Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 16:35:47 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 16 z 33 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:31
Rafalek zobaczył, że na łodzi znajduje się także William Turner i pomyślał, że przeniósł się w czasie do epoki piratów z Karaibów. Postowił więc, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, także zostać piratem.



Edytowane przez rafalek dnia 11-09-2010 23:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:38
- Nie mam pojęcia, Giggy, ale miejmy nadzieję, że my nie będziemy musieli chodzić równie zestresowani. - puściłem do niej z przyzwyczajenia oczko, lecz wiadomym jest, że i tak tego nie zobaczy. Powoli zakładałem nowiuśkie spodnie od mojego stroju, który przypominał mi lekarski fartuch. Wyglądał jednak trochę inaczej, ale równiez był biały. pomogłem wstać dziewczynie i razem wyszliśmy na długi korytarz, zakończony podwójnymi, dużymi drzwiami. Wyglądało to jak sala operacyjna czy coś w tym stylu. Od dziwo na korytarzu nikogo nie było, panowała dziwna cisza.
- Chodźmy tam, może dowiemy się czegoś więcej.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:44
Poszliśmy więc. Kroczyłam o wiele wolniej, niż powinnam- wszystko z powodu zbyt dużego kombinezonu. Co chwila rękawy za długie co najmniej o pół metra plątały się, a nogawki podchodziły pod nogi. Nim dotarliśmy do drzwi, wywróciłam się kilkukrotnie, za każdym razem podnosząc się z coraz większym zażenowaniem na twarzy.
-Jeśli nie będzie tam nikogo, ściągam z siebie to cholerstwo.- burknęłam. Drzwi przed nami otworzyły się. My sami wstrzymaliśmy oddechy, a w powietrzu zawisła nieprzyjemna cisza.
-Chyba nikogo tu nie ma.- powiedziałam dobitnie po chwili i zaczęłam dotykać przedmiotów, ustawionych na stoliczku obok. Nagle ukułam się czymś i syknęłam.
-Czy to strzykawka?- zapytałam i wzdrygnęłam się, odrzucając ją daleko od siebie. -Cóż to za miejsce?!



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:49
Mimo iż znajdowała się w kompletnie obcym dla niej miejscu, to czuła, że jest tutaj z powołaniem, na swoim miejscu. Ktoś, kto ją przydzielił do tej fuchy powierzył jej istotne zadanie. Musiał zaufać jej odpowiedziom w ankiecie, skoro pozwolił na realizację tego projektu. Trafił w sedno. Takie rzeczy przyciągały ją jak batoniki Elenę (smiley).
Z rozmyślań wyrwała ją grupa pracowników Dharmy, która mówiła coś o tym, że zaraz zjawi się szef.
"Szef..." - pomyślała zainteresowana - "Ciekawe jak dużo swobody dostanę". W jej oczach pojawiły się iskierki, a na twarzy zagościł chytry uśmieszek.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:55
Z marzeń o byciu piratem wyrwał Rafalka męski głos.
Do roboty! - mężczyzna rozwiązał Rafalka i wskazał mu klatki z niedźwiedziami. Ta pani ci wszystko wytłumaczy. - wskazał na Lilianne. Rafalek niepewnie spojrzał we wskazanym kierunku.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:56
Giggy nie mogła odgadnąć, w jakim miejscu się znajduje. Dla mnie było to niemalże naturalne środowisko pracy: wszędzie dookoła znajdowały się przyrządy medyczne, których będę mógł używać dowolnie.
- A więc Giggy, witaj w moim świecie. Znajdujemy się w stacji medycznej, w której mam pracować. Dziwi mnie tylko jedno, gdzie się wszyscy podziali? - ostatnie swoje pytanie powiedziałem całkiem głośno tak, aby można mnie było usłyszeć z korytarza. Jednakże nie było żadnej odpowiedzi.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:58
Dotarliśmy na wyspę. Nakazałem mojemu przydupasowi (smiley) ostrzec wszystkich, a sam poszedłem obejrzeć niedźwiedzie. Były moimi ulubionymi zwierzętami, ponieważ były jedynym co nie pasowało do wyspy, a co pochwalała inicjatywa. Pierwszy raz ujrzałem tu naukowca. Jakaś blondynka stała wpatrując się w zwierzęta, w jej oczach było widać pasję. Pomyślałem o tych wszystkich naukowcach, którzy znaleźli się tutaj w pogoni za pieniądzem.
Podszedłem do niej nieśmiało, żadko rozmawiałem z kobietami.
- Jestem Howard szef ochrony - przedstawiłem się krótko i spojrzałem na niedźwiedzia, wyciągającego łapy za kraty. - Piękne zwierze, prawda?
Edytowane przez Howard Barnett dnia 12-09-2010 00:02
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-09-2010 23:58
Ted odzyskał przytomność, obok niego leżała kartka z przydziałem. Ochrona? Dobrze że to dostałem, dopilnuje żeby nikt nie podpalił kolejnego domku. Obejrzał się dookoła siebie, wszyscy którzy wczoraj jeszcze tutaj byli porozchodzili się a jego tutaj zostawili. W jego oczy rzucił się sznur, do którego był przywiązany agresor. Znaczyło to że uciekł. Użyje mojej nowej władzy by się dowiedzieć dokąd uciekł i kto mu pomógł. Ted wstał i ruszył zabrać się do roboty.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:01
-Przed chwilą jeszcze było ich tu kilku...- zauważyłam, po czym zaczęłam ssać zraniony palec, z którego ciekła krew.
-Powiedziano Ci chociaż, jakie badania masz wykonywać? Przecież... Nie będziesz całe życie badał mnie i moich oczu.- uśmiechnęłam się lekko.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:07
- Nie... Zanim tu trafiłem nie byłem na 100% pewny, że dadzą mi robotę w swoim fachu. Ale oto jestem. Też mam nadzieję, że nie będę tylko i wyłącznie zajmował się Twoim problemem, Giggy. - poklepałem koleżankę po ramieniu. Miałem nadzieję, że zaczyna mi ufać i powoli zapomina o mojej wpadce. Dobrze mi się z nią rozmawiało, była taka otwarta i... dzielna, jak na jej stan. Nie wyobrażałem sobie nigdy siebie, kompletnie niewidomego, zabłąkanego wśród ludzi... Stałem tak zamyślony i wpatrzony w jej twarz.
- No dobra, trzeba kogoś znaleźć, bo nie ma co robić. Nasz bus powrotny będzie za niecałe 2 godziny, trzeba to jakoś wykorzystać.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:10
- Taak jest niesamowity... - odparła do kogoś, kto przed momentem zagadał, wciąż wpatrując się w oczy niedźwiedzia. Dopiero po chwili zarejestrowała, kto do niej przemówił.
"Jestem Howard szef ochrony" - dotarło do niej kilka sekund później.
Odwróciła wzrok od puszystego zwierzęcia. Noo, w porównaniu z futrzakiem szef wypadał znacznie lepiej. Spodziewała się jakiegoś starego chinola w stylu Changa, a tutaj nagle podchodzi do niej bardzo przystojny, młody brunet. Zatkało ją i zamilkła, co sprawiło, że wytworzyła się niezręczne cisza.
- Lilianne Spice - odpowiedziała wreszcie, powracając do siebie - Cieszę się, że trafiłam na to stanowisko. Na pewno nie zawiodę Waszych oczekiwań... - spojrzała tajemniczo w jego oczy i zapytała niepewnie - No właśnie, jakie oczekiwania macie w stosunku do mnie?
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:19
Rafalek patrzył tępo na Lill. Nigdy niw widział kobiety, któraby mu się tak podobała. Z wyglądu przypominała Charlotte. Nieśmiało zbliżył się do nie i do szefa tego całego majdanu.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Howard Barnett
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 58

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:24
Dopiero teraz mogłem się jej przyjżeć bliżej. Miała piękne, błyszczące opadające za ramiona włosy, dziewczęcą buzię i przenikliwe aczkolwiek roześmiane oczy. Wyglądała raczej jak naczelna cheerleaderka i w niczym nie przypominała naukowca.
- Nie pomyliłaś czasami stacji? - spytałem z uśmiechem. - Przeprowadzamy tu eksperymenty o naturze biologicznej, ale po więcej informacji musisz się zgłosić do dr. Changa. Ja tylko odpowiadam za twoje bezpieczeństwo.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:28
rafalek zbliżył się do rozmawiającej dwójki.
Co mam robić? - zapytał. Przydzielono mnie tu. - powiedział niesmiało, wsydząc się swej nowej profesji.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:35
Casines napisał/a:
Cel dla rafalka:
- Posprzątaj po niedźwiedziu smiley

leżę smileysmileysmiley //
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:35
Rafalek nie wiedział, jak ma posprzątać, gdy niedźwiedź był w klatce. Panicznie bał się tego zwierzęcia i nie miał odwagi nawet zbliżyć się do klatek. Stał bezradnie z wiaderkiem w dłoni i patrzył rozszerzonymi ze strachu oczami na groźne zwierzę.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:36
Po raz kolejny tego dnia czułam na sobie czyjś wzrok. Tym razem jednak nie przeszkadzało mi to. Zaczynałam czuć w Kevinie dobrego kumpla, z którym pewnie nieraz usiądę przy piwie i będę dyskutować o sporcie i polityce. Uśmiechnęłam się do niego i wyszliśmy znów na korytarz. Zza jednych z drzwi dochodził dziwny odgłos. Jako osoba niewidoma, miałam wyczulony inny zmysł, usłyszałam więc to natychmiastowo- ciche kwilenie, jakby malutkiego dziecka. Kevin zdawał się niczego nie słyszeć. Zatrzymałam się.
-Mógłbyś otworzyć wszystkie drzwi po kolei i sprawdzić, czy w jakimś pomieszczeniu nie ma.. noworodka?- spytałam, zdając sobie sprawę z tego, jak głupio musi brzmieć pytanie.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:38
Spojrzała na niego uwodzicielsko. Jego oczy połyskiwały w tak uroczy sposób, że nie mogła się opanować. Uniosła brew, a kącik jej ust powędrował do góry.
- Taak? A jak twoim zdaniem powinna wyglądać kobieta-naukowiec?
Miała tego nie wypowiadać na głos, ale słowa same wyparowały z jej ust:
- Jeśli tacy ludzie jak ty będą odpowiadali za moje bezpieczeństwo, to w takim razie już czuję się bezpieczna- zażartowała, wciąż nie spuszczając z niego wzroku.
Zupełnie nie dostrzegła dzieciaka, który do nich podszedł.
Edytowane przez Gooseberry dnia 12-09-2010 01:30
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:41
- Wszystkie drzwi? Ale po co? - zapytałem zdziwiony. - Ale dobra, niech będzie, w końcu i tak musimy kogoś tutaj znaleźć. Szedłem po korytarzu i otwierałem kolejno drzwi. Za pierwszymi było pomieszczenie z biurkiem i wieloma szafkami, zawalonymi jakimiś papierami. Za następnymi znajdowała się sala dla mam w ciąży: tu właśnie oczekiwały na poród swojego niemowlaka. Jednakże nic tam nie było poza wyposażeniem.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-09-2010 00:47
Tymczasem płacz stawał się coraz głośniejszy. Jednego byłam pewna- prócz nas i dziecka nie ma tu nikogo. Kevin nie kwapił się do pomocy i niechętnie otworzył dwoje z drzwi, dlatego sama rzuciłam się w wir poszukiwań, brnąc korytarzem na oślep. Wreszcie sięgnęłam klamki drzwi, zza których dochodził płacz. Teraz stał się o wiele głośniejszy i wyraźny. Natychmiast doskoczyłam do źródła płaczu. Wyciągnęłam ręce, by pochwycić w nie malutkie dzieciątko, jednak... W rękach mych znalazł się magnetofon.
-Co jest, kurwa?- spytałam głośno, wyciągając magnetofon z nagraniem przed siebie. Brwi miałam zmarszczone tak bardzo, że zwijały się w jedność.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 16 z 33 << < 13 14 15 16 17 18 19 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum