Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:54:08 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 62 z 92 << < 59 60 61 62 63 64 65 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-09-2015 12:22
http://www.kawerna.pl/biblioteka/felietony/item/10266-dziesiecioro-najbardziej-irytujacych-bohaterow-i-bohaterek-fantastyki.html


Kate na 9
Jej rola ograniczała się głównie do wzdychania i problemów miłosnych... które, przeciągane w nieskończoność, także przestawały intrygować. I pomyśleć, że tylu fajnych bohaterów zginęło tak szybko, a Kate trwała i trwała...
smiley


ale dlaczego kurde Ron??????? na 5 miejscu???? Ron jest zajebisty smiley

Zawsze jest na nie, wszystko trzeba mu łopatologicznie wkładać do łba i r11; mimo tylu wspólnych przeżyć r11; wciąż ma problemy, by zaufać najbliższym przyjaciołom. Obrażalski i marudny. Do ślubu z Hermioną musiał chyba użyć chloroformu.


własnie to jest najlepsze, dlatego nie mogę się doczekać, aż znowu nim zagram w MP smiley



Ned Stark na 2 smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-09-2015 17:41
Nie wiem kto tworzył ten ranking ale to bubel i tyle, z postaci które znam to tylko Kate tam pasuje.

Rozumiem, że Ned Stark może być lekko irytujący, ale już umieszczenie tam Rona czy Gandalfa to chybienie totalne.

Nie wiem co też chodzi z Jaskrem z Wiedźmina, ale w grę nie grałem więc mogę czegoś nie wiedzieć.

Co do Jar Jar Binksa to ja go tam nawet lubiłem, ale też powinien być chyba niżej bo w Gwiezdnych Wojnach kilka postaci było bardziej irytujących.

Podsumowując. Ranking z dupy i do dupy.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-09-2015 18:38
nie no, Jar Jar faktycznie był irytujący smiley
no a Kate powinna by wyżej
do tego w rankingu zabrakło Lori z TWD oraz Śnieżki z OUaT smiley
w sumie wszystkie trzy to podobny styl




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 08-09-2015 18:57
Jar Jar - tragiczna postać i jeden z głównych powodów dla których dałem tylko 3/10 Mrocznemu Widmu. Dobrze chociaż, że był tylko w tej części (i chyba jakieś małe epizody w II i III ale to się nie liczy) smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-09-2015 18:45
Za nieco ponad miesiąc wybory, więc można znowu zacząć niekończącą się, niepotrzebną i bezsensowną debatę forumową. Wiecie już na kogo będziecie głosować? Planujecie głosować z myślą o partiach, czy może na konkretne osoby? A może ktoś w ogóle nie wybiera się na wybory?

Przy okazji, nasi kochani uchodźcy: jesteście za czy przeciw przyjmowaniu? wierzycie, że islamizacja Europy jest w ogóle możliwa, czy to tylko pierdolenie? No i co myślicie o zrobieniu referendum w sprawie uchodźców? Moim zdaniem to chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji, ale raczej do niczego takiego nie dojdzie, bo prawdopodobnie większość zagłosowałoby przeciwko, co pokrzyżowałoby plany faszystów z Unii smiley






Edytowane przez Flaku dnia 13-09-2015 18:47
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-09-2015 20:05
na Szczęść Boże Grzegorza Brauna... nie no, pewnie na jakąś lewicę

są gdzies jakieś testy polityczne do wypełniania? smiley

albo dla beki zagłosuję sobie na Związek Słowiański ;p

a co do uchodźców to ja sie już wypowiedziałam w telepatii i nie chce mi się tego rozwijać smiley

ale generalnie raczej przeciw, bo wystarczy, że mamy tu za dużo naszego polskiego rodzimego dziadostwa ;p




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 21:29
Dawno temu było sobie Wielkie Imperium, które obejmowało wielki obszar i wiele narodów. Następnie popadło w kryzys gospodarczy. Robiło się coraz słabsze i słabsze. W końcu nie było w stanie bronić swoich granic i wpuściło w swoje granice obce plemiona uciekające przed jeszcze potężniejszym wrogiem (oraz mające nadzieję na lepsze życie na bardziej rozwiniętych ziemiach niż ich zalesiona dzicz)... po 100 latach już go nie było. smiley


Edit: Co do wyborów to PO wyskoczyło ostatnio z najbardziej rewolucyjnym politycznym pomysłem ostatnich lat (likwidacja składek NFZ i ZUS), który jest sensowny tylko wymaga super dokładnej analizy i kalkulacji ryzyka. Jednak skoro przez 8 lat nie zrobiło praktycznie żadnej większej reformy to nie wierzę, aby byli w stanie zrobić coś tak radykalnego. smiley
Edytowane przez Faraday dnia 13-09-2015 21:53
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-09-2015 21:48
Faraday napisał/a:
Edit: Co do wyborów to PO wyskoczyło ostatnio z najbardziej rewolucyjnym i politycznym pomysłem ostatnich lat (likwidacja składek NFZ i ZUS)

lol przecież Korwin chce to od dawna zrobić... chyba że nie wyłapałem ironii to sorry


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 21:57
Rzeczywiście słabo mi z tą ironią wyszło... Ale faktem jest, że pierwszy raz się taki pomysł przebił do świadomości ludzi, którzy mają Korwina za wariata i oglądają media gdzie nie ma szans się wypowiedzieć. smiley

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-09-2015 21:59
Faraday napisał/a:
Rzeczywiście słabo mi z tą ironią wyszło... Ale faktem jest, że pierwszy raz się taki pomysł przebił do świadomości ludzi, którzy mają Korwina za wariata i oglądają media gdzie nie ma szans się wypowiedzieć. smiley

Tylko sprecyzujmy, bo nie jestem w temacie: PO chce zlikwidować ZUS/NFZ czy tylko same składki?


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 22:09
Same składki (podejrzewam, że Korwin chce zlikwidować cały socjal). Skąd więc pieniądze na socjal? Będą płacone z budżetu, ale w teorii wrócą częściowo w podatkach VAT i PIT. Ludzie będą mieli więcej pieniędzy do dyspozycji, więc wzrośnie konsumpcja co napędzi produkcję i zatrudnienie. Dochody ludzi a więc i dochody z podatków VAT oraz PIT urosną jeszcze bardziej. Tylko kłopot jest taki, żeby się cały budżet nie rozsypał do momentu nim zyski z reformy dorównają kosztom wykładania pieniędzy na NFZ i ZUS z kasy państwa. smiley No i jest jeszcze parę innych pułapek, ale MP to nie forum ekonomiczne. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 22:11

Edytowane przez mremka dnia 13-09-2015 22:11
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 22:13
Lol. Żadnej gównoburzy tu nie będzie bo chyba nie ma sporu. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-09-2015 22:15
Aha no to nie mam więcej pytań smiley Sorry ale jak to brzmi... Oczywiście to czysty populizm i nie ma się co zastanawiać nad tym skąd wezmą się pieniądze na utrzymanie socjalu, bo do żadnej likwidacji składek nie dojdzie. Nawet jakby wielkoduszne PO chciało to i tak się fizycznie nie da tego zrobić. Chyba tylko debil w to uwierzy, ale takich akurat nie brakuje u nas smiley

PS. Oczywiście Korwin chce całkowicie zlikwidować ZUS/NFZ co jest logiczne i do zrobienia.

mremka smiley



Edytowane przez Flaku dnia 13-09-2015 22:16
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 22:24
Już wspomniałem że nie wierzę, aby to zrobili. smiley Może liczą, że po takim czymś ZUS i darmowa opieka zdrowotna upadnie i już na 1000000 % żadni imigranci nie będą chcieli tutaj zostać.
Edytowane przez Faraday dnia 13-09-2015 22:26
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-09-2015 22:29
Nie zamierzam się kłócić smiley A to o czym piszesz to jest odwieczny kontrargument na pomysł Korwina, a jak to będzie naprawdę to się okaże dopiero w praktyce o ile oczywiście wygra, co się na pewno nie stanie, więc nie ma się czym przejmować smiley

PS. No za późno edytowałeś smiley



Edytowane przez Flaku dnia 13-09-2015 22:30
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 22:58
Przecież po tym pomyśle PO to tak na prawdę ludzie będą więcej płacić bo zamiast na ZUS/NFZ będą płacić na coś pod inną nazwą. Zresztą jak można wierzyć, że socjaliści coś zlikwidują skoro tam gdzie dwóch socjalistów to tam trzy durne pomysły.

Co do zaś uchodźców to trochę temat rzeka, a ja się też troszkę dziwie PiSowi że nie powiedział, że nie przyjmie żadnego uchodźcy. 8-10% bonusu w wyborach praktycznie od razu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-09-2015 23:25
od kiedy PO to socjaliści? o.O




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 23:35
Otherwoman napisał/a:
od kiedy PO to socjaliści? o.O


od kiedy rządzą, a pewno i wcześniej ale wtedy byłem dość młody więc średnio się interesowałem, przecież w Polsce wszystkie partie "reżimowe" to tak na prawdę gospodarcza lewica
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2015 23:38
od kiedy PO to socjaliści? o.O


patrząc z perspektywy adiego to wszyscy są socjalistami xD

Polityka to ostatnia rzecz o której teraz myślę, naprawdę lepiej się zajmować czymś na co ma się wpływ smiley Demokratyczne wybory to też forma faszyzmu, bo trzeba pamiętać, że dziś, gdy każde dziecko umie wskazać że ci panowie na czele wielkich armii XX wieku byli źli, faszyzm zaczął działać po cichu aby nie wzbudzić oczywistych podejrzeń. Noam Chomsky stwierdził, że XX wiek przyniósł trzy faszyzmy: bolszewizm, nazizm i korporacje. Oczywiście demokracja była nieco starszym faszyzmem; oczywiste jednak jest też to, że z dwojga złego (demokracja i korporacje) lepsza jest zawsze demokracja, bo masz JAKIKOLWIEK wpływ na to co się dzieje, podczas gdy neoliberalistyczne korporacje to samowolna siatka. Jednak władzy w obu przypadkach na pewno nie masz ty, tylko niezidentyfikowana szara masa, która zaśpiewa tak jak marionetki w garniturkach im zasugerują (a za sznurki tych marionetek pociągają z kolei niezidentyfikowane podziemne loże, agendy, sekty, masoni, piąte kolumny). Gdyby to ode mnie zależało to: 1. zniszczyłbym wszelką władzę oprócz reakcyjnego sądu, prewencyjnej policji itp. aby uniknąć faszyzmu, który w moim słowniku oznacza niesprawiedliwą hierarchię. Dopóki jest taka hierarchia dopóty jest wojna, bo burżuazja zawsze będzie nadużywać, a proletariat zawsze będzie się pluł 2. usunąłbym z tej planety wszelki agresywny element. Mordujesz, molestujesz, torturujesz, niszczysz- jesteś usuwany. A jako że ten element jest nieusuwany tylko jeszcze obdarzany opieką w ciepłych celach, no to widać o kogo się demokratyczne państwa najbardziej troszczą. Te dwa punkty powinny być wyjściowe w budowaniu cywilizacji, póki co mamy busz w świecącej, nowoczesnej oprawie. Trzeba tylko poczekać aż wzrośnie procent ludzi, którzy to rozumieją, a do tego czasu szkoda gadać na poważnie o polityce. #anarchizm #jebacbiede #godsavethequeenthefascistregime

A nieprzyjmowanie uchodźców kojarzy mi się z tym statkiem pełnym żydów co podczas drugiej wojny został zawrócony u wybrzeży U.S.A., co później zapewne przyczyniło się do wzrostu produkcji mydła w środkowej Europie xD Ogólny wzrost tendencji nacjonalistycznych w tej dekadzie w Europie przyprawia mnie o ciarki. Nacjonalizm doprowadzony do wyższych obrotów oznacza tylko wojnę, więc gratuluję niektórym strategii, która zaprocentuję za kilkanaście lat IIIWŚ (a ja wtedy jako pełnoprawny uchodźca ucieknę z tej "cywilizacji" i zamelduję się raz na zawsze na Antarktydę, do peruwiańskiej dżungli albo na wysepkę na południowym Pacyfiku). Nawet nie chce sobie wyobrażać do czego dojdzie gdy zaczną się konkretne misje na księżyc i na Marsa. W erze nacjonalizmu i kapitalizmu może to doprowadzić jedynie do zapętlającej się rywalizacji, wojny i destrukcji.

Sory za kolejny propagandowy hipisowski elaborat, nudziło mi się. Tak więc odpowiadając na pytania Flaka: wybieranie pomiędzy marionetkami mnie już nie interesuje oraz sterowanie życiem uchodźców o których nic nie wiem też mnie nie interesuje.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 62 z 92 << < 59 60 61 62 63 64 65 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum