Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 16:36:03 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 6 z 33 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: The Dharma Initiative
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 19:09
Słuchałem przez chwilę śpiewu. Kobieta chyba trochę fałszowała, ale ogólny przekaz był całkiem przyjemny. Spacerowałem przez chwilę po czym natknąłem się na jakąś rudą dziewczynę, która wyszła z pomieszczenia służbowego. Minąłem ją rzucając krótkie Hej.
Nadal szukałem szefostwa.
Edytowane przez Umbastyczny dnia 10-09-2010 19:21
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-09-2010 19:10
- Wiesz, na dziewczyny to chyba nie mamy co narzekać. - powiedział z uśmiechem do Kevina, nim zdążył się z nim pożegnać. Po chwili Kevin minął stojącego przy domku Liam'a i udał się do wybranego wczoraj domku, z którego jeszcze nie wyszła Lil. Liam zaś w zdecydowany sposób ruszył przed siebie, idąc w stronę, w którą kilka minut wcześniej poszła Elizabeth. Niespodziewanie z głośników rozmieszczonych po całym osiedlu, dało się usłyszeć głośny i nieprofesjonalny śpiew. Liam skrzywił się dość mocno, a ptaki siedzące na drzewach szybko odfrunęły w dal.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 10-09-2010 20:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 19:22
- O cześć, jestem Elena! - uśmiechnęła się i podała Bryanowi rękę. - Nikogo tam nie ma, właśnie stamtąd wracam. Słyszałeś mój śpiew? To było niezłe, prawda? - powiedziała z dumą w głosie. Była przekonana o tym, że potrafi świetnie śpiewać, mimo że wcale tak nie było.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 19:24
Łazienka w naszym domku była całkiem nieźle wyposażona. Ucieszyło mnie to, bowiem ludzie żyjący tutaj mają ludzkie warunki życia. No i ja też. Uśmiechnąłem się w duchu, jednocześnie zrzucając z siebie kolejne ciuchy. Wskoczyłem pod prysznic, gdzie zażyłem odprężającej kąpieli. Czułem się bosko, czując na sobie kolejne krople wody spływające po moim ciele. Na dodatek z głośników dało się usłyszeć piosenkę, śpiewana, przez niejaką Elenę. Czyżby jakaś miejscowa piosenkarka? Głos miała całkiem niezły. Po kąpieli otuliłem się ręcznikiem i wyszedłem na ganek. Lil dalej słodko drzemała.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 19:53
Kiedy wyschły mi włosy, postanowiłem schować się w domku, a nie paradować pół nago po dworzu. Pomyślą jeszcze, że jakiś zboczeniec. W swoim pokoju ubrałem się w czyste ciuchy, a na szafce nocnej dostrzegłem kopertę. Zaciekawiło mnie to i wyjąłem list. Było w nim napisane, że za godzinę musimy spotkać się z niejakim Pierre'm Chang'iem w centrum obrony.
- Świetnie... - burknąłem pod nosem i założyłem resztę ubrań. Byłem niejako zmuszony obudzić Lil, choć wcale tego nie chciałem. Na liście od zarządu wyraźnie było napisane, że wszyscy nowi rekruci są potrzebni... Dlatego też skierowałem się do pokoju blondyny i dyskretnie dotknąłem jej ramienia.
- Lil, wybacz, że budzę, ale pora wstawać. Góra ma dla nas zadanie.
Edytowane przez Dexter dnia 10-09-2010 19:54
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:04
Tommy po poznaniu swojego współlokatora oraz po zjedzieniu śniadania w postaci kilku kanapek udał się na taras wraz z książką, którą zabrał z Nowego Jorku. Położył się na leżaku i zaczął czytać co chwilę spoglądając na ludzi chodzących po Dharmaville. Niektórzy wydawali mu się sympatyczni a inni byli jacyś dziwni. Najbardziej rozbawiła go śpiewająca kobieta, prawdopodnie Rosjanka. Po kilku godzinach do Tommy'iego przyszedł pracownik Dharmy z kilkoma listami. Jednen z nich wręczył mężczyźnie po czym udał się do innego domku w tym samym celu. Angelo wyczytał, że musi się udać do centrum obrony na spotkanie z Chang'iem. Tom bez chwili zastanowienia położył książkę na leżaku po czym udał się w wyznaczone miejsce.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:05
Bryan nie odpowiedział, więc Elena wzruszyła ramionami i poszła do swojego domku. Gdy ujrzała liścik od Changa, natychmiast popędziła do centrum ochrony. Usiadła na środku pokoju na krześle i zaczęła nucić jakąś melodię pod nosem. Chciała, żeby wszyscy wiedzieli, że to ona jest tą dziewczyną która tak wspaniale śpiewała przed chwilą.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:15
Lil uchyliła jedną powiekę. Początkowo rozmazany obraz nie pozwolił jej skojarzyć gdzie jest. Dopiero, kiedy jej wzrok przyzwyczaił się do światła wszystko się unormowało. Nad nią stał Kevin, mrucząc do niej coś niewyraźnego. A może to ona jeszcze na wpół spała?
Pomachała do niego i od razu skierowała się do łazienki. Ochlapała trzykrotnie twarz zimną wodą i odświeżyła włosy. W takiej temperaturze jak tutaj momentalnie wyschną - pomyślała jedynie lekko wycierając je w ręcznik.
W kuchni zjadła jakieś małe śniadanko i zaczęła czytać jakąś kopertę Dharmowską, w międzyczasie rzucając do Kevina:
- Jak się spało?
Edytowane przez Gooseberry dnia 10-09-2010 20:21
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-09-2010 20:22
Idącego gdzieś w stronę plaży Liama, zaczepił jeden z pracowników Dharmy i nakazał mu natychmiast udać się do centrum ochrony Dharmaville aby wypełnić jakąś ankietę. - Zaraz tam przyjdę, ok? - odburknął nieprzyjemnie i chwycił podane mu przez niego ankiety. Spojrzał na nie pobieżnie i szybkim krokiem dogonił Elizabeth. - Hej, musimy wrócić do wioski i wypełnić je. - dał Effy jedną z ankiet i sam zaczął czytać swoją. Przyglądając się kolejnym pytaniom, podśmiewał się szyderczo. Odwrócił się w stronę wioski i zginając ankietę na coraz mniejsze kawałki, zapytał - Idziesz? Bo czuję, że jak tego nie wypełnimy to zmuszą nas do tego siłą.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?

Edytowane przez Lincoln dnia 10-09-2010 20:31
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:27
- Mi spało się doskonale. Przepraszam, że wczoraj tak szybko odpadłem. - uśmiechnąłem się do dziewczyny promiennie. - Tobie zapewne również dobrze się spało, wyglądasz ślicznie, kiedy śpisz. Myślę, że powinniśmy iść, ciekawe co to za ankieta. - wstałem z kanapy i skierowałem się ku drzwi wyjściowych. Dziewczyna przytaknęła mi i oboje poszliśmy w nakazanym nam kierunku.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:29
Rafalek, pomi iż zasnął w domku, obudził się w psiej budzie. Bolały go wszystkie kości. Postnowił wyjść na zewnątrz. Na całe szczęście nie miał przywiązanego do szyi łańcucha.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:35
Pierwsza noga na pomoście, druga noga na pomoście... Policzki smaga lekki wiatr. Jednak nie jest tak gorąco. Nie aż tak, jak mogłoby być na tropikalnej wyspie. Zresztą ta Wyspa nie jest zwykłą wyspą- już zdążono ją o tym poinformować.
Na pomoście pojawił się człowiek. Staruszek.
- Nie wszystko spada z nieba- mruknął zgryźliwie, posyłając spojrzenie w kierunku wyładowywanego z łodzi podwodnej sprzętu laboratoryjnego.
Leslie wzruszyła ramionami.
- Z nieba spada tylko...- nie dokończyła. Przerwał jej staruszek.
- Wiem, wiem. ojciec rabin, co?- uśmiechnął się wesoło.- Ale ty się w niego nie wdałaś, co? Geny po matce?
Dziewczyna spojrzała na niego nieprzyjemnie.
- Którędy do Dharmaville?- zapytała.
Mężczyzna polecił jednemu z ludzi wyładowujących sprzęt, aby wskazał jej drogę. Szli w milczeniu dłuższy czas. Nareszcie dotarli na miejsce. Leslie podziękowała i wybrała sobie domek- stojący na brzegu, niepozorny.
Niezamieszkany. Przede wszystkim niezamieszkany.
Położyła swoje dwie torby na podłodze i krytycznie rozejrzała się dookoła. Nie było tak źle. Nawet ładnie. Porządnie...
Z westchnieniem zabrała się do rozpakowywania. Po chwili wszystko było już na swoim miejscu i wyglądało bardzo domowo. Leslie zapaliła świeczkę. Wyjęła z kieszeni zdjęcie:

Spojrzała na nie bez emocji.
Miłość za słaba, aby nienawidzieć?- pomyślała, uśmiechając się ironicznie.- Kto tak powiedział?- zmarszczyła czoło. Nie mogła sobie przypomnieć.
Trzymała fotografię nad płomykiem. Zdjęcie zaczęło płonąć.
Wtedy usłyszała wezwanie do centrum ochrony. Wyszła z domku i udała się do dużego budynku. Jej blond włosy były lekko rozwiane, oczy szkliły się, a na policzkach widniał delikatny, różowy rumieniec. Wygląd czynił Leslie była idealną kandydatką, by wsadzić ją do samotnej wierzy i kazać czekać na ratunek od księcia na białym rumaku. Tak mógł sądzić ktoś, kto jej nie znał.
W duszy dziewczyny toczyła się burza.
Usiadła przy stoliku i wypełniła ankietę.


smiley
Edytowane przez von Veron dnia 10-09-2010 20:37
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:36
- Ok
Rano zazwyczaj Lilith ledwo kontaktowała ze światem. Na jej nieszczęście zapomniała wypić kubek kawy. O taak, postawiłby ją na nogi! Jakby zobaczyła teraz u kogoś kubek aromatycznego płynu w ręku, to nie zawahałaby się ani minuty. Pogalopowałaby od razu w jego kierunku i wyrwała mu z rąk. Zresztą Lil nigdy nie miała oporów jeśli chodzi o takie sprawy. Lubiła klarowne sytuacje. Często waliła prosto z mostu, zupełnie nie przejmując się tym, co by na to ktoś pomyślał. Bezpośredniość bardzo jej pomagała w kontaktach z ludźmi. Nie znosiła niedopowiedzeń.
Szli w milczeniu. Lilith, co chwila sięgała dłońmi do oczu i pocierała je ospale.
Dotarli do tego całego centrum.
- Gdzie ten Pierre Chang? - zapytała na głos tak, by osoby w środku usłyszały jej słowa.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Pierre Chang
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 38

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:38
Pierre pojawił się przed nimi spoglądając krótko na każdego.
- Witajcie rekruci, nazywam się Pierre Chang. Widzicie to? - włączył jeden z telewizorów i pokazał na niego. Znajdował się na nim mężczyzna i kobieta.
- To właśnie wrogowie. Są naszymi przeciwnikami i... - urwał patrząc jak kobieta wrzuca mężczyznę za pylony.
- Cholera! Szybko idziemy po niego.

Cele:
- Znajdźcie Dharmabusy i DharmaJeppy.
- Pojedźcie po Bernarda, który został wrzucony za pylony i zawieźcie go do dharmaville.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:40
Leslie uniosła do góry jedną brew i z westchnieniem wstała. Czekała na reakcję pozostałych. Ten cały Pierre Chang wydał jej się wysoce podejrzany. To szef?


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:48
Elena wpatrywała się w monitor. Wrogowie? Nie wiedziałam, że mamy tu jakichś wrogów... W ogóle nie skojarzyła, że to mogą być Ci agresorzy....
Nie wiedziała po co mają jechać po tego mężczyznę, który jest ich wrogiem, jednak postanowiła zrobić to o co Chang prosi. Wyszła na zewnątrz i odnalazła miejsce, w którym były zaparkowane Dharmabusy. Usiadła na miejscu kierowcy i odpaliła silnik.
- Jak ktoś chce niech wsiada, bo zaraz odjeżdżam! - zawołała wychylając się przez otwarte okno.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:49
Rafalek wyszedł z budy i skierował się do stołówki. Był bardzo nadąsany. Nie wiedział, kto też mógł zrobić taki głupi dowcip. Wprawdzie nie miał tu żadnych przyajciół, a wiele dzieci go wręcz nie lubiło. To jednak przechodziło już wszelkie pojęcie. Smutny i umorusany zabrał się za jedzenie owsianki.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:51
-Nie wiedziałem, że Dharma ma wrogów. Może jednak pobyt tutaj nie będzie tak nudny jak to sobie wyobrażałem - myślał Tommy. Po chwili zastanowienia wyszedł z centrum po czym udał się na poszukiwania czegoś co można było nazwać Dharmabusem. Po niedługich poszukiwaniach znalazł niebieski, podłóżny samochodzik z logiem Dharma. Jeden był już odpalony a za kierownicą siedziała ta sama kobieta, która wcześniej bardzo rozbawiła Tommy'iego swoim śpiewem. Widząc, że oprócz niej w pojeździe nikogo nie ma, wszedł do środka.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:51
/adi, a ty nie jesteś nieprzytomny czasem? smiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-09-2010 20:52
Lilith nie pytała o szczegóły, wskoczyła do pierwszego lepszego busa, gdzie za kierownicą nawoływała jakaś ruda dziewczyna.
- Hej, jedź mała - krzyknęła z iskierką w oczach, chcąc zostać usłyszaną znad rumoru silnika pojazdu Dharmy - Lil jestem, jakby coś!
Podskoczyła jej adrenalina. Głębia dżungli wydawała jej się taka ciekawa! Tyle niezwykłych okazów, niebezpieczeństw!
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 33 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum