Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 11:43:29 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny14:12:51
Otherwoman 1 day
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | WYSPA
Strona 79 z 132 << < 76 77 78 79 80 81 82 > >>
Autor RE: Barakowcy
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:27
- No niestety nie, moja orientacja w terenie jest gorzej niż fatalna. Nawet chodząc po Nowym Orleanie zawsze miałam w torebce mapę na wypadek gdybym się zgubiła. - westchnęła i odprowadziła wzrokiem Mortena, który opuścił łazienkę.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-11-2011 22:28
- Jest to nawet niedaleko stąd. To było chyba... - Bernard zaczął się rozglądać. - ...w tamtą stronę! - wskazał ręką i ruszył w stronę strumienia. - A Wy gdzie mieszkaliście po katastrofie? - zapytał, spoglądając pod nogi.

/Osoby, które są w bunkrze Widmore'a niech na razie nie idą do Płomienia. Dopiero jak dołączą do Was Claire, Arielle, Bernard i Boone.



4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-11-2011 22:29
Po kilku minutach wyszedłem z łazienki. Spojrzałem na siedzących Oscara, Camillę i Maię. - Mijaliśmy płomień po drodze - odparłem podchwytując ich rozmowę. - Tą stację gdzie mieszkał ten rusek...

/Zrobiłem edita, ale zapewne nikt nie zauważył, więc wklejam jeszcze raz smiley



Edytowane przez Flaku dnia 07-11-2011 22:29
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:32
- Aha Morten. Czemu więc nie powiedziałeś tego, gdy przechodziliśmy obok tej chaty? Umiesz chodzić i mówić jednocześnie? - spytał. Tak naprawdę lubił Mortena, ale niektóre jego decyzja i zachowanie były dla niego dość niezrozumiałe. Na przykład nie powiedział, że ma jego rewolwer, Oscar dowiedział się dopiero wtedy, gdy wypadł mu zza paska i leżał w trawie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:32
Szłam za Bernardem i Claire w stronę, którą wskazywał mężczyzna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:33
- Na plaży i było całkiem przyjemnie gdyby nie incydent, w którym Ethan porwał mnie do stacji medycznej. Później przenieśliśmy się do Łabędzia. - odpowiedziała ziewając. Zwykle nie miała nawyku chodzić o tej porze po dżungli. To była dla niej chora sytuacja. Ile dałaby, aby znaleźć się w Australii przy matce. Tak, dopiero w tym dniu przypomniała sobie o niej. Spojrzała na Boone'a i zrozumiała, że może wiedzieć jak mężczyzna czuje się po części. W końcu to ona spowodowała ten cholerny wypadek, a na dodatek kłótnia. Littleton na samą myśl o tym była przygnębiona, ciągle rozglądała się wokół siebie jakby obawiała się, że nagle ktoś wyskoczy zza krzaków.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:34
- Mijaliśmy? - powtórzyła za Mortenem, nie ukrywając rozczarowania. Cały czas miała wrażenie że stacja Bakunina jest w zupełnie przeciwnym kierunku. Była zła że całą drogę patrzyła jedynie pod nogi, nie rozglądając się wokoło. - No trudno, będziemy musieli się tam wybrać. Teraz przynajmniej znamy drogę i nie będziemy iść na pałę. - powiedziała, wymownie patrząc na Oscara.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Ala
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mary Carraway

Postów: 1541

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:36
/ ja zauważyłam smiley /

- Nie ruszajmy się stąd dzisiaj, ok? - zaproponowała. Była strasznie zmęczona i nie miała ochoty na dalsze wędrówki po dżungli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-11-2011 22:37
- Skąd mogłem wiedzieć, że chcecie tam iść? Zresztą szliśmy do bunkra. Znałeś drogę, więc prowadziłeś... - odparłem lekko zdezorientowany. Tak naprawdę zlekceważyłem to. Niepotrzebnie. Teraz chciałem się wytłumaczyć, co nie zmieniało faktu, że rzeczywiście mogłem o tym wspomnieć podczas drogi... - Trudno... Wrócimy tam - dodałem, kierując się do kuchni.

/

Ala napisał/a:
/ ja zauważyłam smiley /

Jestem wzruszony smiley



Edytowane przez Flaku dnia 07-11-2011 22:39
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-11-2011 22:37
- Aha. - odpowiedział Bernard, nawet nie starając się ukryć tego, że mało go to interesuje. - Ja też wczoraj byłem w jakiejś stacji. W ziemi znalazłem tuuuuneeel. - wbił swój wzrok w Claire i przeciągnął ostatnie słowo, brzmiąc w tym momencie jak psychopata.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 07-11-2011 22:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:39
Morten musiał być zaskoczony, gdyż w kuchni na krześle siedział Eko Tunde.
- Hello.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:40
- Bernard! - pisnęła i zrobiła kilka kroków do tyłu i stanęła. - Jesteśmy praktycznie sami w nocy w dżungli! Nie wiem jak ty, ale ja nie mam zwyczaju łażenia o takiej porze, wiec mógłbyś mnie chociaż nie straszyć! Jaki znowu tunel?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:43
Ja tylko jem papaję - odezwał się nieśmiało Bernard.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-11-2011 22:46
Wszedłem do kuchni i aż mnie wmurowało. Na krześle siedział bowiem Eko. - Witaj... - wybełkotałem po chwili. - Skąd się tu wziąłeś?



Edytowane przez Flaku dnia 07-11-2011 22:47
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:48
Jak na złość oboje nie trzeźwieliśmy. Nawet zdrowy rozsądek gdzieś uciekł, zamiast wołać zza pleców 'To rozbitek, nie możesz!'. To było cholernie przyjemne, ale z drugiej strony, wiedziałem, co może mnie czekać za brak dyscypliny. Mimo tego przesuwałem ręce z jej talii do góry, by zdjąć jej podkoszulek, rozpiąłem jedną ręką stanik i złapałem ją pewniej w ramionach. Nie chciałem, żeby było jej niewygodnie, chociaż pewnie jutro nie będzie tego pamiętać. Ja będę. Zrobiło się gorąco, pierwszy raz w tej stacji, kiedy zrzuciliśmy z siebie resztę ubrań. Nawet po pijaku zdawałem sobie sprawę z tego, jak była śliczna. Po chwili już oddychała ciężko w moich ramionach, a ja, głupi, dalej tego nie doceniałem i uważałem za coś normalnego po takiej ilości alkoholu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-11-2011 22:48
- Hje hje. - zaśmiał się i szedł dalej, podpierając się patykiem. - Mogliście iść ze mną, ale nikt nie chciał. - powiedział, udając obrażonego. Jednak po chwili przestał i opowiedział Claire o tym, co przeżył. - Zszedłem do tego tuneli i na jego końcu były wielkie metalowe drzwi. Jak przez nie przeszedłem, to wszedłem do wielkiego pomieszczenia z jakimś basenem w środku. Bo to chyba było pod wodą... - zastanowił się i zmarszczył brwi. - No i... - kontynuuował. - ....był tam pokój z komputerem. Wszedłem tam i na ekranie była mapa i jakiś czerwony, migający punkt. Wyglądało tak, jakby się zbliżał do wyspy. - wyciągnął z plecaka wodę i napił się. Zaproponował ją Claire i mówił dalej. - Zacząłem coś klikać, ale pojawiła się informacja, że kontaktować się można tylko w Płomieniu. Zastanowiłem się chwilę i usłyszałem kroki. Schowałem się w szafie i do pokoju weszły jakieś dwie kobiety. Szybko uciekłem i zamknąłem je na klucz w tym pokoju. - Bernard, mimo, że była noc, przyłożył dłoń nad oczy tak, jak robi się gdy człowiek patrzy pod słońce i zaczął czegoś wypatrywać. - No i taką przygodę miałem wczoraj. - dokończył i skręcił nagle tam, gdzie wcześniej się przyglądał.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:50
Eko tylko spojrzał na niego ze stoickim spokojem i uśmiechnął się.
- Jestem tutaj od miesiąca. To raczej ja powinienem się dziwić, co Ty tu robisz, Mortenie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-11-2011 22:52
- Moment... moment, a czy my właśnie nie idziemy zniszczyć ten Płomień? W takim razie nie możemy! Musimy odebrać ten sygnał! - wykrzyknęła wesoło podskakując. Iskierka nadziei na wydostanie się z tej wyspy znowu się pojawiła. Kobieta nie miała ochoty w tym momencie nic pić. Nie mogła się doczekać, aż dotrą do tej stacji. - W takim razie szybciej! Dojdźmy tam jak najprędzej!
Edytowane przez April dnia 07-11-2011 22:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-11-2011 22:52
- Od miesiąca? - odparłem zdziwiony. - No popatrz jak ten czas szybko leci... Ja? Ja, a właściwie my... uciekliśmy właśnie z obozu Innych - dodałem.



Edytowane przez Flaku dnia 07-11-2011 22:52
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Barakowcy
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-11-2011 22:55
adi1991 zdecydował się jednak grać Bernardem więc nie będę już nim dalej pisał. Niech Bernard zlokalizuje wejście do bunkra, które jest w miejscu wyschniętego strumienia i wejdźcie tam wszyscy.

Cele:
- zdecydujcie się jutro iść do Płomienia.
- możecie zastanawiać się czym może być ta czerwona kropka.



4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 79 z 132 << < 76 77 78 79 80 81 82 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum