Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:29:07 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 87 z 92 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 14:32
panda napisał/a:
Kurde, to już jest ktoras z kolei podobizna Kaczyńskiego, ktora nie ma nic wspólnego z tym jak realnie wyglądal smiley zaczynam się zastanawiać czy to serio tak trudno odwzorowac, czy ławka artystow ku chwale PiS jest aż tak krótka, ze muszą prosić o rzeźby dzieci w podstawówce smiley


przyjrzyj się obojętnie jakiemu pomnikowi, który powstał w ciągu ostatnich tak z 10 lat. Mało jest dobrze oddających postać, a rekordy biją tu pseudo podobizny papieża. Inna sprawa, że zwyczajnie pomników w Polsce stawia się za dużo bo praktycznie każde średnie miasto ma papieża czy Kaczyńskiego.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 01-02-2017 14:35
adi1991 napisał/a:
panda napisał/a:
Kurde, to już jest ktoras z kolei podobizna Kaczyńskiego, ktora nie ma nic wspólnego z tym jak realnie wyglądal smiley zaczynam się zastanawiać czy to serio tak trudno odwzorowac, czy ławka artystow ku chwale PiS jest aż tak krótka, ze muszą prosić o rzeźby dzieci w podstawówce smiley


przyjrzyj się obojętnie jakiemu pomnikowi, który powstał w ciągu ostatnich tak z 10 lat. Mało jest dobrze oddających postać, a rekordy biją tu pseudo podobizny papieża. Inna sprawa, że zwyczajnie pomników w Polsce stawia się za dużo bo praktycznie każde średnie miasto ma papieża czy Kaczyńskiego.



No nawet Zielonka ma papieża. Tego od groma jest...

a przy okazji:

http://wawalove.pl/11-ulic-Jana-Pawla-II-czyli-Warszawa-w-wersji-PiS-Co-oznacza-rozszerzenie-granic-MAPA-a25504?src01=6a4c8&src02=facebook_wawalove


będą pomniki zamiast słupków parkingowych


smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 01-02-2017 15:09
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 15:31
W Łowiczu jest ladny papaj smiley u mnie w miescie tez podobny bardziej, niż zielonkowy Kaczyński do oryginału smiley


A o pomnikach papy juz pisałam daaaawno temu na fejsie, problem jest w tym ze sporo glownych fundatorów i osób inicjujacych powstanie takich pomników to osoby prywatne i średnio można coś z tym zrobić.

Kiedy byłam w gimnazjum, to mój zespół szkół dostawal imię JP2. Oczywiście przed wyborem patrona było głosowanie, a ze chodzilam do sportowego zespolu szkół (który wychował największą sportowa kaleke w historii ludzkości XDDD, ale to swoją droga), to kandydatami wybrano jeszcse Irenę Szewinską i Wandę Rutkiewicz. W praktycznie każdej klasie (w tym mojej, o profilu normalnym) i wśród rodziców także wygrywała Szewinska.... A potem we wrześniu nagle się okazało, że patronem będzie JP2 smiley
Edytowane przez panda dnia 01-02-2017 15:38
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 01-02-2017 15:52
haha, ale to jest inna bajka: rola dyrektorów w szkołach i ich totalny idotyzm



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 15:58
mrOTHER napisał/a:
haha, ale to jest inna bajka: rola dyrektorów w szkołach i ich totalny idotyzm


To był spoko dyrektor akurat, to rada ped była mocno żeńska (jak wszedzie) i wierząca (potem zrobiły konkurs na hymn szkoły nawiązujący do nowego patrona który oczywiście wygrałam i do tej pory moi znajomi się ze mnie napierdalają przez to), plus naciski jak się później dowiedzialam ze strony kurii; w liceum dyrektorem dopiero była taka kobieta, która wywołuje u mnie odruch wymiotny nawet teraz, szczególnie jak się rzuca z powitaniami do mnie
Edytowane przez panda dnia 01-02-2017 16:03
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 16:09
Mnie za to bawi zawsze przeświadczenie wielu osób, że jak już ufundują pomnik papieża to droga do nieba stoi otworem. Tylko prosić św. Piotra o klucze i można być tam klucznikiem.

Pisząc już jednak poważnie to dla mnie o wiele lepsze byłoby zamiast stawiania setek pomników dawanie pieniędzy na jakieś dzieci czy coś. Nawet już niech będzie do Caritasu by się nikt nie czepiał. Sam papież zresztą mówił przed śmiercią, że on pomników nie chce. Tak na marginesie to ja kompletnie nie ogarniam tego kultu świętych, ale to już temat na inną dyskusję.

Co do zaś ulic to ja nie mam z tym żadnego problemu bo jakoś się muszą nazywać, byle sie nie dublowały tylko w jednej miejscowości. Na koniec o tych nieszczęsnych patronach szkół to ja uważam, że powinno się wybierać patronów lokalnych co akurat u mnie w okolicy jest w znacznej większości praktykowane. Pisze tutaj oczywiście o szkołach publicznych. Prywatne(w tym katolickie) niech się nazywają jak chcą.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 17:02
adi1991 napisał/a:
Mnie za to bawi zawsze przeświadczenie wielu osób, że jak już ufundują pomnik papieża to droga do nieba stoi otworem. Tylko prosić św. Piotra o klucze i można być tam klucznikiem.

Pisząc już jednak poważnie to dla mnie o wiele lepsze byłoby zamiast stawiania setek pomników dawanie pieniędzy na jakieś dzieci czy coś. Nawet już niech będzie do Caritasu by się nikt nie czepiał. Sam papież zresztą mówił przed śmiercią, że on pomników nie chce. Tak na marginesie to ja kompletnie nie ogarniam tego kultu świętych, ale to już temat na inną dyskusję.

Co do zaś ulic to ja nie mam z tym żadnego problemu bo jakoś się muszą nazywać, byle sie nie dublowały tylko w jednej miejscowości. Na koniec o tych nieszczęsnych patronach szkół to ja uważam, że powinno się wybierać patronów lokalnych co akurat u mnie w okolicy jest w znacznej większości praktykowane. Pisze tutaj oczywiście o szkołach publicznych. Prywatne(w tym katolickie) niech się nazywają jak chcą.



ZGADZAM SIĘ Z ADIM smiley smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 17:04
Mnie za to bawi zawsze przeświadczenie wielu osób, że jak już ufundują pomnik papieża to droga do nieba stoi otworem. Tylko prosić św. Piotra o klucze i można być tam klucznikiem.


Kościół skutecznie postarał się przez wieki, aby ludziom wmówić, że dawanie kasy na Kościół jest sposobem na zbawienie równie skutecznym co zwykłe przestrzeganie zasad wiary.

Tak na marginesie to ja kompletnie nie ogarniam tego kultu świętych, ale to już temat na inną dyskusję.


Trzeba było ułatwić ludziom wychowanym w religiach politeistycznych przejście na monoteizm. Narodziła się tradycja od której nikt w porę nie odszedł. I jak kościół zbijałby kasę na pielgrzymkach gdyby nagle powiedział, że modlenie się u siebie w parafii jest równie skuteczne jak do obrazu Maryi albo palca z kości świętego na drugim końcu świata. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 17:09
Faraday napisał/a:

Trzeba było ułatwić ludziom wychowanym w religiach politeistycznych przejście na monoteizm. Narodziła się tradycja od której nikt w porę nie odszedł. I jak kościół zbijałby kasę na pielgrzymkach gdyby nagle powiedział, że modlenie się u siebie w parafii jest równie skuteczne jak do obrazu Maryi albo palca z kości świętego na drugim końcu świata. smiley


Haha hahahahahhahahaha te wszystkie stragany z papieżem na talerzach i zapalarach w Rzymie, jest o tym scena wgl w the young pope
Edytowane przez panda dnia 01-02-2017 17:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 01-02-2017 17:13
Faraday napisał/a:
Mnie za to bawi zawsze przeświadczenie wielu osób, że jak już ufundują pomnik papieża to droga do nieba stoi otworem. Tylko prosić św. Piotra o klucze i można być tam klucznikiem.


Kościół skutecznie postarał się przez wieki, aby ludziom wmówić, że dawanie kasy na Kościół jest sposobem na zbawienie równie skutecznym co zwykłe przestrzeganie zasad wiary.

Tak na marginesie to ja kompletnie nie ogarniam tego kultu świętych, ale to już temat na inną dyskusję.


Trzeba było ułatwić ludziom wychowanym w religiach politeistycznych przejście na monoteizm. Narodziła się tradycja od której nikt w porę nie odszedł. I jak kościół zbijałby kasę na pielgrzymkach gdyby nagle powiedział, że modlenie się u siebie w parafii jest równie skuteczne jak do obrazu Maryi albo palca z kości świętego na drugim końcu świata. smiley


miałem na myśli, że nie ogarniam, że tyle ludzi uważa że modlitwa do kropli krwi świętego czy kąpiel w jakiejś fontannie coś daje(poza oczywiście jakąś chorobą bakteryjną)

sam zaś schemat jestem w stanie zrozumieć i wiem skąd to się wszystko bierze. Po prostu bardziej nie ogarniam ludzkiej głupoty.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-02-2017 16:41
Przenoszę tutaj bo to bardziej pasujący temat niż filmy. Na szczęście modem jest tu spamerka więc post pod postem nikogo nie urazismiley

panda napisał/a:
adi1991 napisał/a:
oczywiście, że demokracja nie jest głównym powodem rozkładu politycznego w społeczeństwie, ale według mnie jest to rosnąca coraz bardziej różnica między biednymi, a bogatymi.


ale rozdawnictwo jest zle przeciez smiley
drocze sie : *


Widzę co napisałaś pod spodem, ale rozdawnictwo, a różnice w społeczeństwie nie muszą wcale ze sobą korelować, ale to chyba wiesz więc nie będę się rozpisywał.

panda napisał/a:
Polska może i stara się dołączyć do tego grona, ale powiedzmy sobie szczerze. Mentalnie większości Polaków bliżej do takich Rosjan niż do choćby Niemców.


Nie. Nie jest nam blisko do żadnego z tych narodów, może tak się wydawać tylko przez naleciałości postkomunistyczne, które ma większość krajów tej grupy.[/quote]

W Rosji jest to z pewnością bardzie widoczne, ale w Polakach też tkwi taka "ułańska fantazja". Kraje zachodnie Europy są zdecydowanie bardziej uporządkowane, a u nas panuje burdel w niemal każdym dziale życia społecznego. Jest to spowodowane właśnie m.in. naleciałościami postkomunistycznymi, ale również mentalnością większości Polaków. U nas każdy tylko kombinuje jak dostać jak najwięcej od państwa nie oferując nic w zamian. Piszę ogólnikowo oczywiście o takim statystycznym, raczej biednym Polaku. Na zachodzie większość ludzi raczej inaczej podchodzi do tych spraw i mimo, że mają socjale itd. to ciężko i co ważniejsze wydajnie na nie pracują. A u nas w Polsce każdy chce socjal, darmową służbę zdrowie, darmowe szkolnictwo i jeszcze zasiłek za każdą pierdołę, ale już skąd te pieniądze wziąć to ich nie obchodzi.

U nas w Polsce mam wrażenie, że potrzeba jednego silnego przywódcy gdyż najlepiej się to u nas zawsze sprawdzało.


Czyli kiedy? Za Piłsudskiego? smiley


Polska zawsze była silna jak był jeden mocny przywódca. Już za królów. Który był mocny i trzymał wszystkich za mordy to kraj się rozwijał, a jak pozwalano rządzić większej grupie to kraj był słaby. Za II RP to samo. Wiem, że wtedy nie było tak kolorowo jak wielu sądzi, ale poskładać z 3 całkiem innych części jeden kraj w 20 lat było dobrym wyczynem, a przyczynił się głównie do tego Piłsudski, który wiedział, że trzeba wszystkich trzymać w ryzach, ale też nie można przesadzić.

Taka sama sytuacja jest w całej Europie Wschodniej. Kiedy jest silny przywódca w danym państwie wtedy dany kraj jest silny. Po prostu taka specyfika tych narodów. Na zachodzie Europy demokracja jest ok. W krajach arabskich potrzeba silnego dyktatora, jak i zresztą w wielu krajach Afryki czy Azji.

To moja osobista opinia więc nie skalpujcie mnie zaraz, ale w naszym kraju człowiek pokroju Putina sprawdziłby się idealnie i rządząc w takim stylu wygrywałby wybory pewnie i bezproblemowo.


I to jest recepta na problemy demokracji? Dziękuję, postoję smiley


Sam Putin nie oczywiście bo Rosja jest mocarstwem, a my nie. Pisałem raczej o takim lokalnym polityku, który obecnie nie istnieje, który by umiał ważyć pozycję Polski w Europie, a przy tym wziąć się za gospodarkę w samym kraju.


Na koniec taka mała dygresja co do ciebie pando. To nie jest oczywiście żaden zarzut, ale co oczywiste poglądy nasze kształtują ludzie nas otaczający. Sądzę, że w większości otaczają cię ludzie wykształceni i raczej majętni przez co masz takie a nie inne poglądy. To samo można pisać o mnie czy o kimkolwiek, ale trzeba czasem starać się pomyśleć z perspektywy innego człowieka bo na tym chyba też polityka głównie polega. Umieć się wczuć w dane nastroje grupy społecznej i tak niby pokierować by wygrać.
Edytowane przez adi1991 dnia 03-02-2017 16:42
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-02-2017 22:44
na szybko bo ide spac zaraz

Kraje zachodnie Europy są zdecydowanie bardziej uporządkowane, a u nas panuje burdel w niemal każdym dziale życia społecznego.


Francja, Hiszpania, czy Włochy, albo wgl Grecja są bardziej uporządkowane? smiley i nie chcą tego co napisałes?

U nas w Polsce mam wrażenie, że potrzeba jednego silnego przywódcy gdyż najlepiej się to u nas zawsze sprawdzało.


Czyli kiedy? Za Piłsudskiego? smiley


Za II RP to samo. Wiem, że wtedy nie było tak kolorowo jak wielu sądzi, ale poskładać z 3 całkiem innych części jeden kraj w 20 lat było dobrym wyczynem, a przyczynił się głównie do tego Piłsudski, który wiedział, że trzeba wszystkich trzymać w ryzach, ale też nie można przesadzić.


mity mity mity IIRP była krajem rozpierdolonym a nie poskładanym, a z samego Józia śmiano się podobnie jak śmiano się z Wałęsy (teraz przy tej sprawie z Bolkiem moze troche bardziej)


Sam Putin nie oczywiście bo Rosja jest mocarstwem, a my nie. Pisałem raczej o takim lokalnym polityku, który obecnie nie istnieje, który by umiał ważyć pozycję Polski w Europie, a przy tym wziąć się za gospodarkę w samym kraju.


nie bedzie takiej osoby bo to jest niemozliwe


Na koniec taka mała dygresja co do ciebie pando. To nie jest oczywiście żaden zarzut, ale co oczywiste poglądy nasze kształtują ludzie nas otaczający. Sądzę, że w większości otaczają cię ludzie wykształceni i raczej majętni przez co masz takie a nie inne poglądy.


1 ad personam wiec slaby bait 2 na 10 bo odpisalam
2 otaczaja mnie przerozni ludzie tak jak napisalam w osoba powyzej, czytam przerozne rzeczy i ogladam tez wlasnie dlatego zeby miec pelen obraz spoleczenstwa, nie pochodze z inteligenckiej rodziny, robie zakupy w biedro (smiley); adi, poza tym nie wiem ile mam razy powtorzyc, przeciez ja kilka razy w tej dyskusji napisalam, ze widze, jaki jest problem pierwsza od ciebie i odnioslam sie do tego co wstawil nam flaczek wlasnie w takim klimacie ze zauwazam te zjawiska, ale to nie znaczy, ze mam miec teraz to samo rozwiazanie problemow co ty, a jezeli go nie mam, to znaczy ze czegos nie widze, no blagam


ale skonczmy juz bo w piatek bede miala nastepny egzamin a znajac nas to dyskusja moze sie przeciagnac XDDDDDDDDDDDD
Edytowane przez panda dnia 03-02-2017 23:07
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-02-2017 23:33
panda, wracaj lepiej do memów
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2017 11:33
Sam Putin nie oczywiście bo Rosja jest mocarstwem, a my nie. Pisałem raczej o takim lokalnym polityku, który obecnie nie istnieje, który by umiał ważyć pozycję Polski w Europie, a przy tym wziąć się za gospodarkę w samym kraju.


Dyktator z dobrą pozycją w Europie jest niemożliwy bo Unia z zasady odcina się od państw niedemokratycznych (to czy sama jest demokratyczna nie ma nic do rzeczy). Po drugie taka osoba w polskich warunkach musiałaby dojść do władzy w warunkach demokratycznych wyborów a program "wzięcia się za gospodarkę" nie uzyska popularności. Potem musiałby liczyć, że przez 4 lata za takie reformy nie wywiozą go na taczkach.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2017 11:35
Faraday napisał/a:
Sam Putin nie oczywiście bo Rosja jest mocarstwem, a my nie. Pisałem raczej o takim lokalnym polityku, który obecnie nie istnieje, który by umiał ważyć pozycję Polski w Europie, a przy tym wziąć się za gospodarkę w samym kraju.


Dyktator z dobrą pozycją w Europie jest niemożliwy bo Unia z zasady odcina się od państw niedemokratycznych (to czy sama jest demokratyczna nie ma nic do rzeczy). Po drugie taka osoba w polskich warunkach musiałaby dojść do władzy w warunkach demokratycznych wyborów a program "wzięcia się za gospodarkę" nie uzyska popularności. Potem musiałby liczyć, że przez 4 lata za takie reformy nie wywiozą go na taczkach.



Dokładnie tak.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2017 11:57
Ja wiem, że takie coś jest przy dzisiejszych warunkach jest niewykonalne. Pisałem po prostu, że było by to dobre według mnie dla kraju.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-02-2017 15:52
O, kiedyś było o globalnym ociepleniu.

Polecam te infografikę

Jest ona popierająca teorię globalnego ocieplenia, ale jest też zabawna smiley


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114885,20715225,jakie-ocieplenie-przeciez-klimat-zawsze-sie-zmienial-no.html

chociaż ostatnio znowu zapowiadaja mrozy smiley (= więcej smogu smiley)




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 04-02-2017 15:56
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2017 16:37
Otherwoman napisał/a:
O, kiedyś było o globalnym ociepleniu.

Polecam te infografikę

Jest ona popierająca teorię globalnego ocieplenia, ale jest też zabawna smiley


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114885,20715225,jakie-ocieplenie-przeciez-klimat-zawsze-sie-zmienial-no.html

chociaż ostatnio znowu zapowiadaja mrozy smiley (= więcej smogu smiley)


z ociepleniem to zbyt dyskusyjna sprawa by zaczynać o tym dyskusję

co do zaś mrozu i smogu to bardziej brak wiatru go powoduje z warunków pogodowych, a nie mróz sam w sobie
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 07-02-2017 18:02
Armin Meiwes zamieszczał w internecie ogłoszenia, poszukując mężczyzn chętnych na bycie zamordowanym i zjedzonym. Na ogłoszenie odpowiedział 43-letni Brandes. Armin obciął mu penisa, po czym wspólnie go zjedli. Następnie zamordował mężczyznę i zjadał jego ciało kawałek po kawałku przez następne miesiące. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu.



Nie mogę z tego smiley
Po pierwsze - oficjalne ogłoszenia? lol smiley
Po drugie - serio ktoś sie zgłosił?
Po trzecie - Ramsay i Theon, heh Theon mógłby brac przykład smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-02-2017 20:18
Taka dewiantka i o tym nie słyszałaś? I nie dopuszczasz do siebie faktu, że są ludzie którzy daliby się zjeść?
Jak dobrze poszukasz to znajdziesz forum o praktycznie każdym fetyszu, na których ludzie wrzucają takie ogłoszenia... smiley smiley I to wcale nie w DeepWebie.
=====================================================

Co do wcześniejszej dyskusji. CBOS akurat zrobił badanie na ten temat. smiley

http://www.cbos.pl/PL/publikacje/news/2017/04/newsletter.php

Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 87 z 92 << < 84 85 86 87 88 89 90 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum