Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 10 2024 12:20:22 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 2 weeks
Lincoln 4 weeks
mrOTHER 4 weeks
Diego 4 weeks
Flaku 8 weeks
shimano10 weeks
Amaranta20 weeks
Andzia37 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 33 z 33 << < 30 31 32 33
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 16-09-2010 23:37
Głos komunikatu zatrzymał twarz Liama w bezruchu. Może to był głos rozsądku, który pojawił się w najbardziej odpowiedniej chwili? Jednak Liam tak tego nie odbierał. Sekundy dzieliły go od chwili, w której dotknąłby jej miękkich i zmysłowych ust. Już czuł ich zapach i ciepło. - Chcę, nawet gdybyś się miała okazać dla mnie najczystszą działką kokainy, od której nie będę w stanie się uwolnić... - powiedział patrząc jej prosto w oczy, trzymając ją przy tym za ramiona. Effy jednak okazała się być osobą pewną podjętych przez siebie decyzji i po chwili z pełnym spokojem odsunęła się i podążyła na poszukiwania więźnia. Liam przetarł zaś z rozczarowaniem malującym się na twarzy dłonią oczy i po chwili wolnym krokiem poszedł w tym samym kierunku.

/będę w sobotę późniejszym wieczorem


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 17-09-2010 00:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 00:01
Odpowiedzi nie usłyszała. Jej głos odbił się jedynie echem po okolicy. Pobiegła ile sił w nogach za nim. Przecież nawet nie znam tego cholernego miejsca! - zdała sobie sprawę nieco przestraszona. Jednak szybko okazało się, że nie zaszli zbyt daleko (tak jej się tylko wydawało). Za drzewami prześwitywały dachy dharmowskich domków. Prawie, że weszła w Effy, która przyspieszonym krokiem zmierzała przed siebie.
- Uff, to ty... - odetchnęła z ulgą blondynka.

[Idę z wami, gdziekolwiek idziecie. Będę w sobotę smiley]
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 07:28
Usłyszałem dochodzące z wioski odgłosy. Zaciekawiły mnie, więc pobiegłem w tamtą stronę. Między domkami biegali ludzie z bronią.
Zbieg uciekł, idziemy na polowanie, łap!
Krzyknął do mnie bliżej nieznany koleś i rzucił do mnie pistolet. Świetnie, nigdy nie trzymałem prawdziwej broni, a taką na kulki zrobiłem sobie już nieraz krzywdę...
Ujrzałem kilka znajomych twarzy i ruszyłem w ich stronę.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 12:06
Elena wyszła ze swojego domku z zamiarem pójścia do pracy. Gdy w oddali zobaczyła Effy i Liama, skierowała się w ich stronę. Nagle stanęła jak wryta, widząc, że mają zamiar się pocałować. W tym momencie poczuła coś dziwnego, coś na rodzaj złości i smutku. Zaskoczyło ją to zupełnie, nie wiedziała skąd to uczucie się wzięło. Wtedy rozległ się alarm i Elena aż podskoczyła. Patrząc na swoje buty poszła w kierunku, w którym szli inni i bez słowa stanęła obok Lil.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 12:15
Doszedłem do grupki znajomych - stali tu już Elena, Effy, Lil i Liam. Czułem się niepewnie z moim pistoletem w ręce.
- Hej.
Powiedziałem smętnie. Po pierwsze bałem się, że wyrządzę tym pistoletem krzywdę sobie lub komuś innemu. Nigdy nie korzystałem z broni i nie wiedziałem jak się tego robi. Widziałem to tylko na filmach, najczęściej westernach gdzie mieli inne uzbrojenie. Po drugie nie byłem typem wojownika, a teraz prawdopodobnie szliśmy na jakąś poważną misję. Kto może zostać ranny, ktoś może umrzeć. Starałem się jakoś trzymać, ale nie próbowałem się sztucznie uśmiechać. Miałem poważną minę.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 13:12
- Hej. - odpowiedziała równie smętnie jak Bryan. Spojrzała na jego pistolet, a później na jego niepewną minę i uśmiechnęła się blado. - Ojciec często zabierał mnie na polowania. Strzelanie nie jest takie trudne, wystarczy, że będziesz pamiętał, żeby nie celować do swoich sprzymierzeńców. - powiedziała pół żartem pół serio i sama zza spodni wyciągnęła pistolet. Sprawdziła, czy są w środku naboje. Były.
- Myślisz, że będzie jakaś bitwa? Z tymi agresorami? Nie wiedziałam, że w Dharmie czekają nas takie atrakcje...


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 14:09
Jednak tak łatwo było mnie wyczuć.
Dzięki za radę. A bitwa chyba będzie skoro nawet mnie dali broń - po tych słowach się lekko uśmiechnąłem.
Choć mam nadzieję, że uda się to załatwić pokojowo. Oby wszyscy wyszli z tego cało. Nigdy do tej pory nie miałem takiej sytuacji, wiodłem dość spokojne życie...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 14:29
- Tak, ja też wiodłam spokoje życie... - powiedziała automatycznie i przypomniała sobie, jak łapała myszy a potem je kroiła. Jednak zabijanie myszy to nie to samo co zabijanie ludzi. Nagle jej wzrok przykuła puszka po piwie, leżąca pod drzewem kilkanaście metrów od nich. - Spróbuj strzelić do tej puszki. Jeśli w nią trafisz, to znaczy, że jesteś gotowy do bitwy. - wyszczerzyła do niego zęby, zastanawiając się czy Bryan przyjmie to wyzwanie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 15:11
Tymczasem Tom i jeden z ochroniarzy wjechali na wysokie wzgórze mając nadzieję, że stamtąd zobaczą obóz agresorów. Już dawno przestali ich szukać po dżungli.
-Pewnie porwali ich agrezorzy - powiedział kilka minut wcześniej Tommy - Musimy znaleźć jakiś punkty widokowy aby wypatrzeć coś co wygląda na obóz. Jeśli Edgar i rafalek mieli by gdzieś być to pewnie tam.

Gdy dojechali na miejsce, Tom wyjął lornetkę ze schowka po czym zaczął wypatrywać czegoś ciekawego. Po chwili dostrzegł odsłonięty kawałek namiotu w środku dżungli.
-To musi być to - powiedział szukając jednocześnie jakiejś drogi do celu. Z prawie każdej strony był otoczony przez las ale w końcu zauważył małą przerwę między drzewami przez którą mógł przejechać samochód. Gdy odwrócił się aby poinformować swojego kolegę o odkryciu zdziwił się bardzo ponieważ jego przyjaciela nigdzie nie było - Johnny ? Jesteś tu ? - zaczął wykrzykiwać lecz nie słyszał odpowiedzi. Angelo sięgnął po krótkofalówkę - Halo ? Słyszy mnie ktoś ? - zamiast odpowiedzi w krótkofalówce słychać było tylko szumy. Mężczyzna został sam...
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-09-2010 17:10
- Mogę spróbować.
Złapałem pistolet w dwie ręce, wycelowałem, strzeliłem i... nic. Zapomniałem odbezpieczyć. Na filmach zawsze tak robią. Poprawiłem się, ponownie przymierzyłem i strzeliłem. Pistolet był mały i nie miał imponującego odrzutu, ale wystarczyło to, żeby pocisk poleciał kilka metrów wyżej, czyli w koronę drzewa. Usłyszałem cichy pisk i po chwili na ziemię tuż obok puszki spadła mała, słodka, ruda, puchata wiewióreczka. Kula przeszyła jej brzuszek na wylot. Stworzonko leżało w malutkiej kałuży krwi i wypływających wnętrznościach.
- Chyba muszę poćwiczyć.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 17-09-2010 17:11
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 33 z 33 << < 30 31 32 33
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum