Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 15:21:22 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 20 z 33 << < 17 18 19 20 21 22 23 > >>
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:17
W momencie, kiedy wyszli na zewnątrz, lekki wietrzyk zaczął bawić się jej włosami, delikatnie nimi poruszając. Stanęła dosyć blisko niego tak, że blond kosmyki co jakiś czas muskały jego ramiona. Nie mogła się oprzeć, by się nie odwzajemnić jego uśmiechu.
- Chodzi o... - zająknęła się, odwracając szybko wzrok od jego oczu, gdyż nie mogła się skupić na tym, co chciała powiedzieć - ... Byłam dzisiaj u pana Changa. Rozmawialiśmy o pewnej wielce interesującej właściwości wyspy - tu spojrzała na niego tajemniczo, ciekawa jego reakcji. Odgarnęła włosy za ucho i kontynuowała - Polecił mi bym poprosiła kogoś z ochrony, aby udał się ze mną do... Orchidei.
Zamilkła na moment, tym razem utrzymując z nim kontakt wzrokowy.
- Pomyślałam, że to musi być ktoś wyjątkowy, godny zaufania... - mówiła niepewnie, choć przy ostatnich słowach miała wrażenie, że na twarzy Howarda zagościł uśmiech.



zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-09-2010 22:26
Gdy naga brunetka wychodziła z wody, Jeffowi ciężko było się skupić. Starał się jednak sklecić kilka zdań.
- Naprawdę będziesz mogła widzieć? To chyba dobrze, nie? Na pewno Cię to bardzo cieszy... Lepiej... wykorzystaj to dobrze. Wiesz, wzrok może dużo napsuć.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:27
Dziewczyna otworzyła oczy, czuła jak ból rozwalał jej czaszkę. Ku jej zaskoczeniu ukazał się przed nią mężczyzna z bronią. Zdezorientowana brunetka podniosła ręce do góry.
- Howard... mam tutaj kogoś dla ciebie, nie wiem co mam z nią zrobić- powiedział mężczyzna przez krótkofalówkę cały czas obserwując ją.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:28
Stała zdecydowanie za blisko. Kosmyki jej włosów opadały na moje ramiona nie pozwalając mi się skupić. Zaczęła mówić o Changu i właściwościach wyspy. Kogo to obchodzi? Skup się, skup! Ostatnie słowo jakie udało mi się wychwycić to Orchidea. Musi być w kręgu.
ktoś wyjątkowy, godny zaufania.. - mimowolnie uśmiechnąłem się do dziewczyny.
- Jasne, możem... - jego słowa przerwała krótkofalówka. Przycisnął ją do ucha i odparł.
- Już jadę.
Nie odszedł od Lilith, tym razem nie pozwoli pracy wziąść nad nim góry.
- Pojedziesz ze mną? Mam coś do zrobienia.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:30
-Effy właśnie wyszła z wody, hmm?- spytałam z lekkim uśmiechem, wnioskując po zdezorientowanym tonie głosu mężczyzny. -Nie jestem jednak pewna, czy chcę widzieć. To jest... trudniejsze, niż bycie niewidomym. Macie gorzej pod wieloma względami.- powiedziałam i położyłam się na piasku.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:32
Edgar w końcu znalazł przystań, wziął jedną z łódek, która akurat była przywiązana. Sprawdził czy wszystko ma, teoretycznie powinien być jeszcze na swoim patrolu, jakby co wziął krótkofalówkę gdyby potrzebował pomocy. W końcu nie wiadomo do czego jest zdolny ten dzieciak, ktoś mu na pewno pomaga. Dorwę tego zdrajcę i awansuje!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:35
Ich rozmowę przerwał głos mężczyzny w krótkofalówce. Wyglądało to na coś ważnego, co wcale jej nie ucieszyło. Po raz kolejny nie mieli nawet chwili na rozmowę. Ku jej zadowoleniu, Howard zaproponował by pojechała wraz z nim.
- Jasne! - odparła bez zastanowienia - Może na coś się przydam - dodała, posyłając mu uroczy uśmiech - Może wreszcie po wszystkim uda nam się na spokojnie porozmawiać.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-09-2010 22:38
Effy wstawała z wody już bez tego radosnego uśmiechu na twarzy, który od kilkudziesięciu minut z niej nie znikał. Nie wróżyło to niczego radosnego, dlatego Liam z niecierpliwością oczekiwał na odpowiedź na zadane pytanie. Patrzył na jej posmutniałą buzię, całkowicie nie myśląc o tym, że stoi przed nim naga, atrakcyjna dziewczyna. Krótka chwila milczenia zdawała się trwać w nieskończoność. W końcu Effy powiedziała coś, co zaskoczyło Liama. Widocznie musiał ją urazić tym pytaniem bo po chwili wyszła z wody i bez słowa wyjaśnienia usiadła na brzegu obok Eleny. Liam zaś stał w wodzie po kolana przez jakiś czas, w myślach po raz kolejny mając wielkie - wow. Po chwili wyszedł bez t-shirta, który zabrał ocean i usiadł w vanie w oczekiwaniu na powrót do Dharmaville. Coraz bardziej intrygowała go osoba Effy i w każdej chwili coraz bardziej zaskakiwała.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:39
Wskoczyliśmy szybko do Jeepa i udaliśmy się we wskazany sektor. Po drodze często spoglądałem na dziewczyną. Nie przestając prowadzić otworzyłem schowek i podałem jej pistolet.
- Może się przydać. - nie chciałem jej straszyć, ale wszystko mogło się zdarzyć.
Dojechaliśmy na miejsce. Jakaś dziewczyna leżała na ziemi. Wycelowałem w nią broń i zadałem proste i elementarne pytanie.
- Kim do cholery jesteś?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:42
- Ja... ja...- zaczęła się jąkać i nerwowo bawić się placami.- Michelle Contini.
Wypaliła pierwsze co pamiętała z dzieciństwa. Próbowała sobie przypomnieć coś więcej, ale jej pamięć sięgała tylko do jej młodych lat, nic poza tym. Nie wiedziała gdzie jest i kim są ci ludzie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:45
Rzuciłem wzrok przez ramię na Lilith. Ta dziewczyna musiała być wrogiem i złamała rozejm, ale przecież, nie mogę jej nic zrobić na oczach blondynki. Muszę się upewnić.
- Jak się tu znalazłaś? Jesteś jedną z wrogów? Wiesz, że złamałaś rozejm?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:47
Lilith w mniejszej przestrzeni - jeepie poczuła, że robi jej się znacznie cieplej. Wmawiała sobie, że to na pewno przez zaduch, choć tak naprawdę wiedziała o tym, że to Howard podnosi u niej ciśnienie. Na jej policzkach wyskoczyły różowe rumieńce.
Po chwili byli na miejscu. Wyskoczyła za brunetem z samochodu, kierując wzrok na zlęknioną kobietę.
Edytowane przez Gooseberry dnia 12-09-2010 22:48
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:49
- Nie wiem! Obudziłam się, a ten świr do mnie mierzył!- wrzasnęła oburzona brunetka wstając i przewracając oczyma.- Jakim wrogiem?! Jaki rozejm!? W ogóle! Gdzie ja do jasnej cholery jestem! Nie pamiętam nic! Ostatnie moje wspomnienie jest z czasów dzieciństwa!
Krzyknęła w stronę blondynki i mężczyzny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:53
Dziewczyna wstała, a moja reakcja była natychmiastowa. W ciągu ułamku sekundy skoczyłem za Lilith broniąc ją ciałem i wyciągnąłem broń na wysokość ramienia celując prosto w serce.
- Uspokój się. - powiedziałem patrząc na nią. Dopiero teraz zauważyłem, że jest bardzo ładna... i młoda. Jak taka dziewczyna mogła się tu znaleźć?
- Teraz powoli się odwróci i połóż ręce na karku.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:56
Lilith zupełnie zdezorientowana nagłym, zdecydowanym ruchem Howarda, popatrzyła z przejęciem na dziewczynę.
- Nie rób tego - powiedziała powoli, kładąc rękę na jego barku.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:57
Michelle spojrzała na niego spode łba. Chciała nadal pyskować, ale powstrzymała się, a raczej zatrzymało ją to, że mężczyzna miał broń.
- Vavanculo...- rzuciła pod nosem uśmiechając się- Posłuchaj koleżanki dobrze ci radzi. Nie wiesz z kim zadzierasz.
Edytowane przez Michelle dnia 12-09-2010 22:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 22:58
Niedźwiedź w klatce zaczął się budzić. Rafalek spanikował. Rzucił się w strone wyjścia i... okazało się, że klatka cały czas była otwarta, tylko rafalek ciągnął drzwi, zamiast je popchnąć. Szybko więc wybiegł z klatki, lecz zapomniał ją za sobą zamknąć. Uciekał, nie oglądając się za siebie. Tymczasem niedźwiedź był wolny...



Edytowane przez rafalek dnia 12-09-2010 22:59
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 23:01
Poczułem jej dotyk na moim ramieniu. Ale tuż obok mnie stał mój podwładny i nie mogłem pokazać oznak słabości, czy łamania protokołu. Podszedłem do niej i zakułem ją w kajdanki.
- Odprowadź ją do wozu - rzuciłem i podszedłem do Lilith.
- Przepraszam, musiałem to zrobić. - powiedziałem usprawiedliwiającym tonem. - Jeżeli będzie w porządku ja pierwszy ją wypuszczę obiecuję.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Michelle
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Miśka

Postów: 228

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 23:07
Na widok mężczyzny, który się do niej zbliżał, aby odprowadzić ją do samochodu, warknęła po Włosku:
- Che cazzo voui? Vavanculo stonco!- wrzasnęła, ale gdy zrozumiała, że ten nic nie rozumie dodała.- Wy nie wiecie do kogo wy mówicie! Jestem Contini, jeżeli wam coś moje nazwisko mówi CAMORRA!
Była wściekła, że mężczyzna ją ignoruje.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 23:10
- W porządku - odparła Lilith, nie spuszczając z niego ciepłego spojrzenia - Nie przywykłam jeszcze do waszych procedur. Nie znam konfliktu między agresorami, dlatego też w takich momentach nie wiem jak się zachować - dodała - Może usiądziemy, o tam - wskazała palcem na podłoże pod wielkim konarem drzewa - Co z nią dalej zrobicie?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 20 z 33 << < 17 18 19 20 21 22 23 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum