Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 13:21:38 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
powrót do przeszłości
Co byś zrobił, gdyby...
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...
Książki

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman00:19:25
Umbastyczny15:51:00
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 2 z 94 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-11-2011 23:21
- Hmm... W motorówce już go nie miał... Może ktoś go zabrał albo odpłynął ten kij przez fale? Szkoda... - wyraził swój żal Oscar, gdyż lubił Eko. - A co do... Nie wypłyniemy stąd tak od razu. Zamierzamy przekonać Charlesa, aby pomógł nam w znalezieniu Aarona. Wiem, że w takiej sytuacji pewnie nie chcesz czekać, ale... wyobraź sobie co byś czuła, gdyby na wyspie wciąż było Twoje własne dziecko i to nie wiadomo gdzie, zabrane matce bez pardonu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-11-2011 23:30
Camili ciężko było sobie wyobrazić sytuację w której w ogóle miałaby dziecko, więc tym bardziej trudno było jej wczuć się w to, co w tej chwili przeżywała Claire. Wstyd jej było się przyznać ale przez moment zupełnie zapomniała o Aaronie, sfokusowana tylko na tym że pojawiła się szansa powrotu do normalności.
- W sumie to...skoro i tak wracamy do domu to nie robi mi czy jutro, czy za tydzień. Claire musi odzyskać syna i to w pełni zrozumiałe. - powiedziała, uśmiechając się do Oscara. - Chciałabym żebyśmy wszyscy opuścili to miejsce szczęśliwi. - dodała górnolotnie.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-11-2011 23:35
-Ach, och, to miło, że nigdzie Ci się nie spieszy, bo odzyskiwanie Aarona może potrwać tak z parę miesięcy - zaśmiał się głośno. - Nie twierdzę, że ludzie Widmore'a są słabi, no ale wiesz... Wystarczy przypomnieć sobie twarz Bena gdy obmyśla plan, dżunglę i Czarny Dym i od razu wiesz, że nie będzie łatwo.
Oscar podszedł do odtwarzacza i puścił muzykę. Zdziwił się trochę, gdyż zdawało mu się, że to ten sam wykonawca country, którego płyty były w jego domku w Dharmaville... Jako że nie był mocny w zapamiętywaniu dziwnych kowbojskich utworów, postanowił poczekać na rżenie koni- czy będzie, czy nie będzie...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-11-2011 23:40
- Nie jesteś optymistą, co? Właściwie to chyba nawet lepiej, optymista to synonim do idiota, który nie dostrzega zagrożenia. - zwróciła się do mężczyzny, przez chwilę zastanawiając się nad tym co jej powiedział. Faktycznie, łatwo nie będą mieli - nic nie wskazywało na to żeby Linus miał zamiar oddać Aarona, na pewno nie dobrowolnie. Oscar włączył muzykę i chwilę później do jej uszu dobiegły pierwsze nuty jakiegoś nieznanego jej utworu.
- Lubisz country? - zapytała Oscara, marszcząc czoło. Kompletnie jej to nie pasowało do mężczyzny. Spodziewała się raczej że w drodze na trening tenisa słucha jakichś rockowych kawałków.



Edytowane przez mremka dnia 18-11-2011 23:42
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Charles Widmore
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 162

NPC

Dodane dnia 18-11-2011 23:44
Charles czas, który rozbitkowie i Arielle spędzili na dotarciu na Kahanę spędził w swojej kajucie. Wyszedł z niej dopiero po kilkudziesięciu minutach od przybycia drugiej tury rozbitków. Bez żadnego przywitania, zwrócił się do nich jak gdyby nigdy nic - Matta jeszcze nie ma?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-11-2011 23:48
- Eee... Chyba nie do końca, nie wiem jak ktoś poza Wami Amerykańcami może lubić to dziwne brzdąkanie... Nie jestem zbyt wrażliwy na muzykę, słucham tego co gdzieś usłyszę i wpadnie mi w ucho. A akurat ta płyta jest niezła, pomimo tego, że to szajs dla kowbojów, więc niech leci. A Ty lubisz country? Też nie wydaję mi się. Pasowałabyś mi do jakiejś muzyki bardziej przyjaznej kobietom... Jazz czy coś takiego - rzekł do Camili.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-11-2011 23:49
Zadowolona i odświeżona blondynka wyszła spod prysznica, wytarła się bardzo dokładnie ręcznikiem, po czym założyła czyste ubranie i wyszła z łazienki dłużej jej nie blokując. Wyszła na zewnątrz, gdzie zobaczyła jakiegoś starszego mężczyznę. Domyśliła się, że to był Charles, zwrócił się bezpośrednio do rozbitków. Oparła się i spoglądała na niego, nie chciała mu się od razu narzucać dlatego postanowiła, że z pytaniem o pomoc poczeka.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-11-2011 23:56
Camila roześmiała się.
- Właściwie to trafiłeś. Jestem saksofonistką i w jazzie czuję się najlepiej, zarówno słuchając jak i grając. Strasznie mi tu tego brakuje. - wstała i podeszła do odtwarzacza, nieco zwiększając głośność i przez chwilę przysłuchiwała się piosence. Skrzywiła się i ściszyła muzykę do poziomu, na który nastawił ją Oscar. - Straszne. Brakuje tylko kowbojskiego kapelusza i źdźbła trawy w zębach. W piekle mówią po niemiecku i grają country.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:00
Oscar znowu się zaśmiał.
- Dobrze, że nie istnieje coś takiego jak country śpiewane po niemiecku. Chryste... - zaśmiał się znowu. - Jesteś saksofonistką? Cool. Nigdy mi tego nie mówiłaś... Pamiętam dobrze o tym, że zajmujesz się ponoć jedynie robieniem gofrów!
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:07
- Jesteś pewien że nie istnieje? Świat jest pełen dziwnych rzeczy. Słyszałam kiedyś chiński hip-hop. Brzmieli jak jąkający się bohaterowie kreskówki. - zwróciła się do mężczyzny z uśmiechem. - No i wiesz, muszę robić w życiu coś więcej poza robieniem gofrów. Szybko by mi się to znudziło.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:13
- No tak, no tak... - powiedział. Przeszedł go dreszcz na myśl o chińskim hip-hopie, a przecież czeski heavy metal też musiał istnieć. Po czym zamyślił się i zapomniał, że obok niego siedziała Camila. Wyobrażał sobie moment wydostania się z wyspy. Jego starzy znajomi ucieszą się i oblegną od razu, pewnie nie dając wytchnienia. Znajdzie się miejsce w jego życiu dla ludzi z którymi spędził tu tyle czasu, czy zapomną o sobie jak gdyby tylko minęli się w sklepie spożywczym? Pokręcił głową wciąż milcząc, co musiało dziwnie wyglądać. Nie będzie w stanie zapomnieć o Claire nawet jakby się starał. A starać się o to nie będzie...
Edytowane przez Lion dnia 19-11-2011 00:13
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:21
Przez chwilę oboje milczeli. Camila nie wiedziała czy czuł się znudzony jej towarzystwem, czy po prostu był zmęczony. Zaczęła stukać palcami o blat stołu, przełamując ciszę.
- Wszystko w porządku? - zapytała w końcu, bo Oscar od dłuższej chwili zdawał się być kompletnie nieobecny.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:27
Oscar podskoczył lekko i zamrugał, głos Camili wydał się mu być jej donośny jak start odrzutowca.
- No jasne, a czemu pytasz? - próbował udawać, że wcale nie siedział kilku minut w bezruchu.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:33
Camila przyglądała się Oscarowi podejrzliwie, bo zachowywał się dokładnie tak, jakby coś było nie w porządku a starał się udawać, że jest inaczej.
- No bo wiesz, straciłeś na dłuższą chwilę łączność z rzeczywistością. - odpowiedziała, zastanawiając się czy jego zachowanie nie jest subtelną aluzją do tego żeby dała mu spokój.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:44
- Naprawdę? Może zdawało Ci się... No dobra, chyba tak. - przyznał po chwili, widząc jej spojrzenie. - Rozmyślałem o tym i o tamtym... O opuszczeniu wyspy i tak dalej. Ciekawi mnie, czy po jej opuszczeniu będzie tak jak przed. Wiesz, czy będziemy, ocalała grupa rozbitków, anonimowi dla siebie... Każdy zajmie się swoimi sprawami i zapomni o niedźwiedziach polarnych i tak dalej... Nie chciałbym tego.
Edytowane przez Lion dnia 19-11-2011 00:44
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:45
Bernard wysiadł z motorówki i usiadł na ławce.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17705

Administrator

Dodane dnia 19-11-2011 00:51
Rump zobaczył, jak Bernard siedzi na ławce, ale olał tego starego pryka.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 00:55
Camila nie potrafiła powstrzymać uśmiechu. Nie spodziewała się po Oscarze takich głębokich przemyśleń. Jak bardzo nie próbowałby udawać twardziela pokazał właśnie, że ma wrażliwą stronę.
- Na pewno nie będzie tak jak przed katastrofą, za dużo się wydarzyło. Wszyscy się zmieniliśmy. - powiedziała spokojnie. - Sporo jednak razem przeżyliśmy i nawet jeśli byśmy chcieli to szybko o sobie nie zapomnimy. Będzie trochę ciężko biorąc pod uwagę że jesteśmy porozrzucani po całym świecie ale mogę się podjąć organizacji pierwszego spotkania po opuszczeniu wyspy. W jakimś wybitnie nie-tropikalnym miejscu, nie chcąc przywoływać złych wspomnień. - zaśmiała się cicho.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 01:08
- Nom pewnie masz rację... Wybitnie nie-tropikalne miejsce, hmm... Kawiarnia w sercu NY? Ze skrajności w skrajność - kolejny raz zaśmiał się. Nagle spoważniał - Camila... - ściszył głos jakby obawiając się, że ściany mają uszy. - A jak myślisz co będzie z Claire i no... ze mną? Jakbyś spojrzała tak obiektywnie? Trudno mi zrozumieć kobiety, jak każdemu, ale myślisz, że relacje między mną a nią będę podobne jak teraz, czy będzie to wyglądać zupełnie inaczej? Chodzi mi o to czy po powrocie nie odwidzę się jej nagle... Ona zajmie się swoimi sprawami, ja swoimi i tak to się skończy. Jak myślisz? - pytał jej zupełnie jakby była jego przyjaciółką i poradnikiem życiowym. Jakoś jednak nie czuł zahamowań przed takimi dziwnymi pytaniami.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 01:19
- Albo pójdziemy poimprezować do jakiegoś fajnego klubu. Nie wiem tylko jak z Mortenem i Bernardem, czy odpowiada im taki sposób spędzania wolnego czasu. - powiedziała. Chwilę później usłyszała pytanie, a właściwie pytania Oscara. Nie czuła się jakąś specjalistką w udzielaniu porad w sprawach miłosnych, szczególnie że sama zupełnie sobie nie radziła w tej dziedzinie. Przyglądała mu się przez chwilę, dobrze wiedząc co chce usłyszeć.
- Pamiętasz jak razem robiliśmy faworki? Wtedy zauważyłam że między wami jest jakaś taka...chemia, przed którą nie uciekniecie. Trudno mi się wypowiadać za Claire, ale dałabym sobie rękę obciąć za to że Cię kocha i ostatnią rzeczą o której myśli to "zajęcie się swoimi sprawami". A wiesz, jednoręka saksofonistka to już raczej po karierze. - zakończyła z uśmiechem. - Bardzo trzymam za was kciuki. - dodała i na potwierdzenie swoich słów uniosła ku górze zaciśnięte dłonie.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 94 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Archiwum