Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 13:31:00 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
powrót do przeszłości
Co byś zrobił, gdyby...
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...
Książki

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman00:28:46
Umbastyczny16:00:21
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 6 z 94 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:27
- Bardzo panu dziękujemy, nie będziemy już panu przeszkadzali. - odpowiedziała również odstawiając pustą szklankę uśmiechając się. Zrobiła kilka kroków do tyłu ciągnąc za sobą Oscara. - Miłego dnia!
Zamknęła drzwi i odetchnęła z ulgą zamykając oczy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:29
Odeszli parę kroków od drzwi i wtedy Oscar się odezwał.
- Udało się! Widziałaś z kim przed chwilą rozmawialiśmy, wydaje mi się, że przy nim nawet Linus wymięknie. Niedługo zobaczymy się z Aaronem - powiedział radosnym głosem, naprawdę wpadł w świetny nastrój.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:30
-Jajka? Serio? Boże! Kiedy oni wypłynęli?- zaczęłam rozkminiać, siadając na blacie. -Nawet, jeśli nie dalej niż tydzień temu, w co wątpię... Jajka mogą ile sobie czekać, zanim się zepsują? Yyy.- zawiesiłam się. -Jesteś pewna, że mnie nie zabiją?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 19-11-2011 23:33
Poczułem jak kamień spada mi z serca. Czekałem na ten moment tak długo. Ale byłem też świadomy tego, że już nie będzie jak przedtem. Że utraconego zaufania nie odbuduje się szybko, o ile w ogóle będzie możliwe jego odbudowanie. Zapewne na zawsze będę już nosił brzemię odpowiedzialności za to, że pozwalałem Benowi realizować jego cele względem rozbitków. Tliła się jednak we mnie iskierka nadziei, że wszystko się ułoży. Tego pragnąłem. Przysunąłem się bliżej i przytuliłem ją do siebie. - Nawet nie wiesz jak się czułem widząc Twoją obojętność. Ale zasłużyłem na to. Przepraszam i... dziękuję. - wydusiłem z siebie, nie ukrywając wzruszenia.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:34
- Najwyżej. - zaśmiałam się. Wzięłam jedno i sprawdziłam czy jest świeże wkładając do szklanki pełnej wody. Nie wypłynęło - świeże. - Nie wiem jak to zrobili, ale nie są zepsute. - wyciągnęłam jajka ze szklanki. - To co, jajecznica czy omlet?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:36
- Jesteś kochany! Dziękuję! - pisnęła rzucając mu się na szyję. - Nie mam pojęcia jak Ci się odwdzięczę za to wszystko, co dla mnie zrobiłeś!
Powiedziała promiennie nie powstrzymując nawet swojego entuzjazmu. Nie mogła się już doczekać, kiedy będzie mogła wziąć Aarona w swoje ramiona i przytulić.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Charles Widmore
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 162

NPC

Dodane dnia 19-11-2011 23:36
Uśmiech nie znikał z twarzy Widmore'a do momentu, w którym rozbitkowie opuścili jego pomieszczenie. Wówczas Charles wrócił do swojej zasępionej miny. Wlał sobie jeszcze trochę whiskey do szklaki i wypił ją jednym haustem. Szklankę odstawił na stół i chwycił w dłoń mikrofalówkę krótkofalówkę. - Keamy, jak sytuacja? - zapytał i po uzyskaniu odpowiedzi wrócił na swój fotel.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:38
Z każdym słowem Matta Camila czuła coraz większą ulgę. Kiedy skończył mówić i objął ją, w ramach odpowiedzi oparła głowę na jego ramieniu. Dopiero w tej chwili zdała sobie sprawę jak bardzo jej go brakowało. Nie chciała żeby zobaczył że płacze, ale i tak zdradzało ją ciche siąkanie nosem i to w jak niekontrolowany sposób trzęsło się jej ciało. Nie rozumiała swojej reakcji a mimo to nie potrafiła powstrzymać łez, pozwalając by jedna za drugą spływały po policzkach.
- Przepraszam. Przepraszam za wszystko.- wyszlochała kiedy w końcu rozluźniła uścisk i spojrzała na twarz mężczyzny. - Jesteśmy chyba najgorszymi aktorami w udawaniu obojętności jakich nosiła ziemia. - powiedziała po dłuższej chwili i pierwszy raz od dłuższego czasu szczerze się do niego uśmiechnęła.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:39
-Omlet. Ale tylko z warzywami!- przekopałam jeszcze kilka szafek i wyciągnęłam pieczarki, paprykę i pomidory, a z olbrzymiej lodówki szynkę i ser. -Niesamowici są! Warzywa też jakby zerwane wczoraj...- pokręciłam głową z uznaniem. -To czym zajmowałaś się jako Inna?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:43
Oscar miał powiedzieć "nie ma za co", ale nie powiedział gdyż miał Claire na szyi. Jej szczęście cieszyło go w tym momencie bardziej niż swoje... Nigdy w życiu nie czuł czegoś takiego, zawsze raczej swoje decyzje i życie ustawiał pod samego siebie...
- Tak, nie mogę się doczekać, aż go pobujam - i przypomniał sobie jak Maia kiedyś w The Swan oddała mu we władania Aarona i nie wiedział za bardzo co z nim robić, więc bujał nim na prawo i lewo. - Może zjemy coś? Pewnie jesteś głodna.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:46
Wzięłam od niej paprykę i pomidory i zaczęłam je kroić w kostkę. Westchnęłam na wspomnienia swoich początków w wiosce Innych. - Byłam w ochronie. - powiedziałam. Oczywiście na początku miałam opory, by powiedzieć jej coś więcej w obawie przed Benem, ale później przypomniałam sobie, że nie jestem już jedną z Innych. - Moja grupa miała za zadanie chronić wyspę i jej przywódcę przed Potworem. Mieliście okazję się z nim spotkać... - dokończyłam.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:47
- O tak... jestem głodna jak wilk, a ty jakbyś czytał w moich myślach, więc nie rób tego więcej. - powiedziała wesoło dając mu pstryczka w nos śmiejąc się. Była w szampańskim nastroju, zaczęła szukać jakiejś spiżarni, gdyż jeszcze do tej pory nie miała okazji przeszukać tego statku. - Wiesz gdzie tutaj jest jakaś kuchnia?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:51
- Wiem, jadłem w niej dziś śniadanie. Za mną, proszę - wcielił się w przewodnika i zaprowadził ją do kuchni. Była tam Arielle oraz Valerie. - Cześć Wam! Ooo... Widzę, że coś szykujecie? - oblizał się na widok przyszłych omletów z warzywami.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:52
-Że niby czarnym dymem?- spytałam, ale zanim mi odpowiedziała, w kuchni pojawiła się Claire z Oscarem. -Siadajcie, zaraz będzie omlet.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:53
Oscar usiadł, gdyż zaraz będzie omlet.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:55
- Skoro nas zapraszacie to czemu nie... - powiedziała szczerząc się, oparła się jednak o blat stołu patrząc na kobiety, która całkiem nieźle sobie radziły w kuchni.



Edytowane przez April dnia 19-11-2011 23:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-11-2011 23:58
Ominęłam pytanie Valerie i wrzuciłam warzywa na patelnię. Wesoło skwierczały pod wpływem wysokiej temperatury i niewielkiej ilości rozgrzanego masła.
- Dawno nie jadłam takich rarytasów. - powiedziałam mieszając warzywa na patelni.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-11-2011 00:02
Oscar przyglądał się Arielle i temu, co wyczyniała z warzywami. Był strasznie głodny, szkoda, że nie będzie mógł zjeść wszystkiego, a podzielić się z tymi trzema kobietami. Niech nie jedzą tyle, bo będą grube...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-11-2011 00:06
Mr. Eko był na pokładzie i wpatrywał się w wodę i wyspę, mimo tego, że było już ciemno. Zgubił swoją jedyną rzecz, swoją pałkę... Nie powinien był powierzać jej tej Camili... To zła kobieta... Nie podobał mu się ten statek, będzie chciał wrócić na wyspę i znów spotkać się z Czarnym Dymem. Wszystkich zabijał jak leci, a obok niego tylko przeleciał. Musi się dowiedzieć czym jest ten Dym...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Kahana
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-11-2011 00:08
- Wiesz co? Prawdę mówiąc to w tej roli byłaś nawet przekonywująca. - odparłem i również się uśmiechnąłem. Czułem jak schodzi ze mnie stres związany z niepewnością względem tego co myśli na mój temat Camila i jak ogarnia mnie uczucie ulgi. Już prawie zapomniałem jak to jest widzieć jej rozweseloną twarz. Tego widoku brakowało mi najbardziej. Otarłem dłonią z twarzy Camili pozostałe na policzkach łzy i przybliżyłem się do jej twarzy. Przymknąłem na moment oczy i czując niemalże to samo co przed pierwszym pocałunkiem z nią, dotknąłem wargami jej ust by zatopić się w upragnionym pocałunku. - Obawiasz się jak to będzie wrócić do domu? - zapytałem po kilkunastu sekundach od momentu, gdy nasze usta oderwały się od siebie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 20-11-2011 00:11
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 94 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Archiwum