Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Czerwca 10 2024 11:09:39 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
TOP 5
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 1 week
chlaaron 6 weeks
Lincoln 8 weeks
mrOTHER 8 weeks
Diego 9 weeks
Flaku13 weeks
shimano14 weeks
Amaranta25 weeks
Andzia42 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 12 - Archiwum | Alaska
Strona 48 z 156 << < 45 46 47 48 49 50 51 > >>
Autor RE: Hotel Overlook
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:21
Margaret ubrała się po czym wyszła na śniadanie. Miała nieodpartą ochotę na jajecznicę. Po zjedzeniu porcji z 5 jaj kobieta udała się w miejsce, które bardzo polubiła... mianowicie do saloniku. Usiadła w fotelu najbliżej kominka i szydełkowała co jakiś czas zerkając na tańczące płomienie. Poczuła swój zapach, był dziwny... taki jakiś obcy... nie jej... nie potrafiła go określic.
Siedziała więc wygodnie w fotelu od czasu do czasu pukając się dyskretnie w udo czy w czoło.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:27
Shar zaśmiała się sama z siebie myśląc, że chyba jeszcze nie do końca wytrzeźwiała po wczorajszym, ale pomyślała, że nic straconego - w końcu zostały jeszcze perfumy. Ciekawiło ją kiedy Neal się zorientuje i co zrobi. A mogła przewidzieć już teraz, że na pewno nie zostawi tego bez echa. Weszła do pokoju by trochę go ogarnąć, kiedy w międzyczasie wróciła także jej współlokatorka, której imienia do tej pory nie znała. Zrobiło jej się głupio, więc podała jej rękę i odparła :
- Tak w ogóle to jestem Sharon. Siedzimy tutaj ze sobą drugi dzień, a nawet się nie znamy.
Edytowane przez Judith dnia 08-06-2010 16:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:30
- Ines!- powiedziała ochoczo uśmiechając się w stronę blondynki- Faktycznie, jakoś nie miałyśmy okazji się poznać! Długo go znasz? Co cię sprowadza na Alaskę?
Szwajcarka obsypała Sharon mnóstwem pytań, aby nadrobić zaległości.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 08-06-2010 16:31
Wciśnięcie włącznika światła spowodowało jedynie jakieś zwarcie. Z zawieszonego na suficie żyrandola strzeliły iskry. - Cudowanie... Christian upewnił się, że Elena położyła się spać i sam w brudnej koszuli spoczął na swoim łóżku. Był tak zmęczony, że nie zauważył, że podpita kobieta niedługo później opuściła pokój. Gdy obudził się rano, Larionovej wciąż nie było w pokoju. Monica zaś twardo spała wtulona w szmatkę. Chris z trudem zdjął z siebie koszulę, która przywarła do ciała nie tylko za sprawą wosku, ale i zadrapań. Walker narzucił na siebie jakiś t-shirt, a zakrwawioną koszulę rzucił na łóżko. Następnie zszedł do stołówki na śniadanie. Zamówił dwie jajecznice, jedną z myślą o Monice. Pospiesznie zjadł swoją porcję, a drugi talerz zaniósł do pokoju. Postawił go na stoliku obok łóżka Moniki, sam zaś poszedł uprać koszulę.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:37
W barze były pustki i mnóstwo śmieci dookoła. Obsługa się nie postarała i nie ogarnęła bajzlu do tej pory. Zamówiłem sobie piwo i powoli je piłem licząc, że ktoś wpadnie na rozmowę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:37
- Miło mi Cię poznać, Ines. Swoją drogą, masz bardzo ładne imię. Co do mnie i Neal'a to sama nawet nie wiem ile to już czasu. Tyle lat minęło, że straciłam rachubę. W każdym razie znam go lepiej niż siebie i uwielbiam jak się na mnie złości. - zaśmiała się i ciągnęła dalej :
- Co mnie sprowadza na Alaskę? Hm, właściwie to przyjechałam by wypocząć, oderwać się od tej ciągłej monotonii. Miałam dość wszystkiego i wszystkich. Nienawidzę, gdy ktoś mnie kontroluje, a tutaj mogę robić co chcę i kiedy chcę, a ten argument jednak najbardziej do mnie przemawia ! A Ty ?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:41
- Monotonia... skąd ja to znam- powiedziała uśmiechając się przyjaźnie do niej- Mnie na Alaskę sprowadził mój tato, który chciał żebym odpoczęła od melancholii i się trochę zabawiła. Jakby nie mogły to być Hawaje!
Zażartowała siadając na fotelu i sącząc bananowy sok, który został jej ze śniadania.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:53
- Ach, Hawaje... Fajnie jest sobie czasem pomarzyć. Też chętnie bym sobie właśnie tam odpoczęła, a nie tutaj, no ale... Co poradzę. Neal chciał na Alaskę, a ja nie lubię być sama poza domem. A poza tym, ściany się nie walą, nie leje nam się na głowę, więc nie jest tak źle. A co najważniejsze - mają tu bar ! Więc nie ma na co narzekać. A teraz zostawiam Cię samą, bo strasznie jestem głodna. Ale póki co, tak dla pewności... - mruknęła po czym podniosła perfumy, odkryła delikatnie kołdrę Neal'a, po czym wylała na niego niemal całą zawartość buteleczki i dodała:
- No, tak lepiej. Wolałam mieć pewność, że mnie jakimś cudem nie przechytrzy. Miłej lektury. - odparła z uśmiechem zamykając najciszej jak potrafi drzwi i podążyła w stronę stołówki.
Edytowane przez Judith dnia 08-06-2010 16:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 16:56
Siedząc i popijając browara usłyszałem, jak ktoś schodzi po schodach. Zeszła z nich pewna dziewczyna, a ja uśmiechem zaprosiłem ją do siebie. Z tego co kojarzyłem, mieszka razem z Ines w pokoju, ale nie byłem pewny. Czekałem na jej reakcję, przechylając kufel.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:02
Margaret wstała. Udała się powolnym krokiem do swego pokoju po drodze mijając Sharon, która obdarzyła uśmiechem. Weszła do swego pokoju. Miła dziewczyna nadal siedziała w łazience. Z tego co Margaret pamiętała nazywała się chyba : Isabelle, ale zważając na sklerozę staruszki łatwo było tu o pomyłkę. Kobiet ciężko dysząc doszła. Usiadła na łóżku i wzięła do rąk książkę.
Otworzyła ją leniwie i zaczęła czytac.


/Do zobaczenia w piątek. Nie wiem czy jeszcze dzisiaj będę na MP więc miłej gry. smiley/
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:08
Shar idąc po korytarzu zauważyła leżącego przy barze Martin'a. Podeszła do niego, przykucnęła i zapytała:
- Hej... Żyjesz?
Nie usłyszawszy odpowiedzi szturchnęła go lekko. Mężczyzna wstał i idąc slalomem mruczał coś pod nosem. Nie zrozumiała ani jednego słowa, więc poszła dalej.
Kiedy weszła do baru zauważyła jakiegoś mężczyznę, który najwidoczniej ją wołał. Podeszła do niego i zapytała:
- Czy my się znamy?
Edytowane przez Judith dnia 08-06-2010 17:16
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:13
- Hej. Jestem Simon. - podałem jej dłoń, którą uścisnęła. - Pobędziemy tu trochę więc pomyślałem, że warto poznać parę nowych twarzy. Co Cię sprowadza do baru? - zapytałem grzecznie, chcąc wywrzeć dobre wrażenie.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
grzechuuu
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 905

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:18
Obudził mnie dziwny zapach, podobny do perfum Sharon. Ten jednak był dużo bardziej intensywny. Pewnie wylała na siebie całą butelkę, przesadza z tym trochę. Wstając poczułem także chłód w nogach, podchodzący trochę pod miętę. Spojrzałem na spodnie i zobaczyłem, że są brudne od pasty. Oprócz tego poczułem, że zapach wcale nie pochodzi z pokoju, tylko ja pachnę damskimi perfumami. Czyżbym czegoś nie pamiętał? Kiedy przetarłem zaspane oczy, usłyszałem głośny śmiech, a raczej ryk Ines. Płakała ze śmiechu, prawie turlając się po ziemi. Domyślałem się, że to nie ona, tylko moja bardzo pomysłowa znajoma. - Ha, tego już za wiele - rzekłem do ciągle śmiejącej się blondynki z książką w ręku. Poszedłem wziąć prysznic oraz przebrać się. Głowa mnie nie bolała, co znaczyło, iż wczoraj nie wziąłem do ust alkoholu. Wychodząc z łazienki do głowy wpadł mi pewien pomysł. Złapałem łóżko Sharon i oparłem je o ścianę tak, że stało prawie pionowo. Widząc to, w miarę spokojna już Ines znów uśmiechnęła się. Pod łóżkiem znalazłem nierozpakowaną jeszcze walizkę. Otworzyłem ją, a tam była bielizna koleżanki. - Świetnie! - Wyburczałem po nosem i wyszedłem na korytarz wieszając każdą rzecz jaką znalazłem w walizce na sznurku, a ten na lampie. Kiedy cały korytarz był już zapełniony, na kartce przy windzie i schodach. Do walizki, z której wyrzuciłem także resztę ciuchów naładowałem śniegu. Za chwilę pewnie się roztopi, ale to nie szkodzi. Wracając do pokoju zacząłem rozmowę z blondynką. - Obiecałaś mi whisky, prawda? Liczę, że dziś do skutku dojdą wczorajsze plany.
http://www.zagubieni24.pl/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:19
- Sharon. Lubię sobie od czasu do czasu strzelić coś mocniejszego. - odpowiedziała spoglądając na drinki i w międzyczasie odwracając się do kelnera.
- Ale dzisiaj zadowolę się jedynie mineralną.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:23
Kelner na życzenie Sharon dał jej wodę. Wypiłem ostatni łyk piwa i odstawiłem kufel. Odwróciłem się w kierunku dziewczyny,
- A więc, powiedz mi coś o sobie. - popatrzyłem jej w oczy, widząc w nich lekki błysk.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:27
Ines nie mogła się powstrzymać od śmiechu, zakryła usta, aby nie parsknąć gdy Neal zaczął wywieszać bieliznę swojej koleżanki. Obydwoje są udani. Gdy mężczyzna wrócił blondynka odłożyła książkę na bok.
- No tak nasza whisky!- powiedziała przypominając sobie wczorajsze przerwane spotkanie- Jeśli teraz się nudzisz możemy zejść do baru.
Szwajcarka stanęła w drzwiach, a Caffrey tylko się uśmiechnął i obydwoje zeszli do ulubionego miejsca wszystkich podróżnych- Dwie Brechin Platinum proszę!
Wykrzyknęła w stronę kelnera zajmując miejsce na przeciwko niego. W chwilę później zamówienie znalazło się na stoliku.
- To o czym chciałeś wczoraj porozmawiać- spytała biorąc do ręki szklankę i bawiąc się jej zawartością, w końcu wzięła trochę płynu do ust i rozkoszowała się smakiem whisky.



Edytowane przez April dnia 08-06-2010 17:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:29
Obudziłam się dość późno. Spojrzałam na zegarek, lecz jakimś dziwnym trafem on też przestał chodzić, bo wszystkie wskazówki zatrzymały się na 12. Wstałam, otworzyłam okno, a chłodne powietrze zaczęło wdzierać się do pokoju. Wzięłam głęboki wdech, przeciągnęłam się i ziewnęłam. Starczy tego leniuchowania, trzeba się wziąć za siebie - powiedziałam i zaczęłam się ubierać. Poszłam do toalety, obmyłam twarz. Spojrzałam w lustro na swoją piękną, gładką twarz. Zaczęłam przypominać sobie wszystkie wydarzenia z poprzedniego wieczora. Ubrałam się w jakieś dresy i wybiegłam z pokoju. Skierowałam się do baru. Proszę butelkę wody mineralnej - powiedziałam i gdy otrzymałam wodę, wybiegłam na świeże powietrze. Jak tu pięknie... - pomyślałam, nakładając czapkę. Spojrzałam w górujące wysoko na bezchmurnym niebie słońce i pobiegłam dalej.
Edytowane przez Arctic dnia 08-06-2010 17:30
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:29
shan napisał/a:

/Do zobaczenia w piątek. Nie wiem czy jeszcze dzisiaj będę na MP więc miłej gry. smiley/


smiley

Bernard tymczasem siedział w miasteczku w miejscowym barze. Jadł sobie właśnie obiad i już myślał o nocnych łowach. Ach... już czuł ten zapach kobiety...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Judith
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Sharon Remirez

Postów: 46

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:29
Shar wzięła szklankę popijając z niej co jakiś czas po kilka drobnych łyków wody.
- Co tu dużo mówić. Mam nudne życie, nudną pracę i codziennie wykonuję masę innych nudnych rzeczy. Jednym słowem - rutyna wprowadzająca człowieka w obłęd. Mam nadzieję, że przynajmniej tutaj się trochę od tego wszystkiego oderwę. Choć na chwilę. Ale koniec o mnie. A Ty w jakim celu tutaj jesteś ? - zapytała przyglądając się z daleka oryginalnym butelkom po trunkach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Hotel Overlook
Nate
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Severus Snape

Postów: 472

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-06-2010 17:32
Martin szedł po schodzach do swojego pokoju co chwilę się potykając. Gdy już był pod drzwiami swojego pokoju nie mógł znaleźć klucza. Po długiej chwili znalazł klucz w kieszeni i otowrzył drzwi. Wszedł do środka chwiejnym krokiem i od razu rzucił się na łóżko. Gdy tak leżał zrobiło mu się niedobrze i zwymiotował na podłogę.
Edytowane przez Nate dnia 08-06-2010 17:32
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 48 z 156 << < 45 46 47 48 49 50 51 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum