Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:27:00 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 3 z 29 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: Sny
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 28-12-2010 02:05
W wakacje, gdy trwało MP12, śniło mi się, że byłam w domu u Furfona smiley Mieszkał w dosyć dużym i mrocznym domu smiley Obiecałam mu, że jeśli powie mi jak ma na imię (wtedy jeszcze imię Furfona było nieznane) to pozwolę mu zabić Sierrę smiley
Edytowane przez Amelia dnia 28-12-2010 02:05
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-01-2011 20:17
Dzisiaj wyjątkowo zapamiętałem swój sen smiley I to nie był zwykły sen, tylko sen o forum smiley

Byliśmy w jakimś wielkim mieście i byli tam wszyscy z forum. To miasto było opuszczone, wszędzie walały się śmieci, wszystko było stare, ulice zaczęły zarastać trawą, a po ulicach ganiały dzikie zwierzęta. I tak sobie chodziliśmy po sklepach odwiedzając m.in. sklep z płytami i w tym sklepie włączyliśmy piosenkę Downtown, a później April z Amelką zaczęły śpiewać "Forum, forum, forum musi być" smiley Później, gdy nadeszła noc, zaczęły nas ganiać jakieś potwory, podobne do ludzi, ale nie było widać twarzy. I gdy tak uciekaliśmy przez to miasto, to pod posągiem Kopernika był taki właz z napisem Kwarantanna i tam się wszyscy schowaliśmy. I gdy tak siedzieliśmy, to wtedy Furfon i Otherw nagle zamienili się w te potwory i nas prawie wszystkich wymordowali. I żeby ich powstrzymać, to agusia dała pomysł, by poszturchać ich kijem, ale stwierdziliśmy, że w bunkrze nie ma kija i wtedy był błysk. Byliśmy w dżungli, tzn. ja, agusia, Umba, April, shan, panda, Otherw, Furf i bodajże jazeera smiley Trafiliśmy na taką wielką górę, na której był jakby portal, który przeniósł nas na plaże rozbitków z LOST-a smiley KONIEC


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-01-2011 20:28
I żeby ich powstrzymać, to agusia dała pomysł, by poszturchać ich kijem, ale stwierdziliśmy, że w bunkrze nie ma kija



Trzeba było Umbe poprosić smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 07-01-2011 20:29
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-01-2011 20:29
To ja może wymienię wszystkie sny, jakie miałam z uczestnikami tego forum.

1. Jeszcze jak nie wiedziałam, jak ma na imię Casines, śniło mi się, że jest Patrykiem i wygląda jak mój kolega o tym samym imieniu smiley

2. Rozmawiam z rafalkiem. Chłopak żali się, że Other mu dokucza. Składam mu wyrazy współczucia. W tym śnie rafalek ma wąsy smiley

2. Wrzeszczę na Octopusa, że mnie oszukuje i udaje Lajona. Potem przyglądam mu się i stwierdzam, że jest wysoki, ma czarne włosy, wygląda jak Octopus, jest Octopusem i nikogo nie udaje i go przepraszam smiley

3. Siedzę w moim dawnym mieszkaniu. Przychodzi Casines, siada w kuchni i tłumaczy mi zasady gry w snookera.

4. Other i Furfon mają wypadek samochodowy, umierają, idę na ich pogrzeb i płaczę... To mi się śniło w sanatorium. Dziwnem.

5. Bawię się z Otherwoman w wojnę i ją na niby zabijam z zabawkowego pistoletu. W tym śnie był chyba też grzechuuu albo przynajmniej ktoś podobny z wyglądu i również się z nami bawił (był po mojej stronie) smiley


smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 07-01-2011 20:36
Mnie się kilkanaście dni temu śnił post, w którym von Veron zachęca do przesłuchania tego kawałka smiley : http://www.youtube.com/watch?v=MKCcwLrVMK0


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-01-2011 20:37
Widze, że miałaś sporo snów z moim udziałem, w dodatku dwa związane z umieraniem smiley
Podświadomie chcesz się mnie pozbyć smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-01-2011 21:13
w jedynym zamieniam się w potwora, w drugim ginę smiley Arctic i vV jak wy tak możecie?smiley

ps. Kto prowadził samochód? ja na pewno bym nie spowodował wypadku...smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-01-2011 22:46
O, ja dwa dni temu miałam też sen o MP. smiley
No więc było to miesiąc później, czyli zaczynała się nowa edycja, albowiem: MP: Psy. (smiley) W każdym razie każdy wklejał zdjęcie swojego psa i to była jego postać smiley robiliśmy sobie avatary psów i tak dalej.. Fabuła zaczynała się, że każdy pies był w jednym schronisku, no i wszystkich nas zabrano do jednego samochodu i po kilkugodzinnej drodze wysadzono na pole kilkuhektarowe. Było to pole balonów z helem smiley Podzielone na różne kolory, pamiętam, że psy April, Amelki, Linca i Furfona grały w piłkę - taki mini haxball, na zielonych balonach. Psy agusi i pandy wyły w rytm jakiegoś tam kompozytora, psy Grzecha i Lajona biegały z wywalonymi jęzorami do tego jak się śliniły okropnie! Później chyba wpadła Otherwoman swoim wielkim psiskiem i pazurem zaczęła przebijać balony, a dalej to już nie pamiętam. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-01-2011 23:04
jazeera napisał/a:
O, ja dwa dni temu miałam też sen o MP. smiley
No więc było to miesiąc później, czyli zaczynała się nowa edycja, albowiem: MP: Psy. (smiley) W każdym razie każdy wklejał zdjęcie swojego psa i to była jego postać smiley robiliśmy sobie avatary psów i tak dalej.. Fabuła zaczynała się, że każdy pies był w jednym schronisku, no i wszystkich nas zabrano do jednego samochodu i po kilkugodzinnej drodze wysadzono na pole kilkuhektarowe. Było to pole balonów z helem smiley Podzielone na różne kolory, pamiętam, że psy April, Amelki, Linca i Furfona grały w piłkę - taki mini haxball, na zielonych balonach. Psy agusi i pandy wyły w rytm jakiegoś tam kompozytora, psy Grzecha i Lajona biegały z wywalonymi jęzorami do tego jak się śliniły okropnie! Później chyba wpadła Otherwoman swoim wielkim psiskiem i pazurem zaczęła przebijać balony, a dalej to już nie pamiętam. smiley


ale psychodelasmiley

aty nie miałaś psa na tym polu? może ty byłaś psem?smiley
Edytowane przez Lion dnia 07-01-2011 23:05
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-01-2011 10:32
jazeera napisał/a:
O, ja dwa dni temu miałam też sen o MP. smiley
No więc było to miesiąc później, czyli zaczynała się nowa edycja, albowiem: MP: Psy. (smiley) W każdym razie każdy wklejał zdjęcie swojego psa i to była jego postać smiley robiliśmy sobie avatary psów i tak dalej.. Fabuła zaczynała się, że każdy pies był w jednym schronisku, no i wszystkich nas zabrano do jednego samochodu i po kilkugodzinnej drodze wysadzono na pole kilkuhektarowe. Było to pole balonów z helem smiley Podzielone na różne kolory, pamiętam, że psy April, Amelki, Linca i Furfona grały w piłkę - taki mini haxball, na zielonych balonach. Psy agusi i pandy wyły w rytm jakiegoś tam kompozytora, psy Grzecha i Lajona biegały z wywalonymi jęzorami do tego jak się śliniły okropnie! Później chyba wpadła Otherwoman swoim wielkim psiskiem i pazurem zaczęła przebijać balony, a dalej to już nie pamiętam. smiley


Bez komentarza... smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-01-2011 10:34
Miałam psa smiley widziałam jego oczami smiley no i mój pies tylko obserwował, chyba.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
von Veron
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 2227

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-01-2011 20:43
Furfuś:
Kto prowadził samochód? ja na pewno bym nie spowodował wypadku...

Ale wypadek spowodował kierowca tego samochodu, który się z wami zderzył smiley

Other:
Widze, że miałaś sporo snów z moim udziałem, w dodatku dwa związane z umieraniem smiley
Podświadomie chcesz się mnie pozbyć smiley

Taaak... i pewnie z tego powodu płakałam na twoim pogrzebie- z żalu, że zginęłaś w wypadku, a nie z mojej ręki smileysmiley



smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-01-2011 20:46
von Veron napisał/a:
Furfuś:
Kto prowadził samochód? ja na pewno bym nie spowodował wypadku...

Ale wypadek spowodował kierowca tego samochodu, który się z wami zderzył smiley



to wyjaśnia wszystkosmileysmiley musiał być to ostry wypadek...smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 11-01-2011 22:57
Mi się znów śnił Lion.
Powiedział mi on we śnie, że mnie nienawidzi i żebym się do niego nigdy nie odzywała i nie chce mnie w ogóle znać smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-01-2011 23:26
domyślam się skąd ten sensmiley

masz za 2 tygodnie urodziny, może jak będziesz grzeczna to przyślę ci prezent i życzenia noworoczne zakładając, że rok zacznie się w lutymsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-01-2011 23:35
Lincoln mi się śnił, zapomniałam napisać smiley Nie za bardzo wiem, o co chodziło w tym śnie: w każdym razie odkryliśmy, że Linc jest sławnym skoczkiem narciarskim i się na niego strasznie obraziliśmy, że nam nie powiedział smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 11-01-2011 23:42
smiley

No bo ja tak naprawdę jestem skoczkiem smiley Tylko Wam nic nie mówiłem smiley Tutaj jeden z moich skoków: http://www.youtube.com/watch?v=AC65Fi6RFbw


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-01-2011 23:45
Popłakałam się ze śmiechu smiley

Lincoln, do twarzy Ci w tym kasku i goglach smiley

Może teraz Lion będzie Twoim fanem, on lubi skoki narciarskie smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 16:32
ja miałem ostatnio 2 sny...

wczoraj miałem taki sen że byłem, ja adi i Otherwoman i Furfonsmiley Szliśmy przez coś w rodzaju lasu i tam z takiego bulgoczącego kotła czegoś w tym stylu wydobywała się taka ciemna parasmiley no i za każdym razem jak przechodziliśmy obok tej pary to ona nas zabierała do tego kotła i musieliśmy iść od nowa. Ale w końcu ją jakoś przeszliśmy i wtedy zaatakowały nas koty więc trzeba było je pokonac i pamiętam jak wziąłem kota i go zacząłem rozciągać za łapkismiley A potem przeszliśmy dalej tym lasem... I wszystko się rozmyło i pojawiła się Amelia a raczej ja z Amelią w takim dziwnym trochę owalnym srebrnym pokoju z szybami, która wisiał na ścianie pustego w środku wyskiego budynku (na wewnętrznej ścianie) i to miał być stadion (nie wiem czemu wiem że to stadion ale to był stadionsmiley).

Drugi sen był dziś. Najpierw śnili mi się ludzie śpiewający pod moim blokiem i chodzący w kółko. Potem przyjechał Zygmunt Chajzer takim busem i powiedział że zwołuje wyprawęsmiley Ten bus był strasznie rozklekotany no ale pojechałem i jeszcze po drodze dołączyło ileś ludzi i dotarliśmy do Afrykismiley I nagle okazało się, że jest tam też jazeera też, a potem to się przeistoczyło w zlot i chodziliśmy po górach i była tam z tego co pamiętam znowu Otherwoman (miała na sobie te fajnie hippisowskie spodnie co na jednym ze zlotów) i Furfon (był gruby i brodatysmiley) no i jazeera (w pewnych momentach miała na nosie okularysmiley) i jeszcze pełno innych ludzi których nie pamiętam. A potem w tej Afryce puszczali nam jakieś filmy i wykłady (pamiętam jeden o historii młotków i te młotki chodziły jak w filmiku do Another Brick in the Wall 2smiley). I tam wiał wiatr na tych pokazach i jazeera zawsze trzymała moją kurtke która wisiała na oparciu (kurtka w Afryce!?) aby nie sfrunęła bo siedziała za mną cały czassmiley A potem powrócił bus Chajzera ale już była większy no i w sumie to wyglądał jak autobus i już była znowu sama jazeera i wróciliśmy do Wrocławia bo pamiętam dworzec PKPsmiley

lol
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-01-2011 16:36
ja miałem ostatnio 2 sny...

wczoraj miałem taki sen że byłem, ja adi i Otherwoman i Furfonsmiley Szliśmy przez coś w rodzaju lasu i tam z takiego bulgoczącego kotła czegoś w tym stylu wydobywała się taka ciemna parasmiley no i za każdym razem jak przechodziliśmy obok tej pary to ona nas zabierała do tego kotła i musieliśmy iść od nowa. Ale w końcu ją jakoś przeszliśmy i wtedy zaatakowały nas koty więc trzeba było je pokonac i pamiętam jak wziąłem kota i go zacząłem rozciągać za łapkismiley A potem przeszliśmy dalej tym lasem... I wszystko się rozmyło i pojawiła się Amelia a raczej ja z Amelią w takim dziwnym trochę owalnym srebrnym pokoju z szybami, która wisiał na ścianie pustego w środku wyskiego budynku (na wewnętrznej ścianie) i to miał być stadion (nie wiem czemu wiem że to stadion ale to był stadionsmiley).

Drugi sen był dziś. Najpierw śnili mi się ludzie śpiewający pod moim blokiem i chodzący w kółko. Potem przyjechał Zygmunt Chajzer takim busem i powiedział że zwołuje wyprawęsmiley Ten bus był strasznie rozklekotany no ale pojechałem i jeszcze po drodze dołączyło ileś ludzi i dotarliśmy do Afrykismiley I nagle okazało się, że jest tam też jazeera też, a potem to się przeistoczyło w zlot i chodziliśmy po górach i była tam z tego co pamiętam znowu Otherwoman (miała na sobie te fajnie hippisowskie spodnie co na jednym ze zlotów) i Furfon (był gruby i brodatysmiley) no i jazeera (w pewnych momentach miała na nosie okularysmiley) i jeszcze pełno innych ludzi których nie pamiętam. A potem w tej Afryce puszczali nam jakieś filmy i wykłady (pamiętam jeden o historii młotków i te młotki chodziły jak w filmiku do Another Brick in the Wall 2smiley). I tam wiał wiatr na tych pokazach i jazeera zawsze trzymała moją kurtke która wisiała na oparciu (kurtka w Afryce!?) aby nie sfrunęła bo siedziała za mną cały czassmiley A potem powrócił bus Chajzera ale już była większy no i w sumie to wyglądał jak autobus i już była znowu sama jazeera i wróciliśmy do Wrocławia bo pamiętam dworzec PKPsmiley

lol
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 29 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum