Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:50:05 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 120 z 161 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 15-01-2019 23:53
jazeera napisał/a:
Lol gdzie ja to mogę obejrzećsmiley


zatoka/1337x
jutro dam link do dropboxa jak ktos sie boi bagiet
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2019 22:15
dajcie chociaż taki żydowski film by dało się go w necie obejrzeć bo nawet takie hity jak azjatycki film o padającym deszczu i jedzeniu zupy gdzieś można było znaleźćsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2019 22:45
No właśnie smileysmiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-01-2019 23:27
https://www.dropbox.com/s/3zb6ylcxoqt9eaz/all.the.mornings.of.the.world.1991.720p-hd4u.mkv?dl=0 dajcie znac czy sie wyswietla i mozna sciagnac smiley wersja jest bez napisow, a film po francusku, wiec musicie pobrac se
Edytowane przez panda dnia 16-01-2019 23:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 17-01-2019 10:34
spoko bo już miałem dzwonić na policję
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-01-2019 20:24
azjatycki film o padającym deszczu i jedzeniu zupy



brzmi jak świetny przepis na film dla Flaka smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-01-2019 22:47
Otherwoman napisał/a:
azjatycki film o padającym deszczu i jedzeniu zupy



brzmi jak świetny przepis na film dla Flaka smiley


brzmi trochę jak ten koreanski film, ktoremu ja dalam 9 a adi 2

(ale ten ma spojna i chyba malo symboliczna fabule wiec mam nadzieje ze bedzie tylko nudny xD)
Edytowane przez panda dnia 17-01-2019 22:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-01-2019 23:16
Czas na pierwszą recenzję choć będzie krótka.

Przystąpienie do klubu filmowego na tym forum i oglądanie filmów danych przez was jest jak próba przebicia się przez ceglaną ścianę. Człowiek biegnie licząc na to, że w końcu się uda i ujrzy coś pięknego. Niestety częściej się odbija, a czasem nawet cegłą dostanie i będzie musiał oglądać takie filmy jak Wszystkie poranki świata. Cóż tu dużo pisać. Pograli sobie, coś tam pogadali przez kilka minut w filmie a potem dalej grali. Muzyka może i ładna ale jakbym chciał sobie posłuchać to bym do jakieś filharmonii czy innej opery poszedł. Cóż film nudny. Mało się dzieje choć myślę że co niektórym współoceniającym może się spodobać.

3/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2019 01:03
XDDDDDDDDDDDD <3 <3 <3 <3 smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 18-01-2019 15:08
panda napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
azjatycki film o padającym deszczu i jedzeniu zupy



brzmi jak świetny przepis na film dla Flaka smiley


brzmi trochę jak ten koreanski film, ktoremu ja dalam 9 a adi 2

(ale ten ma spojna i chyba malo symboliczna fabule wiec mam nadzieje ze bedzie tylko nudny xD)


Ale polgodzinne jedzenie zupy było w innym filmie smiley

Zawsze jednak można połączyć jedzenie zupy z padającym deszczem i mamy gotowe arcydzieło smiley


Ps. Ja dam jakiś odmozdzac - będziecie mogli odpocząć od nudnych filmów smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2019 17:38
Ps. Ja dam jakiś odmozdzac - będziecie mogli odpocząć od nudnych filmów smiley


Lepszy byłby jakiś oryginalny kultowy horror, którego nie widziałem (ale będzie ciężko smiley)

I może wprowadźmy zasadę, że jak film trzeba pobierać z dropboxa i szukać sobie napisów bo nie ma innych źródeł to odpada. smiley
Edytowane przez Faraday dnia 18-01-2019 21:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2019 23:09
Sam fakt, że pobieram to coś i będę szukał napisów już obniża ocenę o 3 stopnie smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 18-01-2019 23:12
boze a ja czasem godzine jezdze zbiorkomem do bibliotek zeby filmy ogladac albo muzyki posluchac co za francuskie pieski smiley

przez kolejne tygodnie bede szukac czegos jeszcze gorszego (ale zeby bylo na cda, bo przeciez mamy 2011 rok smileysmileysmiley)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 19-01-2019 00:57
Faraday napisał/a:
I może wprowadźmy zasadę, że jak film trzeba pobierać z dropboxa i szukać sobie napisów bo nie ma innych źródeł to odpada. smiley

Hm? Chcesz wprowadzić zasadę, że oglądamy tylko filmy, które są online? Jeśli tak, to ja się wypisuję, bo większości filmów nie ma online xd
A co do napisów to nic nie trzeba szukać... Wystarczy mieć zainstalowany napiprojekt i znajduje automatycznie (ewentualnie ściągnąć ręcznie z ich strony, ale to też raczej nie powinno nikogo przerosnąć). Można jedynie wprowadzić zasadę, że jak nie ma tam polskich napisów (z doświadczenia wiem, że jak nie ma na napiprojekt, to nie ma nigdzie indziej), to wtedy odpada.

A poza tym to się zgadzam z pandą - wrzuciła film na dropboxa, a tu jeszcze narzekają xd
Edytowane przez Flaku dnia 19-01-2019 01:01
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2019 09:30
niech po prostu będzie zasada, że jak nie ma filmu online to ten kto daje udostępnia jakiś link do ściągnięcia gdzie nigdzie nie trzeba się logować ani robić nic innego poza kliknięciem przycisku "pobierz"smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2019 14:27
Nowe rozdanie klubu rozpoczynamy z przytupem smiley

Wszystkie poranki świata - powiem tak, to ewidentnie nie jest film dla mnie, więc zanim się rozpiszę, od razu zaznaczę, że moja ocena jest niska. Jednak jestem wstanie zrozumieć, że komuś się taki film spodoba.

Cóż mogę docenić film za muzykę, kostiumy, scenografię itd. ok, pod tym względem było nieźle. Ale cała historia była tak pozbawiona emocji dla mnie, że nie mogę filmu dobrze ocenić. Bardzo się wynudziłem i wyziewałem, ciągle zerkając na licznik, ile tego dzieła mi zostało, a nie o to powinno chodzić.

Najciekawiej przedstawiał się wątek relacji młodego Obelixa z obiema córkami mistrza. Ale i to nie ruszyło mnie tak jak sobie tego życzyłbym. Na scenie samobójczej śmierci zacząłem sobie nucić Się (I'm gonna swing from the chandelier, from the chandelier) oraz porównywać jej dyndające ciało do dyndającej moszny jej kochanka ze sceny rozstania.

Niestety, tak jak pisałem wcześniej, dla mnie był to zmarnowany film, który mnie nijak nie ruszył i wynudził. Jednak jestem wstanie zrozumieć jego dobre oceny. Gdyby głównym bohaterem byłby matematyk, które liczy całki i uczy tego córek itd. pewnie byłym zachwycony. Tematyka dużo robi. Tak jak pandzie film o muzyce pewnie się bardzo spodoba, tak mi o matematyce, Lincolnowi o nowej serii mopów czy Arlecie o geologii (lub czarnych mszach).


Ode mnie również 3/10. Doceniam film jako twór, ale moja osobista ocena nie może być lepsza.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-01-2019 22:34
adi1991 napisał/a:
niech po prostu będzie zasada, że jak nie ma filmu online to ten kto daje udostępnia jakiś link do ściągnięcia gdzie nigdzie nie trzeba się logować ani robić nic innego poza kliknięciem przycisku "pobierz"smiley



Popieram. Wielu filmów nie ma możliwości obejrzenia online. Ściągnięcie ich to nie jest zupełnie żaden problem... Ale ok, niech będzie dropbox w takich sytuacjach. Do napisów zainstaljcie sobie napiproject i nic wtedy szukać nie trzeba...


PS. Mam juz odjebany film do klubu. Adi się ucieszy smiley
Co do kultowych horrorów to faktycznie może być ciężko. W dodatku ty Fred nie wszystko masz chyba ocenione na Fw...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2019 22:42
W dodatku ty Fred nie wszystko masz chyba ocenione na Fw...

Wszystko, tylko na tajnym koncie smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-01-2019 23:18
Miałam się rozpisać, ale w sumie nie ma sensu xD

Z filmami kostiumowymi mam tak: albo jestem w nich tak tuuurbo zakochana (Amadeusz, Elisabeth, ostatnio Faworyta), albo po prostu w pewnym momencie ich fabuła staje się pokraczna/niespójna/ciężka (odpowiednio: Chopin r11; pragnienie miłości, Maria Antonina, Wszystkie Poranki Świata) i w sumie nie wiem, co z nimi zrobić. Mimo umieszczenia naszego filmowego wybrańca na tej drugiej półce, był chyba w swojej kategorii najlepszy.

Problem jest głównie taki, że pod ogromem treści, której przekazanie w całości założono w filmie (a uwierzcie mi, muzycznie zadbano zajebiście o szczegóły, zajmował się tym bodaj największy spec od muzyki dawnej nawet anno domini 2019; bardzo dokładnie, wręcz kronikarsko potraktowane są zdjęcia, szczególnie porównując je z barokowymi obrazami), mocno chwieje się nieco przebrzmiała forma, przez co film niestety nie jest w ogóle uniwersalny: jak podejrzewam, osobom mającym nieco mniejszą "wiedzę wejściową" (co w ogóle nie jest zarzutem, nie każdy musi lubić twórczość wirtuozowską na wioli, nie każdy w ogóle musi lubić sztukę i w niej siedzieć) historia wyda się przeintelektualizowanym bełkotem.

Jedną sprawą jest brak balansu formalno-treściowego, a inną, już na poziomie samej treści r11; odpowiednie wyważenie roli muzyki w filmie. I znowu, no dojebane jest tych wszystkich kompozycji, dojebane jest samej osobowości mistrza, ale film nie odpowiada na praktycznie żadne pytanie, oprócz najważniejszego 'co mu jest' (no umarła mu żona). A to trochę nie o to chodzi, tak mi się przynajmniej wydaje.

Szkoda też, że film nie poszedł bardziej w naturalistyczną stronę, bo właśnie sceny bez aż takiego nadęcia miały dla mnie w filmie dużo większe znaczenie. No ale chyba było na to jeszcze za wcześnie w latach 90' (chyba że istnieją takie luźne biografie 'prawda ponad wszystko' wtedy i np. flaczek o nich wie, to mozna mnie poprawic).

Ja sama oczywiście muzyką i tymi insajdami byłam zachwycona, bardzo wiele kadrów można było sobie zatrzymać i zrobić screena, takie piękne były. Przepiękne też przesłanie znalazło się gdzieś pod koniec, no ale znowu r11; macie zdecydowanie rację z tym, że nie było ono dla wszystkich. Z kolei nie podobał mi się wątek Marin/ta córka r11; nierówny, aktorsko średni, koniec końców niewiele wnosił.

Nie zamierzam Was też przepraszać za ten film; uważam że tak czy siak był wart obejrzenia mimo Waszych ocen smiley No i tak, nie ukrywam że po prostu wybrałam pierwszy losowy tytuł z mojej listy "do obejrzenia" na Filmwebie smiley

6/10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-01-2019 21:00
Wszystkie poranki świata



Film przeciętny, jak 90% filmów biograficznych. Serio, ograniczcie ten gatunek, bo nie wyrobię...

Trudno jest mi cokolwiek powiedzieć o samym filmie. Nie było w nim nic, co by zwróciło moją uwagę. No ok, zdjęcia były momentami całkiem dobre.

Muzyka - cóż, nie znam się na tego typu muzyce, ale była znośna. Dało się słuchać tego rzępolenia smiley A ponadto nie mnie oceniać, bo nie mam do tego zupełnie żadnych kompetencji.

Co do postaci samego kompozytora... Cóż... Rozumiem, że facet miał depresję, ale zamykanie córek w piwnicy jest trochę słabe. Ja nawet swoich kotów nie zamykam. Jakoś nie zapałałam sympatią do gościa, mimo że przedstawiają go jako niebywale uduchowioną osobę. Do tego powiela schemat. Kolejny typ po przejściach, który siebie uważa za mistrza a innych za śmieci.

Do tego wątek tej córki... Kojarzy mi się z moją koleżanką, która po 10 latach od rozwodu zachowuje się właśnie w taki sposób jak Madelaine (lekarz psychiatra jej nawet powiedział, że ma te przypadłość, co panienki w dawnych czasach i u nikogo innego dziś się z czymś takim nie spotkał).

Ogólne wrażenie: użyję tu określenia, którego nie lubi Flaku - film był nudny i się dłużył. I nie w ten sposób się dłużył, jak to nieraz bywa z trudniejszymi filmami, gdzie trzeba trochę pomyśleć, podumać. Tutaj za bardzo nie było niczego, nad czym można by się myślą zatrzymać, podumać, pokontemplować. Jak dla mnie bardzo nijaki. Może nie słaby, bo jednak nic rażącego tam nie dostrzegłam. Niestety żadnych walorów także nie potrafię wymienić. Do tego ogółny limat dość niestrawny jak dla mnie...

Więcej niż 4/10 nie mogę dać.


PS. dodam, że z własnej woli bym tego filmu nie obejrzała smiley


Arlecie o geologii (lub czarnych mszach).



Film o czarnych mszach nie byłby taki nudny smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 20-01-2019 23:31
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 120 z 161 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum