Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Kwietnia 27 2024 16:04:42 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Seriale
Książki
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
chlaaron 1 day
Umbastyczny 1 week
Otherwoman 1 week
Lincoln 2 weeks
mrOTHER 2 weeks
Diego 2 weeks
Flaku 7 weeks
shimano 8 weeks
Amaranta18 weeks
Andzia36 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 13 - Archiwum | The Dharma Initiative
Strona 1 z 33 1 2 3 4 > >>
Autor The Dharma Initiative
Wyspa
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 0

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-01-1970 01:00
Na początku był Casines. Któż zdoła powiedzieć dokładnie, co to był Casines? Niejedni widzieli w nim jakąś istotę boską, ale bez określonego kształtu. Inni - a takich było więcej - mówili, że to wielka otchłań, pełna siły twórczej i boskich nasieni. Z tej napełnionej otchłani, kryjącej w sobie wszystkie zarodki przyszłego MP, wyłonił się ten Temat. On dał początek wielu pokoleniom Postów.

Casines nie był zadowolony z tego potomstwa, które było szkaradne lub okrutne. Wszystkie Posty napełniały go strachem i odrazą. Nie spodziewając się po nich ani wdzięczności, ani poszanowania swej władzy Administratorskiej, strącił je w bezdenne czeluści Usuniętych Tematów, a sam zeszedł z widowni dziejów MP.

Stamtąd nie było już powrotu. Świat Usuniętych Tematów rozciągał się tak głęboko pod Forum, jak wysoko ponad nim roztacza się Królestwo Spamu. Ktoś, kto by tam wszedł, nie zdołałby przez całe lata dojść do ostatecznych granic tego bezmiaru ciemności.

Lecz Wyspa słyszała jęk potępionych Postów dobywający się z przepastnych wnętrzności Forum. Znienawidziła wyrodnego Casinesa i zaczęła knuć spisek przeciw jego władzy bezwzględnej. Jej namowom uległ najmłodszy z Forumowiczów. Uzbrojony w dostęp do bazy danych, postanowił wprowadzić nowe siły do tych śmiertelnych zapasów. Uwolnił ze Świata Usuniętych Tematów wszystkie z nich, gdzie każdy miał sto Postów i Jackface'ów pięćdziesiąt.

Pamięć o tych walkach nie wygasła i dziś wśród ludu MP, chociaż tyle wieków upłynęło i tyle się zmieniło na starej ziemi Forumowiczów...



Welcome to The Island
Ten dziwny profil zastępuje usunięte konto Casinesa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-09-2010 21:19
- Taa, zajebiście... - pomyślał Liam gdy wysiadł z łodzi podwodnej na pomost i po raz pierwszy spojrzał na wyspę. Po rozmowach z rodzicami wiedział, że nie ma co liczyć na luksusy, ale nie spodziewał się, że będzie to totalne odludzie, bez śladów cywilizacji. Bez większego entuzjazmu rozglądał się wokoło i podążał za grupą ludzi w stronę pokoju przyjęć.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Muminka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Unnur Þorbjörg Gunnarsdóttir

Postów: 2001

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:20
Więc... oto jestem. Rześkie, wyspiarskie powietrze brutalnie wdarło się w moje nozdrza. Aż zaparło mi dech w piersiach. Po raz pierwszy mogłam zaczęrpnąć tak czystego i świeżego powietrza. Rozejrzałam się. Krajobraz z pewnością robił wrażenie bo chyba nie bez powodu banda popaprańców, stojących za mną, podniecała się i wskazywała palcami na wszystkie możliwe strony. Jaka szkoda, że nie mogłam dzielić z nimi tej chwili. Jedynym uczuciem jakie mi teraz towarzyszyło była irytacja. Ten pomost tak nieznośnie skrzypiał. Okropny hałas starych desek dostrajał się do mojego pulsującego bólu głowy. Matka popędzała mnie z przodu, zachęcając tym swoim przylepionym, sztucznym uśmiechem. Biedna- przemknęło mi przez myśl. Ta wyspa to jej ostatnia nadzieja. W przeciwieństwie do mnie może jej pomóc. W moim przypadku pogorszy to tylko sytuację. Jestem jak samochód wymagający poważnej naprawy ale zamiast do warsztatu trafiłam na złomowisko, gdzie zostanę umieszczona na szczycie innych składowanych aut, pozbawiona drzwi i innych elementów przedstawiających jeszcze jakąś wartość i pozostawioną by całkiem zardzewiała.
- Ja pierdole... zardzewieje- powiedziałam pod nosem, ruszając za tłumem. Jedni z uśmiechem na twarzy, inni z dziwnym grymasem. Przypatrywałam im się beznamiętnym wzrokiem, puszczając kółeczka z dymu. Jeszcze raz dokładnie się rozejrzałam. Mój nowy dom. Moi nowi sąsiedzi. Niech to szlag...


' target='_blank'>
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:20
Ted szybko opuścił łódź podwodną, wziął tylko swoją jedną walizkę z rzeczami osobistymi. Idąc po pomoście rozglądał się, w ulotce nie było mowy o wyspie. Oby dobrze płacili, inaczej kiepsko widzę pobyt na jakiej wyspie bez cywilizacji.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:22
Gorące promienie słońca padły na moją twarz. Ziewnęłam szeroko, nie dbając nawet o to, by zasłonić dłonią rozdziawione usta. Okulary lenonki boleśnie wbijały się w nos. Ktoś z tyłu krzyknął:
-Hej ty, ruda, szybko, my też chcemy wyjść!
Ręką wymacałam przed sobą coś twardego. Przełknęłam ślinę. Bałam się, lecz nie był to strach, który można było określić mianem nieprzyjemnego. To było coś, co odczuwa się zawsze w nowych sytuacjach, przy nieznanych ludziach. Mocno podciągnęłam się w górę i zgrabnie wyskoczyłam na powierzchnię. Zawiał wiatr, rozwiewając włosy w każdą stronę. Obok stawali inni ludzie, którzy przybyli wraz ze mną łodzią. Słyszałam ich kroki, ciche pomruki i, słowo daję, przyspieszone bicie serca, zwiastujące fakt, że i oni się denerwują.
Jakiś ptak zakrzyczał przeraźliwie. Przeszedł mnie dreszcz i nagle wszystkie obawy zniknęły. Jeszcze mocniej wcisnęłam lenonki na nos. Wpijały się mocno, jakby i one czuły podniecenie, świadome nowego życia. Chwyciłam mocniej laskę- brązową, nie białą. Nie chciałam, by ludzie od razu wiedzieli, że jestem niewidoma. Nie chciałam kolejnych fal litości i pseudozrozumienia. Wymacawszy sobie drogę, powoli powlokłam się przed siebie, upajając szeptem drzew i radosnym tańcem promieni słonecznych.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:24
Obudzono mnie i resztę załogi łodzi podwodnej. każdy z nas szybko został poinstruowany, do wyjścia na powierzchnię. Nie zastanawiając się długo, założyłem koszulę i chwyciłem za torbę. Po paru minutach moim oczom ukazała się wyspa, która niemalże wcale nie różniła się od tej, o której opowiadał mnie ten facet, werbując mnie. Zaparło mi dech w piersi na myśl, że będę tu pracował. Z tej chwili rozważań wyrwał mnie jeden z pracowników projektu Dharma, pokazując drogę to pokoju przyjęć.
- Oczywiście prosze pana. - przytaknąłem mu i poszedłem w wyznaczonym mi kierunku.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Pierre Chang
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 38

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:24
Cele:
- Udajcie się do domku przyjęć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Marcus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alexander Block

Postów: 293

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:26
Alex powoli, wręcz w żółwim tempie wyszedł na zewnątrz, po męczącej podróży. Pierwszy kontakt ze świeżym powietrzem spowodował u niego lekki zawrót głowy, do tego doszło oślepienie przez jasno świecące słońce.
'- Ale zajebiście!' - pomyślał, przechadzając się po molo. Poczuł w końcu ulgę, znajdując się w miejscu daleko od domu, po raz pierwszy od długiego czasu
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:26
Gdy Tommy był już na ziemi, uważnie rozejrzał się wokół siebie.
-A więc tu tutaj mam żyć przez najbliższy czas - powiedział - Cóż, nie jest źle. Zawsze mogłem wylądować w jakimś burdelu - mówił idąc przed siebie. W oddali zauważył interesujący transparent z napisem - Namaste New Recruits.
-Hmm, ciekawe czym będę się tutaj zajmować... - mówił szukając miejsca, w którym ktoś się nim zainteresuje.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Rodrik Rivers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 115

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:27
Obudziłam się i odgarnęłam włosy z czoła. Ktoś pomógł mi wyjść z łodzi podwodnej. Poszłam za grupką ludzi solidnym pomostem i podziwiałam widoki. Włożyłam ręce do kieszeni i w tej samej chwili ktoś powitał wszystkich okrzykiem NAMASTE. Poszłam za kierunkowskazem. Brzuch zaczął mnie boleć ze zdenerwowania. Co mnie tu czeka?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Marcus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alexander Block

Postów: 293

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:30
Kierując się wzdłuż linii prostej, Alex doszedł do większego skupiska osób wyglądających co najmniej śmiesznie. Miał nadzieję, że nie czeka go włożenie takiego ubrania na siebie
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-09-2010 21:30
Wysiadł z łodzi podwodnej i rozejrzał się po okolicy. Pierwsze, co rzuciło mu się w oczy, to olbrzymia skarpa, góry, całkowicie zielone i przepiękne. - Czy ja na pewno nic nie brałem? - zastanowił się, ale upewniwszy się, że to jawa, ruszył po pomoście za tłumem.
Czuł się troszkę nieswojo. Właściwie okoliczne osoby ubrane w śmieszne, szare mundury niczym ze szpitala psychiatrycznego dzieliły się na dwie grupy. Pierwsza, to barczyste "koksy", które tylko czekały by walnąć kogoś w ząb i zwinąć mu coś cennego z kieszeni. Na naszywce na kostiumie mieli napis "Ochrona", lecz mimo to czuł się nieswojo, przechodząc koło śmierdzącego kolesia, który patrzył się na niego szyderczym wzrokiem.
Druga grupa to typowi naukowcy. Bardzo prawdopodobnym jest, że na książkach i maszynach elektronicznych spędzili połowę życia i nigdy nie mieli ani trochę zabawy. Zaraz. Ja też taki mam być? - pomyślał, bo nigdy nie zastanawiał się nad zapłatą za "naprawianie świata".

Nie wie, czemu tu się znalazł. To nie jego żywioł. Jednak w szpitalu wiedział, że musi z tym skończyć. Musi przestać. Musi się zmienić. O ile w swoim życiu wiele nagrzeszył, wychowany (o ile to odpowiednie słowo) był dość katolicko. Co prawda w kościele był może dwa razy, ale świadomość kogoś, czegoś, zwanego przez większość ludzi Bogiem, ciążyła nad nim przy każdym odpływie. Czy będzie osądzony? Czy jego przeznaczenie to właśnie to miejsce? Ukojenie bólu, tego zawsze szukał w dragach. Być może jest jednak na to inna metoda...



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Pierre Chang
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 38

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:32
Weszliście do pokoju przyjęć gdzie panował niesamowity rozgardiasz. Na piedestał wyszedł Pierre Chang.
- Witam w Dharma Initiative. Niestety z powodów opóźnienia dostaw z Ann Arbour nie zostaniecie dzisiaj przydzieleni do waszych zajęć. Rozgośćcie się w naszych wyśmienitych siedzibach.

Cele:
- Zajmijcie sobie dwu i trzyosobowe domki, poznajcie się itp.

*Ja mam ważny projekt do skończenia i nie bardzo mam czas teraz smiley Jutro dostaniecie testy itp. Dzisiaj czas wolny smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Marcus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alexander Block

Postów: 293

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:35
'Ale pierdolnik' - westchnął w myślach. 'Trzeba znaleźć wolną chatę, bo będzie niewąsko'
Alex przerzucił swój tobołek przez ramię i dziarskim krokiem ruszył do pierwszej lepszej chatki
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 09-09-2010 21:37
Skośnooki zaprosił ich do chałup, które nazwał wyśmienitymi. Wiele osób miało grymasy na twarzy, bo nie podobało im się to czy tamto - Jeff jednak miał taki sam grymas z innego powodu.

Luksus. Było to dla niego obce słowo. Mieszkał na farmie, w sierocińcu, w przydomku, a nawet na ulicy. Nic z tego nie było podobne do wyposażonych w kuchenki, telewizory, radia czy prysznice kilkuosobowe chałupy. Wszedł do jednej z nich, którą mu wskazano - była pusta, więc czekał na nowych lokatorów.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:39
W pokoju, do którego nas zaprowadzono, usłyszałem tylko tyle, że mamy czekać do jutra na jakąś dostawę. Resztę jego wiadomości nie dosłyszałem, bowiem panował niesamowity gwar, niczym w ulu. Skierowałem się do wyjścia, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Zdziwiło mnie, że nikt nie zmuszał mnie do pozostania w budynku, bowiem mieliśmy się zarejestrować czy coś w tym stylu... Nieważne. Wyjąłem z kieszeni pogniecionego papierosa i odpaliłem go.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:39
Ktoś chwycił mnie pod ramię i przedstawił się. Nie zapamiętałam imienia. Narzucone mi tempo było szybkie, więc prawie biegliśmy. Trzymając kurczowo laskę w ręku, podnosiłam nogi wysoko, by nie wpaść na nic. Gdy wreszcie stanęliśmy i osoba umknęła, położyłam swą torbę na ziemi i odetchnęłam głęboko. Poczułam zapach i jednocześnie smak ciężkiego, wilgotnego powietrza. Czekałam na swoje nazwisko. Rozmyślałam nad tym, jakich ludzi tu poznam. Z konsternacji wyrwał mnie głęboki głos, rozchodzący się echem po całym pomieszczeniu. Kazano nam się rozejść. Usłyszałam dźwięk odsuwanych krzeseł. Ludzie zaczęli wysypywać się z sali. Stałam niepewnie w miejscu, próbując udawać niewzruszoną. Lenonki wbijały się tak mocno, że miałam wrażenie, że z nosa puści się krew.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 09-09-2010 21:41
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Marcus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alexander Block

Postów: 293

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:42
Alex otwierając drzwi, zdziwił się, że chatki nie posiadają wejść na klucze
- O LoL! - westchnął i rozgaszczając się rzucił swoje torby na łoże, które nie prezentowało się okazale. Robiąc mały test sprężystości, stwierdził jednak, że nie wszystko złoto co się świeci, a materac był niesamowicie wygodny
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Rodrik Rivers
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 115

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:44
Zaśmiałam się cicho z zadowolenia. Pierwszy raz miałam zamieszkać sama. Od jakiegoś przypadkowego pana w kombinezonie dostałam plan miasteczka i zaznaczony mój domek. Udałam się w jego stronę. Ludzie tłoczyli się na podwórku i czułam się trochę nieswojo, ale szybko znalazłam moje nowe lokum. Nie spodziewałam się jednak, że nie będę tam mieszkała sama....

/jak coś to może ktoś ze mną zamieszkać
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: The Dharma Initiative
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-09-2010 21:44
Po niedługich poszukiwaniach, Tom znalazł pokój przyjęć. Było tam całkiem sporo osób, których Tommy nie znał. Po krótkiej chwili, Pierre Chang wygłosił przemowę. Wysłuchawszy przemowy Changa Angelo postanowił znaleźć sobie domek. Angelo nie bardzo wiedział, gdzie teraz się udać więc wyszedł z pokoju i udał się na poszukiwanie. Gdy tak chodził, uważnie obserował wszystkich gdyż uważał, że nawet tutaj ktoś może chcieć go zabić. Wreszcie po 20 minutach Tom znalazł wolny domek. Było w nim dość przytulnie. Miał dwie sypialnie, kuchnię, łazienkę oraz pokój gościnny. Nie czekając długo, Tommy wszedł do środka i zaczął się rozpakowywać.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 33 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum