Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 21:43:55 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 58 z 92 << < 55 56 57 58 59 60 61 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 15-06-2015 23:25
panda napisał/a:
Trochę słaby humor

Właśnie ten humor jest mega xd Choć przyznam, że zdarzają mu się dziwne odjazdy, których nawet ja nie rozumiem. Słaby humor jest i to na potęgę np. w polskich kabaretach typu koń polski, pod wyrwigroszem albo inne gówno smiley



Edytowane przez Flaku dnia 15-06-2015 23:25
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 15-06-2015 23:27
e tam, pedalski humor wszędzie smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 15-06-2015 23:41
sama jesteś pedalska smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-06-2015 00:08
Humor na moim poziomie, polecam smiley



























zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-06-2015 03:32
lol, najśmieszniejsze jest śląskie disko polo i the syntetic, dzisiaj wyjątkowo polecam Nadię Partykę i jej samolot z clipartów <3
https://www.youtube.com/watch?v=mHXWgP5V_KM



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 16-06-2015 08:28
śmieszny pan ze stocku! jejku <3


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-06-2015 19:05
A propos youtuberów i ich vlogów, co oglądacie? smiley Ja mam parę youtuberów których śledzę mniej lub bardziej regularnie. Nigdy nie przepadałam za Abstrachujami, Niekrytym Krytykiem czy Panią Basią. Abtrachuje moim zdaniem nigdy nie byli jacyś super śmieszni czy oryginalni, a teraz to już w ogóle fejm, stoisko w Złotych Tarasach i selfie z 12 latkami.

Ja bardzo lubię wspomnianego już Dema, który ogólnie dla mnie jest jak z innej planety, tak abstrakcyjne poczucie humoru, momentami tak głupie że aż własnie fajne i śmieszne smiley Polecam wszystkim którzy pana Jakuba nie kojarzą to zapoznania się z jego twórczością, wysłał swój długopis na Marsa pewnie tylko po to, żeby zobaczył czy wszystko ok z jego rodziną smiley



Bardzo dobre vlogi kręcił youtuber już zapomniany jakim był Damianero aka filozofero. Nie wiem czy go ktoś będzie kojarzył, bo już od jakichś 4-5 lat praktycznie nie istnieje w internetach, ale do dziś uważam że był to jeden z najlepiej i najkonkretniej wypowiadających się facetów na yt.



Lubię też Dakanna, chociaż od czasów Piątku jego twórczość zmieniała i ewoluowała chyba w każdą możliwą stronę, ale wiadomo, czasem kreatywność i pasja, a czasem hajs się musi zgadzać. Zdarza mi się posłuchać Grzegorza w duecie z Kierownikiem w projekcie Czarne Owce (polecam, przy nudnej robocie potrafią umilić czas). Facet ogólnie ma zajebisty dystans do siebie, fajne poczucie humoru i ostry język, co składa się na całkiem spoko całość. DAKAN KIEDY PIONTEK TSZY???///




Nie sposób nie polecić Bartka, czyli Masochisty Miecia Mietczyńskiego. Koleś sepleni, wygląda jak żul (mimo iż jest mój rocznik smiley) a mimo to, uwielbiam szczerze. Rzadko mam tak że coś potrafi mnie rozśmieszyć, zwykle ograniczam się do delikatnego uniesienia kącików ust, ale przy rezenzjach Miecia bardzo często śmiałam się jak głupia do monitora. Nie jest to szczyt merytoryki, nie jest to humor wysokich lotów ale mimo wszystko uważam że jeden z bardziej ogarniętych youtuberów smiley



No i takie guilty pleasure, mianowicie pan Wiesław Wszywka, polecam bez żadnych obawień smiley

z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 17-06-2015 19:29
Ja nigdy vlogów nie lubiłem (ani Dema, ani Abstrachujów i innych Krytyków) - poza nielicznymi epizodami zawsze mnie nudziły.

Za to Wiesław Wszywka wgniata system, #mianowicie osobiście mój ulubiony jest wielki test piw w plastiku:



Można oglądać bez żadnych obawień smiley



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-06-2015 19:36
piękna sprawa smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 17-06-2015 19:51
Z tych co wrzuciłaś to kojarzę tylko Dema i Masochistę i to oni są moimi najulubieńszymi w sumie chociaż nie śledzę ich zbyt regularnie. Masochista jest mocny ale chyba kończą mu się powoli pomysły bo robi się co raz mniej śmieszny smiley No a Dem to dla mnie już klasyk i pierwszy jutuber jakiego poznałem ale ostatnio coś zbyt poważny się zrobił i tych kinowych ekspresów i innych rzeczy zbytnio nie oglądam. No ale "Top Świat TV" to potencjał na miarę "ogarnij się" (oglądam te odcinki po kilka razy smiley) no i polecam też coś chyba mniej znanego czyli prawdopodobnie najbardziej nieogarnięty duet w polskim internecie a mianowicie wpierdalanie robali jakby ktoś był zainteresowany oczywiście:

PS. Piosenkę o długopisie już tu nawet kiedyś wrzucałem xd

A po za tym znam jeszcze wielu ale większość jest dla mnie mało śmieszna... "Zapytaj beczkę" i "Martin Stankiewicz" daję nawet czasem radę. "Zdupy" dla mnie zbyt wulgarne ale pomysł z wywiadami akurat był spoko. "Cyber Marian" i "Lisie Piekło" zupełnie mnie nie bawią (jedynie można sobie popatrzeć na rudą w tym drugim przypadku smiley). No a "Wardęga" i "Abstrahuje" są oczywiście najbardziej przereklamowani bo się sprzedali a najlepiej sprzedaje się zwykle to co jest słabe xD No dobra, "czego nie mówią hipsterzy" było spoko ale to dawne dzieje, teraz zapewne zesłabli.


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-06-2015 20:04
A dla mnie akurat Martin Stankiewicz porażka totalna, nie bawił mnie ani za czasów TSW, ani teraz za czasów prywantego kanału. Prywatnie bardzo pozywytny koleś, czasem go widuje w Bydgoszczy i pierwszy mówi "siema" mijanym obcym osobom smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 17-06-2015 20:16
mremka widze ze mamy dokładnie taki sam jutubowy gust. Damianero to była moja miłość gimnazjalna, taki buntownik, wiecie



Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 17-06-2015 21:08
A i wdziałem jeszcze tego gościa z Chrzanowa co go nawet agusia zna.
To jest nawet spoko:




Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-06-2015 20:35
http://wjakwarszawa.info/2015/06/nie-donos-czy-nie-sciagaj-kamil-podzielil-studentow-sgh/

A wy co o tym sądzicie?

Takie rzeczy tylko na SGHu




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-06-2015 20:49
Ściąganie jest kwestią indywidualnej uczciwości i moralności, ale donoszenie już jest chamskie. Tym bardziej, że chodziło nie o jakieś ekonometrie, makro czy mikroekonomię tylko niemiecki, który... nie liczy się nawet do średniej, więc dana osoba ściągając nie zyska przewagi na rynku pracy lepszym dyplomem niż donosiciel (bo sądzę, że o to chodziło - jest na SGHu sporo karierowiczów, którzy marzą o zaharowywaniu się w korpo na stażu).

Problem leży nie tylko po stronie studentów, ale też po stronie egzaminatorów. Na SGHu odchodzi takie ściąganie, że głowa mała. smiley Pomijając jeden egzamin na którym człowiek czuł stres trzymając komórkę nawet w kieszeni to na większości innych egzaminatorzy przymykają oko na ściąganie. Pierwszy przykład z brzegu - na egzaminie w środę inna grupa zrobiła sobie konferencję na Facebooku, w czasie której omawiano odpowiedzi poprawne. Inna sprawa, że i tak większości egzaminów z ważniejszych przedmiotów średnio połowa studentów nie zdaje w pierwszym terminie. smiley

co do testów pana Wiesława:
Pan Wiesław mocny zawodnik. Na jednym z filmików podmienili mu drinka na czysty spirytus zabarwiony. Bez większego skrzywienia na gębie stwierdził, że: "o, to już trochę mocniejsze". smiley

p.s. z uczciwością ludzi na SGH w ogóle jest kłopot. na imprezie w środę, na której byli sami studenci SGH ktoś zajebał mi kalkulator. smiley smiley
Edytowane przez Faraday dnia 19-06-2015 20:52
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 19-06-2015 20:56
Ja tam jakoś bardzo nie popieram ściagania, sama tego raczej nie robię. Oczywiście raczej, bo czasem się zdarzy smiley Nie przepadam natomiast za tym, kiedy ktoś notorczynie ściąga i właściwie nic nie umie, a jest u nas paru takich na geologii inzynierskiej, nawet nie chcę myśleć o tym, jak naprawdę będą mieli coś projektować...


Natomiast nie wyobrażam sobie kompletnie takiej sytuacji, żeby ktoś na kogoś doniósł smiley No serio, na moim wydziale coś takiego byłoby nie do pomyślenia, a nawet gdyby znalazł się taki delikwent, to byłby chyba tak shejtowany, że musiałby zmienić otoczenie.

No nie wiem, dla mnie to szok, że takie rzeczy maja miejsce smiley


---

No u nas tez czasem się zdarzają jakieś przypały, ktoś zajebał mojemu promotorowi młotek z USA za 500 zł, ale to są raczej ludzie z 1 roku. A 4 i 5 to sobie nie wyobrażam takiej sytuacji smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 19-06-2015 20:57
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-06-2015 21:00
Ja trochę nie rozumiem po co ktoś idzie na studia jeśli musi ściągać? Nikt nikomu nie kazał iść na określony kierunek i większości przypadków ktoś się po prostu ni nadaje na studia skoro nie umie się nauczyć. Jeszcze potrafię zrozumieć ściąganie w młodszych latach na przedmiotach o których nie ma się kompletnego pojęcia ale ktoś kazał mi się ich uczyć bo trzeba.

Inna sprawa to donosicielstwo, którego nie popieram. Jednak jest pewne ważne ale. Faraday trafnie zauważył, że prowadzący sami pozwalają na ściąganie. Jakby nie pozwalano i eliminowało się takich delikwentów to ponad 90% wolała by nie ryzykować. Podsumowując nie każdy nadaje się do studiowania, a ja nie chciałbym by leczyła mnie osoba, która ściągała na jakimś egzaminie czy też bronił mnie w sądzie prawnik co słabo zna się na prawie czy też by doradzał mi ekonomista co nie ma pojęcia o ekonomii bo mu się udało prześlizgnąć dzięki ściąganiu.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-06-2015 21:46
Jestem w ciężkim szoku, że tego gościa nikt jeszcze porządnie nie obił, jednak solidarność grupowa powinna trochę działać [nawet na uczelni, gdzie studenci mają zawyżone ambicje], szczególnie, że facet doniósł na dziewczynę. Może nie poruchał i się chciał zemścić smiley
Jeśli chodzi o samo ściąganie na studiach, to też średnio popieram. Zdarzyło mi się to na razie raz, na biomedycznych podstawach rozwoju człowieka, czyli przedmiocie, który nigdy mi się w pracy animatora nie przyda smiley Natomiast drażnią mnie strasznie laseczki, które są zwyczajnie tępe, ale lecą na ściągach i spokojnie mają piątki, a co za tym idzie: stypendium smiley Mamy takie dwie na roku, dostają hajs tylko za to, że dobrze kombinują.

PS Flaku, Szumański jest mega słaby smiley Jeszcze w okolicach pierwszej "Ballady o cyckach" pił z nami czasem wódkę, ale teraz to już gwiozda jest, pewnie by się już z nami nie przywitał na ulicy ;P



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 19-06-2015 22:29
adi1991 napisał/a:
Ja trochę nie rozumiem po co ktoś idzie na studia jeśli musi ściągać? Nikt nikomu nie kazał iść na określony kierunek i większości przypadków ktoś się po prostu ni nadaje na studia skoro nie umie się nauczyć. Jeszcze potrafię zrozumieć ściąganie w młodszych latach na przedmiotach o których nie ma się kompletnego pojęcia ale ktoś kazał mi się ich uczyć bo trzeba.

Inna sprawa to donosicielstwo, którego nie popieram. Jednak jest pewne ważne ale. Faraday trafnie zauważył, że prowadzący sami pozwalają na ściąganie. Jakby nie pozwalano i eliminowało się takich delikwentów to ponad 90% wolała by nie ryzykować. Podsumowując nie każdy nadaje się do studiowania, a ja nie chciałbym by leczyła mnie osoba, która ściągała na jakimś egzaminie czy też bronił mnie w sądzie prawnik co słabo zna się na prawie czy też by doradzał mi ekonomista co nie ma pojęcia o ekonomii bo mu się udało prześlizgnąć dzięki ściąganiu.


19.06
zgodziłam się z adim



Ja to się w ogóle ściągać boję mega. smiley to po pierwsze, czułabym się mega głupio gdyby mnie przyłapano po prostu. Po drugie - to jest może naiwne i powtarza to każdy nauczyciel od podstawówki, ale kogo ja chcę oszukać? smiley Nie wiem, nie podniesie mi samooceny ocena wyżej w usosie jak wiem, że na tę ocenę po prostu nie umiem; dlatego nie jara mnie stypendium osiągnięte takim ślizganiem się. Od pewnego czasu nawet nie wkurwia mnie już jak ktoś się tak ślizga i ściąga albo jakieś ma swoje sposoby, bo jezusmaria, co mnie to obchodzi, ważne jest to co ja osiągam, jak się rozwijam, takie tam smiley
Ale wracając do tematu, sama bym nie doniosła. A ten Kamil wywołał bardzo ciekawy temat - naprawdę u nas ściąganie to jest ogromny problem, a kurde, szczególnie że to chodzi o SGH, uczelnię z jakąś renomą (poprawcie mnie jeśli się mylę, ale na stacjonarne ciężko się dostac tam chyba), a nie Wyższą Szkołę Robienia Hałasu. Szkoda tylko, że zrobił to w dość kontrowersyjny sposób i właśnie, na przedmiocie znaczącym niewiele, tak naprawdę sam ściągnął na siebie gromy, ale przynajmniej ma czyste sumienie, good for him smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 20-06-2015 00:53
Co do ściągania, chciałbym je trochę (ale tylko trochę) pobronić (mimo że ja sam nie ściągam, bo nie umiem smiley ):
- inżynier w pracy zawodowej zawsze ma dostęp do komputera, Politechnika (według wielu wykładowców) powinna po pierwsze i najważniejsze uczyć umiejętności wykorzystywania źródeł do rozwiązywania problemów... tak jak student korzysta ze ściągi w trakcie egzaminu
- czasami zdarzają się przedmioty, co do których mamy pewność, że nam się nie przydadzą, ponieważ nie chcemy pracować w zawodzie z tym związanym (np. u mnie paliwa okrętowe albo mechanika płynów, która jest właściwie zaawansowaną matematyką i więcej tam o dywergencjach oraz operatorach Nabla niż o ciśnieniu), więc po co tego się uczyć?

A na PG nigdy nie spotkałem się z donosicielstwem, zaś nieznaczna większość prowadzących nie pozwala na ściąganie (choć wśród pozostałych ~40% zdarzają się tacy, którzy "nie widzą" laptopa na biurku).



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 20-06-2015 00:57
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 58 z 92 << < 55 56 57 58 59 60 61 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum