Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 03 2024 23:01:02 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny04:31:40
Otherwoman 2 days
Michal 1 week
chlaaron 9 weeks
Lincoln11 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku16 weeks
shimano17 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 88 z 94 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 17:02
- Dobra, daj mi chwilę.

Podbiegł do Claire.

- Możemy odpłynąć z nimi. Jedynym miejscem, gdzie mogą płynąć jest jakiś kontynent, więc zabierzemy się z nimi. Dobrze?

Następnie ruszył do dżungli za Mattem, aby odszukać szybko Sikorkę.
- Camila! - wołał. - ... Matt, myślę, że możemy odpłynąć z nimi. Tylko musimy zrobić to szybko... - powiedział do niego. Zabił dopiero co człowieka, Oscar nie wiedział w jakim jest on stanie psychicznym.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 17:25
Maia niespodziewanie pojawiła się obok Claire.
- Oscar ma rację, zabranie się z nimi może być naszą jedyną szansą na opuszczenie wyspy, więc musimy ją wykorzystać. Nie chcę tu zostać na zawsze. - powiedziała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 17:31
Nie mając pojęcia o tym, co dzieje się na plaży, krzyczałam ile sił w płucach w stronę osiedla. Nikt jednak nie przychodził, a pylony ciągle były włączone. Wreszcie zabrakło mi sił i opadłam bezwładnie na trawnik. Z zaciętą miną wpatrywałam się w odległe o kilkadziesiąt metrów dachy domków.
-POJEBY!- wrzasnęłam ostatni raz. -Tu Vallie, ludzie...
Czułam się bezsilna. Nie miałam bladego pojęcia, co zrobić. Skubałam trawę u moich stóp. Moment po momencie robiło się zimniej. Nikogo już nie uratuję. Już nie będę bohaterką. Ani jedna osoba nie powie mi: Valerie, jak dobrze, że na to wpadłaś!
Przez cały okres pobytu na wyspie nie płakałam ani razu. W domu nikt mnie tego nie nauczył, miałam wręcz wrażenie, że moje oczy oduczyły się płakać, dawno temu, jeszcze we Francji. Nie uroniłam łzy, gdy się rozbiliśmy, gdy po raz pierwszy napadli na nas Inni, ani wtedy, gdy umarła Jennifer. Nie płakałam, gdy zobaczyliśmy nasze martwe ciała, ani podczas usuwania dziecka. Teraz jednak czułam się tak bezsilnie, tak beznadziejnie, że po policzkach pierwszy raz od kilku lat spłynęły łzy. Na początku kapały po nosie powoli, wpadając za dekolt, jednak już moment później zanosiłam się szlochem. Był to na pewno dźwięk żałosny i niemiły, pozostawiający pewne piętno na słuchaczu.
Krzyczałam, a ciało telepało się w każdą stronę. Potok łez zalewał ręce, drżałam cała. Najgorsze jednak było to, że nie mogłam się w żaden sposób się uspokoić.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Martin Keamy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 40

NPC

Dodane dnia 17-12-2011 17:43
Zgoda na to by rozbitkowie mogli zabrać się na frachtowiec, była jedyną formą uprzejmości okazaną przez Keamy'ego. Słowa Oscara o tym by zaczekać na nich zignorował i rozkazał Faraday'owi uruchomić silnik. Po chwili rozległ się jego odgłos i motorówka ruszyła, oddalając się od plaży.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 17:44
- Nieee! - krzyknęła patrząc na odpływającą motorówkę. - Fuck.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 17:53
- Nie! To nie może się stać! O nie! To niemożliwe! - wykrzyknęła najgłośniej jak tylko potrafiła. Łódź właśnie odpłynęła, a oni tutaj zostaną! AŻ DO ŚMIERCI! Stała i wpatrywała się jak motorówka odpływa. Poczuła się słabo, ale wiedziała iż nie może w tym momencie zemdleć. Stała i wpatrywała się. - To już koniec.
Wybełkotała po cichu. Stało się tego, czego najmniej się spodziewała, to była ich jedyna szansa, która właśnie się oddalała od wyspy. Teraz będą musieli żyć tutaj na tej wyspie, ale jakie tutaj jest życie?! Wśród jakiś dzikusów? Żadnej cywilizacji niczego! Nadzieja właśnie całkowicie ją opuściła. Nigdy już nie ujrzy swojej matki, którą tak strasznie kochała i sprawiła jej tyle cierpienia. Nie będzie mogła wychować Aarona jak normalnego chłopca. Wpadła w dziki szał w jakim nie była jeszcze nigdy w życiu. Zrobiła się cała czerwona na twarzy, gdyby teraz dostała do ręki broń rozstrzelałaby ich wszystkich. Nie wiedząc dlaczego natychmiast rzuciła się pędem do dżungli. Biegła ile miała sił w nogach.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 17:55
Oscar tymczasem szukał Camili.smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-12-2011 18:11
- Co? Gdzie? - zapytałem Oscara w ogóle nie słuchając o czym do mnie mówi. Szedłem przed siebie, ale sam nie wiedziałem po co. Gdy Oscar wykrzyczał imię Camili, zaczęło do mnie docierać, że muszę ją odnaleźć bo nie wypatrzyłem jej na plaży. Byłem jakby w lekkim transie, ale ogarniałem co się dzieje dookoła. - Tak, musimy ja znaleźć. Podobno możemy z nimi odpłynąć, tylko musimy zrobić to szybko. - powtórzyłem słowa Shelley'a.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 18:37
- No więc spieszmy się - rzekł do omotanego Matta. - Camila! Camilaaa...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 19:18
- Nie musicie już jej szukać! - wrzasnęła Claire, która nagle pojawiła się zza krzaków. Nadal była cała czerwona ze złości, głęboko oddychała, po czym zaczęła krzyczeć. - Oni odpłynęli! Bez nas! Nie ma już ich na tej cholernej wyspie! Zostaliśmy! Umrzemy tutaj!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 19:30
- Nie! - krzyknął zrozpaczony Oscar, Keamy to skurwysyn jednak. I co teraz zrobią?smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 19:35
- To już nas koniec! Resztą życia spędzimy na tej cholernej wyspie! - warknęła przez zęby. Wciąż panował nad nią gniew i miała ochotę obecnie kogoś roznieść. - Gdzie Camila?!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 19:37
- Nie mam nawet ochoty jej szukać już. Jak się sama zgubiła to niech się sama znajduje... - powiedział. Był wkurzony i nie miał na nic ochoty już. Z nerwów zaczął kopać butem w ziemię.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-12-2011 20:00
- Znajdę ją. - beznamiętnym głosem oznajmiłem Claire i Oscarowi, po czym ruszyłem dalej w dżunglę. Kompletnie nie zareagowałem na słowa o tym, że Keamy już odpłynął. A nawet jakby na nas czekał, to i tak nie potrafiłbym wsiąść na motorówkę i odpłynąć do upragnionej rzeczywistości. Z każdym kilometrem coraz bardziej traciłem orientację. Wydawało mi się, że jest to droga do Othersville, jednak nie byłem tego pewien. - Camila!? - krzyknąłem, gdy zauważyłem odwróconą do mnie plecami sylwetkę kobiety o szatynowych włosach.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 20:11
Nawet nie drgnęła, kiedy usłyszała znajomy głos, przez moment rozważając opcję w której mężczyzna odejdzie, jeżeli wystarczająco długo nie zareaguje na jego wołania. W końcu stwierdziła że to kompletnie bez sensu, bo prawdopodobnie na swoje towarzystwo są skazani już na zawsze, dlatego powoli odwróciła się w jego kierunku, widząc zupełnie innego człowieka niż ten, kim był w jej wyobrażeniach. Bała się go, nie potrafiąc przewidzieć jego kolejnego ruchu. Podniosła się, jednak skręcona kostka nie pozwalała na zbyt długie stanie, dlatego oparła się jedną dłonią o drzewo.
- Co teraz? - wydusiła w końcu, patrząc mu prosto w twarz.
Edytowane przez mremka dnia 17-12-2011 20:11
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 20:25
- Co teraz zrobimy?! - spytała Claire patrząc na niego. To już koniec...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-12-2011 20:35
/Tą szatynką miała być Valerie, ale jak Matt zobaczył Camilę to też spoko smiley

- Skończyło się... Obie strony wojny poległy i zostaliśmy sami. - powiedziałem. - Dlaczego jesteś tu, a nie tam gdzie wszyscy? Szukaliśmy Ciebie. - zwróciłem się, słowem nie wspominając o Widmorze.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 20:39
//aha



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-12-2011 20:44
/to mogę zmienić posta smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-12-2011 20:53
/Nie mieszajmy w głowie Matt'owi smiley Gramy normalnie. Chyba, że agusia nie wie co pisać.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 88 z 94 << < 85 86 87 88 89 90 91 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum