Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 23:26:55 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 77 z 92 << < 74 75 76 77 78 79 80 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-12-2016 16:11
Natomiast nie wiem, kto kupuje swoim dzieciom pod choinkę czaszki i pentagramy

możesz być pierwsza smiley

W ogóle jak Arleta założy kiedyś rodzinę to pewnie będzie to coś w styl rodziny Addamsów XDDD


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-12-2016 16:14
Flaku napisał/a:
Natomiast nie wiem, kto kupuje swoim dzieciom pod choinkę czaszki i pentagramy

możesz być pierwsza smiley

W ogóle jak Arleta założy kiedyś rodzinę to pewnie będzie to coś w styl rodziny Addamsów XDDD


Nom, tez o tym pomyślałam.

A i przypomniało mi się, że kiedyś na mikołajki w liceum dostałam czaszkę smileysmiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2016 19:04
A ja mam straszny problem z weselami - z jednej strony dla mnie to festiwal kiczu, żenady, najebki, ustawiania wszystkiego pod rodzinę w której większości się nie zna i czesto z wzajemnodcia sie nie przepada tragiczna muzyka, zjebane filmy i zdjecia z równie głupia muzyka niby sophisticated w tle np aerosmith i dont wanna miss a thing mix z balkanica, i z tej strony wesela mieć nie chce bo nie widzi mi się wydawać ok 100k złotych lacznie z drugą połowa (mieszkamy daleko od siebie i gdzieś trzeba wynająć hotel dla tej drugiej czesci rodziny, plus ja mam mnóstwo rodziny relatywnie bliskiej bo rodziców mam z wielodzietnych rodzin)
A z drugiej strony takie są obyczaje i mój ojciec chyba by umarł jakbym nie miała ogromnego zajebistego wesela, sam jest królem wesel zawsze, to samo ojciec drugiej połowy mojej... Przez te tradycje chyba wszyscy by mnie wykleli i jego z reszta też XDDD No i dochodzi kwestia alkoholu i wiksowania ogólnie, ja jestem osobą dosyć imprezowa i pewnie na niejedno wesele jeszcze pójde, i znowu - tradycja, wypadałoby jakoś oddać taka imprezę. Mogłabym niby zrobić wesele ironicznie i zaprosic do śpiewania pijanego Krzysztofa krawczyka, rzucić na stół bigos, nad swoje i jego krzesła pierdolnac wielka Maryjke, 1 taniec do juz mi niosą suknie z welon, czy coś. .. No ale nie każdy by załapał ze ja to robie nie na serio, a bardzo nie lubię być odbierana jako osoba bez gustu smiley poza tym wydawać tyle hajsu ironicznie no kiepsko XDDD

Ale jak mówiłam, na wesela chodzę. Tylko zaczynam pić juz w kościele, na chórze, z organista, między jednym utworem a drugim smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2016 19:28
panda napisał/a:
A ja mam straszny problem z weselami - z jednej strony dla mnie to festiwal kiczu, żenady, najebki, ustawiania wszystkiego pod rodzinę w której większości się nie zna i czesto z wzajemnodcia sie nie przepada tragiczna muzyka, zjebane filmy i zdjecia z równie głupia muzyka niby sophisticated w tle np aerosmith i dont wanna miss a thing mix z balkanica, i z tej strony wesela mieć nie chce bo nie widzi mi się wydawać ok 100k złotych lacznie z drugą połowa (mieszkamy daleko od siebie i gdzieś trzeba wynająć hotel dla tej drugiej czesci rodziny, plus ja mam mnóstwo rodziny relatywnie bliskiej bo rodziców mam z wielodzietnych rodzin)
A z drugiej strony takie są obyczaje i mój ojciec chyba by umarł jakbym nie miała ogromnego zajebistego wesela, sam jest królem wesel zawsze, to samo ojciec drugiej połowy mojej... Przez te tradycje chyba wszyscy by mnie wykleli i jego z reszta też XDDD No i dochodzi kwestia alkoholu i wiksowania ogólnie, ja jestem osobą dosyć imprezowa i pewnie na niejedno wesele jeszcze pójde, i znowu - tradycja, wypadałoby jakoś oddać taka imprezę. Mogłabym niby zrobić wesele ironicznie i zaprosic do śpiewania pijanego Krzysztofa krawczyka, rzucić na stół bigos, nad swoje i jego krzesła pierdolnac wielka Maryjke, 1 taniec do juz mi niosą suknie z welon, czy coś. .. No ale nie każdy by załapał ze ja to robie nie na serio, a bardzo nie lubię być odbierana jako osoba bez gustu smiley poza tym wydawać tyle hajsu ironicznie no kiepsko XDDD

Ale jak mówiłam, na wesela chodzę. Tylko zaczynam pić juz w kościele, na chórze, z organista, między jednym utworem a drugim smiley


Szykuj się na ukraińskie wesele smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2016 19:31
Spoko, do Ciebie to jak już mówiłam zaczynam pić juz w pociągu wwa Jarosław XDDD
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-12-2016 22:17
A ja mam straszny problem z weselami - z jednej strony dla mnie to festiwal kiczu, żenady, najebki, ustawiania wszystkiego pod rodzinę w której większości się nie zna i czesto z wzajemnodcia sie nie przepada tragiczna muzyka, zjebane filmy i zdjecia z równie głupia muzyka niby sophisticated w tle np aerosmith i dont wanna miss a thing mix z balkanica

<3

Ironiczne wesele - dobry pomysł, właściwie jedyne sensowne wyjście. Tylko tak jak mówisz, szkoda kasy, a po drugie "ludożerka nie pokuma nic" XDDD


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2016 22:19
aha czyli nadszedł ten dziwny moment, że ludzie z Mp zaczynają powoli planować swoje śluby i wesela xD więc sumie dni Mp są policzone, bo kto będzie się w to bawił gdy lada chwila trzeba bedzie niańczyć bobasy xD
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 02-12-2016 22:21
Wszystko zawsze się kiedyś kończy smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-12-2016 22:26
Nie mogę sobie wyobrazić Flaka z bobasem...

A MP zawsze może być dobrą rozrywką i odpoczynkiem od drącego ryja bobasa smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2016 22:37
ej serio, przez was zacząłem myśleć o tym, ze jeśli strona przetrwa i będzie się na nią dało wchodzic, to będzie taki moment że wszyscy userzy poumierają i zostanie ktoś ostatni, kto będzie mógł tu spamować tylko sam ze sobą smiley a gdy ten ostatni user umrze, to strona zostanie pusta, ale pełna postów nieboszczyków, niczym pamiętniki/notatki ludzi z XIX wieku smiley jakiś koszmar...
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 02-12-2016 22:46
smiley
adiemu zawsze z ankiet wychodziło, że będzie żył najdłużej.
Adi, starszy od Bernarda, loguje się na stronę i pisze "Tymczasem Bernard jadł papaję"...


A może userzy zrobią nowe pokolenie, które będzie wchodzić na tę stronę i grać w MP?
I to się przerodzi w tradycję tak samo, jak choinka i karp na wigilię... smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-12-2016 22:52
chyba że pod koniec XXI wieku będzie można już wgrać swoją świadomość do sieci i będziemy martwi ciałami, ale i tak będziemy surfować i grać w MP po wsze czasy siłą umysłu xD
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 10:32
Lion napisał/a:
aha czyli nadszedł ten dziwny moment, że ludzie z Mp zaczynają powoli planować swoje śluby i wesela xD więc sumie dni Mp są policzone, bo kto będzie się w to bawił gdy lada chwila trzeba bedzie niańczyć bobasy xD


Wypowiem się, bo prawdopodobnie będę pierwsza. smiley Ślub nie jest tożsamy z dziećmi, przynajmniej w moim wypadku. Dla mnie najpierw liczy się, abym mogła spełnić się zawodowo, co tak naprawdę dopiero zaczęłam. smiley Dlatego dzieci to odległy temat smiley
Poza tym, póki rasowi spamerzy są na mp, to strona nigdy nie upadnie. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 03-12-2016 13:06
no ja planuje slub za jakies 20 lat wiec do tej pory bede staral sie spamowac


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 03-12-2016 14:06
panda, mówisz że jesteś osobą dosyć imprezową i na wesela chodzisz (czyli lubisz chodzić i dobrze się na nich czujesz?), a z drugiej to jest festiwal kiczu i sama nie chcesz takiego wesela robić? Myślę, że to oznacza, że jednak takiej tragedii nie ma i czasami każdy chce trochę spuścić z tonu smiley Według mnie nie ma sensu kombinować, bo nieważne w jaki sposób zorganizujesz to wesele, o jego charakterze tak czy inaczej zadecydują goście i to, jak oni się bawią. Masz wpływ zasadniczo jedynie na wodzireja.



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 03-12-2016 14:06
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-12-2016 15:15
Ja w ogóle nie planuję, lepiej żyć bez ślubu, bo to tylko same kłopoty. Potem trzeba się użerać z prawnikami, a nie daj Boże i z komornikiem smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 15:46
Otherwoman napisał/a:
Ja w ogóle nie planuję, lepiej żyć bez ślubu, bo to tylko same kłopoty. Potem trzeba się użerać z prawnikami, a nie daj Boże i z komornikiem smiley


no jak się bierze ślub będąc pewnym, że i tak będzie rozwód to zgadzam się, że nie ma sensu go brać
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 16:02
adi1991 napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Ja w ogóle nie planuję, lepiej żyć bez ślubu, bo to tylko same kłopoty. Potem trzeba się użerać z prawnikami, a nie daj Boże i z komornikiem smiley


no jak się bierze ślub będąc pewnym, że i tak będzie rozwód to zgadzam się, że nie ma sensu go brać


Można wziąć ślub z intercyzą. Albo bez jak małżonek bogatszy. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 03-12-2016 16:04
adi1991 napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Ja w ogóle nie planuję, lepiej żyć bez ślubu, bo to tylko same kłopoty. Potem trzeba się użerać z prawnikami, a nie daj Boże i z komornikiem smiley


no jak się bierze ślub będąc pewnym, że i tak będzie rozwód to zgadzam się, że nie ma sensu go brać




Znajdź mi choć jednego rozwodnika, który w dniu ślubu był pewien, że będzie się rozwodził smiley
Przecież każdy (lub prawie każdy) sądzi, że znalazł miłość życia.

To trochę tak, jak mówienie, że jak ktoś wie, że popełnia błąd, to lepiej niech nic nie robi. Tylko że to, czy popełnił błąd wychodzi dopiero po fakcie. smiley


Można wziąć ślub z intercyzą. Albo bez jak małżonek bogatszy.


Gorzej, jak myślisz, ze bogatszy, a potem się okazuje, że spłacasz jego długi do końca życia smiley


Ostatnio moi znajomi sprzątali mieszkanie po zmarłym i znaleźli mnóstwo różnych papierów na pożyczki w kilku bankach. Oczywiście nie spłacone ;p


Albo jedna znajoma wyszła za mąż za faceta, który jak się okazało dopiero po ślubie, miał czwórkę dzieci, którym nie płacił alimentów. No i komornik przyszedł do niej i ona musiała spłacić wszystkie długi.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 03-12-2016 16:16
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 03-12-2016 18:37
Otherwoman napisał/a:
adi1991 napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Ja w ogóle nie planuję, lepiej żyć bez ślubu, bo to tylko same kłopoty. Potem trzeba się użerać z prawnikami, a nie daj Boże i z komornikiem smiley


no jak się bierze ślub będąc pewnym, że i tak będzie rozwód to zgadzam się, że nie ma sensu go brać




Znajdź mi choć jednego rozwodnika, który w dniu ślubu był pewien, że będzie się rozwodził smiley
Przecież każdy (lub prawie każdy) sądzi, że znalazł miłość życia.

To trochę tak, jak mówienie, że jak ktoś wie, że popełnia błąd, to lepiej niech nic nie robi. Tylko że to, czy popełnił błąd wychodzi dopiero po fakcie. smiley


Szczerze to w większości przypadków widać, że dany związek się rozpadnie. Może i z perspektywy małżonków tego nie widać, ale znam wielu ludzi co daje sobie razem np. 10 lat a potem ich nie obchodzi bo wiedzą, że i tak im się znudzi. Chyba jednak jeszcze większą głupotą jest branie ślubu tylko dlatego bo dziecko się zdarzyło bo robi się krzywdę nie tylko sobie, ale też dzieciakowi.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 77 z 92 << < 74 75 76 77 78 79 80 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum