Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Lipca 06 2024 12:15:47 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Jaką najdziwniejszom...
Książki
TOP 5
Seriale
Hit czy Shit

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman< 5 mins
Umbastyczny14:45:09
Michal 1 week
chlaaron10 weeks
Lincoln12 weeks
mrOTHER12 weeks
Diego12 weeks
Flaku17 weeks
shimano18 weeks
Amaranta28 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 15 - Archiwum | OGONOWCY
Strona 11 z 74 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 21-09-2011 20:23
- Jeżeli będziemy się trzymać razem i uważać na siebie to nie powinno się nam stać nic złego. - zareagowałem na słowa Valerie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:29
-Przecież byliśmy wszyscy w jednym miejscu, przy ognisku.- zauważyłam słusznie. -Pomożesz z tymi ciałami? Mimo wszystko to ludzie... Nie możemy ich tu tak zastawić.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 21-09-2011 20:30
- Byliśmy razem, ale nie spodziewaliśmy się zagrożenia. Musimy być teraz bardziej czujni. Weźmy je. - spojrzałem na ciała i chwyciłem jedno z nich za nogi. - Weźmiesz za ręce? - zapytałem.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Carmelka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1085

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:33
Przyglądałam sie jak nowe ciała zostają zabierane. Z braku zajęcia podeszłam do ludzi, którzy własnie jedno przenosili i spytałam rozmarzonym tonem.
- Kto zabił tych ludzi? Czy to zwłoki z samolotu?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:34
Kiwnęłam głową i szybko otrzepałam się z piasku.
-Trzystu ludzi na pokładzie, a nas przeżyło dwudziestu. Na nic nam to jednak, i tak nas wymordują. Cudowne życie nas tu czeka...- mruknęłam pod nosem i złapałam ręce jednego z trupów. Wzdrygnęłam się mimowolnie, czując zimno skóry w gorący dzień.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Nathan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Nathan

Postów: 13

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:35
- Zaatakowali nas w nocy. - zareagował stojący z boku Nathan. - Ten wielkolud ich zabił. - wskazał ręką na siedzącego w oddali Mr. Eko. - Uprowadzili trzy osoby z naszego obozu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Carmelka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1085

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:37
Patrzyłam na trójkę dorosłych, wytrzeszczając oczy.
- Ale jak to? - mruknęłam. - I nikt nie próbował ich znaleźć?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:37
- Prawda. Każdy z nas może coś ukrywać...- przytaknęłam Valerie, zatrzymując na niej dłużej wzrok niż powinnam- dlatego dobrze by było jakbyśmy wieczorem przy ognisku się lepiej poznali, hmm?- uniosłam brwi, uśmiechając się zachęcająco. Po chwili podszedł do nas Matt, oferując pomoc. Chcąc zachować pozory i z nim postanowiłam się przywitać.
- Ja jestem Shosanna, a to Valerie...- kiwnęłam ręką na brunetkę- a Ty zapewne jesteś....- spojrzałam na Matta, jakbym faktycznie go nie znała.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 21-09-2011 20:41
- Jestem Matt. - przedstawiłem się kobietom i nieufnie podałem dłonie najpierw Valerie, a później Melanie. - Dobry pomysł z tym ogniskiem, Me... Shosanna. - poprawiłem się w ostatniej chwili i otarłem z czoła pot.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:43
- Nie wiemy gdzie jesteśmy, bezskuteczne czekamy na ratowników, ktoś nas w nocy atakuje i jeszcze mamy ich szukać!? - do rozmowy przyłączył się Goodwin.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Carmelka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1085

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 20:54
Zrobiłam oburzona minę i założyłam ręce na piersi.
- Podstawa to pilnowac swoich. Jak ktoś sie zgubi, lub zostanie porwany należy go znaleźć. - odparłam stanowczo. - Gdyby pan się zgubiłby w dzungli Amazońskiej, zdany tylko na własny brak znajomości terenu i łaskę dzikusów z dzidami, to chciałby pan by ktoś pana szukał. Jestem tego pewna.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 21:02
Bernard nie mając ochoty mieszać się w sprawy ludzi, których nie znał usiadł przy ognisku i zaczął się zastanawiać czy Rose może żyć. Możliwe, ze ona podobnie jak on też trafiła do grupy podobnej tej. Bernard czuł w jednak że za dużo w niej krzykaczy i jeszcze się pobiją czasem. Podniósł więc papaję i zaczął ją zajadać rozmyślając nad swoim życiem i o sytuacji w której się znalazł.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 21:17
Argumentacja dziewczyny była nie do podważenia. Niewiele brakowało by Goodwin nie wygadał się, że los rozbitków jest mu zupełnie obojętny i po tu jest by kolejni, ważni rozbitkowie zostawali uprowadzeni. - Chodźmy więc ich poszukać. - zaproponował, ciekawy czy Madeline odważy się z nim pójść.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Andzia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1719

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-09-2011 21:41
W ciągu tych kilku godzin naprawdę sporo się wydarzyło: dwójka zmarłych ludzi, kilku zaginionych, uprowadzonych do dżungli. W między czasie podszedł do mnie jakiś facet, który przypominał mi nieco Jokera z Mrocznego Rycerza(smiley). Nie odpowiedziałam mu jednak, gdyż nie było mnie wtedy na forum, zbyt zaabsorbowana byłam ciałami, leżącymi bezwładnie na ziemi. W tej chwili przyglądałam się podejrzliwie mężczyźnie, proponującemu Madeline spacer po dżungli, w celu znalezieniu zaginionych. Mimo, że wyglądał na porządnego gościa, instynkt podpowiadał mi, że nie powinnam była pozwalać na to, by piętnastolatka ruszyła z nim na wycieczkę po buszu. Była na to za młoda.-Może lepiej jakoś to zaplanować?-zaproponowałam szybko.-wybrać kilka osób i oznajmić innym, tak by wiedzieli, gdzie idziemy.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11706

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 08:05
Pomimo przekonania o tym by dzisiejszej nocy czuwać i nie dopuścić do powtórzenia sytuacji z ubiegłej nocy, zmęczenie zwyciężyło. Po krótkiej warcie, wszyscy oprócz Goodwina, Matta i Melanie twardo spaliście. Zostało to wykorzystane przez Innych, którzy uprowadzili Zacka, Emmę, Libby i pozostałych kilkoro osób, których nie zdążyliście dobrze poznać. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Ana-Lucia zdążyła dogonić jedną z osób i zabiła ją uderzeniem kamieniem. Po przeszukaniu jej ubrań, znalazła listę z imionami wszystkich osób, które zostały tej nocy uprowadzone.

Cele:
- zadecydujcie o jak najszybszym opuszczeniu plaży
- udajcie się na wyprawę wgłąb dżungli w poszukiwaniu bezpieczniejszego schronienia
- zacznijcie podejrzewać Nathana o uprowadzenie osób



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Libby
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Elizabeth Smith

Postów: 14

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 08:09
Libby obudziła się, gdy usłyszała ciche szelesty. Otworzyła powoli oczy i zobaczyła, że Emma i Zack zniknęli.
- Dzieci, zabrali dzie...
Nie udało jej się skończyć, gdyż jeden z napastników złapał ją silno od tyłu i uśpił chloroformem, a następnie pomknął z jej bezwładnym ciałem do dżungli. Jej głos na pewno rozbudził obozowiczów.
Edytowane przez Libby dnia 22-09-2011 08:20
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Goodwin
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Goodwin Stanhope

Postów: 47

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 08:18
Gdy nadszedł odpowiedni moment, Goodwin po cichu podniósł się z ziemi i przystąpił do akcji. Wziął chloroform i podszedł do Libby by po chwili ją obezwładnił. Z bezwładnym ciałem blondynki zniknął w dżungli by przekazać je Innym. Niezauważalnie po chwili wrócił do obozu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-09-2011 08:34
Po usłyszeniu krzyków uprowadzanych osób wstrzymałem się jeszcze jakiś czas z reakcją by umożliwić Innym wykonanie zadania i zerwałem się na równe nogi. Zacząłem biegać po obozie sprawiając wrażenie, że czynnie biorę udział w akcji i staram się złapać sprawców. - Tutaj! - krzyknąłem, widząc Anę-Lucię stojącą nad krawiącym ciałem kobiety.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
Eko Tunde
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Mr. Eko

Postów: 83

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 08:42
Eko spał przytulony do swego kija, gdy obudził go krzyk, bodajże Libby. Mężczyzna wstał i pobiegł w kierunku Matta i Any-Lucii. Kolejne zwłoki, kolejne porwania, to moja wina. Eko wciąż trwał w swym postanowieniu, w zasadzie miał milczeć jeszcze przez wiele dni. Ciekawe czy Ana zrobi to samo? Tunde popatrzył na swój kij i pomyślał, że od dziś będzie umieszczał na nim różne napisy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ogon
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 11:08
Bernard miał taki piękny sen, śniło mu się że... Zresztą nieważne - pomyślał sobie po tym jak obudziły go krzyki wielu osób. Coś się działo ale Bernard nie wiedział co. Otworzył jedno oko, potem drugie i ujrzał, a właściwie nie ujrzał kilku osób. Z oddali dostrzegł jednak tą miłą kobietę Anę- Lucię oraz tego w miarę rozgarniętego gościa Goodwina. Widząc, że już ten kto miał być uprowadzony został uprowadzony ruszył żwawo(jak na siebie) w stronę zbiorowiska osób gdzie dostrzegł też pod ich nogami ciało jednego z porywaczy.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 11 z 74 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
06/07/2024 12:11
np. o tematyce potterowej? smiley Brakuje mi takiego popisania sobie na luzie smiley

Otherwoman
06/07/2024 12:10
Umba, nie chciałbyś pograć w takie małe RP dwuosobowe? smiley

Otherwoman
27/06/2024 17:59
Pozdrawiam smiley

Umbastyczny
26/06/2024 21:57
Również pozdrawiam smiley

Michal
26/06/2024 10:47
Pozdrawiam serdecznie smiley

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Archiwum