam się robić tego szkoda. Tego miejsca. Mimo tego co nas tu spotkało to był całkiem niezła przygoda. Po za tym los Aarona wcale nie był mi obojętny. - Jeszcze będzie czas, żeby odpłynąć... - uśmiechnąłem się.



Edytowane przez Flaku dnia 17-11-2011 19:53
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-11-2011 19:55
- Co się działo na wyspie podczas mojej nieobecności? Wszyscy żyją? - zapytałem niepewnie.


Przypominam o zadaniu, bo mogło to komuś umknąć:

ZADANIE INDYWIDUALNE

W piątek czeka Was kolejna Rada Wyspy. Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na niej, dajemy Wam taką możliwość. Chętni mają do napisania krótkie opowiadanie/historię opisującą dzień, w którym Wasza postać wsiadła do samolotu linii Oceanic. Opis powinien zawierać powód, dla którego zdecydowaliście się lecieć do Los Angeles, co czuła Wasza postać, jej plany na przyszłość itd. Bezstronne jury oceni prace, które zostaną wysłane (do mnie lub Umby). Osoba, której praca zostanie najlepiej oceniona dostanie 2 plusy, a kolejna wyróżniona osoba 1 plus (czyli jeżeli osoba, która dostanie 2 plusy za zadanie, dostanie na radzie 2 minusy będzie miała 0-wy stan). Na tym etapie może to zadecydować o pozostaniu w grze. Czas macie do piątku, godzina 00:00.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 127 z 132 << < 124 125 126 127 128 129 130 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Umbastyczny
04/10/2024 19:15
smiley może to znak, że w Twoim życiu pojawi się Michael?

Otherwoman
04/10/2024 11:29
Creepy

Otherwoman
04/10/2024 11:29
Dziś opowiadam mojej mamie o tym jak wczoraj pomagałam ratować rannego gołębia i w tym momencie gołąb pierdutnął o szybę tak, że został na niej rozmazany ślad...

Otherwoman
04/10/2024 11:26
Kurcze, miałam dziś sytuację iście lostowa. Akurat wczoraj oglądałam odcinek Special, gdzie Walt gadał o ptakach i wtedy ptak rozbił się o szybę.

Otherwoman
01/10/2024 20:54
Ok czekam

Umbastyczny
01/10/2024 20:15
Chyba dopiero jutro wrzucę post książkowy.

Umbastyczny
23/09/2024 20:12
smiley

Otherwoman
23/09/2024 17:16
najlepszego z okazji rocznicy Lost smiley

Umbastyczny
22/09/2024 22:21
smiley

Otherwoman
21/09/2024 18:52
siemka, Umba smiley

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Archiwum