Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 21 2024 00:12:15 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 92 z 161 << < 89 90 91 92 93 94 95 > >>
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 14:11
Flaku napisał/a:
W dodatku będzie trochę beka jak Łowca Jeleni skończy z najwyższą średnią xD Chociaż ciężko będzie pobić Dogville, bo ktoś musiałby dać dyszkę smiley


jak nadrobisz w końcu Stalkera i jeśli dasz mu 10 to ocena tego filmu też zrówna się z Dogvillesmiley

a tak poza tym to gdzie twoja recenzja Dziury Faraday?smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-10-2016 14:39
adi1991 napisał/a:
jak nadrobisz w końcu Stalkera i jeśli dasz mu 10 to ocena tego filmu też zrówna się z Dogvillesmiley

wątpię żebym dał Tarkowskiemu 10 smiley



Edytowane przez Flaku dnia 11-10-2016 14:39
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 14:46
Flaku nie daje dziesiątek od 5 lat, musiałoby mu coś odpierdolić xD
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 14:51
Flaku napisał/a:
adi1991 napisał/a:
jak nadrobisz w końcu Stalkera i jeśli dasz mu 10 to ocena tego filmu też zrówna się z Dogvillesmiley

wątpię żebym dał Tarkowskiemu 10 smiley


poniżej 8 na pewno nie dasz więc oglądaj bo dla ciebie na pewno będzie dobry seanssmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-10-2016 17:33
Ostatnie kuszenie Chrystusa


No cóż, fajny postmodernistyczny film o religii. Podobała mi się szczególnie postać Jezusa, który jest tutaj przedstawiony jako taki fajny koleś, zagubiony, szukający właściwej drogi (najpierw chce kochać, potem niszczyć, a na końcu umierać xd), nie-idealny ale ogólnie starający się robić tak żeby "było dobrze". Można się z taką postacią utożsamić, czego nie da się powiedzieć o większości innych filmów religijnych gdzie Jezus jest raczej przedstawiany jako nadczłowiek. Oczywiście tutaj też czyni cuda (jak choćby rozwalająca scena zamieniania wody w wino xd), ale po za tym dotyczą go te same problemy, co większości innych ludzi. No i też nie do końca rozumiem na czym polega obrazoburczość tego dzieła, bo o ile kościołowi jako instytucji może przeszkadzać z racji nieco odmiennej interpretacji biblii, to zwykłemu widzowi (nawet zagorzałemu katolikowi) powinien się spodobać, bo pomimo pewnej niejednoznaczności Jezus jest tu koniec końców przedstawiony w bardzo dobrym świetle. No ale rozumiem, że dla pozbawionych wyobraźni sztywniaków (jakich na świecie, a szczególnie w tym kraju nie brakuje) jakakolwiek osobista wizja artystyczna oznacza od razu profanację świętości. Wracając do samego filmu, fajna była też wizja alternatywnego życia Jezusa gdyby w ostatniej chwili zwątpił, dzięki której praktycznie do samego końca nie było wiadome w jakim kierunku ten film właściwie zmierza. Na plus też sama obsada, o której nie sposób nie wspomnieć, czyli Dafoe, Keitel i w końcu Bowie. Ten ostatni nieco mnie zawiódł, bo cały film na niego czekałem, a pojawił się tylko przez kilka minut. No trudno. Oczywiście film jest pro-religijny (jako afirmacja czystej wiary, a nie oddawanie czci księżą i rzucanie na tacę), ale jest to przedstawione w takiej nieco luzackiej formie, która mi pasuje, bo też moje podejście do religii jest zdystansowane. Ale oczywiście nie oznacza, że ten film to jakaś komedia, wręcz przeciwnie - to jak najbardziej poważne, filozoficzne dzieło o zgłębianiu ludzkiej natury. Tak właśnie powinna być poruszana w kinie tematyka religijna, zamiast jakichś nudnych adaptacji biblijnych. Ode mnie 8/10 smiley


Ran


Chyba nie pozostało mi nic innego jak bronić honoru Kurosawy w tym klubie xD Tak też zrobię, bo film oczywiście jest dobry, choć nie ukrywam, że spodziewałem się czegoś więcej. Zacznę od tego, że był to mój pierwszy film tej legendy więc nie byłem do końca pewny z jaką formą przyjdzie mi się mierzyć, ale bardziej optowałem za jakąś przepełnioną symboliką, dziwaczną i metafizyczną rozprawką, a tymczasem dostałem raczej coś w stylu Bergmana tylko z większym rozmachem, dość realistyczne i filozoficzne kino, z elementem teatralnym (co jest oczywiście całkiem logiczne z racji, że film jest adaptacją sztuki Szekspira). Z drugiej strony, stylistycznie i poczuciem humoru przypomina nieco dzieła Jodorowskiego (oczywiście wyłączając ogólną abstrakcję i dziwność tamtych filmów), więc tym bardziej dziwi aż taka rozbieżność w ocenach Otherowoman, choć z racji takiej, a nie innej formy film faktycznie może wydawać nieco nudnawy, szczególnie przy tak długim metrażu. Oczywiście całość na pewno jest dopieszczona warsztatowo, są ładne kostiumy i scenografia, ale z reguły gówno mnie obchodzą takie rzeczy, więc nie będę się tym jarał. No i film podobnie jak "Ostatnie kuszenie..." dotyka problematyki ludzkiej natury, ale tutaj się skupia przede wszystkim na jej słabościach, a nie zaletach. Także pierwsze spotkanie z Kurosawą ogólnie na plus, ale też nie zachwyciło tak jak powinno. Dlaczego? Pomijając samą odrębność kulturową, ja po prostu nie przepadam za monumentalnymi filmami historycznymi i zawsze byłem i będę zwolennikiem bardziej kameralnego kina. Zobaczymy jak pójdą kolejne jego filmy, szczególnie te nie będące adaptacjami Szekspira, bo tutaj było jednak czuć związek z szekspirowskim stylem, który chyba bardziej się sprawdza na scenie niż ekranie. Zastanawiałem się nad daniem ósemki, ale nie będę na siłę naciągał więc 7 (może uda się wyciągnąć ten film z shitów wszechczasów xd) smiley




Edytowane przez Flaku dnia 12-10-2016 22:53
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-10-2016 18:42
może uda się wyciągnąć ten film z shitów wszechczasów


Lion dojebie 9, Fred pewnie da 7/8, więc na pewno ;p




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 18:56
tak w ogóle to film kolejki tej najnowszej będzie chyba hitem bo obstawiam, że 3 spośród 4 w niej będą w pierwszej 10 najlepszych z całego klubusmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 18:57
no ja nie daje swoim filmom mniej niż 8 (chyba że cudem zawiodłaby mnie intuicja), więc na szczęście uda się wyłowić sensei Akirę z szamba smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-10-2016 19:02
Dalibyście jakiś American Pie, a nie ciągle te arcydzieła...


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 19:02
tak w ogóle to film kolejki tej najnowszej będzie chyba hitem bo obstawiam, że 3 spośród 4 w niej będą w pierwszej 10 najlepszych z całego klubusmiley


faktycznie, jedna z lepszych kolejek teraz chyba jest smiley wystarczy zauważyc, że dotąd nie było tak aby każdy film w danej kolejce był oceniony powyżej 5.8, a w tej kolejce wszystkie co najmniej 7.5 póki co
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 19:53
Jak tak dalej pójdzie to na następny zlot przygotujemy maraton filmów do obejrzenia i dyskusji. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 20:17
Faraday napisał/a:
Jak tak dalej pójdzie to na następny zlot przygotujemy maraton filmów do obejrzenia i dyskusji. smiley


oglądanie jakiegoś dziwnego filmu tak w większym gronie byłoby pewno lepsze od męczenia buły samemu gdy nie ma się komu wyżalić jakie to nudnesmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2016 20:22
DZIURA


Nie pamiętam drugiego takiego filmu albo przynajmniej nie widziałem dawno filmu w którym tak dużo działoby się w sferze domysłów a tak niewiele na ekranie. Pierwsze dziesięć minut czekałem aż zacznie się coś dziać a gdy w windzie pokazała się rewiowa tancerka zrobiłem smiley i stwierdziłem, że ten film jest chyba za dziwny nawet dla mnie, fana azjatyckiego horroru w którym często dzieje się dużo dziwnych rzeczy niezrozumiałych z perspektywy Europejczyka. Na szczęście naprowadziło mnie to na trop, że filmu nie można odbierać dosłownie.

Wirusem jaki atakuje ludzi jest samotność. Obawa przed kontaktem z innymi ludźmi i nieumiejętność nawiązania jakiejkolwiek reacji, komunikowania się. Niszczy ona życie bohaterów i świat - dziura w podłodze zostaje niezaklepana, woda leje się strumieniami. Ludzie bez kontaktu z innymi stają się jak zwierzęta. Stąd mamy częste sceny jedzenia i załatwiania potrzeb. Jedyne co rzeczywiście motywuje ludzi do wejścia w relację to seks. Dlatego jedynym w całym filmie owocnym dialogiem jest sekstelefon. Dlatego końcowe sceny to nieszczególnie zawoalowane metaforyczne przedstawienie stosunku. Przez seks tworzy się relacja.

Szarość samotnej rzeczywistości zestawiona jest tu z musicalem. O ile dobrze rozumiem to ma to na celu wykazać jak różni się rzeczywistość społeczna od idealizowanej rzeczywistości przedstawianej w filmach, reklamach, itp.. Ludzie są atakowani zewsząd obrazami idealnej rzeczywistości, nierealnymi wzorcami do naśladowania, nie widząc, że ich własne życie i relacje z innymi ulegają pogorszeniu.

Taka jest współczesność i przyszłość, stąd mowa o roku 2000. Jedyne co zaburza uniwersalne przesłanie filmu to często powtarzana informacja, że wirus ma związek z Tajwanem. Ciekawe czy tam tego typu problem jak przedstawiony w filmie jest bardziej nasilony. Być może tak biorąc pod uwagę, że np. w Japonii duży odsetek młodych mężczyzn nie ma wykształconej potrzeby pozostawania w związku czy nawet seksualności jako takiej. smiley

Interesująca była strona wizualna filmu. Lejący się deszcz i wszechobecna szarość. Podobały mi się częste statyczne ujęcia, w których ruchomy obiekt zajmował niewielką część ekranu. Świetne były ujęcia w magazynie. Korytarz i śmieci tworzyły tam wyraźnie linie zbieżnej perspektywy jak z renesansowego obrazu. Ogólnie kadry mimo że często wypełnione różnego rodzaju śmieciami, zwykle miały bardzo zharmonizowaną kompozycję, jak np. pokój kobiety gdy przeniosła do niego papier toaletowy ze składzika.

Pod wieloma względami nie można uznać tego dzieła za wybitne, ale oryginalność, klimat i sama zabawa w odgadywanie znaczenia całej tej nie-historii sprawia, że bardzo mi się podobał.

8/10
Edytowane przez Faraday dnia 11-10-2016 20:24
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 11-10-2016 20:28
No i to jest świetna recenzja na temat tego filmu smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-10-2016 16:40
Łowca jeleni



Cóż, dla nikogo chyba nie jest tajemnicą, że ten film kompletnie nie leży w moich klimatach ;p
Nie lubię filmów wojennych, a już w szczególności Wietnamu...
Nie powiem, żebym czerpała jakieś szczególne przyjemności z seansu, a ulubiona scena, to paradoksalnie wspomniana powyżej dla beki wypowiedź o drzewach... i sceny polowania, które tworzą jakby klamrę . Ale kiedy zaczęła się część o wojnie, gdzie żółtki grały w rosyjską ruletkę, to miałam ochotę sama strzelić sobie w łeb...


Na plus jednak bohaterowie. Ciekawie zarysowali postacie trójki przyjaciół i ich zachowania przed, w trakcie i po wojnie. Na ich przykładzie ukazano możliwe urazy wyniesione z wojny, zarówno te fizyczne, jak i psychiczne. Do tego na każdego wojna działa inaczej, a z pewnością nikt nie będzie w stanie wrócić do stanu pierwotnego. Ciekawym przypadkiem jest Mike, który na początku wydaje się najbardziej nieczuły (nie chce pożyczyć kumplowi butów, jest niezbyt miły, ciągnie go do zabijania w czasie polowania), tymczasem wojna paradoksalnie odkrywa w nim właśnie pozytywne cechy - przy kolejnym polowaniu nie chce zabić jelenia, szuka przyjaciela.


Mimo iż czasami czułem się jakbym oglądał kasetę z wesela rodziny to świetna muzyka rekompensowała z pozoru nudne fragmenty


Katiusza smiley
W ogóle to byli jacyś Rosjanie? rosyjskie nazwiska, cerkiew, Katiusza... ;p

Fajnie wyszły też ujęcia miasteczka w którym dzieje się akcja.


Drugim plusem dla mnie jest właśnie klimat. Ja tez zawsze jakoś lubiłam takie klimaty, gdzie najważniejszym w miasteczku ośrodkiem jest jakaś fabryka (ktyóra pewnie utrzymuje całą populację) itp. W tym przypadku huta, w TP to oczywiście tartak, w Tańcząc w ciemnościach też była jakaś fabryka. Te przymglone zdjęcia, dymy z kominów... ładnie się to komponuje. Do tego były jeszcze piękne górskie widok z polowania smiley w sumie też trochę takie twin pekasowe ;p No i do tego te lata 70.

Aktorstwo oczywiście na plus, szczególnie Christopher Walken. W ogóle szok, jak oni wyglądali... tylko Maryl Streep byłam w stanie rozpoznać...

W przeciwieństwie do Flaka, mnie bardziej podobał się jednak Full Metal Jacket, jeśli idzie o podobną tematykę.


7/10




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 12-10-2016 16:40
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-10-2016 23:49
Ostatnie kuszenie Chrystusa

Jak dla mnie nie sposób podejść do tego filmu tylko w sposób zwyczajny jak to oceniałem inne filmy. Obraz ten dotyka jak dla mnie zbyt osobistej sfery by tak go traktować, ale najpierw ustosunkuje się jednak mimo wszystko do części jakby "merytorycznej", a potem uzasadnię też czemu dałem taką ocenę, a nie inną.

Sam film był momentami przydługawy. Nie można nie zauważyć, że dla wielu w pewnych momentach mógł mocno nudzić. Przedstawione cuda były tymi chyba najbardziej znanymi i najłatwiejszymi w przedstawieniu(bo np. do takiego przemienienia na Górze Tabor trzeba by było zatrudnić masę statystów). Mimo to oglądało się je przyjemnie choć tak do końca nie były z pewnością zgodne z biblijnym pierwowzorem. Trochę irytujące jest jak dla mnie takie przeskakiwanie między Jezusem wątpiącym we wszystko by za kilka minut był już gościem co wszystko wie na pewno i wali mądre kazania. Z drugiej strony dzięki temu zabiegowi miało się wrażenie, że Chrystus nie do końca wie czego chce. Co do pozostałych postaci to Judasz jest chyba troszkę nazbyt pozytywnie przedstawiony gdyż wydaje się, że wie on więcej od Boga i jest lepszy od wszystkich wokół razem wziętych. Mimo to aktorstwo stało na wysokim poziomie gdyż zarówno Dafoe, jak i Keitel zagrali w sposób potwierdzający wizję reżysera.

Sceny po zejściu z krzyża z pewnością najciekawsze. Mistrzostwem według mnie jest rozmowa Jezusa z Pawłem. Jest to jak dla mnie najlepsze podsumowanie wiary człowieka w Boga jakie widziałem w filmie czy literaturze mówiącej o Bogu(nie wliczam tu Biblii w tym miejscu).

Tu chyba czas przejść do momentu dlaczego daję temu filmowi 10. Nie dostaje on tej oceny za samą sztukę filmową bo za nią można dać solidną 8. Daję 10 za to, że film niemal idealnie oddał moje własne odczucia i spowodował refleksję na temat najważniejszy. Wielokrotnie zastanawiałem się słysząc różne teorie spiskowe, czytając o tym jak to Kościół dobierał sobie tylko te fragmenty do Biblii by najlepiej pasowały do ich wiary czy słuchając i rozmawiając z różnymi ludźmi mniej lub bardziej zainteresowanymi kwestią wiary. Pytanie brzmiało, czy to ważne czy Jezus był bardziej ludzki czy boski? Czy to ważne czy to wszystko zdarzyło się na prawdę? Odpowiedzi na te pytania ciężko uzyskać, a najbardziej boli obecnie to, że tak wielu ludzi różnych religii i kultur stara się wmówić masie ludzi, że zna odpowiedzi na te pytania i kategorycznie odrzuca kłębiące się wątpliwości. Jednocześnie mam wrażenie, że sam jestem poniekąd tchórzem w kwestii wiary bo z drugiej strony lubię uczestniczyć w różnych obrzędach katolickich dzięki czemu czuję wspólnotę ignorując często pytania pojawiające się w głowie nie tylko podczas kazań, ale również podczas słuchania czy czytania jakiś fragmentów Pisma(tu tylko zaznaczę, że nigdy nie przeczytałem całości choć próbowałem ale wiele fragmentów jest zbyt trudna lecz tu również rodzi się we mnie pytanie czy Pismo jest do końca prawdziwe - tu filmowa rozmowa z Pawłem).

Podsumowując daję 10 i wybaczcie za te moje osobiste, z pewnością chaotyczne refleksje, ale za to, że film ten daje mi możliwość fajnego myślenia na najważniejszy a jednocześnie najtrudniejszy temat nie mogę dać innej oceny.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 00:01
myślę, że nikt cię nie pobije za wyjawienie swoich tajnych "osobistych refleksji" skoro tu każdy pisze o swoich refleksjach, przynajmniej napisałeś więcej niż przy Inside Out, bo to, czemu tamten film ci się spodobał na 10, do dziś jest zagadką smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 00:04
Lion napisał/a:
myślę, że nikt cię nie pobije za wyjawienie swoich tajnych "osobistych refleksji" skoro tu każdy pisze o swoich refleksjach, przynajmniej napisałeś więcej niż przy Inside Out, bo to, czemu tamten film ci się spodobał na 10, do dziś jest zagadką smiley


no faktycznie się tam nie rozpisałemsmiley może kiedyś ale nadal uważam, że zasługuje na 10 z tych samych powodówsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 00:06
no własnie mi Inside Out kompletnie do ciebie nie pasuje, taka tam kolorowa bajeczka, której równie dobrze mógłbyś dać jakieś typowe 4 czy 5 xD Ale ok, nie bede drążył twoich tajemnic smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy/Klub Filmowy ":o"
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-10-2016 00:15
Lion napisał/a:
no własnie mi Inside Out kompletnie do ciebie nie pasuje, taka tam kolorowa bajeczka, której równie dobrze mógłbyś dać jakieś typowe 4 czy 5 xD Ale ok, nie bede drążył twoich tajemnic smiley


to jedna z tych kolorowych bajeczek, która trafia w moje odczucia na daną sprawę w 100%, inne kolorowe bajeczki tego nie mają i temu dostają co najwyżej 6. Zresztą chyba każdy zauważył na podstawie tych wszystkich filmów, że u mnie najwyższe oceny nie są za film sam w sobie, ale za to jakie uczucia wywołał u mnie i do jakiej refleksji zmusił.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 92 z 161 << < 89 90 91 92 93 94 95 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum