Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 12:38:36 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Co byś zrobił, gdyby...
Ostatnio widziałem, ...
Jaką najdziwniejszom...
Książki
TOP 5

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman00:08:56
Umbastyczny15:07:57
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | OGONOWCY
Strona 12 z 74 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Autor RE: Ogon
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 11:16
Nie sposób było się nie uśmiechnąć, gdy wszyscy szybko pozasypiali. Tym samym dali nam kolejną okazję na łatwe porwania. Podobnie jak Matt, odczekałam dłuższą chwilę aby nasi ludzie mogli oddalić się na bezpieczną odległość i dopiero potem zaczęłam krzątać się między rozbitkami, udając, że jestem strasznie przerażona.
- Hej ludzie! Musimy się stąd wynieść i to jak najszybciej wgłąb wyspy!- krzyknęłam, gdy kolejne osoby się budziły. Znałam te tereny. Niedaleko było źródło więc najlepiej byłoby się tam ulokować. W pierwszym tygodniu szkolenia przez Dharmę, my nowi rekruci, poznaliśmy niemal całą wyspę i ważne lokalizacje. Tak więc źródło to dobry pomysł. Każdemu przydałaby się woda do picia, a Inni w dżungli mieliby większe pole do popisu.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 22-09-2011 11:46
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 11:33
Kolejne porwania? Jasne. Zapewne komuś znudziło się już siedzenie na plaży i bezczynne czekanie na pomoc i poszedł się przejść, a ten duży, dziwny murzyn spanikował - pomyślała Camila
- Myślę że przenoszenie się wgłąb wyspy jest bez sensu. Jak niby mają nas tam znaleźć służby ratunkowe? - zapytała, patrząc w kierunku Melanie - nie wiem jak wy, ale dla mnie ten obóz przetrwania mógłby się już skończyć.



Edytowane przez mremka dnia 22-09-2011 11:34
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Nathan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Nathan

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 13:14
- Hmm, co tu się dzieje? - myślał Nathan, krążąc po obozie i przyglądając się ciału, nad którym stała Ana-Lucia. W pewnym momencie zauważył coś wystającego z kieszeni martej kobiety. - Hej, ona coś ma! - zareagował i wyciągnął kartkę, na której wypisane były imiona uprowadzonych osób. - Zobaczcie... - powiedział, pokazując rozbitkom kartkę. - Oni wszystko o nas wiedzą. Musimy zmienić miejsce...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 13:20
A to niby ja paranoizuję.
- Skąd w was takie zamiłowanie do teorii spiskowych? Może po prostu ktoś zrobił sobie listę imion osób poznanych na plaży, bo to nieuprzejme zwracać się do kogoś per "ej ty"? - powiedziała, chociaż sama nie mogła pozbyć się wrażenia, że coś jest nie tak. Bardzo nie tak.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Nathan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Nathan

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 13:24
- Kobieto!! Wszystkie osoby z tej listy zniknęły!! To nie może być przypadek! - mówił donośnie Nathan, energicznie gestykulując. - Jeżeli chcesz tutaj zostać i czekać, aż i Ciebie porwą to zostań. Jedynym wyjściem, żeby temu zapobiec jest zmiana miejsca obozu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2011 13:29
- Nathan ma rację. Tej nocy pewnie znów do nas przyjdą. I nie poradzimy sobie z nimi. Zobaczcie jak oni wyglądają. Jak zwierzęta... - poparłem go i zaproponowałem zmianę obozu, żeby uśpić czujność rozbitków. Gdybyśmy zostali na plaży, zapewne ciężej byłoby uprowadzić kolejne osoby. - Kto jest za tym by udać się wgłąb dżungli? - zapytałem i zaplotłem ręce.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 13:41
Przecież dżungla to ich teren. Do tego łatwo się możemy zgubić w tej dziczy. Do tego kto wie czy nie żyją tam jakieś gepardy czy inne pantery. Jeśli wyruszymy w las ratunek nie przyjdzie a my sami zostaniemy zjedzeni albo przez tych dzikich tubylców albo przez dzikie zwierzęta. Na plaży mogą nas zjeść tylko tubylcy - powiedział co wiedział Bernard.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 13:43
- Cholera... - zaklął niesłyszalnie Goodwin na widok znalezionej przez Nathana listy. Podrapał się po głowie i podbiegł najpierw do Matta, a następie do Melanie, mówiąc im - Prędzej czy później zaczną kogoś z nas podejrzewać o te uprowadzenia. Jak się zaczną nad tym zastanawiać, to zorientują się, że nie było nas w samolocie. Musimy zacząć podejrzewać Nathana... On jest jakiś rozgarnięty i z nim powinno być łatwo. - powiedział cicho.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2011 13:50
- Ratunek już dawno powinien nadejść. Minęły już dwie noce i nic. Nie chcę źle wróżyć, ale chyba powinniśmy zacząć liczyć na siebie... Jeżeli będziemy uważni i wybierzemy dobre schronienie to będziemy bezpieczni. Tutaj jest za duży obszar, żeby ochronić naszą grupę. - odpowiedziałem Bernardowi, zerkając na Nathana, który został wytypowany na osobę, która zostanie obarczona odpowiedzialnością za zniknięcie osób.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 13:55
Powoli podniosłam rękę do góry, odpowiadając tym samym na pytanie Matta. Obserwowałam wcześniej poznaną Camilę, której opatrzyłam głowę. Myślałam, że to drobna rana ale chyba jednak musiała się mocno uderzyć w głowę. Jej zachowanie było dziwne bo gdybym ja była na jej miejscu: bezradnego rozbitka w bezradnej grupie rozbitków, gdzie w ciagu dwóch pierwszych nocy ktoś obcy porwał połowę bezradnych rozbitków nie wierzyłabym w przypadek i wymyśliła co najmniej 10 teorii spiskowych, a co za tym idzie chciałabym uciec w inne miejsce niż plaża. Mimowolnie utkwiłam wzrok w dziewczynie, starając się ją rozgryźć. Dopiero szept Goodwina wyrwał mnie z zamyślenia. Kiwnęłam głową i przeniosłam wzrok na Nathana, słuchając jednocześnie jakiegoś starszego faceta.
- Możemy zrobić na plaży duży znak S.O.S. i przenieść się w pobliże źródła, które znalazł ten tenisista- zwróciłam się do mężczyzny, który zaczął mówić coś o dzikich zwierzętach- uwierz jeśli żyją tu jakieś pantery czy gepardy to prędzej czy później dotarłyby i na plażę...nie ma sensu tu siedzieć- "poza tym prędzej spotkasz tutaj niedźwiedzia polarnego niż geparda" dopowiedziałam już w myślach, uśmiechając się pod nosem.


' target='_blank'>

Edytowane przez Muminka dnia 22-09-2011 14:03
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 13:58
- Liczyć na siebie? Ktoś tu się chyba naoglądał Cast Away - syknęła Camila, coraz bardziej panikując. Perspektywa życia na dzikiej wyspie, wśród kompletnie obcych ludzi bardzo ją przerażała. Nie potrafiła sobie wyobrazić każdej kolejnej godziny spędzonej w tym miejscu. Nie rozumiała czemu ci ludzie wydają się być pogodzeni z tym, co się stało, traktując to jak jakąś delikatną nieuprzejmość losu, jak np niespodziewany deszcz albo czerwone światło na skrzyżowaniu.

W pewnym momencie Camila zauważyła, że Shosanna jej się przygląda. Nie potrafiła rozszyfrować jej spojrzenia. Nabija się z niej? Uważa za wariatkę? A może zauważyła w jej oku zaczerwienienie, który byłby objawem krwiaka podpajęczynówkowego? Camila poczuła szybsze bicie serca - zawsze panikowała w sprawach ewentualnych chorób, na które mogła cierpieć. Była to dość częsty syndrom osób interesujących się medycyną - diagnozowali u siebie połowę przypadków. Tylko tego jej brakowało, rosnącego w czaszce ciśnienia krwi, która powoli sącząc się do przestrzeni międzyoponowych mózgu powoli ją zabije.
- Mogę Ci jakoś pomóc, Shosanno?



Edytowane przez mremka dnia 22-09-2011 14:17
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 14:24
- Och, przepraszam...- wzdrygnęłam się na pytanie Camili i od razu się odwróciłam. Dopiero teraz miałam okazję spojrzeć jej w oczy, które... były mocno zaczerwienione. Mój Boże, czy to krwiak podpajęczynówkowy? Biedactwo, krew dostanie się do przestrzeni międzyoponowych mózgu i powoli ją zabije- pomyślałam w pierwszej chwili.
- Wiesz, masz mocno zaczerwienione oczy... to najpewniej od tego palącego na wyspie słońca, lepiej zacznij je jakoś ochraniać- poklepałam ją po ramieniu- ale to jest kolejny powód, dla którego powinniśmy przenieść się do dżungli. Słońce niedługo wypali nam oczy- powiedziałam zadowolona, że wybrnęlam z sytuacji.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 15:02
Tymczasem Oscar Shelley wstał sobie, nie zdając sobie sprawy z obrotu wydarzeń, gdyż spał bardzo długo. Podszedł do rozmawiającej grupy osób i rzekł:
- ... - musiał jeszcze sobie ziewnąć. Usłyszał coś o przenoszeniu się do dżungli. - Do dżungli? Czemu? Przecież ratunek zaraz przybędzie...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 15:04
Ja tam wcale nie zamierzam łazić bez celu po tej wyspie. Jak już to według mnie powinniśmy iść wzdłuż plaży gdyż wtedy może odszukamy jakiś port czy przystań, a zapuszczając się w głąb wyspy sami prosimy się o to by stało się nam coś strasznego - po raz kolejny Bernard powiedział co wiedział po czym czekał na reakcję innych zebranych i zastanawiając się jednocześnie czemu tak usilnie po dwóch dniach chcą się zapuszczać w dżunglę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 22-09-2011 16:12
Chyba miałem deja vu... Znowu obudził mnie jakiś hałas i znowu jestem na tej cholernej plaży. To już był kolejny dzień. Nawet już nie wiedziałem który... Trzeci, czwarty? Nieistotne. Istotny był fakt, że znowu coś się stało. Coś złego. Bez zastanowienia podniosłem się z piasku, łapiąc rękami za obolałe nogi. Po chwili stałem już obok tej dziewczyny (Ana-Lucia), a mój wzrok skierowany był na ciało leżące na ziemi. Kolejne ciało... - Kto tym razem? - zapytałem ironicznie. Po chwili zacząłem wsłuchiwać się w rozmowę pozostałych. Okazało się, że to jeden z porywaczy i na dodatek miał przy sobie listę imion uprowadzonych osób. To nie wróżyło nic dobrego. - Zgadzam się... Musimy przenieść obóz gdzieś indziej. Prędzej porwą nas wszystkich, niż zjawi się jakikolwiek ratunek...



Edytowane przez Flaku dnia 22-09-2011 16:13
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 17:53
-czesc wlasnie sie obudzilam. co sie tu dzieje? jestem za pojsciem wglab wyspy
Nie wiem, czy to wina alkoholu, czy może jakiegoś wstrząsu mózgu, ale jak zasnęłam, obudziłam się dopiero wtedy, kiedy usłyszałam zamieszanie. Co prawda nie było lusterka, ale po tych kilku nocach musiałam mieć naprawdę niezłe smoky eyes. W głowie mi łomotało, było mi zimno, a ręce trzęsły się tak, że ledwo wstałam z gorącego piasku. - Eee, co się dzieje? - spytałam, podchodząc do reszty. Zaczęłam przecierać zaspane oczy, jeszcze bardziej psując swój wygląd.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 18:11
Eko popierał podróż w głąb wyspy. Plaża była niebezpieczna: mogło dojść do kolejnych porwań. Mężczyzna ciągle widział oczami wyobraźni twarze ludzi, których zabił. Może gdybyśmy od razu ruszyli do dżungli, nie doszłoby do tragedii?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2011 18:12
- Właśnie się zastawiamy nad tym co robić. - odezwałem się do Jocelyn. - Część osób chce zostać na plaży, a część jest za tym by zmienić miejsce obozu. Tutaj na pewno nie jest bezpiecznie.

Cel:
- decydujecie by wyruszyć wgłąb dżungli (jeżeli ktoś chce zostać, to niech zostanie. Ale grupa nie będzie już tu wracała)
- rozbicie obóz kilka kilometrów od plaży przy jakimś sporym źródle



4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 18:13
- Nie ma co się się zastanawiać. Ruszajmy bo będzie się robiło coraz ciemniej, a jak chcemy się schować przed tymi tubylcami to sporo drogi przed nami. - Goodwin zareagował stanowczo i bez oglądania się oraz namawiania innych do wędrówki, ruszył przed siebie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Nathan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Nathan

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 18:16
Zaraz za Goodwinem ruszył Nathan. Od początku był on zwolennikiem opuszczenia plaży dlatego z uśmiechem zaczął maszerować w stronę dżungli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 12 z 74 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Archiwum