Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 11:52:11 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny14:21:32
Otherwoman 1 day
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 55 z 94 << < 52 53 54 55 56 57 58 > >>
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2011 23:54
Mokry Oscar założył swoją koszulę z powrotem i usiadł na piasku.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 11:01
Gdy tylko się obudziła, postanowiła troche popływać. Zdjęła koszulkę i spodenki, po czym rzuciła je na piasek. Najpierw stała w wodzie, która była jej po kolana, a następnie zanurzyła się już całkiem. To już dzisiaj mają iść po Aarona przez co Claire strasznie się denerwowała.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 16:47
Oscar siedział na brzegu i obserwował pluskającą się Claire. Boże, jaka ona cudowna... Miał nadzieję, że dziś w końcu wyruszą.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Martin Keamy
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 40

NPC

Dodane dnia 03-12-2011 18:25
Keamy wrócił na plażę, gdyż uznał, że grupa ułożyła już sobie plan negocjacji. On sam i jego ludzie mieli być tylko obstawą, uzbrojoną bandą goryli dla rozbitków, którym Charles powierzył jakieś zadanie.
- Wyruszamy za 5 minut. Przygotować się!
Martin wydał rozkaz charyzmatycznym tonem głosu. Jego ludzie ustawili się już w szyk na skraju plaży.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 19:17
Gdy usłyszała komendę Martina, Claire wyszła w końcu z wody, ubrała się i była już gotowa do drogi. Od czasu, do czasu patrzyła z pogardą na Tori.
- Świetnie, ruszajmy już. - oznajmiła i wszyscy wyruszyli do dżungli.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 19:19
Oscar też wyruszył więc. (I Eko.)
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 19:33
Camila szła za grupą, kompletnie nieobecna. Nie koncentrowała się na tym gdzie idą i o czym rozmawiają, wycofana i bierna względem tego co planowali. W pewnym momencie zatrzymała się, opierając o drzewo.
- Nie zrobiłam niczego, żeby ją powstrzymać - wychrypiała patrząc błędnym wzrokiem przed siebie, nie kierując tych słów do nikogo konkretnie jednak na tyle głośno, że wszyscy ją usłyszeli.
- Pewnie można było coś zrobić...ale ja tego nie zrobiłam.
Coś złego zaczynało dziać się z jej psychiką, a raczej znowu stawała się tą osobą którą była przed katastrofą, a o której chwilowo zapomniała, ciesząc się każdą urojoną chwilą normalności. Jej myśli pędziły jak szalone w sposób niekontrolowany, jakby ktoś wyświetlał jej w mózgu sytuacje o których wydawało jej się że już zapomniała. Zacisnęła powieki, kręcąc na boki głową i przyłożyła dłonie do skroni. Przed oczami niespodziewanie stanęła jej twarz martwej Jocelyn, jednej z wielu osób które straciły życie na wyspie. Podniosła dłonie na wysokość oczu, z przerażeniem im się przyglądając.
- Czy to krew? - zapytała najbliżej stojącą Claire, wysuwając w jej kierunku jedną z dłoni. Brzmiała i czuła się jak osoba szalona.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11706

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 20:06
Tori szła z grupą. Wiedziała, że ucieczki nie mają sensu, z powodu uzbrojonych żołnierzy. Dziewczyna zastanawiała się jak Inni poradzą sobie w potyczce z taką armią. I co najważniejsze: jak Ben zamierza ją odzyskać, a przy okazji jeszcze Alex oraz zachować Aarona dla siebie...
- Och, ach, mam kolkę, zróbmy postój.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 20:29
Po krótkim postoju ruszyli dalej. Z każdą chwilą Oscar coraz bardziej się denerwował.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 22:00
Blondynka dzielnie podążała przez dżunglę czując dziwną, podniecającą adrenalinę tego co będzie się niedługo działo. Chociaż zdawała sobie sprawę, że będzie to bardzo trudna misja to szła z uśmiechem na twarzy. Była przekonana, że odbije Aarona i wróci już do domu. Z rozmyślań nagle wyrwała ją Coalmouse. Spojrzała na dłonie kobiety, które był czyste, a następnie na nią.
- Camila... co ty opowiadasz? Przecież nic nie masz. - odparła, a po chwili dodała już półszeptem. - Wszystko z Tobą w porządku?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 22:26
Szłam przez dżunglę co chwila o coś się potykając. Chciałam być dobrej myśli, ale z każdą chwilą wątpiłam w to, że nam się uda. Wiedziałam doskonale jaki był Ben i byłam pewna, że już dowiedział się co kombinujemy. Niewiele szpiegów już mu pozostało, więc z taką grupą liczyłam na przewagę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 22:34
- My tu wszyscy zginiemy. I ja - wskazała palcem na siebie - i Ty, i Ty, i Ty...-kontynuowała wyliczankę tonem małej dziewczynki recytującej wierszyk, celowo przedłużając samogłoski, kierując palec wskazujący po kolei na każdego z rozbitków. - Valerie mi powiedziała. - dodała szeptem i pokiwała energicznie głową.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 22:37
- Co ty opowiadasz...? Camila! Weź się w garść, a nie pleciesz jakieś bzdury jak obłąkana! - powiedziała i po chwili żałowała ostatniego słowa jakie wymsknęło jej się z ust. - Przepraszam, nie to miałam na myśli. Po prostu wydostaniemy się z tej cholernej wyspy i zamieszkasz szczęśliwa razem z Mattem, słyszysz? Musisz w to wierzyć.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 22:42
- Z jakim Mattem? - zapytała, przyglądając się Claire ze zdziwieniem.
- Słyszysz? - zapytała chwilę później. Mocno zacisnęła rękę na jej dłoni, wstrzymała oddech i przez moment nasłuchiwała. - Wydawało mi się że Oscar znowu puścił tę samą koszmarną piosenkę country. Znasz Oscara, prawda? Jest tenisistą. - machnęła parę razy w powietrzu niewidzialną rakietą, chcąc zobrazować blondynce swoje słowa. Jej wzrok padł na blond czuprynę mężczyzny. - O, tam jest! Widzisz Claire? Tam jest Oscar!
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 22:47
- Camila... wszystko z Tobą w porządku? - spytała, gdy tylko usłyszała co ona plecie. Nie wiedziała jak ma zareagować tym wszystkim. Czyżby ona straciła pamięć i popadła w jakieś anomalie psychiczne?! Przejechała jej dłonią po czole, po czym wrzasnęła na cały głos. - Ty masz rozpalone czoło! Masz gorączkę! Trzeba ją jak najszybciej zbić!
Wpadła w panikę rozglądając się dookoła.



Edytowane przez April dnia 03-12-2011 22:47
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 22:59
Camila roześmiała się głośno, złapała się za brzuch i śmiała się tak bardzo że nie mogła złapać tchu. Blondynka jej nie rozumiała. Uznała że nie może jej już niczego powiedzieć, a Valerie już zapewne nie żyła. Duchaussoy nie była osobą która mówiła coś tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę a raczej taką, która słowa dotrzymywała. I zapewne dotrzymała. Camila złapała się na tym, że myśli o dziewczynie w czasie przeszłym. Była tym faktem wstrząśnięta, bo nie była jeszcze przygotowana na stratę. Czy kiedykolwiek można być gotowym na coś takiego? Mogłam się zabić razem z nią. Przebłyski świadomości były coraz słabsze, wypierane przez czyste szaleństwo i wysoką gorączkę. Przymknęła oczy i zaczęła cicho śpiewać, mając wyraźne wspomnienie jednego wieczoru przy ognisku, kiedy śpiewała tę samą piosenkę i przysłuchiwał jej się Matt.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 23:03
W oczach Coalmouse widać było obłęd. Przerażona Littleton natychmiast podbiegła do blondyna szturchając go bardzo mocno.
- Musisz mi pomóc! Camila źle się czuje i majaczy! Ma bardzo wysoką gorączkę i nie pamiętani Matta, tego że wszyscy się znamy! Plecie jakieś bzdury o tym, że wszyscy zginiemy! - powiedziała to wszystko na jednym tchu, rozpaczliwym głosem.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 23:07
Oscar grał w myślach w haxa, gdy nagle ktoś go szturchnął. Zielona plansza zniknęła, a na jej miejscu pojawiła się Claire.
- Co... Ach... Camila... Och... Olol... - komentował na żywo. Podszedł więc do źle się czującej Camili. Wyglądała co najmniej na naćpaną. Pomachał jej przed oczami ręką. - Camila? Halo? Co Ci jest? Rozumiesz moje słowa?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 23:18
Camila otworzyła delikatnie oczy żeby zobaczyć przed nimi czyjąś machającą rękę. Przez moment zdawało jej się że mężczyzna chce ją uderzyć, dlatego skuliła się, zasłaniając twarz dłońmi. Głos mężczyzny który się do niej zwracał skądś kojarzyła, tak jakby należał do dawno nie widzianego znajomego sprzed lat. Znali się skądś.
- Rozumiem. Nic mi nie jest. - odpowiedziała opuszczając dłonie i uśmiechnęła się do niego szeroko. - Po co właściwie idziemy do Plażowiczów? Przecież możemy dalej mieszkać w bunkrze.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2011 23:21
- Camila! Błagam! Ocknij się! - wykrzyknęła płaczliwie spoglądając na brunetkę, która nadal majaczyła. Miała ochotę rozpłakać się z tej bezsilności. Bała się, że to samo wkrótce może się z nią stać. Wszyscy zaczynali powoli wariować i to z jej winy, to przez nią wszyscy przybyli znowu na tą wyspę. To tylko i wyłącznie moja wina pomyślała ledwo powstrzymując łzy. Spojrzała na Oscara. - Zrób coś...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 55 z 94 << < 52 53 54 55 56 57 58 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum