Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 29 2024 07:45:14 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Otherwoman14:13:53
Umbastyczny 1 day
chlaaron 4 weeks
Lincoln 6 weeks
mrOTHER 6 weeks
Diego 7 weeks
Flaku11 weeks
shimano12 weeks
Amaranta23 weeks
Andzia40 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Mistrz Przetrwania 12 - Archiwum | Alaska
Strona 20 z 53 << < 17 18 19 20 21 22 23 > >>
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2010 23:34
Gdy doszli na miejsce, Chris położył się obok ogniska i od razu zasnął. Elena nie była śpiąca, więc podeszła do Jamesa, bo wydawało jej się, że ją wołał.
- Co się... - urwała, bo spostrzegła że Su jest przytomna - Obudziłaś się! Nie wierzę, że tu jesteś! - rzuciła jej się na szyję - Myślałam, że już nigdy Cię nie zobaczę!


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2010 23:34
-Dlaczego tak na mnie patrzysz? Mówię Ci prawdę. Ja też kiedyś chciałam opuścić wyspę za wszelką cenę, nie pamiętasz już? Ale gdy wreszcie tak się stało... Przede wszystkim ciągle męczyły mnie koszmary o wszystkich, którzy tu zginęli... Których ja sama zabiłam.- spuściłam wzrok. Przed oczami nagle pojawiła się martwa Kate z kokosem w ręku.-Zresztą, nie tylko o to chodzi. Ludzie poza wyspą są fałszywi. Od momentu, w którym wróciłam, słyszałam tylko o mordercach, złodziejach, gwałcicielach i księżach- pedofilach... Zrozumiałam, że wyspa jest najlepszym miejscem pobytu nas wszystkich. Ty też to kiedyś zrozumiesz...- gdy dziewczyna powiedziała o ślubie, zaśmiałam się. -Tak, to było do przewidzenia, Jacob zawsze na Ciebie leciał! Zmieniając temat, poznałaś już nowych rozbitków? Zastanawiam się, czy będzie można zaangażować ich do wspólnej odbudowy Wioski Innych.
EDIT: W tym momencie na moją szyję ktoś się rzucił. Nim zdążyłam się zorientować, do mojego ucha dochodził radosny krzyk Eleny.
-Dlaczego miałabyś mnie nie zobaczyć? Czekałam tu na Ciebie... Zostawiłam Ci w krzakach czapkę.- zaśmiałam się radośnie i uścisnęłam ją mocno.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 15-08-2010 23:35
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Dexter
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1382

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2010 23:34
Opuściłem pokład samolotu, przy którym Mer nadal rozmawiała z blondyną. Nie byłem pewien, czy potrzebują mojej obecności, ale mimo to poszedłem w ich stronę.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2010 23:43
Jack w drodze do pokoju 23 zajrzał jeszcze do jednego gabinetu, gdzie były wszystkie kopie kartotek pracowników Dharmy. Zaczął szukać wśród nich tej jednej, na którą chciał spojrzeć. Zobaczę to i wracam pod samolot, trzeba w końcu pomóc Dores w zniszczeniu samolotu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2010 23:43
- Ja jestem chętny jeśli chodzi o wszelką pomoc w budowaniu. Mam w tej dziedzinie doświadczenie - wtrącił się James na słowa Su, po czym wreszcie pojawiła się Elena - Ale może tym zajmiemy się później, huh? Eleno, czy twój pomysł zorganizowania dzisiejszego wieczoru jest aktualny? Bo ściemnia się - ponaglił dziewczynę, wskazując na niebo, przybierające coraz ciemniejszą barwę.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-08-2010 23:50
- Nie myślałam, że kiedykolwiek Cię ujrzę, po tym jak opuściłaś wyspę! Gdy zniknęłaś w tym teleporcie, byłam przekonana, że to już koniec! Wróciłaś tu z własnej woli? - zapytała nieco zdziwiona Elena - Więc to Ty zostawiłaś mi czapeczkę! Dziękuję Ci! - powiedziała odruchowo gładząc się po nakryciu głowy. Po chwili zwróciła się do Jamesa - Moja propozycja zorganizowania imprezy jest nadal aktualna! Jeśli chcecie, możemy się przenieść przed Hydrę, koło klatek. Tam możemy mieć muzykę i oświetlenie. I alkohol.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 15-08-2010 23:54
Dores stanęła na skraju dżungli. Powoli się ściemniało. Patrzyła w stronę samolotu. Coraz mniej osób było przy nim. Czekała na odpowiedni moment, by wyjść z zarośli i niezauważona przejść do samolotu.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:03
Jack znalazł akta. Gdy tylko spojrzał na pierwszą stronę na jego twarzy pojawił się uśmiech. Szybko przejrzał je, po czym zaczął szukać zapalniczki. Znalazł na półce, podpalił on te akta by nikt inny ich nie przeczytał. Z gabinetu wziął tylko latarkę, która była na parapecie. Ruszył w stronę samolotu, by w końcu wziąć się do roboty.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:07
James wyraźnie się ożywił. Znał dziewczynę zaledwie kilka dni, a zaczynał ją lubić. Może to zbyt górnolotne stwierdzenie jak na niego. Chyba jeszcze nikogo w życiu ot tak, po prostu nie lubił. Jeśli coś od kogoś chciał, potrafił być miły. Ale nigdy nie zacieśniał swoich relacji z innymi, zawsze traktował ich z dystansem. Może dlatego, że nigdy nie przebywał z nikim dłużej niż tydzień czasu? W końcu życie wędrowne na to mu nie pozwalało.
- Dobra, no to prowadź, dziewczyno - mrugnął do niej okiem i ruszył tuż za nią.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:07
Bernard tymczasem medytował w krzakach nad sensem życia mając nadzieję że coś wyrwie go z tego zamyślenia ale na razie nic nie było w stanie ruszyć Bernarda.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-08-2010 00:10
Dores, widząc, że jest już całkiem ciemno i osoby przy ognisku, nie widzą niczego poza kręgiem światła, które ono daje, ruszyła po cichu w stronę samolotu. Po chwili była już w środku. Starała się zachowywać cicho, gdyż nie wiedziała, czy na pewno jest on pusty.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 16-08-2010 00:17
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:16
Bernard tymczasem medytował... dalej medytował... ciągle medytował... nagle coś spadło mu na głowę... nie była to papajasmiley nie była to nawet kozasmiley na głowę Bernarda spadł kamień. Nie był to jednak zwykły kamień gdyż ciągle był gorący i czerwony od ciepła. W końcu Bernard otrzymał znak z nieba na który czekał...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:19
Daniel wracając w ciemnościach przez dżungle przewrócił się o leżącego na ziemi Rafałka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:20
- No to w drogę! - powiedziała i spojrzała na śpiącego Chrisa. Nie chciała go tu zostawiać, w końcu gdzieś tu grasuje Dores i Jack, a oni się nieobliczalni. Obudziła więc go, poinformowała, że idą do Hydry i żeby położył się spać w jej łóżku.
- Hej! - krzyknęła po chwili do wszystkich rozbitków - Jeśli ktoś chce spędzić dzisiejszą noc w łóżku lub jeśli ma ochotę na imprezę, niech idzie z nami! - zaczęła się kierować w stronę Hydry, mają nadzieję, że inni za nią pójdą.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:22
Rafalek leżał sobie na ziemi, w jednej ręce trzymając rękę ojca, a w drugiej jego głowę, gdy nagle ktoś się o niego przrwrócił. Rafalek poważnie sie przestraszył i przytulił do siebie trzymane części ciała.
Edytowane przez rafalek dnia 16-08-2010 00:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:26
Daniel wstał i zaświecił latarką. Był to ten dziwny dzieciak, który tulił do siebie odciętą rękę i głowę. To jest dopiero materiał, z niego będą ludzie. Najchętniej bym go adoptował. Po chwili zaświtała w głowie myśl, jak wykorzystać dzieciaka
-Hej mały. Chcesz batona? - powiedział Jack po czym wyjął batona z kieszeni który zabrał z pokoju Eleny. Zaczął nim machać.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
rafalek
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
NPC

Postów: 291

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:28
Rafalek wyciągnął oderwaną rekę ojca po batona. Po chwili jednak się opamiętał i odłożył ją na chwile na ziemię. Wziął batona od Jacka.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:29
Bernard tymczasem szedł z kamieniem w stronę plaży. Dzięki niemu miał dziwne przeczucie że wie gdzie idzie. Niestety po kilku minutach okazało się że3 kamień to skamieniałe odchody niedźwiedzia. Bernard załamał się i pomyślał że musi z tym skończyć.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
Gooseberry
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Alice Smooth

Postów: 1589

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:29
James dorównał jej kroku.
- Wydajesz się być bardzo zadomowiona na tej wyspie. Długo czasu tutaj spędziłaś? Zamierzam tutaj osiedlić się na stałe, myślisz, że to możliwe? - zagadał Elenę, oglądając uważnie drogę, którą zmierzali. Chciał po nawiązaniu z nią kontaktu wypytać o kilka istotnych spraw.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Wyspa
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-08-2010 00:30
-Szykuje się impreza?- uśmiechnęłam się i wstałam. Jednocześnie przypomniałam sobie picie wódki na Kahanie... Parsknęłam śmiechem. Zarzuciłam plecak na ramie i poszłam wolnym krokiem za Eleną, oddychając głęboko. Zatrzymałam się jeszcze, by rzucić z uśmiechem do nieznajomego, stojącego obok [Simona]:
-Hej, idziesz z nami?



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 20 z 53 << < 17 18 19 20 21 22 23 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum