Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 15:02:26 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 25 z 33 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 22:40
Elena spojrzała w kierunku drzwi, które nagle się otworzyły i do domku weszły Effy i Gigi. Na twarzy Eleny pojawił się wielki uśmiech.
- Gigi! Powiadomiłam już parę osób o naszym zespole! Bryan umie grać na fortepianie i tym podobnym instrumentach, myślisz, że się nada? Lil niestety nic nie umie, ale będzie naszą maskotką! I będziemy musiały przeprowadzić casting, zrobimy ulotki, mam nadzieję, że dużo osób się zgłosi! - wyrzuciła z siebie potok słów, nie dopuszczając Gigi do głosu. Gdy skończyła mówić, spojrzała na Effy, która wyglądała na przygnębioną. - Effy a Ty co myślisz o tym pomyśle z założeniem zespołu?


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 22:45
- Jasne, miejsca dla wszystkich! - to mówiąc rozdzieliła każdemu po porcji na talerzu - Kurde, wiecie, że tutaj nie widziałam jeszcze ani śladu po imprezie? - rozochocona spojrzała na Elenę - Mała, może pokazalibyście próbkę swoich możliwości? - zapytała rudowłosą, spodziewając się usłyszenia wspaniałego rockowego głosu z jej strony.
Edytowane przez Gooseberry dnia 13-09-2010 22:46
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 22:45
- Ludzie w masce powiedzieli mi o nim, że to zły człowiek, ponieważ porwał mnie gdy miałam dziesięć lat tutaj na wyspę. Moim celem jest szpiegować Richarda i jego grupę, ludzie, u których byłam mówili mi, że mnie znają i ufają. W zamian za to obiecali mi, że wydostanę się w wyspy do mojego domu, do Włoch. Mówię szczerze nie wiem ile w tym prawdy, bo jak się u nich obudziłam to nic nie pamiętałam... ale to moja jedyna szansa żeby wrócić do domu.
Powiedziała Miśka całkiem poważnie. Nie interesowało ją to, czy mężczyzna jej uwierzy. Swoje już dopowiedziała.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 22:49
- Myślę... myślę, że to całkiem dobry pomysł... aczkolwiek dużo fanów to wy tutaj nie zdobędziecie- uśmiechnęłam się lekko, wbijając widelec w potrawę. Wyglądało smakowicie.


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 22:49
Szpeigować Alperta? Z czyjego rozkazu? To było coraz bardziej zagmatwane. Nie miałem powodów, żeby jej nie wierzyć, ale też i nie mogłem uwierzyć jej na słowo. Otworzyłem celę i wyciągnąłem broń. Wycelowałem w jej serce.
- Odwróć się. - powiedziałem powoli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 22:50
STACJA BURZA


Bernard tymczasem szukał generatorów w stacji Burza. Zauważył też że stacja była całkowicie pusta. To było nie do pomyślenia ale po chwili Bernard już był przy generatorach. Po krótkim namyśle wyłączył je co spowodowało, że prąd na całej wyspie wysiadł a stacje i wioska Dharmy pozostały bez prądu. Dla pewności Bernard polał benzyną przedmioty w stacji i podpalił je. Po chwili był już na zewnątrz i zwrócił się do Dores:

- Moja droga wszystko załatwione. Możemy teraz wracać do obozu po resztę naszych ludzi. Te szumowiny z Dharmy już wkrótce nam ulegną...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-09-2010 22:54
Czekaj, czekaj! - powiedziała tajemniczym tonem Dores. Oni tu mają jakąś broń. Co myślisz, żebyśmy ich uwolnili od jej ciężaru? - uśmiechnęła się.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 22:55
Dziewczyna zdrętwiała, w ogóle nie docierało do niej to co mówił mężczyzna. Stała na wprost w niego wpatrzona w pistolet. Serce zaczęło bić jej coraz mocniej. Czuła, że to jej koniec, chciała się rozpłakać, ale uznała, że to nie na miejscu. Próbowała coś powiedzieć, ale obecnie wszystko odmawiało jej posłuszeństwa, bała się jak nigdy w życiu.
- Nie błagam...- wyjąkała w jego stronę ochrypniętym głosem.- Ja mówię prawdę, niczego nie zrobiłam, nie zabijaj mnie, nie zabijaj, błagam...
Głos jej zadrżał, a źrenice się powiększyły.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:00
Spojrzałem na nią zdziwiony.
- Zabić? Dlaczego miałbym Cię zabić. - wyciągnąłem pęk kluczy i rozkułem ją z kajdanek.
- Po prostu zobaczyłem, że siedzisz tutaj skuta pomimo tego, że i tak jesteś w celi.
Spojrzałem na jej brudne ubrania.
- Musisz być głodna? Przyniosę Ci coś do jedzenia i jakieś ubranie. - powiedziałem zamykając za sobą celę.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:00
-Myślę, że klawisze to cudny pomysł.- odpowiedziałam dośc niemrawo i wsunęłam się w krzesło przy stoliku. -Zaśpiewaj, Eleno! To fantastyczny pomysł!- posłałam dziewczynie zachęcający uśmiech.

//sorry, że tak krótko, ale odrabiam matmęsmiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:02
Za późno Dores, wszystko płonie. Musimy iść - powiedział Bernard po czym zniknął w dżungli zostawiając Dores samą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:03
/powodzenia agusia smiley

- Nie bój się Effy, jestem pewna, że wieść o naszym zespole rozniesie się błyskawicznie po całym świecie i ludzie będą przybywać na wyspę tylko po to, aby nas usłyszeć! - mówiąc to uśmiechnęła się do brunetki. Po chwili Lil poprosiła o próbkę głosu, a Gigi ją poparła. Eleny nie trzeba było długo namawiać. Wskoczyła na krzesło, wyobrażając sobie, że jest na scenie.
- We all came out to Montreux on the Lake Geneva shoreline. To make records with the mobile, we didn't have much time.... - Elena wczuła się w rolę i zaczęła śpiewać "Smoke on the water", przymykając oczy. Jednocześnie wystukiwała rytm, uderzając dłonią o udo.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:04
Wybałuszyła na niego oczy. Miśka była pewna, że to był jej koniec, odetchnęła z ulgą.
- Dziękuję...- powiedziała siadając w kącie, nie spodziewała się takiej sytuacji. Teraz mężczyzna stał się jeszcze bardziej tajemniczy, w ogóle nie rozumiała jego zachowania. Miała do niego mnóstwo pytań, ale bała się, że mogłaby zapytać o coś niewygodnego i wtedy na prawdę by zginęła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-09-2010 23:10
STACJA BURZA


Dores nie zamierzała się poddać. Wbiegła do płonącego budynku. Płomienie niebezpiecznie zbliżały się do skrzyni z napisem: "Trzymać z dala od ognia". Nagle dostrzegła butle z trującym gazem. Postanowiła kilka uratować, bo potem mogą się przydać. Zabrała także pięć masek. Trudno, dla wszystkich nie starczy. - pomyślała, wybiegając ze stacji. Kilkanaście sekund później nastąpiła potężna eksplozja. Dores odrzuciło niczym Jacka w "The Last Recruit". Obraz jej się zamazał i po chwili zapadła ciemność.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 15-09-2010 16:58
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:12
Nagle całe zasilanie padło. Dobrze, że byłem w centrum dowodzenia, wymacałem po omacku awaryjne zasilanie. W zasadzie było lepsze od zwykłego, ale było zasilane dzięki energii spod wyspy i dlatego było strasznie niestabilne. Wysłałem jednego ze swoich przydupasów, żeby zebrał ekipę i udał się do Burzy.
Sam podskoczyłem do kuchni i zabrałem jakieś jedzenie. Kidy wracałem zainteresowałem się ciepłymi tostami i lemoniadą w moich dłoniach. Szybko wróciłem do mojej więźniarki. Podszedłem do krat i wyciągnąłem tackę w jej stronę.
- Proszę, zjedz coś. - zachęciłem ją.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:16
Bernard już był dość daleko od stacji gdy nagle usłyszał z tyłu ogromną eksplozję> Mimo że nie chciał cofnął się zobaczyć co z Dores. Tam ujrzał ją leżącą nieprzytomną a obok butle i maski. Po chwili położył Dores opierając ją o drzewo i zaczął ją plaskać po twarzy by ta się ocknęła.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:17
Kobieta spojrzała na niego, nie była pewna, czy może mu ufać w końcu trzymają ją jak więźnia. Wzięła od niego tackę z jedzeniem i postawiła ją na podłodze.
- Dziękuję bardzo- wybełkotała, po czym ostrożnie wzięła kęs tostu i uśmiechnęła się łagodnie- Smaczne... co się stało, że nie było światła, jakieś problemy?
Spytała chociaż i tak była pewna, że nie uzyska odpowiedzi. Wzięła do ręki naczynie z lemoniadą i zanurzyła usta.
- A teraz na poważnie... co zamierzacie ze mną zrobić?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-09-2010 23:23
Nagle Dores odzyskała przytomność i zdzieliła Bernarda w facjatę.
Kobietę bijesz??? - krzyknęła, próbując zerwać się na równe nogi, lecz zakręciło jej się w głowie i z powrotem usiadła na ziemi.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:25
- Nasze chomiki przestały biegać po kółkach. - uśmiechnąłem się patrząc do góry na lampy.
Wyglądała bardzo bezbronnie siedząc na podłodze i jedząc Dharmowe jedzenie. Na pewno nie potraktujemy jej jak najeźdźców, których zabijaliśmy na miejscu.
- Prawdę mówiąc to jeszcze nie wiem. - w oczach dziewczyny wciąż widziałem strach. W sumie czemu się dziwić, przecież jest w obcym miejscu.
- Na pewno Cię nie skrzywdzimy. - powiedziałem do niej. - A teraz, opowiedz mi wszystko co wiesz o Wrogach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2010 23:26
Bernard cucił Dores gdy nagle sam dostał w twarz. Po chwili zaczął się tłumaczyć że tylko ją cucił a nie bił ale widząc że Dores znowu upadła na razie dał sobie z nią spokój przyglądając się butlom i maskom.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 25 z 33 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum