Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:13:09 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 8 z 161 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Autor RE: Filmy
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2015 20:50
lol. a ja chciałem nawet zaproponować MP: Gwiezdne Wojny. smiley

Otherka nie oglądaj - tam poza Vaderem są same tylko złe albo tylko dobre postacie to nie dla Ciebie. smiley

Zgadzam się z adim, że III z nowych i V ze wszystkich najlepsza. Ale jestem ciekaw bardzo co wykombinuje pan Abrams z VII częścią. Jego monster movies się przyjemnie oglądało, ale nic poza tym. Star Treków nie widziałem - zresztą nie znam w ogóle serialu, więc i tak nie miałbym porównania.

Lion - mógłbyś obejrzeć GW ze względu na swoje zainteresowanie reżyserką - wg mnie w realizacji sfx bez użycia komputerów dorównują starej Trylogii tylko filmy Spielberga i Obcy.
Edytowane przez Faraday dnia 07-04-2015 20:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2015 21:04
obejrze na pewno, to pozycja obowiązkowasmiley No co do kamerowego sci-fi jest jeszcze mój faworyt o którym robiłem prezentacją maturalną- 2001: Odyseja kosmiczna bez której pewnie te filmy mogły nie powstać xD



Edytowane przez Lion dnia 07-04-2015 21:10
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2015 21:16
Lion napisał/a:
obejrze na pewno, to pozycja obowiązkowasmiley No co do kamerowego sci-fi jest jeszcze mój faworyt o którym robiłem prezentacją maturalną- 2001: Odyseja kosmiczna bez której pewnie te filmy mogły nie powstać xD


no tak. smiley zapomniałem. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-04-2015 21:17
2001: Odyseja kosmiczna


Ulubiony film Iwa, kiedyś mnie nim katował tak, że oglądałam go już wiele razy i trochę mam dość ;p

FRD, no ja tak podejrzewam co do tych postaci ;P ale trudno, jakoś przeżyje ;p chociaż wole filmy, gdzie moge pokibicować którejś syronie ;p




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 07-04-2015 21:17
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-04-2015 21:43
Zaraz sie okaze, ze ja i Otherka mamy podobne poczucie humoru :/



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2015 21:50
Jakie są wasze ulubione filmy tak w ogole?smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-04-2015 22:03
Trudno byłoby mi powiedzieć, bo to zalezy pod jakim wzglem.

Ale jeśli wziąć pod uwagę same statystki, to filmy, które obejrzałam największą ilość razy to Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły i... Król Lew smiley


Jest jednak sporo cięższych filmów, do których nie wracam, ale mi się bardzo podobały, np Święta Krew o której kiedyś rozmawialiśmy, Dogville, ale też np Inni i filmy Burtona smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-04-2015 22:06
Lion napisał/a:
Jakie są wasze ulubione filmy tak w ogole?smiley

Trylogia "High School Musical" smiley

Po za tym jebać GW, bo powstaje nowy Obcy. Premiera chyba jeszcze nieznana, ale robi to ten gościu od Dystryktu 9 (nie widziałem, ale podobno dobre), więc może się uda. Film ma być czymś w stylu kontynuacji 1 i 2 części, ale nie wiadomo jak pogodzi wydarzenia z 3 i 4 części odkąd w filmie ma być Ripley. Gdzieś czytałem, że 3 i 4 część nie mają być wcale pominięte więc w sumie nie wiem co to będzie. I podobno mają być powiązania z Prometeuszem 2, który jeszcze nie powstał, lol. Tak czy siak będzie ciekawie smiley

Otherwoman napisał/a:
np Inni

Inni z Nicole Kidman? xd

Po za tym polecam Ci "The Texas Chain Saw Massacre" jeśli nie widziałaś xd Oczywiście oryginał z 1974. Nie widziałem w kinie większej patologii i w dodatku tak realistycznej jak w tym filmie. Spodoba ci się smiley



Edytowane przez Flaku dnia 07-04-2015 22:12
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-04-2015 22:14
gościu od Dystryktu 9


omg wytrzymałam chyba 10 minut tego filmu i czułam się, jakby ktoś mnie katował, oglądając to... To był mój największy filmowy koszmar i na pewno nie obejrzę niczego, co ma być choć odrobinę podobne do tego smiley

W sumie nawet widziałam reklamę tego

a tak poza tym to generalnie nie lubię tej tematyki, więc pewnie żaden film, który ją porusza, mnie nie zachwyci...

No dobra, Kontakt był dobry i w dodatku był znacznie lepszy od ksiązki, której po prostu się nie da czytać ze względu na nieudolność językową autora (który jak widać był geniuszem w innej dziedzinie, ale na pewno nie w pisarstwie...)


Po za tym polecam Ci "The Texas Chain Saw Massacre"


Widziałam kilka częsci/wersji, ale podobał mi się głównie tylko prequel. Śmieszne, bo akurat o tym myślałam, ja o tym wpsomniałeś ;p Oglądałam jakąś starą i była koszmarnie kiczowata smiley

Inni z Nicole Kidman?


no tak, a byli jacyś inni Inni? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 07-04-2015 22:17
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-04-2015 22:47
aaa tak z innej beczki: mam ochotę na horror. Kto mi poleci jakiś dobry?




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-04-2015 22:54
Widziałam kilka częsci/wersji, ale podobał mi się głównie tylko prequel.

Ten z 2006 roku? Serio? Jak dla mnie tam było dużo wkurwiających rzeczy: od pedalskiego gangu motocyklistów po samo to, że klimat został zastąpiony scenami gore. Remake z 2003 z Jessicą Biel za to mnie pozytywnie zaskoczył smiley

Oglądałam jakąś starą i była koszmarnie kiczowata smiley

No to są 2 opcje: albo faktycznie widziałaś oryginał z '74 i ci się nie podobał smiley albo może sequel z '86, który jest niezbyt udaną parodią. Albo którąś z części nr. 3 i 4, ale nie widziałem ich. A jeśli to faktycznie był oryginał to szkoda, bo jeśli chodzi o kiczowatość niektórych scen to po prostu oznaka upływu lat, ale na mnie i tak zrobił wrażenie, a oglądałem go chyba rok temu. Chodzi głównie o klimat psychodelii i dodajmy do tego fakt, że np. szkielety w tym filmie były prawdziwe, bo tak wyszło taniej niż kupowanie sztucznych, więc prawdziwy horror xd Zdecydowanie najlepszy slasher jaki widziałem.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-04-2015 22:55
http://www.filmweb.pl/film/Op%C4%99tanie-1981-8801

smiley smiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-04-2015 22:58
może sequel z '86,


no to może to smiley nie pamiętam, dawno to było smiley

a ten 2003 tez dobry smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-04-2015 23:19
Wczoraj z nudów puściłem sobie 5 godzinny maraton filmowy i muszę przyznać, że jeszcze nawet dobre filmy potrafią zrobićsmiley

Pierwszy z nich to film o nazwie Interstellar. Jest to obraz s-f przedstawiający bardzo intrygującą rzeczywistość. Powiedziałbym, że nie jest to takie do końca s-f gdyż większy nacisk położony jest przez znaczną część filmu na psychologię i rozwój bohaterów. By nie zdradzać szczegółów napiszę tylko, że film zdecydowanie godny polecenia choć zakończenie troszkę skopane jak dla mnie przy obiecującym rozwoju wydarzeń w trakcie filmusmiley

Drugim filmem jest tytuł Gwiazd naszych wina, który to tytuł część pewno kojarzy lub nie z książką, której ja nie czytałem więc nie mam porównania do filmu. Sam film przedstawiał z pozoru banalną historię dla amerykańskich nastolatek, ale powiem szczerze, że mnie w tym filmie coś ujęło choć nie za bardzo umiem wytłumaczyć moje upodobanie dla filmów typowo "kobiecych". Tak więc polecam gorąco ten film choć wiem, że nie każdemu się spodoba(na tym forum znając wasze gusta pewno mniejszości) choć co niektórych ostrzegam jak ktoś nie lubi filmów typowo "kobiecych" gdyż ja mam trochę wypaczony gust bo choćby podobał mi się bardzo film pt. Dziennik Bridget Jonessmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 22-04-2015 23:36
Tylko dwa filmy na maratonie? smiley


Ja za to obejrzałam 4 części Gwiezdnych Wojen i póki co musze sobie zrobić przerwę, gdyż naprawdę parę razy niemal mi się przysnęło... Jakoś nie ogarniam, czym tu się wszyscy jarają, bo film jest jeszcze nudniejszy niż Władca Pierścieni smiley

Jak trochę odpocznę, to się wezmę za kolejne części, gdyż zamierzam mimo wszystko obejrzeć całość tej, w końcu, klasyki smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-04-2015 07:42
adi, w gwiazd naszych wina główną bohaterkę grała Tris. smiley ale tam ma krótkie włosy i niekorzystnie wygląda. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-04-2015 09:09
April napisał/a:
adi, w gwiazd naszych wina główną bohaterkę grała Tris. smiley ale tam ma krótkie włosy i niekorzystnie wygląda. smiley


aktorkę to ja kojarzyłem już nim ona tak popularna się zrobiła z jakiegoś serialu co jeszcze chyba trochę w liceum oglądałem, ale, że taka postać jak Tris to nie wiedziałem, że jest i przez to dopiero po edycji kapnąłem się, że to nie jest twoja autorska postać(trzeba zacząć przeglądać filmweba dokładniej skoro już tam siedzę od czasu do czasu)smiley

co do zaś jej wyglądu to dla mnie ona jest bardzo ładna jako kobieta(może nie w filmie, ale wygląda normalnie) i znacznie wolę taki typ urody niż choćby wytapetowane blondynkismiley
Edytowane przez adi1991 dnia 23-04-2015 09:12
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-04-2015 13:27
A ja ogladalem tą Niezgodną ostatnio ;p generalnie racje maja ci co sie doszukuja podobienstw z Igrzyskami, a nawet pewne pomysly jak z HP, na tle obu wygladalo to niekorzystnie.. ale korzystnie uroda glownej bohaterki, bo Lawrence z Igrzysk jednak odrobine zbyt pucułowata, chociaz fajny charakterek i obie sexi.

To co mi sie nie podobalo to rezyseria, nie czytalem ksiazki wiec nie wiem czy byla az tak płaska, ale wydaje mi sie ze lepszy rezyser i tak zrobilby to ciekawiej.. po prostu takie sceny sie widzi wszedzie. Tez nie budzily mojej sympatii sceny prawie jak z tzw. chick flick albo z opowiadan erotycznych dla kobiet. niestety widac, ze historia pisana przez kobiete (chyba ze ta scena ze wspinaniem sie na diabelski młyn inaczej byla w ksiazce bo w filmie to az zabawna byla tak jak ich ten pierwszy numerek z jakims dialogiem ktorego nawet nie zrozumialem, cos z lezeniem na podłodzesmiley albo sama prezencja tego gościa ktorego imienia juz zapomnialem, ktory jest takim wspanialym przystojnym miłym i w ogole wszystko dla noej robi, ze mozna go nazwac wyciętym z papieru. Generalnie wiec roznica z igrzyskami polega na tym, ze tam na plec Katniss sie nie zwracalo zbednej uwagi, a tu sie rzucala w oczy. Z gosciem utozsamic sie ciezko bo duzo ma ekranowego czasu ale i tak jest zawsze obok, nie da sie w niego wczuc. Juz predzej z Tris, ale wole Katniss, bo mniej uwagi jest poswiecone temu jak rpbi jej sie gorąco gdy ją chlopak dotyka xd Byly tez głupawe sceny z tą melodramatyczną matką, a szkoda, bo wtedy gdy sie zmienili w tych bezmozgich egzekutorow pomyslalem, ze to bedzie lepszy fragment filmu.

Podobala mi sie scena tego zjechania na linie wsrod wiezowcow Chicago, az sobie przypomnialem, ze raz w zyciu bylem z klasą w parku linowym i na koncu byly takie dwa dlugie zjazdy na kilkaset metrow i do tego deszcze padal, ale super to bylo ;p

Wiadomo fajna postawa Tris. Jebać wszystko, byle do przodu, nie bać się i walczyć. Cos co sie spotka w co drugim filmie, ale rudawa aktorka stanela na wysokosci zadania i umila seanssmiley

Jest ta satyra/krytyka systemu na plus, chociaz tak ostra jak w Igrzyskach raczej tez nie byla.

Bardziej niz w HP i Igrzyskach jest nacisk na dylematy czlowieka wchodzacego w doroslosc, jesli chodzi o wybor drogi zyciowej. W HP jest na pierwszym planie dobro lub zło, w Igrzyskach to jestes albo w systemie Capitolu albo przeciw niemu, a tu nie mozna byc pewnym kto jest wlasciwie zły a kto dobry, ktora droga podążyć.. mam nadzieje.. bo jak sie pkaze ze ravencl.. tfu, erudyci to ci zli a reszta wspaniała i buntownicza, to wycofam ten naciągany plusik ;p niespokpjna psychika dziewczyny wchodzacej w doroslosc przedstawipna jakp bitwa roznych wartosci i klas smiley
te klasy bym inaczej powymyslal, bo ciezko by mi sie do ktorejkolwiek przypisac... najpredzej bylbym niezgodnym xd generalnie ich schematy prawie jak z HP.

Ocenilbym na 6/10, bo seans byl przyjemny i sympatyczny i pewnie i tak zobacze nastepne czescismiley

Jeszcze mam nagrane to Co robimy w ukryciu,na pewno obejrze tez xd

A co do postu adiego to polecam mu wspominana Odyseje kosmiczna, zamiast interstellar, ktory chcial byc chyba Odyseją naszej generacji, ale zakonczenie bylo glupawe zamiast mindfuckowe jak w filmie Kubricka xd juz Grawitacja mi sie bardziwj podobala, mimo ze sporo ma hejterowsmiley
Edytowane przez Lion dnia 23-04-2015 13:40
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-04-2015 14:21
Matko, a ja nienawidzę igrzysk śmierci i tej całej niesamowitej nagonki na ten film smiley mega cholernie się wynudziłam i wątki są ogólnie do dupy(nie wspomnę o powielaniu ich w kolejnych częściach!), a ta bohaterka bezpłciowa smiley w sumie Tris też jest trochę bezpłciowa, ale w Niezgodnej dużo bardziej podoba mi się świat, który jest wykreowany. smiley Oczywiście nie ma co porównywać do HP, bo tam ogólnie wymiata smiley chociaż Potter z biegiem lat(gdy teraz czytam książkę lub oglądam filmy) też wydaje mi się wyidealizowany bez wad...



Edytowane przez April dnia 23-04-2015 14:22
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Filmy
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-04-2015 16:05
April napisał/a:
Matko, a ja nienawidzę igrzysk śmierci i tej całej niesamowitej nagonki na ten film smiley mega cholernie się wynudziłam i wątki są ogólnie do dupy(nie wspomnę o powielaniu ich w kolejnych częściach!), a ta bohaterka bezpłciowa smiley w sumie Tris też jest trochę bezpłciowa, ale w Niezgodnej dużo bardziej podoba mi się świat, który jest wykreowany. smiley Oczywiście nie ma co porównywać do HP, bo tam ogólnie wymiata smiley chociaż Potter z biegiem lat(gdy teraz czytam książkę lub oglądam filmy) też wydaje mi się wyidealizowany bez wad...


Igrzyska - książka są spoko, ale tez nie ogarniam tego wielkiego podniecenia z nimi związanego. Taka raczej lekka książka, o której się jakoś specjalnie długo nie pamięta.... Film oglądalam tylko pierwszą część i wydawał mi się dość wierny z książką w sumie. Co do bezpłciowości, to to jest niestety bardzo powtarzalne. W Igrzyskach laska jest faktycznie bezpłciowa, ale inni bohaterowie też jakoś się nie wyróżniają. Niestety mam ten sam zarzut właśnie do Gwiezdnych Wojen. Bohaterowie są tak bezpłciowi, że aż boli...

I to jest właśnie przeciwieństwem HP, gdzie każdy bohater ma swoją osobowość, a przeżyciom wewnętrznym Harrego poświęcone jest wiele uwagi.

No i nie zgodzę się, że Potter jest wyidealizowany bez wad smiley We wspominanym chociażby często przez adiego Zakonie Feniksa widać, że tak nie jest smiley Chociaż i tak uważam, że taki Ron czy Hermiona jakoś bardziej się wyróżniają, nie mówiąc już o Nevillu i Lunie i całej rzeszy pozostałych bohaterów...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 23-04-2015 16:06
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 161 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum