Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:25:10 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 33 z 161 << < 30 31 32 33 34 35 36 > >>
Autor RE: Filmy
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 10-07-2015 21:08
Big Bang


Jak dla mnie film o kilka poziomów lepszy od Rozmów. Tutaj też był tylko dialog, ale po pierwsze większa ilość postaci (i lepszych!), a po drugie to temat i przebieg rozmów dużo ciekawszy.


Dokładnie.

O wiele lepsze aktorstwo (i szersza obsada). Bardziej zróżnicowane, no i widać ten teatralny, starodawny warsztat, o którym pisał adi. Oczywiście to też skutek kręcenia tego filmu w formie teatru telewizji, które uwydatniło teatralne cechy, ale "Rozmowy" również były kameralne, a zupełnie tego nie wykorzystały. Z resztą kwestia reżyserii to doskonały materiał porównawczy. Podział ekranu w "Rozmowach" był zdecydowanie in minus, niby miał skupić większą uwagę na aktorach, ale poprzez rozproszenie obrazu, różne zabiegi typu pokazywanie retrospekcji i jakieś dziwne ujęcia pod kątem w ogóle tego efektu nie osiągnął! A tutaj? Prostota frontalnych ujęć i zbliżeń zdecydowanie zadziałała i uwydatniła kunszt większości aktorów.

Ciekawszy był również klimat... Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że film pokazuje znany nam polski folklor (ja to znam głównie z rodzinnych okolic mojej mamy, może nie przebywam tam często, ale jednak skojarzenie jest... szczególnie jak powiedzieli, że sołtys jest pijany, bo sołtys ze wsi mojej babci zawsze miał promila we krwi smiley ), w przeciwieństwie do "Rozmów", które dotykały tematu zdrady i rozwodów, czyli czegoś, czego ja nie przeżywałem i mnie w ogóle nie rusza. Szczególnie świetnie brzmiał dialekt, np. "roztworzył" zamiast "otworzył".

Aż w końcu pojawienie się Pastucha i poruszone tematy filozoficzne o sensie istnienia rodu ludzkiego i tak dalej. Szkoda, że pojawił się tak późno, bo dosłownie kilka minut wcześniej na filmie przysnąłem... I w ten sposób oglądanie go zajęło mi 4 godziny, a nie 2 - z przerwą na "krótką" drzemkę smiley

No właśnie, skupiłem się na zaletach, ale powiedzmy sobie szczerze - film miał "momenty" (dorzuciłbym tutaj spowiedź gospodarza), jednak przez długi czas był po prostu nudny. Dla mnie nie jest to czołówka polskiej kinematografii, choć pewnie starsi ludzie, którzy bardziej niż ja utożsamiają się z przedstawionymi realiami, mogliby tak sądzić. Szczególnie początek się dłużył - w pewnym momencie myślałem nawet, że tego UFO wcale tam nie ma i jest to coś innego, co bohaterowie pomylili z UFO. BTW, jak Janek wdrapywał się w tym zielonym kasku do okna, to widząc sam czubek kasku już się bałem, że w filmie zobaczymy UFO w takich beznadziejnych kostiumach rodem z filmów klasy B smiley

Dobra, ocena:

Pomysł: 1/1 --- tutaj się wahałem, ale chyba jednak, za oryginalność się należy
Fabuła: 0/2 --- niestety, film miał zbyt duże przestoje
Scenariusz: 2/3 --- za "momenty" i monologi
Aktorstwo: 2/2
Reżyseria & kamera: 1/1
Wykonanie: 1/1 --- oczywiście efekty specjalne nie powalały smiley a film wcale nie jest taki stary... jednak nie będę się czepiał, tutaj większe znaczenie miały kostiumy i sceneria
Nieobiektywny punkt ponadprogramowy: -1 --- bo usnąłem i wcale to nie była wina tego, że chwilę wcześniej zjadłem obiad...
SUMA: 6/10



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 10-07-2015 21:12
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-07-2015 21:17
no Big Bang to nie był zły film, przynajmniej trzy słabsze były w tym klubie IMO smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-07-2015 22:18
Rocky


Cóż... adi się zemścił i dał film o boxie...
Nie wiem nawet, co mogłabym o nim napisac, bo trudno już o film bardziej oddalony od moich gustów i zainteresowań. No może jeszcze o piłce nożnej...
Do tego wszyscy bohaterowie irytowali mnie wyjątkowo. Nie wiedziałam, że Sylwester Stallone jest taki denerwujący.

Generalnie dla mnie ten film był podobną torturą, jak Big Bang, ale daję

5/10, tylko dlatego, że obiektywnie film nie był taki zły smiley

zdecydowanie film dla facetów smiley


ps. obecna seria jest dla mnie wyjątkowo pechowa smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 10-07-2015 22:51
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-07-2015 01:12
Rozmowy z innymi kobietami


Ok, tym razem na szybko. Wasze posty czytałem tylko szczątkowo jak się pojawiały na bieżąco więc pamiętam z nich głównie zarzuty typu że film przegadany albo że podział ekranu wkurwiał czy coś w tym stylu (poprawcie mnie jeśli pierdole głupoty). Ale do rzeczy. Film jest oczywiście lepszy od Filozofów co widać gołym okiem xD Jest przede wszystkim inteligentny czego nie można powiedzieć o tym drugim. Jest dobrze napisany i zagrany przez co nawet nieźle się go oglądało i można wybaczyć twórcom, że nie chciało im się pokazywać wesela kręcąc film na weselu. No i jest subtelny co zawsze lubię w kinie bez względu na tematykę. Helena ma zwykle taką lekko denerwującą manierę w swojej grze, ale tutaj ogranicza ją prawie do minimum co też na plus. Co do podziału ekranu to mnie jakoś nie denerwował, powiedziałbym nawet że był ciekawym eksperymentem w kontekście zestawienia dawnych czasów z aktualnymi. Co do samej tematyki to mam trochę podobnie jak Lion, czyli jestem za młody, żeby odnaleźć siebie w tych postaciach, ale chyba wystarczająco stary, żeby zrozumieć ich problemy. nawet tylko z perspektywy obserwatora. W ogóle, cholernie boję się upływającego czasu. Ten film niechcący mi o tym przypomniał. Ba, ja nawet boję się tego co będzie za 10 lat, a co dopiero starości. Najbardziej tego, że wtedy wszystko będzie "bardziej konkretne, bardziej rzeczywiste i bardziej ostateczne" xD Chociaż chyba już jest...
Reasumując - film był spoko, nie powiem że oglądałem go z wytrzeszczonymi oczami, bo tak nie było, ale w jakimś stopniu skłania do refleksji. Postawiłbym go gdzieś pośrodku tego wszystkiego co do tej pory widziałem w klubie. Nie wiem tylko jak do końca interpretować zakończenie. Połączenie ekranu w ostatnim ujęciu odbieram jako wskazówkę że zdaniem reżysera powinni choć nie wsiedli do tej samej taksówki, z różnych powodów które ciężko kwestionować. Ode mnie 6/10. Pozdrawiam.



Edytowane przez Flaku dnia 11-07-2015 01:24
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-07-2015 02:04
Przesłuchanie


Lepszy niż się spodziewałem. Dobry wybór Flaku, w końcu film warty obejrzenia smiley

Po pierwsze nie przepadam za polskimi filmami i takim klimatem, po drugie nieszczególnie interesuje mnie zbytnio ta tematyka. Zreszta w ogóle średnio lubię filmy polityczne.

Czyżby dlatego, że negatywnie przedstawia komunizm? smiley

Film był typowo polityczny, propagandowy, powstał jak widze w 89 roku, czyli jeszcze na ówczesnej fali krytyki.

No niestety, nie do końca. Jak już zostało wspomniane, powstał w 82, a za jego wyprodukowanie Zespół Filmowy "X" Andrzeja Wajdy został zlikwidowany.

Film powstał w 1982 roku, czyli w głębokim PRL.

Głęboki PRL? https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Polski
Ale ciekawostki fajne smiley Szkoda że Zbyszka wywalili... Bali się, że doniesie? Przecież z pracą w UB raczej skończył, skoro był wózkarzem. No chyba że faktycznie utrudniał pracę.

- "Na miłość boską, jakim symbolem pokolenia akowskiego jest ta kurwa na ekranie, przepraszam bardzo?" słowa wypowiedziane przez gościa z komisji, który decydował o przyszłości filmu i w ostateczności go zbanował.

W sumie, to co ma piernik do wiatraka? Komuniści tępili pamięć o AK. Na miejscu cenzora-komucha wręcz cieszyłbym się, że pokolenie AK zostało przedstawione w ten sposób. Ban był raczej za inne aspekty.

a jak nie no to do zasyfiałej celi z Agnieszką Holland

O kurde, faktycznie ta wkurwiająca okularnica to Holland smiley W sumie, trochę jej tego zostało...

A teraz ocena:

Po drugie Janda. Nie znam jej za bardzo z innych ról, ale kojarzę ją z różnych wywiadów itp. jako taką roztrzepaną z nadmierną gestykulacją i w ogóle

A propos roztrzepania i nadmiernej gestykulacji - mam mieszane odczucia jeśli chodzi o początek filmu w jej wykonaniu.

Rozumiem, że w filmie została pokazana olbrzymia przemiana jej postaci - od lekkomyślnej kokietki aż do zmordowanej, wyrachowanej matki, której zabrano dziecko. Jednak już od samego początku, jeszcze zanim więzienie ją tak mocno zahartowało, bardzo mocny nacisk położono na jej upór dotyczący niepodpisywania niczego. Ponadto było kilka scen w których wykazała się olbrzymią inteligencją i sprytem. Tymczasem przez pierwsze 20 minut pobytu w więzieniu myślałem sobie co chwilę: "co za idiotka" (dopiero od momentu, gdy napisała na kartce z zeznaniami "DUPA" przestała mnie irytować smiley zaś dopiero gdy powiedziała, że nie zawsze rozsądek się opłaca, zrozumiałem jej postępowanie). Początkowo bardzo utrudniała sobie życie poprzez cholerną naiwność i wiarę w to, że zaraz przyjedzie na koniu książę z bajki i wyjaśni tę "pomyłkę". I to darcie mordy, że "jest niewinna"...

Mam więc wrażenie, że w tym filmie widziałem dwie różne Antoniny. Pytanie, czy to kwestia tego, że po prostu bohaterka przeszła aż tak dużą przemianę, czy może jednak Janda trochę przeaktorzyła początek? smiley Czy to Antonina sprzed przemiany była tak irytująca, czy po prostu Janda? Ciężko powiedzieć, ale coś mi tu się kupy nie trzyma, choć granica jest bardzo cienka w przypadku tematyki psychicznego załamania postaci.

Z minusów mam tylko 1 konkretny. Nie wiem jak Wam, ale mnie się kompletnie nie podobał początek. Jakoś nie przypadły mi do gustu te przyśpiewki i popijawy. Bałem się, że będzie to długo trwało, ale na szczęście szybko przeszli do aresztu.

E tam, to było raptem parę minut, a trochę sielanki na początku musieli pokazać.

Co do okazania więziennego życia tudzież komunizmu... próżno szukać tutaj czegoś wyjątkowego. Tortury, metody ubeków ("bad cop good cop"smiley niczym specjalnym się nie wyróżniały. Współwięźniarki również - no może poza Holland, która myślała, że im więcej znajdzie na siebie win, tym lepiej, a potem płakała po Stalinie smiley Ok, były różnorodne (chłopka sadząca pszenicę była śmieszna), ale na pewno nie z klimatem więzienia będzie mi kojarzyć się ten film.

Ostatecznie, jeśli coś tu "robi różnicę", to tylko główna bohaterka i fakt, że dwa najcięższe ciosy tak naprawdę otrzymała od swojego męża, którego tak źle potraktowała w ostatnich chwilach wolności. Najpierw informacja o rozwodzie, a potem scena z córką, która rozpoznawała tylko jego (mimo że nie był jej ojcem). Ostatnia scena - naprawdę mocna, choć trochę brakowało mi tam jakiejś konkluzji, choćby spotkania z ex mężem i jakiegoś spojrzenia, by zobaczyć jego minę i zrozumieć, dlaczego przyjął dziecko jak swoje.

Także film bardzo dobry, mocny, szczególnie jeśli pamiętać, w jakich warunkach został nakręcony... ale brakowało czegoś nadzwyczajnego.

Ocena:

Pomysł: 0/1 --- nic oryginalnego
Fabuła: 2/2 --- kilka ciekawych pomysłów na rozwój postaci oraz postacie drugoplanowe, wycisnęli z oklepanego pomysłu maxa
Scenariusz: 2/3 --- odjęty punkt za początkową przesadzoną naiwność Antoniny
Aktorstwo: 2/2
Reżyseria: 1/1
Wykonanie: 1/1

SUMA: 8/10



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 11-07-2015 02:13
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-07-2015 02:10
Przesłuchanie musi rozpierdolić mnie na łopatki, nie ma innej opcji. Każda ocena poniżej 9/10 to będzie rozczarowanie xD


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-07-2015 18:29
Liczyłam na Flaka w kwestii Rozmów smileysmiley


A co do stawiania poprzeczki filmowi to ja tak wolę nie robić, bo zwykle wtedy kończy się zawodem....


Czyżby dlatego, że negatywnie przedstawia komunizm?


Też, jest to irytujące dość, natomiast ja generalnie nie przepadam za filmami politycznymi, bo one zawsze są lekko propagadandowe, nie da się inaczej.

Szkoda że Zbyszka wywalili... Bali się, że doniesie? Przecież z pracą w UB raczej skończył, skoro był wózkarzem. No chyba że faktycznie utrudniał pracę.


Dlaczego miałby utrudniać pracę. Dla mnie już samo to, ze go wywali świadczy o tym, że coś jest nie halo.

dwa najcięższe ciosy tak naprawdę otrzymała od swojego męża, którego tak źle potraktowała w ostatnich chwilach wolności.


Zapomniałam o tym napisac ale to chyba był właśnie jeden z na najlepszych elementów tego filmu smiley





We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-07-2015 23:55
http://www.filmweb.pl/news/B%C4%99d%C4%85+kolejne+%22Igrzyska+%C5%9Bmierci%22-112364


lol




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 11-07-2015 23:56
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-07-2015 23:57
Igrzyska śmierci to gówno (nie oglądałem)


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-07-2015 17:14
Przesłuchanie

Obejrzałem i nie do końca rozumiem te wcześniejsze wysokie oceny. Film w długich momentach był nudny. Do tego nie lubię trochę filmów gdzie jedni są źli, a drudzy dobrzy i mamy z góry narzucone komu kibicować, a kogo potępić. Po trzecie Krystyna Janda. Od zawsze mnie ona irytuje i w tym filmie tylko się to potwierdziło. Ta jej maniera aktorska sprawia, że cała przyjemność z oglądania filmu umyka. Podsumowując tą krótką i lekko spóźnioną wypowiedź daję 4 gdyż więcej tu minusów niż plusów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-07-2015 17:16
Po trzecie Krystyna Janda. Od zawsze mnie ona irytuje i w tym filmie tylko się to potwierdziło. Ta jej maniera aktorska sprawia, że cała przyjemność z oglądania filmu umyka.



Dokładnie! smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-07-2015 17:39
Gdyby Flak ocenił 2 następne filmy to bym zrobił to porównanie ocen po 10 filmach smiley
Edytowane przez Lion dnia 13-07-2015 17:40
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Amaranta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-07-2015 19:56
Otherwoman napisał/a:
Rocky




Generalnie dla mnie ten film był podobną torturą, jak Big Bang


zdecydowanie film dla facetów smiley




smiley

Uwielbiam Stalone, uwielbiam serię o Rocky'm.
Z przyjemnością sobie obejrzę go znowu (po raz setny), a na razie zostawię ocenę 7/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 14-07-2015 01:47
Big Bang


Ogólnie mam mieszane uczucia. Przede wszystkim cały film podzieliłbym na dwie części: pierwszą, czyli bardziej luźną i komediową, która z jednej strony piętnowała zaściankowość - że się tak wyrażę - polskiego plebsu, a z drugiej ukazywała Polaków jako ludzi, którzy jeśli przyjdzie co do czego to w sumie potrafią się zorganizować i pokazać w dobrym świetle. No i tę część oceniam słabo głównie z jednego subiektywnego powodu - zupełnie mnie nie rozbawiła. Uśmiechnąłem się chyba tylko raz na dialogu o kopulowaniu. Gdyby tak się ten film skończył lub w takin tonie został utrzymany do końca to pewnie musiałbym być zmuszony do wystawienia kompromitującej "trójki" ponieważ mniej więcej do 45 min film nie miał prawie nic do zaoferowania oprócz kiepskich żartów. No ale potem zostałem zaskoczony i to nawet pozytywnie ponieważ film zaczął zmierzać w kierunku tzw. mądrości i zdecydowanie gęstszego klimatu (tutaj druga część), co wyszło mu na dobre gdyż jako komedia kompletnie się nie sprawdził ale już jako dramat z wpisaną w wątek sc-fi alegorią o upadku ludzkości zdecydowanie lepiej. I nawet jeśli ta alegoria jest niespecjalnie wydumana i podana na tacy to i tak ratuje ogólną miałkość pierwszej części filmu. Po za tym brakowało mi lepszych postaci, bo niby są tutaj całkiem dobrzy aktorzy, ale ostatecznie nawet Gajos niespecjalnie mnie przekonał. No i ogólnie lepszego wykonania, bo sam pomysł wydaje się całkiem ciekawy i można było trochę więcej z niego wycisnąć. Podsumowując - film był znośny, daję 5/10 głównie za końcówkę.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-07-2015 13:21
pierwszą, czyli bardziej luźną i komediową, która z jednej strony piętnowała zaściankowość - że się tak wyrażę - polskiego plebsu, a z drugiej ukazywała Polaków jako ludzi, którzy jeśli przyjdzie co do czego to w sumie potrafią się zorganizować i pokazać w dobrym świetle.


Mi pierwsza część bardziej kojarzy się z dość kompromitującym obrazem polskiego domu: sztucznego strojenia się przed gośćmi, tak, aby się przed nimi pokazać i dobrze wyglądać, nawet jeśli słoma z butów wystaje. Zabawne (nie w sensie komediowym) były te przygotowania, żeby kosmici dobrze sądzili o Polakach.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2015 19:20
Roki


Ech, jako dziecku ten film podobał mi się bardziej smiley

Co tu dużo pisać?

Dobrze
+ soundtrack
+ rola Adrian
+ to, że Rocky przegrywa na końcu *tak trochę nietypowo, bo zazwyczaj głównym bohaterom wszystko się udaje)
+ Stallone wygląda boksersko

Neutralnie
* oklepany motyw od zera do bohatera, ale źle nie było
* końcowa walka, z jednej strony fajna, ale ilość przyjętych ciosów powinna zabić smiley

Minusy
- umiejętności aktorskie Stallone (a może ich brak? xD) - nic do niego nie mam, ale nie widzę u niego jakiegoś talentu
- nuda długimi momentami

6/10



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 15-07-2015 18:18
Flaku, żydzie, oglądaj Przesłuchanie, to Lion zrobi podsumowanie ;o




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 16-07-2015 15:23
obejrzę dziś albo jutro!


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Amaranta
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ana Middleton

Postów: 2064

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-07-2015 21:45
Proszę, kolejny film. Nie oglądałam nawet zwiastuna smiley ale miłego!

http://www.filmweb.pl/film/Dzie%C5%84-2011-604448#
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-07-2015 22:00
Ocena na filmwebie nie powala na kolana, ale cieszy mnie, że ktoś dał pierwszy thriller smiley

omg, miałaś dać film z przystojnym aktorem a nie z hobbitem smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 17-07-2015 22:00
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 33 z 161 << < 30 31 32 33 34 35 36 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum