Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 12:36:25 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Co byś zrobił, gdyby...
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...
Książki
TOP 5

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman00:06:45
Umbastyczny15:05:46
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | OGONOWCY
Strona 14 z 74 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Autor RE: Ogon
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:06
- Boże. - burknęłam, patrząc lekko w górę. - Ja wszystko rozumiem. 'Za dobre wynagradza, a za zło karze.' Czy jak to tam szło. Ale zsyłać mnie tu z fałszywymi empatami? Toś przesadził. - odetchnęłam głęboko i kontynuowałam marsz. Wytrzymam. Jeszcze trochę. - Tak przy okazji, ma ktoś papierosy?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:09
- Hmmm... - burknęłam na odpowiedź Jocelyn. Już kolejna niemiła osoba, która za wszelką cenę chce się odizolować. Jako chirurg sama nie słynę z serdeczności ani bycia milutką. Jestem bezczelna, niecierpliwa. Jestem jak paskudne przeziębienie: nieprzyjemne, ale obecne. Tak więc nie zamierzałam się poddać- uwierz, tak łatwo nie uda Ci się mnie spławić. Musisz się bardziej postarać Jocelyn- powiedziałam z uśmiechem. Po chwili dołączyła do nas Camila, która sama na początku, gdy się poznałyśmy była wredna.
- Słuchajcie czemu tu wszyscy są tacy gburowaci?- zwróciłam się do kobiet- znaczy poważnie... wystarczy chyba, że rozbiliśmy się na jakiejś popieprzonej wyspie i ktoś na nas poluje więc dobrze by było gdybyśmy chociaż sami dla siebie nie byli dupkami, co?- spojrzałam na nie, szukając potwierdzenia.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:14
Rzuciłam do Jocelyn paczkę papierosów.

/sorry że tak z dupy smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:15
/ właśnie fajniesmiley

Oscar tymczasem obserwował lecącą paczkę papierosów.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:16
Camila przyjrzała się badawczo kobiecie. Brzmiała trochę jak przedstawicielka jakiejś sekty. Chociaż może nie sekty, bardziej jak psycholog który próbuje wmówić swojemu pacjentowi że pozytywnym myśleniem może zdobyć szczyty świata i jedyne czego potrzebuje to zmiana nastawienia do ludzi. Nikomu tu nie zależało na zawiązywaniu przyjaźni - za parę dni, gdy już wszyscy będą w swoich domach nikt nie będzie pamiętał imion i twarzy poznanych na wyspie ludzi.
- W gruncie rzeczy chyba każdy reaguje podobnie na sytuację stresową - powiedziała, wzruszając ramionami



Edytowane przez mremka dnia 22-09-2011 22:17
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:26
- Hej, dzięki! - krzyknęłam w stronę brunetki, a moje rysy rozjaśniły się na moment. Dostałam paczkę z zapalniczką i po chwili zaciągnęłam się papierosowym dymem. Lepszy rydz, niż nic. Westchnęłam i zanuciłam zachrypniętym od alkoholu głosem nie zważając na to, co ludzie pomyślą: - Take me for what I am... Who I was meant to be... and if you give a damn... Take me baby or leave me!
Edytowane przez panda dnia 22-09-2011 22:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:30
Ale dziwna kobieta - pomyślał blondyn
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:43
- No w gruncie rzeczy chyba niekoniecznie każdy...- mruknęłam z uśmiechem do Camili, widząc jak Jocelyn przytupuje do wyśpiewanej piosenki.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 22:54
- Fakt, Jocelyn przystąpiła już do prób musicalu Rozbitkowie. To się nazywa dobra organizacja - powiedziała, uśmiechając się do Shosanny


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2011 23:01
Zapowiadało się na to, że dzisiejsza noc będzie spokojniejsza. Miejsce, w którym postanowiliśmy rozbić obóz dawało dostęp do czystej wody, owoców oraz sprawiało, że można się było w nim czuć bezpieczniej. Po wzięciu kilku łyków zimnej wody źródlanej, usiadłem na jednym z dużych kamieni i przymknąłem lekko oczy, odchylając głowę lekko do tyłu. Chciałem, żeby zmęczenie, które się we mnie zgromadziło, chociaż trochę straciło na sile.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 23:03
Goodwin od kilku minut siedział nieruchomo w kucki, wpatrując się ślepo w płynącą wodę. - Nathan... - odezwał się w końcu do stojącego obok mężczyzny. - Nad czym tak myślisz? - zapytał.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Nathan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Nathan

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 23:04
- Nad tym jak nas tu znajdą ratownicy? - zapytał retorycznie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 23:06
- Heh. - uśmiechnął się do siebie Goodwin. - A ja myślę, że zastanawiasz się nad tym co się wydarzy dzisiejszej nocy. - powiedział tak, aby wszyscy to słyszeli i zmroził wzrokiem Nathana.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Nathan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Nathan

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 23:08
- O co Ci chodzi człowieku? - pomyślał Nathan i nic nie odpowiadając Goodwinowi, odwrócił się i zniknął za drzewami z zamiarem zebrania kilku owoców zamiast prowadzenia bezsensownej rozmowy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2011 23:12
Ja tymczasem po dłuższej chwili odizolowania się, otworzyłem w końcu oczy. Nie chciałem stać na uboczu więc powoli się podniosłem i przysiadłem do grupki, którą tworzyli Oscar, Camila, Jocelyn, Valerie i Melanie. Miałem dość bycia Innym w szeregach rozbitków, ale niestety nie ode mnie to zależało. Musiałem więc wciąż być wytrwały.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Nathan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Nathan

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2011 08:29
Kilkadziesiąt minut spędzonych przez Nathana w dżungli na poszukiwaniu owoców sprawiło, że zaczął się zastanawiać nad zachowaniem Goodwina. Zaczął powoli kojarzyć pewne fakty i zaczął dochodzić do wniosku, że to on może stać za tymi uprowadzeniami. Pewny siebie wrócił do obozu i od bezpośrednio zwrócił się do Goodwina - Hej, to Ty zrobiłeś tę listę! To Ty jesteś jednym z nich!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2011 08:37
- Próbujesz mnie w to wrobić? - Goodwin zapytał ze spokojem, jedząc mango. - To nie ja znikam na całe dnie i chodzę wiecznie sam. - dokończył, myśląc już nad tym jak się pozbyć uciążliwego Nathana, który zaczynał być problemem.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2011 09:07
Eko słyszał rozmowę Nathana i Goodwina i zaczął nad tym myśleć. Nathan zachowuje się podejrzanie, znika gdzieś ciągle, ale Goodwin jest pewny siebie i rzuca oskarżeniami na lewo i prawo... Tunde rył właśnie na swej pale różne napisy. Chyba jednak Nathan jest winny, a Goodwin tylko stara się opanować sytuację. Mężczyzna jednak do niczego się nie wtrącał, nie chciał po raz kolejny doprowadzić do czyjegoś zgonu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2011 11:30
Bernard słyszał rozmówki Goodwina z Nathanem lecz nie zamierzał się do nich mieszać. Za stary był by czynnie działać w takich sprawach. Do tego strasznie nieswojo czuł się wśród tych wszystkich dziwnych ludzi, którzy głównie się ze sobą kłócili zamiast współpracować w tak trudnych warunkach. Nie licząc więc na innych Bernard napełnił butelki, które udało mu się znaleźć na plaży po czym zebrał kilka owoców do plecaka patrząc się w niebo wypatrując ratunku mogącego nadejść z powietrza.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 23-09-2011 11:37
Z uwagą obserwowałem rozmowę Nathana z Goodwinem. Nie wszystko słyszałem, ale dało się zauważyć, że coś między nimi zgrzyta. To nie powinno dziwić, wszak taki był plan. - Słyszałem, że szukasz jakieś Rose... - zagadałem do Bernarda.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 14 z 74 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Archiwum