Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 11:42:17 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny14:11:38
Otherwoman 1 day
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 62 z 94 << < 59 60 61 62 63 64 65 > >>
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:08
Z niezbyt optymistycznych myśli wyrwał Camilę płacz dziecka. Był słabo słyszalny, jednak nie było wątpliwości co to za odgłos. Była przekonana, że to Aaron, co znaczyło że dotarli do celu. Spojrzała szybko w kierunku Alex, upewniając się że dziewczyna jest z nimi.
Była z reguły pesymistką dlatego cały czas miała wrażenie, że coś może pójść nie tak.
- Nie traćmy zatem czasu. - rzuciła tylko, patrząc na podekscytowaną sytuacją Claire.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 06-12-2011 21:12
Po kilkudziesięciu metrach dotarliście do celu. Po drugiej stronie pylonów znajdował się płaczący Aaron. Jednak nikogo w jego pobliżu nie było. Leżał na trawie i wciąż płakał.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:14
Gdy ujrzała Aarona, który leżał SAM na trawie mało nie zemdlała. Kto zostawia dziecko?! Jakaś bardzo nieodpowiedzialna osoba! Zaczął głośno płakać i nie wytrzymała tego emocjonalnie. Nawet się nie zastanawiając pobiegła w tamtą stronę w ogóle zapominając o tym, że są tam pylony. Teraz nie liczyło się nic innego jak wzięcie go w swoje ramiona.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:18
- Claire, stój! - krzyknęła, widząc jak blondynka biegnie w kierunku pylonów, doganiając ją, odciągając kilka metrów w tył i z rozpędu powalając na ziemię.
- To jakaś ich kolejna gra, nie widzisz tego? - wysapała, pomagając blondynce wstać.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:20
- Ale ja nie mogę! On tam jest samotny! Potrzebuje mnie tu i teraz! Płacze! - wykrzyknęła bardzo głośno. Zdawała sobie sprawę, że nie może teraz nic zrobić, ale była matką, a dla rodzicielki najgorszy jest usłyszeć płacz własnego dziecka i stać bezczynnie. - Tak długo go nie widziałam!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:21
Wlokłam się za grupą w milczeniu, wpatrując się w swoje nogi. Z każdym krokiem dochodziła do mnie przykra prawda: lepiej byłoby już nie żyć, niż krążyć po wyspie bezcelowo. Co z tego, że uratują teraz dzieciaka, skoro i tak nie wyjdą z tego żywi. Wszystko wydawało mi się bez sensu, każdy nasz ruch, słowo, gest, każdy podmuch wiatru. Zacisnęłam wargi, wpatrując się w biegnącą w stronę pylonów Claire. Och, czyżby to był jej koniec?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Benjamin Linus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Benjamin Linus

Postów: 169

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:24
- Ciii.... No już... Nie płacz malutki. - zza krzaków wyłonił się Ben i udał wprost do Aarona, nie zwracając uwagi na stojących po drugiej stronie ludzi. Oczywiście o tym kto tam jest doskonale wiedział. Wziął go na ręce i przytulił, kołysząc lekko na boki. - Claire, nie powinnaś go zostawiać samego. - powiedział i ucałował go w czoło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:26
- Oddaj go natychmiast! - wyrwało się Oscarowi, który zwykle nie był jakiś porywczy, ale teraz nie mógł znieść, że Aaron jest tak blisko i jednocześnie jest nieosiągalny. I przez to Claire musi bardzo cierpieć.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:27
Złapała ją za ramiona i mocno zacisnęła na nich ręce.
- No właśnie, tak długo wytrzymałaś, wytrzymaj jeszcze chwilę. Dużo bardziej przydasz się jako żywa matka, niż martwa. - powiedziała, patrząc blondynce w oczy, trochę żałując ostatniego zdania. - Zrobimy wszystko, żebyś jak najszybciej mogła go przytulić. Jesteśmy tak blisko, że teraz nie możemy popełnić błędu. Okej?
Chwilę później pojawił się Linus i gdyby Camila nie trzymała Claire, blondynka zapewne wyrwałaby się i rzuciła na niego z pięściami.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:28
- Nie dotykaj mojego dziecka skurwielu! - wrzasnęła i powstrzymywana przez Camilę próbowała iść w jego kierunku. Czuła się rozdarta, że to właśnie Ben trzyma go na rękach, a nie ona tak jak powinna. Zacisnęła pięści ze wściekłości, gdyby tylko mogła przyłożyłaby mu. Całą swoją uwagę skupiała na Aaronie. Chciała go mieć tu i teraz, móc go przytulić.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:34
Czas to wszystko wreszcie zakończyć. Claire wpadła w furię i gotowa była zrobić coś nierozsądnego, dlatego pierwsza odezwała się Camila.
- Widzę że świetnie sobie radzisz z dziećmi Ben. - oznajmiła z uznaniem. - Cóż, powinno Cię zatem zainteresować jedno: jest z nami Twoja córka. I na pewno nie chciałbyś, żeby jej się coś stało - skinęła głową w kierunku Alex. Sama również nie chciała, żeby komukolwiek stała się krzywda, ale uznała że po dobroci Ben Aarona po prostu nie odda. Wpatrywała się zatem w Bena z zaciętą miną, sama siebie zaskakując odwagą.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:34
Zawładnięta myślą, że nic już nie czeka nas w życiu, patrzyłam na scenę beznamiętnym wzrokiem.
-Przecież to nie ma sensu.- wyrwało mi się. Wydawało mi się, że powiedziałam to cicho, jednak wszystkie głowy nagle zwróciły się w moim kierunku. -Zrobiliście z nas bandę dzikusów. Zarówno Wy.- wskazałam palcem na Bena. -Jak i Wy.- na Keamego. -Czego Wy kurwa oczekujecie?- wiedziałam, że to być może nie czas na takie rozmowy, ale wpatrywałam się z zaciętą miną to w jednego, to w drugiego, oczekując odpowiedzi.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Benjamin Linus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Benjamin Linus

Postów: 169

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:35
- Mam je puścić? - zapytał w odwecie i udał, że go puszcza na ziemię. - Aaronowi nic nie jest. Cały czas znajduje się pod opieką. Nie masz powodów do obaw, Claire. Pod warunkiem, że i mojemu dziecku nic nie będzie. Puść ją! - krzyknął do Keamy'ego, a głos mu się załamał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Martin Keamy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 40

NPC

Dodane dnia 06-12-2011 21:38
Keamy miał szczegółowo opracowany przez Widmore'a plan, który uwzględniał niemal każde zachowanie Bena. - Najpierw Aaron, później ona. - założył blokadę na szyi Alex i przydusił ją do siebie. - Wyłącz ogrodzenie i oddaj dziecko. - powiedział, a na jego twarzy zaczął się malować diabelski uśmieszek.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:51
Złość już jej przeszła, zamiast tego upadła na kolana załamując ręce. Wpatrywała się w Aarona, kręciło jej się w głowie.
- Błagam... oddaj mi mojego syna. - powiedziała już zdecydowanie łagodniej niż przed chwilą. Nie chciała robić krzywdy Alex i miała nadzieję, że nie dojdzie do tego.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 21:56
Oscar w nerwowym napięciu oczekiwał przebiegu sytuacji pomiędzy Martinem a Linusem. Gdy tylko ten drugi wyłączy ogrodzenie, był gotów sam pobiec po dziecko, zabrać je i pobić Bena tak, żeby zapamiętał to sobie na długo, że nie kradnie się cudzych dzieci... Losy Alex mu były w tym momencie kompletnie obojętne. Biorą Aarona, już za chwilę, a potem na statek i opuszczają wyspę. I to będzie koniec ich przygody na tej wyspie. Tak będzie. Uklęknął obok Claire kładąc dłoń na jej ramieniu, trudno mu było znieść myśl o tym, co ona teraz musi przeżywać...
- Alex pójdzie do Bena, a Aaron do nas, Keamy tego dopilnuje... Już za chwilę będziesz go miała - mówił w jej stronę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Benjamin Linus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Benjamin Linus

Postów: 169

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 22:00
Ben doskonale wiedział na co stać Widmore'a, a co za tym idzie Keamy'ego. - Pod warunkiem, że Claire przyjdzie tu sama. Wtedy go jej oddam. W zamian za Alex. - mówił, płaczliwym głosem. - Bez żadnych zbędnych ruchów bo możemy to załatwić pokojowo. - powiedział i podszedł do ogrodzenia. - Zgoda?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Martin Keamy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 40

NPC

Dodane dnia 06-12-2011 22:03
Martin plunął w bok i kiwnął twierdząco do Bena. - Rób jak mówi. - mruknął do Claire. W dalszym ciągu trzymał przy sobie Alex.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 22:06
Nie zdziwiło mnie wcale, że wszyscy mnie zignorowali. Wpatrywałam się z założonymi rękoma w Bena. Czy mężczyzna znowu kłamie, łże łzami w żywe oczy? Jak dobrym trzeba być aktorem, by płakać na zawołanie?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-12-2011 22:07
Zdziwiona Claire natychmiast wstała, cała się telepała. Spojrzała niepewnie na Oscara, a ten tylko kiwnął głową. Zrobiła kilka maleńkich kroczków do ogrodzenia czekając, aż Ben je wyłączy. Nie mogła wprost uwierzyć, że zaraz będzie trzymała w ramionach swojego syna! Przytuli go, ucałuje i zostanie już z niż do końca życia i wyjedzie z tej wyspy raz na zawsze.



Edytowane przez April dnia 06-12-2011 22:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 62 z 94 << < 59 60 61 62 63 64 65 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum