Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Czerwca 10 2024 17:01:59 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
TOP 5
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 6 weeks
Lincoln 8 weeks
mrOTHER 8 weeks
Diego 9 weeks
Flaku13 weeks
shimano14 weeks
Amaranta25 weeks
Andzia42 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 14 - Archiwum | Gniewna wyżyna
Autor Podsumowanie Wyżyny
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2011 01:00
zaczynając

wstęp będzie dzisiaj dla osób, które przed połączeniem nie były ze mną w grupie. Z tego co widziałam, podsumowania Waszego obozu wyglądały nieco inaczej. Mam nadzieję, że moja forma będzie nam odpowiadać smiley Z Południowcami miałam też pewien "niemy układ"- nikt nie mówił o nim głośno, ale wszyscy wiedzieli o co chodzi: otóż w podsumowaniu wypowiadał się każdy gracz. Mam nadzieję, że i tutaj tak będzie, bo ułatwi to naszą współpracę na najbliższe dni: oczywiście jeśli będziecie zaznaczać, co Wam się podobało, co nie, co chcielibyście zmienić. Jesteśmy teraz grupą, mam nadzieję, że współpraca z nami będzie owocna smiley

jeśli zagubiłeś się w fabule MP... Ja pomogę Ci się w niej odnaleźć.

dochodzi wreszcie do konfrontacji między dwoma obozami: ekipą północną i grupą południową. Na początku muszą rozmawiać przez liczące kilkadziesiąt metrów szerokości pole minowe. Potem każda z grup, używając do tego owoców i przypadkowych przedmiotów, stara się rozbroić pole minowe. Okazuje się jednak, że tuż pod ni wydrążone jest przejście. Grupy spotykają się. Dochodzą do porozumienia po rozmowie, z której wynika, że obie grupy są podobnie poszkodowane: zostali zrzuceni ze spadochronów w nieznane. Gdyby nie wychylający się przed szereg Stark, ekipy byłyby w stanie się połączyć. Przez tego mężczyznę jednak nie są w stanie sobie zaufać: pojedyncze tylko jednostki zaczynają znajomości. Jednemu z ekipy północnej udaje się otworzyć laptopa, którego natychmiast atakuje nieznany program. Grupa wyczytuje w nim, że każdy ma wszyty pod skórę nadajnik. W chatce obie ekipy znajdują bombę. Wyrzucają ją przez okno. Trafia w pole minowe, które rozrywa na kawałki otoczenie i doprowadza do śmierci Susan. Niewiele mija do momentu, w którym chatka zostaje otoczona przez wojsko. Zostaje zamordowany Jean, a grupę dzieli się na cztery części.

*celowo pomijam wątek Sama i Victora. Jest on pozafabularny, totalnie nie mam pojęcia, o co w nim chodzi.

agusiowe przemyślenia

to był dziwny tydzień. Jako GM miałam gdzieś w głowie jego wizję, a na dobrą sprawę wizja była totalnie niezgodna z tym, co miało miejsce w grze. Myślę, że wielu z Was czuło się zagubionych, niepewnych. Ostrzegałam grupę południowców niejednokrotnie: przy połączeniu będzie ciężko. I było, prawda? Nie mogło mnie być z Wami w najważniejszym momencie: w weekend, kiedy wszyscy się poznawali. Gdy ogarniałam posty z przerażeniem doszło do mnie to, że w ciągu JEDNEJ MINUTY (!!!) potrafiło pojawić się około SZEŚCIU (!!!) postów. To niebywały wynik! Teraz możecie troszkę odetchnąć, póki jesteście podzieleni na grupy.

a poza grą

wystawiamy Was z Aprilką na ciężką próbę, prawda? smiley Myślę, że na Waszym miejscu miałabym dość zszargane nerwy ciągłymi przeskokami między obozami. Mam nadzieję, że wyjdzie Wam to tylko na dobre. W poprzednich edycjach starzy gracze skarżyli się na to, że w obecnych edycjach nie ma czasu na zwykłe rozmowy między postaciami, codzienne czynności jak jedzenie, spanie. I to jest właśnie czas przeznaczony na to!
Powiem Wam też z własnego doświadczenia: zdecydowanie lepiej gra się w małych grupach, gdy możecie poznać inne osoby.
W tym tygodniu zrezygnowaliśmy z Rady Wyspy. Mam nadzieję, że sprężycie się szybciutko, a nie potraktujecie tego jako moment, w którym możecie olać lekko grę.

i o graczach słów kilka

Nowa grupa, nowe wyzwania, czyż nie? Myślę, że dobrano nas fajnie. Jedynie Lincoln nie miał okazji jeszcze z nami grać, dlatego piszę do Ciebie: znam Cię na tyle, by wiedzieć, że jesteś świetnym, wartościowym graczem. Mam nadzieję, że pokażesz nam swoją klasę, poczucie humoru (które, jak niejednokrotnie już wspominałam, szczerze uwielbiam) i ten smaczek, który zawsze da się odnaleźć w Twoich postach.
Chciałabym jeszcze zwrócić się dziś do Muminki: mam nadzieję, że po maturkach będziesz już z nami? smiley

Będziemy grupą, kochani, przez najbliższy czas. Życzę Wam, żebyście się ze sobą zżyli i żeby Wam się dobrze razem pisało.

kończąc

myślę, że współpraca będzie owocna, że fabuła będzie Wam odpowiadać i, generalnie, że damy radę. Na razie trzymam za Was kciuki.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Podsumowanie Wyżyny
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2011 17:41
Chciałabym jeszcze zwrócić się dziś do Muminki: mam nadzieję, że po maturkach będziesz już z nami? smiley


Tak, tak, tak! Zostały mi jeszcze tylko ustne także od przyszłego tygodnia lece już pełnym ogniem smiley


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum