Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Kwietnia 28 2024 12:30:25 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Seriale
Książki
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny14:10:42
chlaaron 2 days
Otherwoman 2 weeks
Lincoln 2 weeks
mrOTHER 2 weeks
Diego 2 weeks
Flaku 7 weeks
shimano 8 weeks
Amaranta19 weeks
Andzia36 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Archiwum | Archiwum
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor MP13 - zgłaszanie kandydatur
Wyspa
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 0

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-01-1970 01:00
Na początku był Casines. Któż zdoła powiedzieć dokładnie, co to był Casines? Niejedni widzieli w nim jakąś istotę boską, ale bez określonego kształtu. Inni - a takich było więcej - mówili, że to wielka otchłań, pełna siły twórczej i boskich nasieni. Z tej napełnionej otchłani, kryjącej w sobie wszystkie zarodki przyszłego MP, wyłonił się ten Temat. On dał początek wielu pokoleniom Postów.

Casines nie był zadowolony z tego potomstwa, które było szkaradne lub okrutne. Wszystkie Posty napełniały go strachem i odrazą. Nie spodziewając się po nich ani wdzięczności, ani poszanowania swej władzy Administratorskiej, strącił je w bezdenne czeluści Usuniętych Tematów, a sam zeszedł z widowni dziejów MP.

Stamtąd nie było już powrotu. Świat Usuniętych Tematów rozciągał się tak głęboko pod Forum, jak wysoko ponad nim roztacza się Królestwo Spamu. Ktoś, kto by tam wszedł, nie zdołałby przez całe lata dojść do ostatecznych granic tego bezmiaru ciemności.

Lecz Wyspa słyszała jęk potępionych Postów dobywający się z przepastnych wnętrzności Forum. Znienawidziła wyrodnego Casinesa i zaczęła knuć spisek przeciw jego władzy bezwzględnej. Jej namowom uległ najmłodszy z Forumowiczów. Uzbrojony w dostęp do bazy danych, postanowił wprowadzić nowe siły do tych śmiertelnych zapasów. Uwolnił ze Świata Usuniętych Tematów wszystkie z nich, gdzie każdy miał sto Postów i Jackface'ów pięćdziesiąt.

Pamięć o tych walkach nie wygasła i dziś wśród ludu MP, chociaż tyle wieków upłynęło i tyle się zmieniło na starej ziemi Forumowiczów...



Welcome to The Island
Ten dziwny profil zastępuje usunięte konto Casinesa.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 22:24
Ja tam się na GMa nie zgłaszam, ale jak na moje niskie oczekiwania po nadchodzącej edycji (wątpie że będzie tak zajebista jak te na z24, jak np. MP 7 albo 6 i 6.5, do MP10 też raczej nie dorośnie) to myślę że wystarczy taka fabuła jak MP10, czyli to co przytoczyłeś jako przykład. W końcu skoro ma być Wyspa z Lost w czasach współczesnych, to co więcej można wymyślić ? Po prostu GM musi być na tyle mądry żeby powymyślal świeże wątki, a niektóre po prostu rozwinął, a reszta zależeć będzie tylko od nas (no i tutaj zaczynają się moje powątpiewania).
To tyle ode mnie, mam nadzieję że ktoś się zgłosi smiley Powodzenia w kandydaturze!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 22:28
A nie lepszy jest pomysł Furfona o MP w czasach Dharmy?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Octopus
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1058

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 22:34
No lepszy, ale jakoś ja go nie znałem, nikt go nie przedstawił jakoś w tym temacie czy w komentarzach newsa smiley Skoro są jakieś propozycje to czemu ich tu nie ma, na pewno któryś wybierzemy!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17692

Administrator

Dodane dnia 22-08-2010 22:58
Ja popieram pomysł Furfona, czyli Dharma vs. Agresorzy. Czasy współczesne i rozbijanie się na wyspie po raz nie wiem który, nie jest dobrym pomysłem. No chyba, że ktoś wymyśliłby jakąś oryginalną fabułę. Można by też było zrobić podróże w czasie na wyspie i skoczyć do starożytności itp.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 22-08-2010 23:00
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 23:20
Dharma vs. Agresorzy są b. dobrym pomysłem. wątpię, czy znajdziemy coś lepszego. ja jeszcze wcześniej myślałam nad Lost XIXw.(mogłoby być ciekawie, jakbyśmy zapodali postacie z różnych grup społecznych w tamtych czasach, a postacie z lost też właściwie mogą zostać, tylko wypadałoby je przełożyć na tamte czasy. co do innych to hmm... może początki panowania richarda?), tylko że nie mam porządnej fabuły, a to przecież podstawa
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 23:23
a co będzie, jeśli nikt się nie zgłosi? GMem będzie Diego i Casines?smiley

Ja popieram pomysł Furfona, czyli Dharma vs. Agresorzy. Czasy współczesne i rozbijanie się na wyspie po raz nie wiem który, nie jest dobrym pomysłem. No chyba, że ktoś wymyśliłby jakąś oryginalną fabułę. Można by też było zrobić podróże w czasie na wyspie i skoczyć do starożytności itp.


może można to wszystko połączyć? najpierw miesiąc kontynuacji MP 12 jako MP 13 na wyspie w teraźniejszości, jakieś odbudowanie Dharmaville o którym była mowa (nie mam pojęcia co się dzieje w MP12) potem jakoś pojawiają się przeskoki w czasie i wszyscy lądują w Dharmie w latach 70.? Kto chciał mógłby być Agresorem i poczekać trochę, mieć swoją postać z MP 12 i przeskoczyć do 70's, rozbić się na wyspie nową postacią i przeskoczyć do 70's lub być pracownikiem Dharmy nie związanym z rozbitkami... sam nie wiemsmiley fajnie by było rozpocząć zgodnie z planem, a nie prowadzić dyskusje do połowy września lub jeszcze dłużej. smiley
Edytowane przez Lion dnia 22-08-2010 23:29
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 23:29
no tak Lion, ale pamiętaj, że nie tylko my gramy, może inny też chcieliby się zapisać i jakoś wtedy trzeba by było ich do fabuły wplątać i z tym bylby chyba problem, poza tym wątpię, że ktośby chciał wchodzić do gry, która ma już dość długą fabułę wcześniejszą. podoba mi się ten pomysł Furfona. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17692

Administrator

Dodane dnia 22-08-2010 23:32
To może początki Dharmy? Dharma odkrywa wyspę. Okazuje się, że sa na niej wrogo nastawienie mieszkańcy i zaczyna się konflikt. Dharma zaczyna opanowywać wyspę, a Othersi starają się ich pozbyć i w zależności od tego, kto wygra MP, ta grupa wygra (Dharma lub Othersi) ? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 23:32
znasz kogoś nowego kto chciałby się zapisać?smiley rozumiem o czym mówisz, ale chyba nikt nowy nie dołączy (chyba, że wiesz o czymś o czym ja nie wiem)smiley

PS. no i w taki sposób można namnożyć tysiące pomysłów na MP, tylko nikt nie chce tego prowadzićsmiley
Edytowane przez Lion dnia 22-08-2010 23:33
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-08-2010 23:41
nie nie wiem o czymś, czego nie wiesz ty Lion smiley chodziło mi właśnie o to, hym.. myślę, że osoby które nie grały w MP12 a w MP10 tak mogłyby może się zapisać? np. Angie, Sasza_Komputer, sayid_jarrah, mrOTHER? jest dużo takich osób, ciekawa fabuła może by ich zachęciła smiley


Otherwoman super pomysł.. Ten jest chyba najfajniejszy moim zdaniem, ja się na to piszę.. Tyle fajnych możliwości.. Nowe zawody, nowa wioska, budowanie stacji, szkoły, prace.. codzienne życie.. a tu nagle ktoś już wyspę zamieszkuje... smiley jestem za i chętna do pomocy. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 00:27
ja jestem za tym co napisała Other, natomiast jestem przeciw temu co pisze Lion(chodzi o to by na początku kontynuować fabułę z poprzednich MP). To jak. Kto na GM?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 23-08-2010 15:51
A ja jestem za tym co proponuje Lion. Sam nawet miałem to zaproponować. Czyli miesiąc kontynuacji MP12 (popłynięcie na główną wyspę, trochę gry tam i przeskok w czasie), później gra w czasach Dharmy i kolejny przeskok w teraźniejszość na zakończenie MP. Ale jak nawet będzie coś innego ciekawego to będę za. Najważniejsze, żeby były chętne osoby do gry.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 16:57
a może posada głównego GMa jest zbyt przytłaczająca? nie lepiej byłoby zamiast głównego GMa i np. 3 pomocników zrobić 4 równorzędnych GMów czy coś? w MP 10 nie licząc FRDa wypadło to dobrze. Myślę, że 3-4 ludzi bez problemu wymyśliłoby jakąś fajną fabułę, a w pojedynkę to trudno taksmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 17:01
Motyw przewodni: Lost.
Postacie do wyboru: Rozbitkowie z lotu 815 (z nieco zmienioną historią; zostaną losowo przydzieleni do istniejących obozów), Inni oraz pozostałe postacie ze zbliżonego okresu (nie licząc postaci zajętych przez MG i ich NPC). Można również tworzyć własne postacie.
Zarys fabularny: Akcja zaczyna się w 2004 roku. Katastrofa samolotu Oceanic 815 nie ma miejsca, jednak spokojne życie Innych zakłóca coś innego. Na Wyspie pojawią się ludzie. Wrogo nastawieni ludzie. Kim oni są? Inni nie mają pojęcia, że to ich odwieczny wróg- Mężczyzna w Czerni, ukazujący się pod postacią Dymu (a może Dym ukazujący się pod postacią Mężczyzny w Czerni?) przy pomocy swojego zaufanego człowieka sprowadził na Wyspę ludzi, którzy mają być dla niego tym, kim są Inni dla Jacoba... Zaczyna się prawdziwa walka o przetrwanie.

Uwaga: podział na ludzi Jacoba i MiBa nie jest podziałem na dobrych i złych! Obaj panowie mają swoje sposoby, by przekonać do siebie świętych, ale też zbrodniarzy...smiley
Edytowane przez von Veron dnia 23-08-2010 17:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 17:23
Zgadzam się po części z Lionem, ale co do liczby osób nie byłabym taka pewna. Po co tylu pomocników skoro na pewno nie będzie nas tak dużo jak przy MP10? 2-3 Gmów góra chyba by starczyła... i tak więcej nie będzie bo nikt się nie chce zgłaszać smiley
a poza tym to byłaby moja 3 edycja dopiero, niech się wypowiadają ci co mają doświadczenie, ja się nie znam smiley
Edytowane przez panda dnia 23-08-2010 17:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 17:29
W gruncie rzeczy pod koniec MP10 tez był jeden game master (Casines), a reszta była pomocnikami. Nawet, gdy istniał jeszcze obóz ogonowców, wiadomo było, ze wszystko skończy się u Casa.
Jak wielką funkcję będą pełnili pomocnicy. No i teraz powstaje tylko zarys fabuły, a myślę, ze szczegóły będą omawiać razem wybrani na Gm i pomocnikówsmiley

Podoba mi się pomysł Dharma vs Agresorzy, skakanie w czasie i kontynuacja poprzedniej edycji nie za bardzo... To tyle ode mnie jak na raziesmiley
Edytowane przez von Veron dnia 23-08-2010 17:33
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 19:49
po co wgl pomocników robić, Cas jest samowystarczalny smiley
pomysł Dharma i Agresorzy najlepszy jak już gdzieś pisałam, ale bez skoków w czasie i takich tam, bo mało mi pasuje moja obecna postać i nie chcę się z nią wiązać na dłużej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 19:54
po co wgl pomocników robić, Cas jest samowystarczalny


Okej są dwie opcje. Pierwsza: źle zrozumialam posta Pandzi, druga: przeoczyłam coś. Była mowa, że głównym GM będzie Cas? :|

Pomysł Dharma vs. Agresorzy jest zajebisty, ten z przenoszeniem w czasie kompletnie do dupy, ta od Vv też całkiem ciekawy. Dziękuję, dobranoc.



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.

Edytowane przez agusia dnia 23-08-2010 19:56
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: MP13 - zgłaszanie kandydatur
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-08-2010 20:45
co do pomysłu vV piszesz, że rozbitkowie będą losowo przydzieleni. Czy byłaby np taka możliwość, że w pewnym momencie chcesz zmienić stronę z jakichś tam powodów? albo czy będą tacy NPC lub rozbitkowie, którzy nie chcą mieszać się w spór, bo znaleźli się na wyspie przypadkowo?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum