Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:20:41 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 8 z 29 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Autor RE: Sny
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 21-04-2011 13:44
chyba tej polskiej smiley


If you don't take drugs probably you have other addictions.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2011 17:52
A mi się dzisiaj w autobusie śniło, że ludzie przed chatką grali w klasy, skakali na skakance, dzieci (te od wpieprzania truskawek smiley) śpiewały jakieś wierszyki a Melody latała z siekierą smiley Miły sen, ale przez was przespałam przystanek smiley


If you don't take drugs probably you have other addictions.

Edytowane przez chlaaron dnia 10-05-2011 18:00
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2011 21:04
A mi się śniło, że rozmawiałam z jazeerą na gg i ona mi powiedziała, że spotkała się z Casinesem, bo okazało się, że tak naprawdę mieszkają obok siebie smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-05-2011 21:21
Cas to mój sąsiadsmiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2011 10:06
Tej nocy coś mi się intensywnie śniło smiley

1. Szedłem sobie w pobliżu Wawelu i zobaczyłem zapłakaną agusię. Była jednak chyba ubrana dość nietypowo, bo miała szpilki i czerwoną sukienkę. Podszedłem do niej i powiedziała, że była na castingu do reklamy Korala, ale przegrała z Dżoaną. Ogólnie potem ciągle szliśmy przed siebie i rozmawialiśmy o życiu, forum... W międzyczasie zadzwoniła do niej mama, bo martwiła się gdzie jest. Potem zaczęła histeryzować jak agusia wróci do domu, więc porozmawiałem z nią i obiecałem, że odwiozę ją pod dom. Po chwili doszliśmy na jakąś stację kolejową, ale w pociągu było już pełno, więc wskoczyliśmy na dach. Niestety gdy pociąg ruszał agusia spadła. Zeskoczyłem i czekaliśmy na kolejny. Podszedł do nas mały chłopczyk, mówił, że się zgubił. Pomogliśmy mu znaleźć pociąg do domu, ale wtedy obskoczyli nas ludzie, którzy myśleli, że jesteśmy z Informacji PKP. Wszyscy zaczęli krzyczeć teksty: Gdzie mój pociąg? Z którego peronu jest odjazd? Ile mamy opóźnienia? I sen się skończył.

2. Byłem na WF w sali AGH i okazało się, że dzisiaj wszystkie grupy mają razem i to jeszcze zajęcia z jazzu. Na sali spotkałem April, która powiedziała, że przyjechała specjalnie, bo wynajęli nam jakiegoś wybitnego choreografa. Najpierw była rozgrzewka, a potem uczyliśmy się jakiegoś układu. Wszyscy coś tam próbowali robić i tylko April o dziwo wszystko umiała. Widziałam jednak po minie, że jest zdenerwowana. Powiedziała mi, że choreograf jest słaby, ma kiepską technikę i takie tam. Mężczyzna chyba to usłyszał, bo potem ciągle krytykował April, ta nie wytrzymała i uderzyła go "z liścia".

3. Szedłem sobie z plecakiem turystycznym przez jakąś dżunglę i nagle dotarłem na dużą polanę pełną chatek malutkich. Wszędzie kręciło się pełno murzynów ubranych tylko w liście. Złapali mnie i powiedzieli, że zaprowadzą przed oblicze królowej. Zanieśli mnie do największej chatki, a tam była... Amelia. Siedziała w koronie na wysokim tronie. Uśmiechnęła się do mnie, kazała wyjść służącym i dała jedzenie i picie. Potem wytłumaczyła, że szła tędy z wycieczką, ale spotkała tą wioskę i chciała sprawdzić czy będzie potrafiła ich samodzielnie podbić i nimi rządzić.

Chyba się jej udało smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2011 10:15
Umba... jakbym siebie widziała. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2011 13:53
Trzeci sen najlepszy smiley

chciała sprawdzić czy będzie potrafiła ich samodzielnie podbić i nimi rządzić.

Słabowici byli, to mi się udało smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2011 18:57
W śnie o Amelii powinien być też Neko smiley jak oddają niedołężnemu kotu hołd i zbierają dla niego karmę....smiley

Ja miałem niedawno jakiś sen ale już nie pamiętam chyba...smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-05-2011 20:59
A mnie się nic nie śniłosmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Furfon
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Helena

Postów: 6221

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-05-2011 18:02
adi1991 napisał/a:
A mnie się nic nie śniłosmiley


Mylisz sięsmiley Po prostu nie pamiętasz swoich snówsmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
chlaaron
Użytkownik

Postów: 2567

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-06-2011 17:21
Dziś śniło mi się, że siedzieliśmy dobie na plaży i nagle Catherine zaczęła rodzić. Ian odbierał poród a Melody umarła. Nie wiem z jakiego powodu smiley Tak po prostu sobie upadła. I Cath nazwała dzidziusia Melody na jej cześć. smiley

Pozdro smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-06-2011 17:46
Mi się śniło parę dni temu, że April do mnie zadzwoniła i doniosła mi, że jazeera słucha tylko hip-hopusmiley Ja się zdziwiłem i nic więcej nie pamiętamsmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-06-2011 17:51
April już musi wszystko zdradzać.. smiley
smiley


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-07-2011 22:05
Dziś miałam dziwny sen smiley

Śniło mi się, że do Warszawy przyjechała Amelia i Furfon i wynajęliśmy sobie pokój w hostelu (tym przy Tamce). Kiedy jednak weszliśmy do środka, Amelia i Furfon poszli do pokoju, a ja się zgubiłam. I zobaczyłam w korytarzu Lucjusza Malfoya i Draco smiley Podeszłam do nich i tak się zastanawiałam, jakby tu zagadać do Lucjusza i przyszedł mi pomysł, że dam mu dziennik Riddle'a. Nie wiem, skąd on się wziął w mojej torbie, ale mu go dałam i okazało się, że jest zapisany, ale przez dwie osoby, a nie jedną... Malfoy zaczął to czytać, a ja pobiegłam powiedzieć Furfonowi i Amelii o tym, bo to było takie zaskaujące. Niestety nie mogłam znaleźć ich pokoju, więc wróciłam, ale Malfoya już nie było. Został tylko Draco i moja pani od chemii smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Amelia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Ruby

Postów: 3904

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-07-2011 18:09
Ciekawy sen smiley

Niestety nie mogłam znaleźć ich pokoju

Bo nas już porwał Voldemort... smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-07-2011 10:48
Przez kilka miesięcy nie miałem snów związanych z MP, aż do wczoraj smiley Śniła mi się Zosiam chociaż chyba jej w śnie nie widziałem. Chodziło mianowicie o to, że mój kolega powiedział mi, że chodzi z Zosią K********ą smiley I ja mu powiedziałem, że ją znam. A on zdziwiony - Tak?, a ja na to - Tak. Więc poszliśmy do jej domu, który wyglądał jak stara kamienica. Weszliśmy po schodach na ostatnie piętro i nie wiem co się stało, ale zaczęliśmy uciekać. I trafiliśmy do kościoła smiley Tam z tym kolegą klęczeliśmy smiley i było pełno znajomych jazeery. Jak jeden się dowiedział, że ten mój kolega spotyka się z Zosiom to się zaczął z nas naśmiewać i coś mi zabrał. A zabrał mi zdjęcie piłkarza bo miałem ich przy sobie pełno jakbym się wybierał na zbieranie autografów. Nie chciał mi go oddać więc wkurzony wziąłem jakiś sznurek i oplotłem mu nim ramię i zacząłem zaciskać tak, że zaczął strasznie głośno krzyczeć z bólu smiley Po jego obezwładnieniu musieliśmy uciekać przez kościelne okno. Ale zanim uciekliśmy to ksiądz mnie zatrzymał, żebym chociaż przed wyjściem przystąpił do Komunii smiley Zrobiłem to i uciekliśmy. Potem się rozdzieliliśmy, a ja jeszcze musiałem przed psami uciekać, przeskakując płoty. Udało mi się to dopiero jak przeskoczyłem z podwórka tego kolegi na swoje smiley No i wtedy zostałem obudzony smiley

/A jeszcze wczoraj pisałem, że nie mam schizowych snów smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
jazeera
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Uchechi Anonaba

Postów: 5281

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-07-2011 10:59
smileysmiley Ja pierdzielę Lincoln, co Ty brałeś przed snem?


all we really need to survive is one person who truly loves us
-Penelope Widmore


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Carmelka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 1085

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-07-2011 19:00
O właśnie! Teraz mi się przypomniało.
Będąc na obozie miałam aż dwa sny o MP smiley

Pierwszy dotyczył tego, że chlaaron i Diego mieli się pobrać. Założyli na forum temat "Forumowe śluby" i wszystkich nas zaprosili. smiley Tyle, że to niby było tak w 2022 i na forum było wtedy pełno nowych forumowiczów, a wszyscy ci, co są teraz należeli do "Starszyzny"smiley I ci nowi się buntowali, bo tylko "Starszyzna" mogła iść na wesele. Potem byliśmy już na ślubie, gdzie na sali były ustawione 4 stoły dla gości i jeden dla pary młodej. W dodatku przy każdym siedzeniu była ustawiona karteczka z imieniem, aby każdy wiedział gdzie siedzi. smiley Wiec np. było napisane "Forumowicz Zosia - jazeera".
Co do gosci to była też Muminka w postaci wokalistki Paramore, Furfon jako Johnathan Stark smiley Otherwoman jako Otherwoman, Lion jako zdeformowany Lion, Andzia jako Andzia, chlaaron w pięknej niebieskiej sukni smiley Diego który wyglądał jak mój kumpel Adrian smiley ja, Nicka jako Jennifer, Lincoln jako martin-Sean-Lincoln (występowal w trzech różnych postaciach smiley ) i jeszcze cała masa innych osób, ale nie chce mi się wszystkich wymieniać. Potem były tańce i wszyscy tańczyli i zostałam obudzona przez budzik koleżanki z pokoju. smiley

Następnie, kilka dni później miałam sen, że byłam w jakimś muzeum, ala starożytne greckie miasto z chlaaron, Nicką, Niną, Lionem i jeszcze tą koleżanką co mnie wcześniej jej budzik obudził - Kasią. No i wszyscy chodziliśmy razem po tym muzeum, które z czasem przemieniło się w restaurację i ekskluzywny hotel, gdy nagle Lion oznajmił, że nie może się dłużej przyjaźnić z Kasią, która mu się podobała, jeśli ona będzie się przyjaźnić z nami, bo my (Nicka, chlaaron, Nina i ja) jesteśmy zbyt dziecinne smiley Więc Nicka, Nina i chlaaron się obraziły, po czym gdzieś sobie poszły, a ja się kłóciłam z Lionem z asystą Kasi. Następnie uciekałyśmy przed moja rodziną i koniec.

A i jeszcze w pierwszym tygodniu obozu, śniło mi się że byłam na koncercie "Pseudometalowym" smiley z odziałem takich zespołów jak Metallica, Linkin Park i Nirvana (smileysmileysmiley) z Nicką, a jak się obudziłam to mi Andzia napisała w SMS-ie, że Nicka odchodzi z forum. smiley

No to tyle smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 22-07-2011 19:22
smiley Jak jakaś wenezuelska telenowela smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sny
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-07-2011 20:49
chlaaron i Diego? lol

i miło wiedzieć, że będę zdeformowany w 2022smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 8 z 29 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum