Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:47:59 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 124 z 161 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-02-2019 12:05
adi1991 napisał/a:
panda napisał/a:
Wydaje mi się ze to najlepsza opcja, żeby to jakos trzymać w ryzach. Wiadomo, ze czasem niektórym zdarza się gdzieś wyjechać, albo po prostu zapomnieć, albo po prostu nie maja czasu, ale z drugiej strony to jest tylko 2-3h na tydzień i można te filmy dość szybko ogarnąć, co pokazuje przykład adiego, który ogląda praktycznie od razu smiley


lepiej mieć to z głowy szybko bo taka prawda, że trzeba będzie obejrzeć z 10 czwórek czy piątek by znaleźć jakąś ósemkęsmiley szkoda, że Liona nie ma bo on dawał ciekawe rzeczy



Poczekajcie tylko do poniedziałku na mój film smiley
Oczami wyobraźni już widzę ocenę adiego smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 01-02-2019 15:26
Ok, czyli nową zasadę możemy uznać za obowiązującą smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2019 21:01
Girlfight

Cóż, słowo najlepiej opisujące ten film to "przeciętność".

Bo cóż, momentami był dość głupi, ale generalnie mnie nie wynudził, nie irytował, nie denerwował. Nawet przyjemnie się na to patrzyło, choć oczywiście przez cały seans miałem lekkie "wtf".

Do rzeczy.

1) Michelle Rodriguez - do niej nie mam zastrzeżeń. Po pierwsze to była jej pierwsza rola, więc nie można mówić, że zagrała na jedno kopyto jak zawsze. Po drugie taki styl gry pasuje bardzo dobrze do takiego filmu i takiej postaci. Generalnie nie jestem może wielkim fanem Michelle, ale uważam, że do takich ról "twardych babek" się nadaje. Ma po prostu taki wygląd, że nie wyobrażam jej sobie jako słodkiej, cukierowej, głupiutkiej damulki z komedyjki romantycznej.

2) Diana - za to tutaj do wykreowanej bohaterki mam sporo zastrzeżeń. Mam z nią problem. Z jednej strony kobieta, która walczy ze stereotypami i robimy z niej bohaterkę, bo spełnia marzenia mimo przeciwności losu. Ale serio? Film nie opowiada o jakichś zamierzchłych czasach. Kobieta uprawiająca sport, nawet boks to nie jakaś wielka sensacja. Podkreślanie, że Diana je hamburgery też jest dość infantylne. Do tego nie podoba mi się robienie z niej takiej super kobiety, podczas gdy jest w zasadzie niepanującą nad soba socjopatką.


Do tego ten wątek miłosny był nawet ok, choć nie podobało mi się zakończenie. Facet najpierw nie chce z nią walczyć, bo pragnie kariery to co będzie się bił ze słabą laską. A potem niby ktoś u progu chwały i sławy przegrywa...


Reszta (treningi, walki, relacje z ojcem, bratem, koleżankami) generalnie ok. W sumie jestem zaskoczony, że mimo, iż widzę niedociągnięcia tego filmu i jego słabości to jakoś w miarę przyjemnie mi się go oglądało i się nie wynudziłem. Nie jestem też fanem filmów bokserskich (Rocky był dla mnie też zupełnym śtedniakiem). Co do oceny wahałem się między 5 i 6. Jakościowo dałbym filmowi 5 (albo i mniej), ale jako że mi się przyjemnie spędziło z nim czas to podciągnę do 6.




A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-02-2019 16:03
Generalnie w większości zgadzam się z Umba smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-02-2019 20:13
ciekawem co Arletam dla nas przyszykowała smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-02-2019 22:13
Dobra, mogę w sumie już podać, bo i tak zaraz poniedziałek smiley

Mam oczywiście nadzieję, że nikt nie spodziewał się, że w tym tygodniu obejrzy normalny film smiley

Żeby nie było za nudno, ode mnie:

Mały Otik

https://www.filmweb.pl/film/Ma%C5%82y+Otik-2000-114091?ref=ls_d_0_ma%C5%82yotik

Film można obejrzeć online na cda.pl smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-02-2019 22:14
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-02-2019 22:46
Opis na filmwebie jest spoko smiley Mnie się może spodobać, jak dla mnie zapowiada się na najlepszy (póki co) film w Klubie.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-02-2019 23:10
o kurde, opis wskazuje na 1 od adiego!
obejrzę we wtorek jak tylko skończę ostatni egzamin!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-02-2019 13:06
No i to jest konkret. Svankmajer to legenda, szykuje się porządne czeskie gówno smiley
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 04-02-2019 20:42
Flaku napisał/a:
No i to jest konkret. Svankmajer to legenda, szykuje się porządne czeskie gówno smiley


smileysmileysmiley

mocny wybór
Edytowane przez mrOTHER dnia 04-02-2019 20:43
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2019 20:50
WIDZIAŁEM! smileychodziłem na edukacje filmową w podstawówce. Jakiś geniusz wpadł na pomysł, żeby puścić ten film trzynastolatkom.smileysmiley Nie wiem czy chce znowu ten film oglądać bo wtedy to było dosyć traumatyczne przeżycie.smiley
Edytowane przez Faraday dnia 04-02-2019 20:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-02-2019 20:59
Faraday napisał/a:
WIDZIAŁEM! smileychodziłem na edukacje filmową w podstawówce. Jakiś geniusz wpadł na pomysł, żeby puścić ten film trzynastolatkom.smileysmiley Nie wiem czy chce znowu ten film oglądać bo wtedy to było dosyć traumatyczne przeżycie.smiley


smiley
Będziesz miał chociaż jeden film w klubie obejrzany smiley

Nie miałeś oceny na filmwebie, więc trudno. albo obejrzysz jeszcze raz, albo opowiesz o swoim traumatycznym przeżyciu smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2019 22:32
Otherwoman napisał/a:
Faraday napisał/a:
WIDZIAŁEM! smileychodziłem na edukacje filmową w podstawówce. Jakiś geniusz wpadł na pomysł, żeby puścić ten film trzynastolatkom.smileysmiley Nie wiem czy chce znowu ten film oglądać bo wtedy to było dosyć traumatyczne przeżycie.smiley


smiley
Będziesz miał chociaż jeden film w klubie obejrzany smiley

Nie miałeś oceny na filmwebie, więc trudno. albo obejrzysz jeszcze raz, albo opowiesz o swoim traumatycznym przeżyciu smiley


Kusi żeby obejrzeć, ale w ten sposób pewnie popsuje sobie wrażenia z dzieciństwa bo od tamtej pory widziałem zapewne dużo gorsze rzeczy. smiley (w sensie estetycznym bo fipmowi z pamięci dałbym mocne 7/8)
Edytowane przez Faraday dnia 04-02-2019 22:35
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 04-02-2019 22:37
Mały Otik 8/10

Film to oryginalne połączenie absurdalnej komedii, fantasy i horroru (lub parodii horroru, jak kto woli), choć raczej ujęte w dość przystępną formą, więc nie jest to AŻ takie dziwactwo jak można by przypuszczać. Film raczej dla wszystkich, no może oprócz adiego xd
Mnie oglądało się to świetnie, szczególnie, że taki rodzaj humoru zdecydowanie do mnie trafia. Film w zabawny sposób ukazuje problem niemożności posiadania dzieci oraz obsesje z tym związane, które zaczynają się z czasem urzeczywistniać. A potem... trudy macierzyństwa.
Jeśli narzekaliśmy na słabe postacie w poprzednich filmach, to ten powinien nam to wynagrodzić, bo prawie każda postać, czy z pierwszego, czy drugiego planu jest tutaj wyrazista i zapada w pamięć.
Podobały mi się ujęcia w filmie, które podkreślają dziwaczny, groteskowy klimat historii. I na plus, że niemal cały film toczy się w jakiejś starej kamienicy, co jest dość klimatyczne.
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2019 22:57
Mały Otik

Film, który opowiada o chorych psychicznie ludziach. Wiem, że to tylko taka tam sztuka, ale dla mnie myśl pt. a chuj, przyniosę se do domu kołek i będę udawał, że to dzieciak to trochę za dużo. Film ogólnie zryty choć w już pierwszej minucie był cyc i fiutek więc skojarzyło mi się trochę z naszą polską Seksmisją. Mimo swojej absurdalności nie oglądało się tego źle i na pewno się nie wynudziłem jak choćby na filmie pandy.

Teraz jak tak sobie myślę to nie mogę dać mniej niż 5 bo nawet czasami mnie ta absurdalność bawiła, a i fajna była taka niejako swojskość z lat dzieciństwa(choć nie miałem taki odpałowych sąsiadów i drzewnego potwora w piwnicy).

5/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-02-2019 12:29
Mały otik (spoilery!)

Na początku chciałam tylko powiedzieć, że nie wiem, kiedy trafiłabym na taki film bez pomocy Otherwoman (oglądam zupełnie inne filmy, moi znajomi raczej też, w poleceniach to już w ogóle mam samo koreańskie slow cinema), za co jestem jej niezmiernie wdzięczna, bo całkiem mi się podobało smiley

Z powodu tego wyżej nie mam też trochę porównania do innych czeskich filmów w ogóle, niewiele ogólnie oglądałam takiego starego europejskiego kina i pewnie po sezonie to się zmieni. Historia była ciekawa i nieźle poprowadzona r11; świetnym pomysłem imo było połączenie bardzo aktualnych i realnych problemów ze światem dziecięcych bajek, co z jednej strony dawało jakąś lekkość i spokój podczas seansu, a z drugiej r11; poczucie niezmarnowanych dwóch godzin.
Bo ogólnie mówcie co chcecie, ale dla mnie to jest film społecznie ważny nie bardziej niż Serpico, którego oglądaliśmy 2 tygodnie temu.

Może to zbyt dalece idąca interpretacja, ale w ogóle nie powiedziałabym, że ten film jest o ludziach chorych psychicznie. Bardziej o chronicznej pustce, która atakuje w tym filmie pierwszoplanowych i drugoplanowych bohaterów na swój sposób, ujawniając ich najgorsze słabości. Dlatego uważam, że z tą komedią to tak jest nie do końca, bardzo gorzkie elementy też jak najbardziej tam występują, tylko są pod warstwą grubego absurdu dobrze ukryte. Wiadomo, że konwencja wymagała przejaskrawienia zachowań tych ludzi i ich pobudek (co swoją drogą też udało się znakomicie), ale jeśli zdejmiemy z nich historię z Otikiem to wcale oni nie są jacyś strasznie chorzy...

Bardzo ciekawe w tym filmie są detale, czasem nawet ważniejsze od głównej osi fabuły, przez co ja łapałam się za głowę, mój mózg krzyczał 'japierdole', a później przez 3 minuty działo się niewiele, no i dlatego film czasami wydawał mi się trochę nierówny. Ciekawe jest przedstawienie jedzenia w tym filmie, jako takiej paszy, każde wygląda obrzydliwie, czynność jedzenia też jest pokazana jakby to była najgorsza rzecz na świecie. I nie wiem, czy tylko ja zwróciłam na to uwagę, ale ten motyw z telewizorem w domu Elżbietki i kolejne reklamy/programy, które się na nim pojawiają to jest jakiś jebany majstersztyk. Albo scena z matką-Maryjką. Albo sceny stary pryk-Elżbietka. Boże xD

Na koniec napiszę tylko, że sama animacja Otika strasznie przypominała mi lynchowe krótkometrażówki, które już od dawna mocno cenię, za to dodatkowy plusik.

Daję filmowi mocne 7!
Edytowane przez panda dnia 06-02-2019 12:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-02-2019 13:02
Na początku chciałam tylko powiedzieć, że nie wiem, kiedy trafiłabym na taki film bez pomocy Otherwoman (oglądam zupełnie inne filmy, moi znajomi raczej też, w poleceniach to już w ogóle mam samo koreańskie slow cinema), za co jestem jej niezmiernie wdzięczna, bo całkiem mi się podobało


Zaleta uczestnictwa w klubie, gdzie chyba każdy ma inny gust (i znajomych z innym gustem smiley ) smileysmiley


Dlatego uważam, że z tą komedią to tak jest nie do końca


Mnóstwo filmów na filmwebie ma wpisane "komedia", co często nie ma w ogóle przełożenia na seans. Ktoś sięga po film, spodziewa się komedii, a dostaje coś zupełnie innego... Przykład z ostatnio oglądanych: Dead End.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-02-2019 15:37
Mały Otik



Cóż moge powiedzieć... Film był normalniejszy niż to się wydawało po przeczytaniu opisu smiley

Ogólnie kilka aspektów zasługuje na uwagę:
- Bardzo zręczne powiązanie bajki dla dzieci z sensowną historią ludzi z realnymi problemami.
- Problemy z bezpłodnością. Ja by, to tutaj nawet szerzej potraktowała. Można powiedzieć, że pokazano tu pewnego rodzaju obłęd związany z obsesją na punkcie czegoś. Spokojnie można byłoby wstawić cokolwiek w miejsce tego nieszczęsnego dziecka.
- Kwestia społeczna - owszem - pokazana w fajny, luźny sposób. Na przykład poruszony został problem pedofilii i reakcji dorosłych, gdy dzieci zwierzają się z tego rodzaju problemu. Fajnie, bez zbytniego napompowania, w humorystyczny sposób, a jednoczesnie ile w tym prawdy. Przypomniało mi się jak pewna znajoma opowiadała, że gdy powiedziała matce o tym, ze była molestowania, została zdzielona ścierką po głowie. Idealnie to pasowało do sytuacji Elżbietki... Zresztą właściwie cokolwiek ona by nie powiedział, dorośli bagatelizowali wszelkie jej problemy.
- Humor. No było kilka scen, które mnie rozwaliło: trzecia rączka na plecach, Elżebietka kuszą starego pryka w piwnicy (padłam smiley, reklamy (kupujcie tylko mąkę X, w innych sa robaki smiley), no i scenka a la Maryjka też boska smiley
- Estetyka - trudno byłoby powiedzieć, że mi się podobała, bo jej celem było raczej obrzydzanie. Jak ktoś wcześniej pisał - jedzenie było pokazane w obrzydliwy sposób (chociaż knedliczki z sosikiem bardzo mi smakowały w Pradze ;p), mieszkanie i rodzice Elżbietki też mi się kojarzyli z takimi rozmemłanymi Kiepskimi.
- Wyraziste postacie - każdy był mega specyficzny i wszyscy świetnie by się nadawali na postacie MP (adi grałby panem Żlabkiem smiley)
- A do tego film był wciągający i w ogóle się nie dłużył smiley


Całość kojarzyła mi się z filmami Lyncha i nie tylko z powodu obecności pieńska, do którego się gada... Estetyka, humor bardzo podobne smiley

Daję 7,5/10
Coś mi zabrakło do tej ósemki...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2019 00:20
"Mały Otik"


Ech, nie lubię pisać recenzji po Was, bo już wszystkie mądre przemyślenia są wymienione.

Co do gatunków filmów, to się zgadzam. Generalnie jest tendencja robienia komedii z każdego filmu, w którym są sceny wywołujące rozbawienie.

Zacznę nietypowo, bo od uwielbienia Alzbetki. Bardzo dobra postać, jakoś po początku nie spodziewałem się, że będzie to główna rola. No i ta dziewczynka bardzo fajnie zagrała. Mam mocny uraz do gry aktorskiej dzieci/nastolatków. Jak widzę różne polskie produkcje albo amerykańskie seriale (OUaT smiley) to aż mnie odrzuca od poziomu beztalencia. A młoda Czeszka dała radę, mnie się ją przyjemnie oglądało.

Wszystkie postacie były dobre, specyficzne, zapadające w pamięć. Za to duży plus.

Co do walorów humorystycznych, było spoko. Moja ulubiona scena to kuszenie pana Żlabka smiley ale było dużo perełek.


Absolutnie nie jest to dla mnie film o chorych psychicznie ludziach. Jest to groteskowe przedstawienie problemu bezdzietności. Jeśli chodzi o mnie i dzieci, to jestem na etapie "kiedyś tak", więc może nie do końca rozumiem co czują ludzie, którzy bezskutecznie starają się o potomstwo. Jestem jednak wstanie zrozumieć, ze jest to ogromne pragnienie dla wielu ludzi, po prostu instynkt. Bezpłodność dla wielu osób może być naprawdę dołująca i ludzie na pewno są gotowi (byliby gotowi) zrobić wiele (wszystko?) byle dziecko spłodzić.



Film był ciekawy, intrygujący, dający do myślenia. Póki co najlepsza pozycja w klubie. Również daję 7.5 (albo mocne 7), niestety do 8 czegoś mi zabrakło. Chyba nastawiłem się na coś jeszcze bardziej chorego/zabawnego. A dostałem kawał dobrego kina, ale dobrego tak na 7.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-02-2019 11:19
Znowu zgadzam się w Umbą smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 124 z 161 << < 121 122 123 124 125 126 127 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum