Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:50:18 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 54 z 92 << < 51 52 53 54 55 56 57 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 12-05-2015 14:10
Wyniki z gminy Lipinki (lol):

Andrzej Duda - 57,36% - 1523 głosy
Bronisław Komorowski - 18,04% - 479 głosów
Paweł Kukiz - 14,95% - 397 głosów
Magdalena Oórek - 3,31% - 88 głosów
Janusz Korwin-Mikke - 2,49% - 66 głosów
Andrzej Jarubas - 1,28% - 34 głosy
Janusz Palikot - 0,72% - 19 głosów
Grzegorz Braun - 0,68% - 18 głosów
Marian Kowalski - 0,56% - 15 głosów
Jacek Wilk - 0,56% - 15 głosów
Paweł Tanajno - 0,04% - 1 głos (lol)

Do tego zaszczytnego grona należy zaliczyć takie miejscowości jak Lipinki, Pagorzyna, Wójtowa, Bednarka, Kryg oraz oczywiście Rozdziele.



Edytowane przez Flaku dnia 12-05-2015 14:12
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-05-2015 17:42
@FRED
Ok, odpowiedziałeś mi na pytanie, dlaczego nie cała reszta (mogłeś po prostu napisać, że to konserwa). Teraz odpowiedz mi na pytanie, dlaczego Palikot smiley

mrOTHER jak można wstawiać okładkę pisma Lisa?

Ponieważ tego obawiają się wyborcy. Że gdy Duda już wygra wybory, to Kaczyński i Macierewicz wyjdą z cienia (w którym teraz są skrzętnie ukrywani, aby czegoś nie spierdolić) i zacznie się gadanie o zamachu i tak dalej, i to oni będą grać pierwsze skrzypce, tak jak Tusk robił to z Komorowskim, gdy jeszcze był premierem.

Czy Duda będzie politykiem samodzielnym, czy marionetką tych, którzy go wypromowali? Ciężko powiedzieć.

Z resztą, nie tylko politykiem, ale i np. osobą medialną. Do tej pory jego wystąpienia były w ściśle określonych sytuacjach, np. debata, do których mógł się przygotować. Jak sobie poradzi na arenie międzynarodowej? Jak poradzi sobie w sytuacjach, których nie przewidział jego sztab? Na te pytania powinien odpowiedzieć cykl debat. Skoro Komorowski ich tak bardzo chce, to zapewne ma na nie jakiś plan (czyt. haka). Chciałbym zobaczyć, jak Duda zachowa się "na żywo", w takim momencie.

(Żeby nie było: i tak na niego nie zagłosuję - patrz słowa Freda o rybce, a nie wędce).

W czym on niby się sprawdził? Jakie są jego zasługi? Jeśli ktoś cos wie niech napisze, bo urząd objął jak miałem ledwo 15 lat i nie pamiętam czy coś obiecywał.

W niczym, nie obiecywał niczego. Został marszałkiem, ponieważ wcześniej mocno krytykował działania PiSu, co akurat nie było trudne (wcześniej był vice, z tego co widzę na wiki). Nawet nie miał kandydować do wyborów prezydenckich (chyba) - pech jednak chciał, że marszałek sejmu zostaje p.o. prezydenta w przypadku jego śmierci. I potem już jakoś tak poleciało, bo Polacy czuli, że trzeba stabilizacji i bali się, co zrobi zrozpaczony śmiercią brata Kaczyński jako prezydent, a Tusk sobie odpuścił, widząc, że jego człowiek ma zwycięstwo w garści.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 12-05-2015 19:34
abstrahując od tematu

https://www.facebook.com/events/849171648464346/

Idziesz, Lion? smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2015 20:48
zagłosowałem na Palikota bo:
a) jestem lewakiem (autokorekta podpowiada ze leżakiem :p) w sprawach obyczajowych
b) jestem za liberalnymi zmianami w gospodarce, uproszczeniem biurokracji, podatków, wspieraniem przedsiębiorstw bez cofania się w aspektach obyczajowych, co oferują modni konserwatywni liberalowie
c) we wszelkich testach wychodziło mi ze mam poglądy najbliższe Palikotowi


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2015 20:58
Palikot pomysły gospodarcze ma nawet ok, ale on ich wcale nie realizuje(to samo można powiedzieć też np. o Korwinie ale on akurat nigdy nie był u władzy, a Palikot był i mógł próbować realizować chociaż część pomysłów, a łaził wtedy z wibratorami po konferencjach).

Poza tym Kukiz wyszedł z intrygująco ciekawą propozycją, a mianowicie debatą Komorowski - Duda prowadzoną przez Kukiza. Byłoby bardzo ciekawie ale Komor na to nie pójdzie niestety, a tak to by była w końcu prawdziwa debata, a nie ustawka w reżimowych mediach gdzie pseudo dziennikarze nigdy nie zadadzą trudnych pytań i nie będą wymuszać prawdziwych odpowiedzi od obu kandydatów zamiast zwyczajowego ględzenia politycznego o niczym.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 12-05-2015 21:08
Kukiz też mógłby przechylać szalę - na drugą stronę.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2015 21:09
A to jest jakaś odwaga żeby oddać nieważny?
Ja oddałam i się tego nie wstydzę. To samo zrobię w 2 turze - żaden kandydat po prostu mnie nie przekonuje i tyle.


Chciałabym również podziękować za zmianę mojego avka, MARIAN KOWALSKI JEST NAJPIENKNIEJSZY DZIEKUJE ZA UWAGE


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 12-05-2015 21:18
mrOTHER napisał/a:
Kukiz też mógłby przechylać szalę - na drugą stronę.


Może i tak, ale debata gdzie Kukiz zadaje pytania i co najważniejsze kandydaci ich by wcześniej nie znali pokazało by jakby Duda zareagował. Bo o tyle co Komorowski na 95% by się w większej części zbłaźnił to chciałbym też zobaczyć jak w niezaplanowanej sytuacji zareagował by Duda bo na razie robi lepsze wrażenie niż Komor ale to trochę człowiek zagadka.

Wbrew też pozorom taka debata bardziej mogłaby zaszkodzić Dudzie niż Komorowskiemu bo Szogun to przejmie może z 2-3% głosów Kukiza, a Duda mógłby wiele stracić jakby mu nie poszło.

Co do zaś postu pandy to ja przyznam, że nie rozumiem oddawania głosów nieważnych. Kto ma w dupie polityków został po prostu w domu(czyli jakieś 45% bo pewno z 5% nie mogło być a by poszło gdyby nie np. jakiś wyjazd) i nie trudził się pójściem do lokalu wyborczego. Jeszcze bym rozumiał ideę oddawania głosów nieważnych gdyby był przymus uczestnictwa w wyborach.Ale tak? Strata czasu jak dla mnie.
Edytowane przez adi1991 dnia 12-05-2015 21:21
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 12-05-2015 22:58
Faraday napisał/a:
bez cofania się w aspektach obyczajowych, co oferują modni konserwatywni liberalowie

Jakiego cofania? Możesz podać konkretny przykład jakiegoś obyczajowego cofania się, które proponuje Korwin? (pozostałych "modnych liberałów" nie biorę pod uwagę, bo póki co Kukiz nie ma żadnego programu, a reszta to sezonowcy)

adi1991 napisał/a:
Jeszcze bym rozumiał ideę oddawania głosów nieważnych gdyby był przymus uczestnictwa w wyborach.Ale tak? Strata czasu jak dla mnie.

No ja też tego nie rozumiem. Chyba że jakiś patriota poczuwa się odpowiedzialny do głosowania, ale ja np. idę na wybory po to żeby coś zmienić, a nie spełnić jakiś durny obywatelski obowiązek. Po za tym to jest trochę zakłamywanie rzeczywistości poprzez sztuczne podnoszenie frekwencji.



Edytowane przez Flaku dnia 12-05-2015 23:13
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-05-2015 11:14
Otherwoman, nie wiem xD na razie tradycyjnie zabraklo mi neta, to pewnie przeczytam w koncu Starcie Krolow i rusze z drugim sezonem serialu za 2 tygodnie ;P


Komor powie wszystko byleby utrzymac stołek. Tylko to go obchodzi i nawet w swoich mowach chytrze wymienial nazwisko Kukiza byle tylko przypodobac sie jego wyborcom. Oczywiscie Duda tez, tylko, ze w betonowym obozie to on jest mniej betonowy niz najbardziej betonowy beton Bronisław Maria Szogun Wielki.

P.s. szkoda mi Ogórek, bo teraz SLD sie od niej odcina w ramach zasady ze sukces ma wielu ojcow, a porażka jest sierotą. I ogolnie widac ze Polska to serio mentalnaly Kazachstan, to wytykanie jej płci, profile na fejsie Magda pokaz cycki itd. Zobaczymy gdzie kto bedzie jesienia, bo Ogórek pewnie zniknie, ale Kukiz cos powymysla na pewno

zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 13-05-2015 13:52
Tak patrząc na te avki, to trzeba było zrobić MP: Wybory.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-05-2015 14:50
Tymczasem nowe wieści: Komor odrzuca propozycję Kukiza odnośnie wspólnej debaty (co było do przewidzenia), ale zaprasza go na wspólną pogawędkę w sprawie JOW-ów. Mam nadzieję, że Kukiz nie da się nabrać na te podchody...



Edytowane przez Flaku dnia 13-05-2015 14:50
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-05-2015 15:55
---Przerywnik---

mrOTHER napisał/a:
Tak patrząc na te avki, to trzeba było zrobić MP: Wybory.


Mi sie marzyło bardziej postmodernistyczne MP z prawdziwego zdarzenia- do wyboru dowolna realna osoba z dowolnych czasów, pochodzenia i zawodu (polityk, władca, artysta, zbrodniarz, naukowiec, dziennikarz, gwiazda internetu itd.) i wplatanie tego calego towarzystwa w intryge, przez ktora sie utworza rozne dziwne sojusze itd. Oczywiscie pisze to z nudów, bo nikt o zdrowych zmysłach na to nie pójdzie gdyż prawdopobienstwo kupy jest zbyt duże. Nawet to proponowałem kiedys i Lincoln mnie zgasił ze Hitlerem to on grać nie będzie xd troche mbie martwi ten zastój co do edycji ale nie chce siebie w to mieszać po Mp29.


---Koniec---

Komor to zwykly dziadek, traktuje swoj urzad jak ciepła posadke szefa restauracji fast food, ni mniej ni wiecej zaangażowania, charyzmy, śmialych albo przynajmniej trafnych decyzji, autorytetu ... spora szansa ze Duda jest taki sam, ale nie stuprocentowa jak u Bredzisława. Niemcy mieli Heil Hitler, komuchy Czołem towarzyszu, my mamy Chodź Szogunie (w bulu i nadzieji).
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 13-05-2015 18:45
Mi sie marzyło bardziej postmodernistyczne MP z prawdziwego zdarzenia- do wyboru dowolna realna osoba z dowolnych czasów, pochodzenia i zawodu (polityk, władca, artysta, zbrodniarz, naukowiec, dziennikarz, gwiazda internetu itd.) i wplatanie tego calego towarzystwa w intryge, przez ktora sie utworza rozne dziwne sojusze itd. Oczywiscie pisze to z nudów, bo nikt o zdrowych zmysłach na to nie pójdzie gdyż prawdopobienstwo kupy jest zbyt duże. Nawet to proponowałem kiedys i Lincoln mnie zgasił ze Hitlerem to on grać nie będzie xd troche mbie martwi ten zastój co do edycji ale nie chce siebie w to mieszać po Mp29.


Przecież Lincolnowi nikt nie kazał grać Hitlerem, mógł sobie wziąc Matkę Teresę, jak chciał... Taka edycja mogłaby być ciekawa, ale... no mi jakoś ciężko jest sobie wyobrazić grę realną postacią. W sumie, żeby kimś grac, trzeba sporo o nim wiedzieć, w tym wiedzieć, jak się zachowywał prywatnie. A w przypadku postaci historycznych to nie jest takie proste. Stąd też osobiście także niezbyt się piszę na tego typu edycję...

a co do zastoju, o myślę, że to minie. Już niedługo powinno nam się zachcieć grać w MP smiley





We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-05-2015 19:41
Ja bym chętnie zagrał Hitlerem, ale musiałbym przestudiować go dokładnie smiley


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-05-2015 22:52
Napalonym na eksperymentalne MP proponuję zapoznać się z kazusem MP31.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-05-2015 23:18
A wracając do polityki...

To referendum planowane przez Prezydenta to najgorsze referendum od słynnego 3xTAK smiley

1. JOWy - wzmacnianie układu PO-PiS, więcej Otylii Jędrzejczak, Frytek, Hardkorowych Koksów (chociaż nie wiem czy ma polskie obywatelstwo smiley), itp. w Sejmie
2. Likwidacja finansowania partii z budżetu - wzmocnienie roli bogatych, zwiększenie wpływu interesów zewnętrznych korporacji w poszczególnych partiach.
3. Zmiany podatkowe... smiley smiley smiley - to jest w ogóle śmiech na sali. Każdy chce jakiejś zmiany podatków. Myślę, że tutaj nawet członkowie rządu by zagłosowali na tak, w końcu podwyżka albo zaostrzenie podatków to też jakaś zmiana. Konkretne pytania o podatki są zabronione przez Konstytucję z tego co pamiętam.



Edytowane przez Faraday dnia 13-05-2015 23:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-05-2015 23:34
Faraday i tak referendum nie będzie ważne bo nie będzie 50% frekwencji, a o to tylko chodzi PO gdzie potem będą trąbić, że oni tak się starali, a ludzie mają to w dupie. Zresztą nie jest czasem tak, że referenda tylko pokazują nastrój społeczeństwa ale nic poza tym i władza czasem może sobie je olać bez żadnych konsekwencji prawnych?

Co do zaś punktów to JOWy to głupota jakich mało(pokazały to wybory do senatu), 2 punkt jest słuszny i powinien być dawno temu wprowadzony w życie podobnie jak zniesienie immunitetów(niby głupota a przyniosła by partii, która to by zniosła kilka % w wyborach, aż dziw, że nikt tego jeszcze nie zrobił bo przecież złodzieje kradnący miliony są w Polsce i tak bezkarni) czy zakaz deficytu budżetowego.

Co do punktu trzeciego to już w ogóle kosmos bo zmiany podatkowe powinny być załatwiane konkretnymi ustawami, ale porządnych zmian to ani PO, ani PiS i tak nie zrobią.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 13-05-2015 23:46
Kwintesencja Komora (jak ktoś jeszcze nie widział to polecam):



Jestem szczerze zażenowany, że ktoś taki jest prezydentem w Polsce (sam lepiej bym porozmawiał z tą babką).


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-05-2015 01:55
Ale go na rzeź wystawili. W każdej możliwej stacji na niego nadają... Ciekawe...



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 54 z 92 << < 51 52 53 54 55 56 57 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum