Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:22:55 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 47 z 92 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 21:13
likwidacja ZUS


a z czego beda zyć emeryci i ludzie chorzy, inwalidzi itp?

podatku dochodowego


co do prowadzi do likwidacji darmowych szkół, policji, sądów, służby zdrowia i wszystkiego co jest państwowe

nie wiem, gdzie tu sens




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 21:17
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 21:17
Otherwoman napisał/a:
likwidacja ZUS


a z czego beda zyć emeryci i ludzie chorzy, inwalidzi itp?


jak sobie zapracujesz i odłożysz tak będziesz miała. Jak myślisz to byś sobie odłożyła, a jak ktoś nie myśli to czemu inni mają za bez mózgów płacić? Dziś ZUS przejada z 60-70% składek.



podatku dochodowego


co do prowadzi do likwidacji darmowych szkół, służby zdrowia i wszystkiego co jest państwowe

nie wiem, gdzie tu sens


Służba zdrowia to już dawno powinna być prywatna bo teraz się tylko podwójnie płaci bo i tak trzeba prywatnie iść. Co do szkół to akurat do średniego powinna być darmowa raczej ale już studia płatne.
Edytowane przez adi1991 dnia 03-05-2015 21:17
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 21:18
Nie ma czegoś takiego jak darmowe szkoły i darmowa służba zdrowia, wbijcie sobie to raz na zawsze do głowy lewaczki smiley Wszystkie te "darmowe" przywileje są opłacane z waszych podatków...

Co do ZUS'u to oni padną za kilka lat bo już teraz nie są wypłacali smiley



Edytowane przez Flaku dnia 03-05-2015 21:20
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 21:19
A ty ile milionów już odłożyłeś? I z czego zamierzasz żyć, gdyby się jutro okazało, że masz nowotwór, białaczkę, albo poważny wypadek?

Nie ZUS przejada składki, tylko OFE.

Nie ma czegoś takiego jak darmowe szkoły i darmowa służba zdrowia, wbijcie sobie to raz na zawsze do głowy lewaczki smiley Wszystkie te "darmowe" przywileje są opłacane z waszych podatków...



No przeciez o tym pisze...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 21:20
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 21:24
Bez obrazy ale czuję się trochę jak podczas rozmów z Lost 5 o Smoleńsku. Jak napisał Flaku nic nie jest darmowe ale mi chodzi głównie o to by to ja mógł decydować co zrobić z moimi ciężko zarobionymi pieniędzmi a nie że państwo zabierze mi w przeróżnych podatków z 70% tego co zarobiłem. Utrzymywać to ja mogę jedynie wojsko, policję i jakieś inne pojedyncze instytucje, ale nie może być tak, że każdy oddaje państwu tyle pieniędzy i nic z tego nie ma.

Każdy powinien być kowalem swojego losu. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Tyle.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 21:34
No owszem. To miałoby sens, gdyby wszyscy mieli równy start i gdyby nikogo nie spotykały nagłe nieprzewidziane choroby i wypadki. Ale tak nie jest.

Ciekawe, że mówisz praktycznie o likwidacji osób niepełnosprawnych, niezdolnych do pracy itp, ale jakoś jesteś przeciw aborcji.
Na studiach tez jesteś bezpłatnych w końcu.
To co mówisz, to jest wylewanie dziecka w kąpielą.

Uważasz się za takiego religijnego człowieka, a w sumie kierujesz się większym egoizmem każdy mi znany ateista smiley
zero myślenia o innych i zero myślenia perspektywicznego o sobie samym. Nawet prymitywne plemiona afrykańskie zapewniają swoim starym członkom opiekę, a nie porzucają ich na łaskę losu smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 21:35

Każdy powinien być kowalem swojego losu. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Tyle.


No to prowadzi do innego powiedzonka "człowiek człowiekowi wilkiem". I też tyle w temacie. smiley Fajnie jest promować dziki zachód jak się jest na fali. W myśl twojej zasady mógłbym ci złupić i spalić dom bo ty jestes kowalem swojego losu i sie nie zabiezpieczyles odpowiednio, a ja idąc za głosem zysku zrobiłem to co mogłem zrobic. Fajna koncepcja.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 21:43
Lion napisał/a:

Każdy powinien być kowalem swojego losu. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Tyle.


No to prowadzi do innego powiedzonka "człowiek człowiekowi wilkiem". I też tyle w temacie. smiley Fajnie jest promować dziki zachód jak się jest na fali. W myśl twojej zasady mógłbym ci złupić i spalić dom bo ty jestes kowalem swojego losu i sie nie zabiezpieczyles odpowiednio, a ja idąc za głosem zysku zrobiłem to co mogłem zrobic. Fajna koncepcja.


W stu procentach popieram Liona smiley



raz na wozie raz pod wozem
człowiek nie jest w stuprocentach kowalem swojego losu. to wypadkowa zdarzeń losowych, działań i innych i własnych działań. Wystarczy, że raz powinie ci się noga i leżysz




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-05-2015 21:47
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 21:53
Otherwoman napisał/a:
No owszem. To miałoby sens, gdyby wszyscy mieli równy start i gdyby nikogo nie spotykały nagłe nieprzewidziane choroby i wypadki. Ale tak nie jest.

Ciekawe, że mówisz praktycznie o likwidacji osób niepełnosprawnych, niezdolnych do pracy itp, ale jakoś jesteś przeciw aborcji.
Na studiach tez jesteś bezpłatnych w końcu.
To co mówisz, to jest wylewanie dziecka w kąpielą.

Uważasz się za takiego religijnego człowieka, a w sumie kierujesz się większym egoizmem każdy mi znany ateista smiley
zero myślenia o innych i zero myślenia perspektywicznego o sobie samym. Nawet prymitywne plemiona afrykańskie zapewniają swoim starym członkom opiekę, a nie porzucają ich na łaskę losu smiley


A przepraszam bardzo. Każdy żyje na świecie sam? Ma rodzinę przecież, która powinna zapewniać starszym czy słabszym opiekę. Poza tym ktoś tu chyba nie uwzględnia, że bez płacenia tych wszystkich podatków kasa zostaje u niego w kieszeni i może wydać ja jak chce. Poza tym czemu niby każdy ma mieć równy start. Takie życie że jeden jest stworzony by być prezesem banku i zarabiać mnóstwo pieniędzy, a drugi do tego by być kowalem czy szeregowym pracownikiem. Poza tym jakoś nie widzę niczego przeciwko pomocy słabszym. Ma to tylko przebiegać na zasadzie dobrowolności a nie nakazu ze strony państwa gdzie duże sumy giną w wyniku korupcji czy zbyt rozbudowanych urzędów od wszystkiego i jednocześnie od niczego. Jakoś już teraz wielu ludzi jest chętnych do pomocy mimo, że państwo im tyle zabiera. Mając więcej pieniędzy w swojej kieszeni pomoc bezpośrednia byłaby z pewnością bardziej skuteczna mimo tego, że nie każdy by chciał pomagać słabszym.

Podsumowując nie widzę niczego egoistycznego w stwierdzeniu, że na ile sobie zapracuje tyle mam. Dziś socjal tak na prawdę pomaga może z 40-50% tych co go dostają. Reszta to ludzie, którzy są zbyt leniwi bo wiedzą, że na socjalu dostaną tylko ułamek mniej niż sami zarobią bo w młodości nie chciało im się zdobywać wykształcenia czy jakieś umiejętności rzemieślniczej.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 22:00
Nie chce mi się już o tym tym dyskutować, ale

Poza tym czemu niby każdy ma mieć równy start. Takie życie że jeden jest stworzony by być prezesem banku i zarabiać mnóstwo pieniędzy, a drugi do tego by być kowalem czy szeregowym pracownikiem


No z tym się zgadzam, tylko miałam na myśli trochę co innego.
Osoba, która urodziła się w jakiejś patologicznej rodzinie, nie będzie ani prezesem, ani kowalem, ani szeregowym pracownikiem. Brak bezpłatnych szkół i innych instytucji na pewno w niczym tu nie pomoże.

Każdy żyje na świecie sam? Ma rodzinę przecież


Nie każdy ma rodzinę i nie każda rodzina jest w stanie łożyć na dodatkowa osobę, zwłaszcza jeśli np potrzebuje ona specjalistycznej opieki.




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 22:01
Lion napisał/a:
W myśl twojej zasady mógłbym ci złupić i spalić dom bo ty jestes kowalem swojego losu i sie nie zabiezpieczyles odpowiednio, a ja idąc za głosem zysku zrobiłem to co mogłem zrobic. Fajna koncepcja.

No to byłoby możliwe chyba tylko w anarchii, a nie w cywilizowanym kraju, bo są jeszcze takie wartości które stoją ponad wszystkim. Zresztą nie popadajmy w skrajności. Ludzie mogą zmienić ustrój, ale ustrój nie zmieni ludzi. W waszym rozumowaniu kapitalizm prowadzi do demoralizacji co nie jest prawdą. Prawdą jest natomiast to, że socjalizm ogranicza rozwój. Przecież nikt nikomu nie broni pomagać. Chodzi tylko o to, żeby jak to adi powiedział państwo nie przeżerało większości pieniędzy. Jak będziemy płacić mniej podatków to będziemy mieć więcej w kieszeni. Ubezpieczać można się przecież prywatnie. Na cholerę komu jakiś ZUS, który i tak rozleci za kilka lat.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 22:19
No to byłoby możliwe chyba tylko w anarchii, a nie w cywilizowanym kraju


Wtf? Przestępczosc dzieje sie nonstop w tej całej cywilizacji. W momencie gdy pisze tego posta wiele osób kogoś gwałci, zabija lub nęka.

W waszym rozumowaniu kapitalizm prowadzi do demoralizacji co nie jest prawdą.


No to jest akurat najczystszą prawdą smiley Jak człowiek jest twoim rywalem, to przeciez mozesz, nawet powinieneś go zniszczyć, lepiej dla ciebie.

Ludzie mogą zmienić ustrój, ale ustrój nie zmieni ludzi.


Ludzie podążają za systemem, to jest prawdą. A jak system faworyzuje zło, to i ludzie są źli. Nie ma nic prostszego. Zło/dobro jest w każdym, a dzisiejszy świat kipi od tego pierwszego. Jakos nie wyobrażam sobie odwiedzić sobie dziś wspólnotę prymitywną na Oceanii i że oni się wyżynają nawzajem. Raczej bym zobaczył jak współpracują, jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. I myślę, że są szczęśliwsi od każdego z nas.

Prawdą jest natomiast to, że socjalizm ogranicza rozwój


No to juz zalezy komu na czym zalezy , czy na kasie kosztem ludzi, czy na ludziach kosztem kasy

Chodzi tylko o to, żeby jak to adi powiedział państwo nie przeżerało większości pieniędzy.


No tak jak wyżej, co mnie obchodzi jakieś państwo? Ja chce dobrze żyć nie zważając ciągle na kasę, a jak się nie skupia na kasie, to sie gorzej żyje. Simple as that
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 22:27
Ta wasza lewacka logika. Myślicie, że jak jest socjal to nie ma patologii? Nie ma już niesprawiedliwości? Wszyscy są szczęśliwi? Nie są i dochodzi do większych niesprawiedliwości niż wtedy gdy jest wolny rynek. Poza tym jak już kapitalizm to z bardzo surowym prawem. Takim po trochu przykładem może być Singapur. Bardzo surowe prawo i wolność gospodarcza. Poza tym choćby Chiny. Niby ideologia komunistyczna, a mniej tam socjalizmu niż u nas. Poza tym kto się bardziej rozwija? Kraje z wolnym rynkiem czy socjalistyczne jak dzisiejsza Europa? Oczywiście, że kraje z wolnym rynkiem czego przykładem może być Europa ale wcześniej. Gdyby nie chorzy ludzie w postaci Hitlera i Stalina Europa dziś byłaby jeszcze bogatsza bo dopóki w latach 70-80 nie zapanowała poprawność polityczna i teoretyczna "wolność" jednostki wszystko rozwijało się szybciej i działało sprawniej.
Edytowane przez adi1991 dnia 03-05-2015 22:28
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 22:38
Poza tym kto się bardziej rozwija? Kraje z wolnym rynkiem czy socjalistyczne jak dzisiejsza Europa?


co to za śmieszny argument? Kto się szybciej kapitalistycznie rozwija - kapitalizm czy socjalizm? No kapitalizm. A mentalna bieda. Mysle ze dzisiejszy swiat jest aż nadto rozwinięty smiley Latalismy w kosmos zanim czarni przestali być powszechnie napastowani w tym najbardziej rozwiniętym kraju świata.

Myślicie, że jak jest socjal to nie ma patologii? Nie ma już niesprawiedliwości? Wszyscy są szczęśliwi?


oczywiscie ze istnieją te rzeczy, ale mniej

Gdyby nie chorzy ludzie w postaci Hitlera i Stalina Europa dziś byłaby jeszcze bogatsza bo dopóki w latach 70-80 nie zapanowała poprawność polityczna i teoretyczna "wolność" jednostki wszystko rozwijało się szybciej i działało sprawniej.


twój swiat sie kręci wokół pieniądza czy wokol Boga? zdecyduj sie gosciu .. wiesz ze wiekszosc papieży to totalne lewaki? Jezus tez bym kompletnym lewakiem i widzielismy jak skonczyl na tym swiecie smiley Robin Hood to był taki komuch co dawał biednym, Władca Pierścieni tez jest wlasciwie o anarchizmie i zniszczeniu władzy, no kogo moge jeszcze wymienic, Gandhiego, Mandele? Jebane lewactwo smiley

dzisiejszy swiat jest bardzo rozwiniety technologicznie. serio, najlepiej od zawsze smiley A zabijamy się i niszczymy nawzajem jak zwierzaki w dżungli. Co jest dla was większym problemem, niemoty?
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-05-2015 22:45
Bardzo ciekawa dyskusja smiley

We wskazanym przez Was quizie dowiedziałam się, że powinnam zagłosować na Pawła Kukiza i nieco zwątpiłam, zobaczywszy to. Uważam, że jego kandydatura jest jedynie idealnym zobrazowaniem tego, jak bardzo chory bywa nasz kraj smiley W kwestii Korwina Mikke popieram w 100% Arletę, a finalnie moje poparcie idziechyba w stronę pani Ogórek, spoko są nazwiska, które coś znaczą smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-05-2015 22:53
agusia napisał/a:
Bardzo ciekawa dyskusja smiley

We wskazanym przez Was quizie dowiedziałam się, że powinnam zagłosować na Pawła Kukiza i nieco zwątpiłam, zobaczywszy to. Uważam, że jego kandydatura jest jedynie idealnym zobrazowaniem tego, jak bardzo chory bywa nasz kraj smiley W kwestii Korwina Mikke popieram w 100% Arletę, a finalnie moje poparcie idziechyba w stronę pani Ogórek, spoko są nazwiska, które coś znaczą smiley



Lubię to smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-05-2015 23:05
A w Kukizie co Wam się znowu nie podoba? smiley Zobrazowaniem chorego systemu jest właśnie pani Ogórek, której spoty wyborcze wyglądają jakby czytała z kartki, sterowana przez SLD i Millera, biedna kobieta której zrobiono krzywdę tą kandydaturą. A co najśmieszniejsze prywatnie ma poglądy bliskie Korwinowi. Jak zostanie prezydentem to będzie narodowym popychadłem i tyle. No przecież to jest komedia smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2015 00:28
Tak naprawde dyskusja była zbędna, chociaz troche sie człowiek posmial z nudów.

Werdykt jest taki, ze to głównie geny i psychologia decydują o wszystkim, razem z poglądami politycznymi. Oczywiscie jest to oczywiste, ale mowie tak dla pewnosci.

Zwróciłem na to uwagę gdy robilismy te testy psychologiczne Myersa-Briggsa, a oś lewacko-prawacką z testu politycznego prawie idealnie odwzorowuje oś "intuicyjno-zmysłową".

Zmysły
63 - Casines
58 - adi1991
53 - mremka
47 - Umbastyczny, Flaku, Lincoln
32 - agusia
26 - Otherwoman
0 - Lion
Intuicja

Z tą różnicą, że Flaką był wtedy zapewne bardziej intuicyjny

Wniosek - nie mamy wpływu na nasze naturalne sympatie polityczne, a dyskusja o polityce nie jest dyskusją o polityce, ale de facto uzewnętrznieniem naturalnych uwarunkowań genetycznych w kontekście odbierania świata zmysłowo/konkretnie, a intuicyjnie/abstrakcyjnie. Nie tylko polityki to się oczywiscie tyczy, ale tu dobrze to widać. Biorąc to pod uwagę przytoczę znane powiedzenie- o gustach się nie dyskutuje, które to tłumaczy. Konsensusu się nigdy nie znajdzie, bo naturalnie widzimy wszystko inaczej i to co dla jednego obozu jest logiczne i właściwe, dla drugiego jest tego odwrotnością. Jak zauważyliście nikt swojego zdania nie zmienił (i dobrze, bo to wiązałoby się z naginaniem własnej natury).

Właściwie to każdy to wiedział, więc wybaczcie za tą kolejną zbędną hipisowską gadkę

Moimi bohaterami zaistniałych wydarzeń zostaną seksowna Magdalena Ogórek, swojski wieśniak Paweł kukiz i Janusz Korwin Mikke bo ma śmieszne teksty o lewakach.

A wybory i tak wygra obecny wódz narodu Bronisław Maria Komorowski i oficjalnie zamykam ten grząski temat




PS. i tak mielismy racje (lol)
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2015 06:25
Flaku napisał/a:
A w Kukizie co Wam się znowu nie podoba? smiley Zobrazowaniem chorego systemu jest właśnie pani Ogórek, której spoty wyborcze wyglądają jakby czytała z kartki, sterowana przez SLD i Millera, biedna kobieta której zrobiono krzywdę tą kandydaturą. A co najśmieszniejsze prywatnie ma poglądy bliskie Korwinowi. Jak zostanie prezydentem to będzie narodowym popychadłem i tyle. No przecież to jest komedia smiley


Całe te wybory to jest komedia, jeśli tak na to patrzeć. O każdym kandydacie można napisać elaborat na temat jego wad i głupot, które gada.
Też nie rozumiem sympatii do Ogórek (mój tata twierdzi że jej poparcie uzależnione jest od tego jak bardzo roznegliżowana była na ostatnich wystąpieniach, coś w tym jest), nie ufam ludziom którzy nie mrugają to też, ale jest milion innych rzeczy które mi się w niej nie podoba i nie chciałabym, żeby została moim prezydentem. Niestety, na tej samej zasadzie cisnę każdego innego kandydata na to stanowisko - włącznie z Korwinem, którego niektóre farmazony są po prostu nie do zaakceptowania, albo z Braunem (intronizacja Chrystusa? Serio? Drugi Natanek?), czy bezpłciowym i wyglądającym na chorego Wilkiem, którzy nie wiem jakim cudem wyszli mi w tym dziwnym teście.

W wyborach oddaję głos nieważny.

Całą Waszą dyskusję oglądało się bardzo przyjemnie, ale niestety brak logiki dotknął i jedną i drugą stronę w wielu miejscach smiley Co do Liona wyżej, moje poglądy nie zgadzają się z tym co wyszło mi w tym teście, ba dum tsssss



Edytowane przez panda dnia 04-05-2015 06:27
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-05-2015 08:41
Lion a otoczenie nie warunkuje poglądów? np. skądś wziął się podział na Zachód za PO a Wschód za PiSem. smiley

Co do pana Kukiza - to chyba najbardziej charyzmatyczny z kandydatów. Ale nie ma formalnego zaplecza politycznego więc w razie ewentualnej wygranej nic nie zrobi (właściwie to z zapleczem prezydent też nic nie zrobi, tak btw). Poza tym słuchałem go parę razy i jedyne jego hasła jakie wyłapałem to:
a ) okręgi jednomandatowe
b ) taka bieda, że mamy największą emigrację ever, praktycznie można to nazwać celową eksterminacją
Pierwszy pomysł został zjechany zgodnie smiley przez Palikota i Korwina jako pomysł wzmacniający tylko układ PO-PiS. A punkt drugi jest spoko tylko... co z tego wynika? Też mogę pójść na ulicę i pogadać sobie, że w kraju jest źle i wszystko się wali.

W quizie Latarnik Wyborczy wyszło mi, że powinienem głosować na: 1. Pawła Tanajno z Demokracji Bezpośredniej (głównie przez to, że jest za iście francuskim modelem stosunków religia-państwo), 2. Janusz Palikot (żadna nowość- zawsze mi wychodzi w takich testach Palikot albo SLD), 3. Paweł Kukiz smiley
Nie wiem na kogo będę głosować teraz i w wyborach parlamentarnych. Ostatnie partie, które odpowiadały mi poglądami to chyba Unia Wolności i Platforma Obywatelska zanim stała się partią władzy. smiley



Edytowane przez Faraday dnia 04-05-2015 08:48
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 47 z 92 << < 44 45 46 47 48 49 50 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum