Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 15:21:12 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 27 z 33 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 01:11
Do Edgara i Dores podbiegł zdyszany Rafalek. Zagramy w pokera rozbieranego????? Zbudowałem zamek!!!! - krzyknął na wstępie, nie zrażając sie obecnością dziwnej kobiety. Przy Edgarze czuł się bezpiecznie.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 01:13
-Dores, jestem Edgar Ted Hart, miło Cię poznać. To jest mój syn, Rafałek. Jak jutro będziemy w obozie to Ci powiem prawdę o nim, jeśli nie lubisz Dharmy to Ci się spodoba - powiedział Ted tajemniczo po czym podbiegł do Rafałka. Powiedział mu cicho kilka słów, przez co dzieciak prawie podskakiwał z radości. Gdy się uspokoił podeszli do Dores
-Jesteśmy gotowi Dores, mam nadzieję że nie jest to zbyt daleko.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-09-2010 01:15
Niedaleko. Tylko dzień drogi. - powiedziała Dores, podnosząc się z miejsca. Z niechęcią patrzyła na dzieciaka i starała się go ignorować. Czas ruszać.



/Tak więc dobranoc. Niech idą na razie, jutro dojdą smiley /




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 07:23
Wysłuchałem śpiewu Eleny w zupełnych ciemnościach. Jedna ze świec została postawiona tuż przed moją twarzą, także było widać moją rozbawioną minę. Trochę się zmieszałem i postanowiłem wybrnąć z kłopotliwej sytuacji.
- Całkiem, całkiem. To było bardzo ciekawe, oryginalne, można powiedzieć inne.
Miałem nadzieję, że to wystarczy. Dziewczyna ogólnie nie śpiewała najgorzej, ale patrząc na jej zapał do założenia kapeli posądzałem ją o większy talent.
Prądu nie ma, bo może coś naprawiają i musieli wyłączyć zasilanie, żeby mechaników nie spiekło na skwareczki.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 15:19
/przecież Barnett włączył zasilanie awaryjne smiley

Podczas występu Eleny, nagle zgasło światło. Elenie jednak to zupełnie nie przeszkadzało i dośpiewała piosenkę do końca. Pierwsza odezwała się Lil, po jej głosie było słychać, że jest zmieszana.
- Oryginalne, prawda? - ucieszyła się słysząc komentarz Bryana. W świetle świec widziała jego, jak jej się wydawało, uśmiechniętą twarz. Uznała więc, że bardzo mu się podobał jej występ. - Następnym razem zaśpiewam jeszcze lepiej, bo dzisiaj coś mnie gardło boli... - odchrząknęła ostentacyjnie i ostrożnie zeszła z krzesła. W tym momencie włączyli prąd. Elena odnalazła wzrokiem Gigi. Była ciekawa, co ona myśli na temat jej śpiewu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 16:43
Może to przez to, że nie ogarnęłam się jeszcze po monologu Effy, może dlatego, że nie chciałam Eleny zranić- słuchałam jej krzyku z obojętną miną. W środku jednak przeżywałam katusze i za każdym razem, gdy zafałszowała, skręcały mi się wszystkie organy. Gdy mówiła o zespole byłam pewna, że dziewczyna potrafi śpiewać. Tymczasem... Elena skończyła śpiewać.
-Musimy to zgrać z muzyką!- powiedziałam po wypowiedziach innych, nie drgnąwszy nawet. -Wtedy wyjdzie idealnie. To co Bryan, łapiesz za klawisze i jesteś z nami, hmmm?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-09-2010 17:03
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie...

Ciemno jak najbardziej, ale na pewno nie głucho. W kompletnie pozbawionym prądu miasteczku, bez szumiących maszyn i urządzeń, dało się usłyszeć głosy z każdego domku. Jeff bezpardonowo podsłuchiwał kolejnych lokatorów. W końcu doszedł do domku swojego oraz sąsiadującego z nim, oznaczonego numerem 7. Przez szybę zauważył płomyk świecy, kilkoro ludzi, aż w końcu, wśród śmiechów, usłyszał śpiew. Choć to chyba za duże słowo, bo Jeff, nie znając się na muzyce, natychmiast rozpoznał fałsz w czystej postaci, krzyk, bełkot, którego nie dało się słuchać. Stał przed drzwiami i uśmiechał się do siebie, nie dając z siebie żadnego odgłosu, choć miał ochotę się roześmiać. Gdy kobieta przestała śpiewać, usłyszał rozochocony głos niewidomej:
-Musimy to zgrać z muzyką! Wtedy wyjdzie idealnie.
"Gówno prawda" pomyślał i jak zwykle, nie pukając, wparował do pokoju.

- Kto tak ładnie śpiewa? - zapytał, wyraźnie akcentując ironię w tym zdaniu.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 14-09-2010 17:04
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-09-2010 17:25
Z ambitnych planów Liama o wycieczce w gęstą dżunglę niewiele wyszło. Nim zdążył minąć kilka drzew, dotarło do niego, że sam siebie oszukuje. Tak bardzo sobie wmawiał, że chce być samotny, iż prawie w to uwierzył. Nikt nie lubi być samotny, a do Liama dotarło to dość szybko. Od Dharmaville oddalił się na tak niedużą odległość, że zdarzyłby wrócić przed nocą. Zastanawiał się też, czy ktokolwiek pomyślałby, że nie wrócił na noc do domku. Przecież nikogo nie zdążył poznać na tyle dobrze, żeby takie sprawy kogoś interesowały. Realizując swój zamysł, odwrócił się i zaczął wracać do wioski. Gdy dotarł do budynków, plac wyglądał opustoszale. Zaniepokoiło go to trochę i od razu skierował się do domku, który w pierwszym dniu zajął z Lil i Kevinem. Okazało się, że to tam zgromadziła się większość osób. Oprócz lokatorów była Gianna, Elizabeth, Bryan i Jeff. Liam niepewnie wszedł do środka i przywitał się ze zgromadzonymi w środku ludźmi krótkim - Hej. - które było prawie niesłyszalne w tym hałasie.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 17:44
- Tak, zgrać z muzyką! Tylko najpierw trzeba będzie poszukać instrumentów... Ja się tym zajmę! - powiedziała i już miała wychodzić z domku, gdy nagle w środku pojawił się najpierw ten mężczyzna, z którym Gigi rozmawiała na plaży a potem Liam. Na twarzy Eleny pojawił się wielki uśmiech, gdy usłyszała komentarz nieznajomego. Nikt jej jeszcze nie powiedział, że ładnie śpiewa. Tak ucieszyły ją te słowa, że w ogóle nie wyczuła ironii w jego głosie.
- To była ja! Prawda, że cudownie? Jestem wokalistką nowego zespołu, nazywam się Elena - podała mu rękę - Czy ktoś z Was umie grać na gitarze? - zapytała patrząc raz na Liama raz na Jeffa.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-09-2010 18:14
- "Jestem wokalistką nowego zespołu, nazywam się Elena." - usłyszał, nim zdążył dojrzeć twarz współpracownicy w projekcie budowy stacji The Door. - Ta to nie ma za grosz wstydu... - myśl w tym rodzaju przebiegła przez głowę Liama. Reszta osób w najlepsze oddawała się rozmowom i jedzeniu potrawy Lil. Liam zdjął z ramienia plecak wypełniony puszkami Dharmowego piwa, gdy usłyszał pytanie Eleny - Na mnie nie licz. powiedział stanowczo i wychylając głowę na różne strony, starał się dostrzec kto ośmielił się usiąść na jego łóżku.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 18:15
Hej, jestem Bryan. - powiedziałem do nowo przybyłych.
Tak, tak, idź załatw instrumenty, na pewno przy muzyce będzie lepiej.
Nie wiem czemu innym tak bardzo przeszkadzał głos Eleny. Dla mnie był całkiem znośny. Może po prostu nie mam słuchu...
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 18:29
Elena wywróciła oczami, gdy Liam w stanowczy sposób odmówił gry w zespole. Co za mosiądz... - pomyślała, jednak nie powiedziała tego na głos.
- Będziesz tego żałować, bo zapowiada się bardzo dobra zabawa. Zobaczysz, że niedługo będziesz śpiewał nasze piosenki pod prysznicem. - zaśmiała się.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 18:47
Odkąd Elena zaczęła śpiewać, zamilkłam. Wędrowałam gdzieś myślami daleko od Dharmaville.
- Ja kiedyś grałam na elektryku...- wyrwało mi się obojętnie. Właściwie wydawało mi się, że powiedziałam to tylko w myślach. Rozejrzałam się niepewnie po twarzach zgromadzonych- O Boże... powiedziałam to na głos?- spytałam, widząc malujący się na twarzy Eleny zapał.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-09-2010 18:51
Jeff patrzył się na Elenę jak na rzadki okaz w wystawie w muzeum. Miał ochotę ogryźć jej jakimś tekstem, lecz w ostatniej chwili się opanował.
"Ooo nie, Jeff. Drugi raz sobie życia nie spieprzysz." - pomyślał.
Na słowa o grze na gitarze pokiwał głową, lecz dziewczyna skupiła się na słowach drugiego faceta, którego wejścia nawet nie zauważył. Z tego co pamiętał, nazywał się Liam. Wyobrażając go sobie pod prysznicem, fałszującego tak jak ruda, uznał to za bardzo prawdopodobne, więc rzekł:
- Z pewnością będziesz brzmiał tak jak ona.
Uśmiechnął się złośliwie i usiadł na pustym fotelu. Na przeciwko niego siedział niejaki Bryan. Nawet zapomniał, że i on coś powiedział w tym rozgardiaszu.
- Ty też jesteś w tej zwariowanej kapeli?



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 18:57
Elena prawie zemdlała, gdy Effy oznajmiła, że gra na gitarze elektrycznej. W końcu wyglądała jak rockowa dziewczyna i Elena od początku uważała, że Effy ma potencjał.
- To cudownie, cudownie... - powiedziała opierając się o stół, żeby nie stracić równowagi. Była tak podekscytowana, że na jej policzkach pojawiły się czerwone rumieńce - Musisz się zgodzić, żeby grać z nami!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-09-2010 19:03
- Ja się mogę nawet założyć, że nigdy nie usłyszysz jak śpiewam, bo pod prysznicem jeżeli śpiewam, to bardzo cicho. - powiedział z pół uśmiechem. - A patrząc na Ciebie...- mówiąc to, spojrzał w stronę nieznajomego Jeffa - nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak straszny byłby to śpiew. Liam wziął z ziemi swój plecak i podszedł do swojego łóżka. Wystawił na stolik cały zapas piwa jak w nim był i otworzył jedna z puszek, po czym oparł się o ścianę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 19:36
Michelle odprowadziła mężczyznę wzrokiem, dokończyła jeść tosta i zdrzemnęła się na moment. Nie chciała zasypiać na dłużej, bo bała się, że oni mogą ją w nocy zabić. Wstała i zaczęła się przechadzać po celi tam i z powrotem mając marną nadzieję, że ją wypuszczą. Postanowiła sama coś z robić w tej sprawie.
- Przepraszam!- zaczęła głośno krzyczeć.- Czy mógłby tu ktoś podejść! Chciałabym skorzystać z łazienki...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 19:42
Lilith rozejrzała się po pomieszczeniu. Wytworzyła się wspaniała atmosfera, nawet śpiew Eleny dało się przy tylu fajnych ludziach przecierpieć.
Przynajmniej nie będę narażona na kompromitację w Dharmówku - pomyślała, dziękując w duchu, że trochę nagięła prawdę, że nie umie grać za dobrze na gitarze.
Do pomieszczenia wszedł jakiś mężczyzna, którego pierwszy raz Lil widziała na oczy. Zmierzyła go od stóp do głów. Pod jego rudym wąsem, widziała twarz podejrzliwą, której z pewnością nie potrafiłaby zaufać. Wystarczyło spojrzeć na jego wzrok skierowany np. na Effy, za którą wodził w te i we wte, bynajmniej nie skupioną na twarzy brunetki.
- Hej Liam! - zagadała do współlokatora - Jak leci? Dawno nie mieliśmy okazji pogadać. Gdzie trafiłeś do pracy?
Edytowane przez Gooseberry dnia 14-09-2010 19:44
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-09-2010 19:44
W domku nastała dziwna cisza. Jeff wcinał jakieś paluszki i rozglądał się za czymś mocniejszym. Kusiło go, lecz postanowił nie otwierać się aż tak w towarzystwie.
- Więc? Co tym razem zapuszczacie? Bo chętnie bym się napił przy jakiejś... ekhm, dobrej muzyce.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2010 20:00
Usłyszałem krzyki więźniarki i spojrzałem na moich podwładnych. Żaden nie kwapił się, żeby wypuścić ją do łazienki. Wstałem i podszedłem do swojego biurka gdzie leżała nowa sukienka, obiecałem jej w końcu, że dam nowe ubrania.
- Co za fujary - powiedziałem i zszedłem po schodkach w dół.
Miśka patrzyła na mnie zmęczonymi oczami, nie wyczułem tu podstępu więc otworzyłem drzwi.
- Proszę, mam tu dla ciebie jakieś świeże ubrania. - powiedziałem podając jej sukienkę. - Łazienka jest po drugiej stronie atrium, jest tam też prysznic.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 27 z 33 << < 24 25 26 27 28 29 30 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum