Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Września 17 2024 01:29:28 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
muzyka
Ostatnio widziałem, ...
Książki
Alernatywna historia...
Co byś zrobił, gdyby...

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman 6 days
Umbastyczny 1 week
Flaku 1 week
Isabelle 3 weeks
Michal11 weeks
chlaaron20 weeks
Lincoln22 weeks
mrOTHER22 weeks
Diego23 weeks
shimano28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 69 z 132 << < 66 67 68 69 70 71 72 > >>
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 18:57
- A może zrobią psikusa i mnie wezmą? - zastanowiłam się przez chwilę i byłam poważna. Chwilę później się zaśmiałam. - Nie, to niemożliwe.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 18:57
-Nie spamuj, Ala.smiley-powiedziałam wkurzona.Prychnęłam.-Czy Ben chce się widzieć z Wami? Nie. Na pewno musi mieć w tym jakiś cel.-powiedziałam, a mój głos nabrał nieco więcej pewności siebie.-Arielle, najpierw pójść na badania, czy do Bena? Nie chcę, żeby potem wmawiano mi nieposłuszność.-wywróciłam teatralnie oczami.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 18:58
- Idź najpierw na badania. Ben poczeka. - doradziłam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 18:59
- Zgadzam się z Ar. - zgodziła się z Ar.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:02
ALA! smiley

-No... dobrze.-mruknęłam niepewnie. Skoro Ben był tu przywódcą, to czy wpierw nie powinnam była wykonywać jego poleceń? Mimo wszystko postanowiłam pójść za radą dziewczyny, sama szczerze wolałam jeszcze nie poznawać okrutnej prawdy wypływającej z ust Bena.-Odprowadzicie mnie?-spytałam.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:09
- Jasne. - zaczęłyśmy iść w kierunku przychodni.
Gdy byłyśmy już przy drzwiach zapukałam i otworzyłam je przed Elodie. - Zaczekać na Ciebie? - spytałam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:11
Skonsternowana zajrzałam do pomieszczenia i szybko cofnęłam głowę.-Tak. Zaprowadzisz mnie potem do Bena, nie wiem gdzie on urzęduje.-przełknęłam ślinę.-Ee, można wejść?-spytałam kobiety, która zapewne miała wykonywać badanie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:14
Oparłam się o ścianę i czekałam aż skończy się badanie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Inni
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:19
- Tak, wejdź moja droga.
Amelia ją wpuściła i czekała, aż kobieta się rozbierze.
- Po badaniach będziesz mogła porozmawiać z Benem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:25
-Tak, wiem... Arielle już mi wspominała.- rzekłam. Rozebrałam się i usiadłam na fotelu, opierając nogi na podnóżkach. Chciałam to mieć jak najszybciej za sobą.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Inni
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:30
Amelia zaczęła swe działania. Gdy pobierała rozmaz zobaczyła, że coś jest nie tak. Skończyła jednak badanie i zrobiła prześwietlenie. Tym razem jednak od razu obejrzała zdjęcie na komputerze.
- Elodie, skarbie, ubierz się. Już koniec... zawołam Bena tutaj. Siedzi w sąsiednim gabinecie.
Widocznie zmieszana Amelia wyszła z pomieszczenia i poszła prosto do Bena.



Danny pochylił się na Bernardem i złapał go mocno za ubranie podciągając lekko do góry.
- Zniszczę Cię! Mamy żyć razem i współpracować, ale to mi nie przeszkodzi! Za to co mi zrobiłeś dopilnuję, żebyś nigdy nie został jednym z nas. Może będziesz tu mieszkał, ale będziesz tylko obywatelem drugiej kategorii. I nigdy nie opuścisz wyspy! Choćby miała to być ostatnia rzecz jaką zrobię w życiu... Dopilnuję, żebyś zgnił na tej wyspie skoro jej tak nienawidzisz!
Pickett wypuścił Nadlera z pogardą i oddalił się. Nie mógł znieść myśli, że poniżył go taki poczciwy staruszek jak Bernard, a Benjamin nie zareagował.



// zgodnie z wynikami Rady Wyspy adi odpada z edycji, ale jego postać pozostaje żywa, bardzo dziękujemy za grę smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:34
/ smiley

Ubrałam się szybko, zadowolona, że wszystko już się skończyło.-Ehm... no dobrze, czekam.-odparłam zmieszana. Znacznie lepiej czułabym się jednak, gdyby Arielle zaprowadziła mnie do Bena.
Edytowane przez Andzia dnia 06-11-2011 19:40
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:36
Wtem Amelia wyszła z przychodni. Chwilę później w jej kierunku spokojnym krokiem zaczął iść Ben. Dalej opierałam się o ścianę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Benjamin Linus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Benjamin Linus

Postów: 169

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:47
Benjamin po rozmowie z Amelią utwierdził się tylko w swym przekokaniu. Wszedł do pomieszczenia, w którym czekała na niego Elodie.
-Witaj. Jak wiesz miałaś się zajmować Nikki i badać kwestię zgonów ciążowych na wyspie.
Linus po tym wstępie, wbił swe zimne spojrzenie w dziewczynę.
- Nikki jednak nie żyje, a my nie zrobimy tego innej kobiecie. To zbyt ryzykowne. Dlatego, mówiąc krótko... jesteś bezużyteczna. Zostałaś wytypowana do grona tzw. Innych ze względu na swe umiejętności, ale teraz okazały sie one bezwartościowe. Oczywiście zostaniesz w wiosce tak jak wszyscy, ale nigdy nie zostaniesz jedną z nas.
Ben wstał i ruszył do drzwi.
- W dodatku Amelia... uważa, że jesteś chora. Masz jakiś defekt ginekologiczny, nie znam się na tym. Amelia przebada dokładniej pobraną od Ciebie próbkę. Przykro mi, Elodie.
Linus powiedział to jednak całkowicie bezbarwnym głosem i wrócił do swojego domku.



// Andzia została drugą ofiarą Rady Wyspy. Elodie podobnie jak Bernard nadal żyje i oboje mogą pisać dalej w MP.

Andzia, dziękujemy za dotychczasową grę. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 19:59
Czekałam zdenerwowana w gabinecie, gdy w końcu drzwi otworzyły się i do pomieszczenia wszedł Ben, jak zwykle mający przylepiony do twarzy ten charakterystyczny, beznamiętny wyraz. Chłonęłam uważnie jego słowa, z każdą sekundą czując wzbierającą we mnie irytację. Otworzyłam usta, by coś powiedzieć, ale nie wydobył się z nich żaden dźwięk. Powiedzenie Benowi "Nigdy tego nie chciałam. W zasadzie wyświadczyłeś mi przysługę" było w tym momencie chyba nie na miejscu. Mogło mieć to nieciekawe skutki. Nie zdążyłam nawet odetchnąć z ulgą, kiedy wspomniał o wynikach badania. Momentalnie poczułam zimny, żelazny ucisk dosięgający mojego serca. Siedziałam nieruchomo jeszcze kilka minut po jego odejściu.

/ No więc... na początku powiem tylko, że Lincoln wraz z Umbastycznym odwalili naprawdę dobrą robotę, przygotowując to MP i angażując się w nie, dziękuję GMomsmiley oczywiście dziękuję również wszystkim userom, a szczególnie Ali i chlaaronce, jesteście the best!!smileysmileynie uśmiercam Elodie, pewnie popiszę nią jeszcze trochę, by śledzić akcję MP smiley gratuluję innym dojścia tak daleko niech wygra najlepszy!smiley
Edytowane przez Andzia dnia 06-11-2011 20:00
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Inni
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 20:05
Do pomieszczenia weszła Amelia, która dostała już tylko rozkaz posprzątania i otrzymania wyników. Ben nie kazał jej już badać pozostałych kobiet.
- Elodie, moja droga, jak będę miała wyniki to podam Ci szczegóły. Na razie się nie przejmuj, bez tego badania mogłam się po prostu pomylić.
Kobieta ruszyła w stronę swego stolika.
- I bardzo mi przykro, że nie będziesz jedną z nas, to smutne, że z powodu czyjejś śmierci zostałaś tak brutalnie wykluczona.
Amelia nagle zauważyła, że zniknął przygotowany przez nią kilka dni temu zostaw do badania i zapłodnienia Nikki. Może któraś go zabrała dla zabawy? Kobieta zorientowała się jednak, że zestawów, którymi badała kobiety jest zbyt dużo. Jedną przebadałam zestawem Nikki. Amelia była w szoku, jej błąd był ogromny w skutkach. Ja... ja jedną z nich zapłodniłam... Ginekolog nie wiedziała co robić.
- Elodie, musisz już iść mam dużo pracy.
Amelia rzuciła się do komputera i widziała po zdjęciach, która kobieta zamiast kontrastu dostała coś innego. Ja ją zapłodniłam! Inna miotała się po pokoju nie wiedząc co robić. Powiedzieć czy nie powiedzieć? Może się nie zorientują...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 20:09
Widząc zmieszanie Elodie wzięłam ją za ramiona i wyprowadziłam z przychodni. Strasznie było mi przykro, że Nikki zginęła i teraz Elodie musi za to zapłacić. W dodatku była chora?! - Chodź, idziemy się czegoś napić. - mówiłam do niej chcąc widzieć jej reakcję na wszystko co powiedział Ben. Pewnie będzie jej trudno się z tym wszystkim pogodzić...

//Andzia smiley
Edytowane przez chlaaron dnia 06-11-2011 20:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 20:09
-Tak, to bardzo smutne, rzeczywiście... Ekhm, dziękuję. Jeśli będziesz coś wiedzieć w związku... to daj znać.- wykrztusiłam i jak najszybciej wyszłam z gabinetu, który wydawał mi się w ciągu ostatnich kilku minut dziwnie klaustrofobiczny. Z roztargnienia wpadłam na stojącą przy drzwiach Arielle. Usiadłam obok niej na ławce.-No tak. Chodźmy.- rzekłam beznamiętnie. Teraz nie traktowałam jej już nawet jak Innej. Wspierała się, a ja chyba bardzo potrzebowałam w tym momencie wsparcia.
Edytowane przez Andzia dnia 06-11-2011 20:12
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 20:18
- Słyszałam to, co mówili. Jak się czujesz? - spytałam brunetkę. Wiedziałam, że nie będzie jej lekko mówić o tym. Była bezużyteczna...(smiley) Szłyśmy już niedaleko mojego domku.
Edytowane przez chlaaron dnia 06-11-2011 20:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-11-2011 20:21
-Arielle, nie chcą mnie. Ben dał mi spokój, nie wiesz co to dla mnie znaczy? Od początku tego właśnie chciałam.- powiedziałam cicho. Moje otępienie nie wynikało z odrzucenia przez lidera Innych. Była jeszcze ta druga sprawa...-Jestem chora i jeszcze to do mnie nie dotarło.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 69 z 132 << < 66 67 68 69 70 71 72 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
30/08/2024 18:50
smiley

Umbastyczny
28/08/2024 21:43
Właśnie wróciłem :3 Generalnie super, widoki niesamowite, jutro albo w piątek może wrzucę krótką relację

Otherwoman
27/08/2024 17:31
dawno tu nie zaglądałam smiley Jak wyjazd do Norwegii, Umba?

Umbastyczny
10/08/2024 22:12
<3

Flaku
08/08/2024 14:22
sraka

Umbastyczny
08/07/2024 19:28
jeszcze nie, ale widziałem, że dodałaś i na pewno przeczytam smiley

Otherwoman
08/07/2024 18:31
czytałeś ten niedołężny rozdział? smiley

Otherwoman
06/07/2024 19:17
ok, to pomyślę, jakby to miało wyglądać smiley Jak masz jakieś pomysły, to też możesz się podzielić smiley

Umbastyczny
06/07/2024 14:12
Spróbować można smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Archiwum