Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 11:54:10 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny14:23:31
Otherwoman 1 day
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | OGONOWCY
Strona 36 z 74 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-09-2011 19:21
Po rozmowie z Bakuninem odwróciłem się i zacząłem ręką przywoływać rozbitków, dając tym samym znak, że mogą bez obaw podejść bliżej.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 19:22
-No to chodźmy.- mruknęłam i podniosłam się szybko z ziemi. -Uważajcie na siebie, nie ufajcie im.- powiedziałam cicho do rozbitków i jako pierwsza poszłam w kierunku stacji.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Mikhail Bakunin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 41

NPC

Dodane dnia 29-09-2011 19:22
- Więc jesteście rozbitkami, ta? - zapytał, przyglądając się uważnie każdej osobie. - Wchodźcie do środka. Mam trochę bigosu, dla każdego powinno starczyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-09-2011 19:33
- Nie ufam mu. Mówi, że jest jakimś naukowcem i żyje tu już kilkanaście lat samotnie. Uważaj na siebie i trzymaj się blisko mnie. - zwróciłem się po cichu do Camili. Mimo, iż wiedziałem że nie należy do Dharmy, to wiedziałem, że niestety jest groźny i lepiej z nim nie zadzierać. Dlatego wolałem ją ostrzec, zważywszy na to, że wydawała się najbardziej wrażliwą osobą z nas wszystkich.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 19:43
-Tak.- odpowiedziałam Bakuninowi, siląc się na luzacki ton głosu . -Rozbiliśmy się. Lecieliśmy i nagle... Ziuuuum. Taka historia.- zmierzyłam go wzrokiem. -Kura wydłubała Ci oko?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 19:47
Naukowiec, który żyje kilkanaście lat na tej wyspie. Dlaczego więc zareagował tak gwałtownie. Czego się bał - a właściwie - kogo?
Mrugnęła porozumiewawczo do Matta i weszła powoli za grupą do stacji. Jej wzrok padł na znajome logo. Skądś je już znała....no pewnie, że podobne, może nawet identyczne widnieje na ścianie stacji, która służyła im za schronienie! Camila poczuła się zdezorientowana. Czy to jakiś symbol?
- Matt, spójrz na ścianę. To logo...nie wydaje Ci się że już gdzieś je widziałeś? - syknęła do niego


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Mikhail Bakunin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 41

NPC

Dodane dnia 29-09-2011 19:53
Bakunin spojrzał na Valerie, zmierzył ją wzrokiem i nic nie odpowiedział. Miał już dość niezapowiedzianych gości, mimo, że dopiero się pojawili. W milczeniu wszedł do kuchni, wyjął kilka talerzy i rozstawił je na stole. Do każdego z nich nałożył po łyżce bigosu i zaprosił rozbitków do stołu - Siadajcie. - rzekł.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-09-2011 19:55
- Podobne jest w naszym obozie. - odpowiedziałem, po podejściu do ściany, udając zaskoczenie. Przyłożyłem do niej dłoń i zacząłem gładzić logo, jakby dotyk miał być odpowiedzią na pytanie co ono oznacza. - Chodź może do reszty. - zaproponowałem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Mikhail Bakunin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 41

NPC

Dodane dnia 29-09-2011 19:59
- Ilu z Was przeżyło? - zapytał Bakunin, po czym nałożył na łyżkę jedzenie i zaczął jeść.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 20:02
Camila odpowiedz Matta zrozumiała jako sygnał, że lepiej teraz nie rozmawiać na temat symboli. Zgodziła się z nim, biorąc pod uwagę z jaką niechęcią traktował ich nieznajomy. W milczeniu przystała na jego propozycję, by dołączyć do grupy.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 20:31
A Bernard siedział w obozie i popijał kozie mleko. Nudził się trochę gdyż większość poszła gdzieś do dżungli i Bernard nie wiedział co się z nimi dzieje.

/może jakaś fabułę byś dał Lincoln jakbyś był miły? bo wszyscy aktywni poszli, a miałem nadzieję, że ktoś zostanie a tak samemu to nudasmiley/


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 29-09-2011 21:12
/może jakaś fabułę byś dał Lincoln jakbyś był miły? bo wszyscy aktywni poszli, a miałem nadzieję, że ktoś zostanie a tak samemu to nuda/


Fabuła miała być taka, że w pierwszych dniach poznajecie wyspę, stacje, staracie się wezwać pomoc itd. Podobnie jak w serialu bo w dużej mierze na jego podstawie chcieliśmy oprzeć fabułę. Jednak już teraz widzę, że wątki z serialu nie zachęcają do pisania i Wasze postacie nie są zdziwione nagraniem Danielle, ogrodzeniem itd., więc w weekend pogadam z Umbą co robimy dalej. Fabuły na razie żadnej nie dam bo muszę ją uzgodnić. Zresztą na razie jest i dotyczy Płomienia. Myślałem, że już dzisiaj grupa wróci do Ciebie, ale to się przeciągnie więc możesz iść na jakąś wędrówkę do Czarnej Skały czy czegoś podobnego


- Około 10 osób. - odpowiedziałem Mikhailowi. - Reszta zginęła.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 22:58
/ No spoko, co do zaś tych wątków z serialu to trochę nie ma się co dziwić wszystkim że już nie ma tej emocji przy wydarzeniach z serialu bo ile razy można pisać to samo, ale ogólnie spoko jestsmiley/

Bernard spał sobie spokojnie przy ognisku.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 23:18
/Dlatego też musimy się zastanowić w jakim kierunku pchnąć tę edycję, bo jestem świadomy tego, że Lost staje się coraz bardziej zapominany i serialowe wątki nie wzbudzają już emocji smiley

Mr. Eko w przeciwieństwie do reszty rozbitków nie był zainteresowany osobą Bakunina, lecz budynkiem. Dzięki swojej karnacji, niezauważony przemknął przez część mieszkalną Płomienia i zszedł na dół. To co tam zobaczył, wprawiło go w osłupienie. Sześć wygaszonych monitorów, komputer, szereg nagrań, dokumenty. Wszystko to oglądał z otwartymi ustami. Wziął w dłoń jedną z kaset i umieścił ją w odtwarzaczu.



Po chwili zasiadł w fotelu i wcisnął play. Na ekranie wyświetlił się następujący obraz:



Z głośników zaś, usłyszał:

Witajcie. Jestem dr. Marvin Candle Oglądacie film instruktażowy dla Stacji nr 4 projektu DHARMA.
Za chwilę otrzymacie zestaw prostych instrukcji dotyczących tego, jak ty i twój partner macie wykonywać obowiązki związane ze stacją. Ale na początek odrobina historii:

Projekt DHARMA został zapoczątkowany w 1970 roku. Gerald i Karen DeGroot, dwoje doktorantów z uniwersytetu Michigan. Wyobraźcie sobie wielki ośrodek badań, w którym naukowcy i myśliciele z całego świata prowadzą badania w dziedzinie metereologii, psychlogii, parapsychologii, zoologii, elektromagnetyzmu, i utopi społecznej. Dzięki takim magnatom, jak, Alvar Hanso, dzięki ich wsparciu finansowemu ich marzenie o wielozadaniowym ośrodku badań zostało zrealizowane...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 23:21
Nie miałam zamiaru jeść bigosu, podanego niechlujnie przez gospodarza. Mimo że żołądek kurczył się z głodu i powoli wysuszał się od małej ilości jedzenia dostarczanego do niego w ostatnich dniach [czy to w ogóle jest możliwe? Dlaczego tak bardzo nie uważałam na lekcjach biologii? ~przypis od postaci], miałam obawy przed skosztowaniem dania. Nie dość, że wyglądało bardzo podejrzanie, to jeszcze śmierdziało nieprzyjemnie. Odsunęłam od siebie talerz z nieukrywaną niechęcią i wstałam od stołu. Nie mogłam się nadziwić, że inni rozbitkowie z chęcią porwali bigos. Zaczęłam rozglądać się po stacji. Wyglądała jak graciarnia, magazyn niepotrzebnych rzeczy.
-Komputer.- powiedziałam w zamyśleniu. -Łączy z lądem? Jesteś w stanie nas stąd wydostać?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 29-09-2011 23:26
Spotkanie z Bakuninem nie należało do najprzyjemniejszych. Najpierw zostaliśmy powitani strzałami z broni, ale chwilę później jedliśmy już bigos w domu nieznajomego. o ile można było to nazwać jego domem. Była antena satelitarna - to po pierwsze. Wchodząc do środka zauważyłem logo, bliźniaczo podobne do tego, które widniało na drzwiach naszego schronienia w dżungli. Nie było takie same, ale miało z nim wiele wspólnego. Wolałem nie jeść jedzenia jakie podał nam Bakunin. Nie ufałem mu. Niepostrzeżenie udało mi się pójść za Mr. Eko na dolną część kompleksu. Stanąłem niezauważony w drzwiach i oglądałem film. Powoli zacząłem rozumieć, że to wszystko to może być sprawka jakieś tajnej organizacji.

/Można? Bo w sumie nie podaliście nowych celów...



Edytowane przez Flaku dnia 29-09-2011 23:29
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Mikhail Bakunin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 41

NPC

Dodane dnia 29-09-2011 23:29
- Komputer od wielu lat nie działa. - skłamał Bakunin. - Wcześniej łączył się przez antenę satelitarną z lądem, ale teraz jest to bezużyteczne urządzenie. - Mikhail wstał od stołu, zebrał talerze i wrzucił je do zlewu. - Nie chcę się stąd wydostawać. Dobrze mi tu. Lubię samotność.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 23:35
Ty i twój partner znajdujecie się obecnie w Stacji nr 4, czyli w Płomieniu. Jest to stacja pełniąca rolę komunikacyjną. Ma połączenie kablowe z innymi stacjami na wyspie.

Obraz zaczyna przerywać, głos staje się zniekształcony, po czym wszystko wraca do normy.

Gratulacje! Do czasu, aż przybędą wasi zmiennicy, los projektu spoczywa w waszych rękach.
W imieniu panśtwa DeGroot, Alvara Hanso i wszystkich członków projektu DHARMA, dziękuję, namaste, i... powodzenia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 29-09-2011 23:35
-Słodko.- skwitowałam i machnęłam ręką niecierpliwie. -Mówię o nas. Wiesz, rozbiliśmy się. Szukają nas. Rodziny płaczą, koty miauczą, psy szczekają, mózgi latają po ścianach, krew się leje... Szukają nas.- westchnęłam.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 29-09-2011 23:38
Obejrzałem nagranie do końca stojąc u progu wejścia. To było bardzo dziwne. Projekt Dharma? Już gdzieś słyszałem tą nazwę. Po chwili wszedłem do środka, na tyle by zostać zauważonym przez Eko. - Co o tym myślisz? - zapytałem.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 36 z 74 << < 33 34 35 36 37 38 39 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Archiwum