Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:29:33 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 52 z 92 << < 49 50 51 52 53 54 55 > >>
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-05-2015 21:32
Ja raczej nie pójdę do II tury, ale nawet jeśli bym poszła, to chyba faktycznie już ten Duda lepszy od Komora....

no ale na 99% nie pójde




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 10-05-2015 21:33
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 21:34
No to jest dylemat.

Ogólnie z Dudą w kwestii jego poglądów (czy ogólnie PiSu) jest mi nie po drodze. Ale no, PO nie lepsze.

A tak 1:1 jako osoba to wiadomo, że Duda lepszy od Komora. I rzeczywiście ból dupy ludzi z PO będzie się miło oglądało.

No, ale PiS? To mnie naprawdę boli, nie wiem czy moja ręka będzie wstanie tak zagłosować.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 10-05-2015 21:36
Jak faktycznie przejdą Komor i Duda to ja też nie idę na 2 turę...


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 21:38
Umbastyczny napisał/a:
No, ale PiS? To mnie naprawdę boli, nie wiem czy moja ręka będzie wstanie tak zagłosować.


Tak może mi ktoś sensownie wytłumaczyć czemu nie PiS, a PO, SLD czy PSL już tak? Jakoś za PiSu mimo wszystko biurokracja była mniejsza i jak to ładnie określił Faraday polowanie na czarownice też nie było tak rozwinięte jak za PO.

Taka mała dygresja bo przecie wbrew pozorom PiS jest troszkę lepszy, a działa tu chyba wielka propaganda, która prowadzona jest w telewizji od kilku ładnych lat.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 21:40
najbardziej śmieszy mnie, że ludzie uważający się za ludzi o prawicowych poglądach pójdą teraz głosować na kandydata PiSu, czyli największego socjalistę z całej stawki smileysmileysmiley Kaczyński stojący na Krakowskim Przedmieściu z górnikami... no comment...

Polowanie na czarownice było mniejsze? Macierewicz rozwalił WSI bo uważał, że tam tylko Rosjanie siedzą przez co pozbawił Polskę porządnego wywiadu wojskowego na wiele lat. Doprowadzili do samobójstwa Barbarę Blidę....

Taka ciekawostka - moja mama ma urodziny okrągłe dzisiaj a frekwencja najniższa była akurat w okolicach, w których się urodziła. smiley



Edytowane przez Faraday dnia 10-05-2015 21:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-05-2015 21:47
No właśnie dlatego PiS jeszcze ujdzie bo ma chociaż trochę społecznych lewicowych postulatów, ale niestety ja nie jestem w stanie znieść całej tej katolickości, smoleńsków, proamerykańskości itp itd




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 21:47
adi1991 napisał/a:
Umbastyczny napisał/a:
No, ale PiS? To mnie naprawdę boli, nie wiem czy moja ręka będzie wstanie tak zagłosować.


Tak może mi ktoś sensownie wytłumaczyć czemu nie PiS, a PO, SLD czy PSL już tak?


Odpowiem za siebie, nie za ogół.

Po pierwsze nie napisałem, że PO, SLD i PSL są na tak xD Po prostu w mojej wypowiedzi skupiłem się, że PiS jest na nie.

A tak mówiąc ogólnie to PO jest bandą złodziei, a PiS jest dla mnie bandą oszołomów. Naprawdę nie wyobrażam sobie, żeby rządzili Polską ludzie pokroju Pana Kaczyńskiego czy Pana Macierewicza chociażby.


Otherwoman napisał/a:
ale niestety ja nie jestem w stanie znieść całej tej katolickości, smoleńsków, proamerykańskości itp itd


o to to smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Umbastyczny dnia 10-05-2015 21:48
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 21:55
Faraday napisał/a:
najbardziej śmieszy mnie, że ludzie uważający się za ludzi o prawicowych poglądach pójdą teraz głosować na kandydata PiSu, czyli największego socjalistę z całej stawki smileysmileysmiley Kaczyński stojący na Krakowskim Przedmieściu z górnikami... no comment...

Polowanie na czarownice było mniejsze? Macierewicz rozwalił WSI bo uważał, że tam tylko Rosjanie siedzą przez co pozbawił Polskę porządnego wywiadu wojskowego na wiele lat. Doprowadzili do samobójstwa Barbarę Blidę....


Ja mam akurat konserwatywne poglądy(a w gospodarczej sferze prawicowe bardzo), ale jednak PiS troszkę mniej kradnie(przynajmniej tak było za tych 2 lat ich rządów). Nie chcę tu wyjśc na wielkiego obrońcę PiSu ale w porównaniu do PO to jednak wolę PiS bo PO niby ma program taki a nie inny, ale i tak go nie realizuje.

Co do zaś polowań na czarownice to po pierwsze dziwnych "samobójstw" ludzi co za dużo wiedzą było za PO. Po drugie, takiej liczby podsłuchów to nie było od stanu wojennego(ale działają one w jedną stronę bo jak władzę podsłuchują to już podsłuch jest nielegalny i nie istotne co na nim było), a po trzecie to do likwidacji WSI to się zgadzam, że było to błędem ale co do rosyjskich szpiegów to akurat od dawna wiadomo, że ich w naszych służbach jest pełno bo większość zwierzchnictwa pamięta jeszcze czasy PRL-u.
Edytowane przez adi1991 dnia 10-05-2015 21:55
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 21:56
Otherwoman napisał/a:
No właśnie dlatego PiS jeszcze ujdzie bo ma chociaż trochę społecznych lewicowych postulatów, ale niestety ja nie jestem w stanie znieść całej tej katolickości, smoleńsków, proamerykańskości itp itd


Społeczne lewicowe postulaty? Anty in vitro, anty aborcja, anty związki partnerskie. smiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-05-2015 21:59
Faraday napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
No właśnie dlatego PiS jeszcze ujdzie bo ma chociaż trochę społecznych lewicowych postulatów, ale niestety ja nie jestem w stanie znieść całej tej katolickości, smoleńsków, proamerykańskości itp itd


Społeczne lewicowe postulaty? Anty in vitro, anty aborcja, anty związki partnerskie. smiley


no to jest właśnie coś co mi nie pasuje i własnie ma to związek z tym ich całym katolicyzmem

na in vitro mam w sumie wyjebane, to samo na związki partnerskie, ale anty aborcja? wtf




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 10-05-2015 22:00
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 22:06
Na pytanie o to jak by się kandydat PiS będąc prezydentem zachował wobec ustawy zakazującej całkowicie aborcję, Andrzej Duda odpowiedział w bardzo ciekawy sposób. Kandydat PiS zadeklarował, że obecnie jest przeciw aborcji, jest sygnatariuszem inicjatywy rJeden z nasr1;, głosował w sejmie przeciw aborcji, i na forum ciał UE występował z krytyką aborcji, ale jako prezydent musiał by być mniej radykalny. Zdaniem Andrzeja Dudy całkowity zakaz aborcji spowodowałby to, że lewica w przyszłości wprowadziła by całkowitą liberalizację aborcji [sic!].


Z drugiej strony Duda jest przeciw euro a Komor za, tylko co to wlasciwie oznacza skoro i tak sie zobowiazlismy? xd
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 22:07
In vitro to jak ktoś chce to niech sobie sam za to płaci. Państwo nie powinno do tego dokładać ani grosza. Co do aborcji to obecne prawo jest w miarę ok, a związki partnerskie to trochę głupia nazwa gdyż ja uważam że każdy człowiek powinien robić ze swoimi pieniędzmi co chce i może mieć wspólnotę majątkową z kim mu się żywnie podoba. To samo przy decydowaniu o leczeniu i tym podobnym sprawom.

I teraz wychodzi, że jestem bardziej tolerancyjny niż większość partii lewicowych w Polscesmiley

ps. tak mnie to zawsze zastanawiało jak się słucha lewaków, aborcja czyli zabijanie dzieci jest ok, a kara śmierci czyli humanitarne w dzisiejszych czasach zabijanie morderców jest be?
Edytowane przez adi1991 dnia 10-05-2015 22:08
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 10-05-2015 22:10
Otherwoman napisał/a:
na in vitro mam w sumie wyjebane, to samo na związki partnerskie, ale anty aborcja? wtf

Akurat anty aborcja jest jeszcze najbardziej zrozumiała z tego wszystkiego, bo to zabieranie życie, ale to zależy o czym mówimy - jeśli o całkowitym zakazie to jest to absurd i nieludzki pogląd, bo w przypadku zagrożenia życia matki aborcja powinna być nie tyle dozwolona co moim zdaniem konieczna. Ja tam z kolei nie rozumiem kompletnie invitro, bo jak można zakazywać dawania życia? Dlaczego ktoś ma z tym problem? Związki partnerskie gówno mnie obchodzą, ale uważam, że jak ktoś chce to niech sobie bierze taki ślub, byleby tylko nie adoptował później dzieci - temu jestem przeciwny, bez względu czy to geje czy lesby.

EDIT: No i oczywiście tak jak adi mówi - invitro jak najbardziej ale na pewno nie ze skarbu państwa.



Edytowane przez Flaku dnia 10-05-2015 22:11
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-05-2015 22:11


ps. tak mnie to zawsze zastanawiało jak się słucha lewaków, aborcja czyli zabijanie dzieci jest ok, a kara śmierci czyli humanitarne w dzisiejszych czasach zabijanie morderców jest be?


Ja jestem za jednym i za drugim, ja bym najchętniej likwidował też osoby ktore sie znęcają, gwałcą i powodują inny trwały uraz na fizyce/psychicze człowieka, bo to przecież czasem gorsze niż zabójstwo smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 10-05-2015 22:12
kara śmierci tez jest spoko smiley


Ja jestem za jednym i za drugim, ja bym najchętniej likwidował też osoby ktore sie znęcają, gwałcą i powodują inny trwały uraz na fizyce/psychicze człowieka, bo to przecież czasem gorsze niż zabójstwo



no to własnie, ale to już chyba pisałam kiedyś w jakimś zadaj pytanie czy coś smiley


tak w ogóle to kara śmierci jest lepsza niż więzienie, wystarczy sobie wyobrazić, ile budżet by na tym zaoszczędził...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 10-05-2015 22:14
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2015 12:24
Otherwoman napisał/a:
kara śmierci tez jest spoko smiley


Ja jestem za jednym i za drugim, ja bym najchętniej likwidował też osoby ktore sie znęcają, gwałcą i powodują inny trwały uraz na fizyce/psychicze człowieka, bo to przecież czasem gorsze niż zabójstwo



no to własnie, ale to już chyba pisałam kiedyś w jakimś zadaj pytanie czy coś smiley


tak w ogóle to kara śmierci jest lepsza niż więzienie, wystarczy sobie wyobrazić, ile budżet by na tym zaoszczędził...



No dokładnie. Dla mnie to jet chore, że jakiś ktoś sobie zamorduje inną osobę, a potem w nagrodę za to, do końca życia żyje sobie za darmo, ma zapewnione wyżywienie, opiekę medyczną itd. Dodatkowo generuje rachunki za prąd, wodę itp. No i nie byłem nigdy w więzieniu, ale poszło to trochę chyba do przodu i robią im teraz siłownie i inne bajery.

A kto za to płaci? Wszyscy obywatele, w tym np. rodzice/dzieci/mąż/żona ofiary tego kryminalisty. Trochę nie halo.

I gdzieś kiedyś czytałem, że 1 dzień więźnia jest 2,5 raza droższy od 1 dnia dziecka z domu dziecka. Serio? Wydajemy więcej publicznego hajsu na zbrodniarzy, a nie na dzieci które są od samego początku poszkodowane przez los?



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2015 21:16
taka ciekawostka jak głosowali ludzie w mojej miejscowości, dużo naiwnych, ale też sporo anty systemowych jak na wioskęsmiley frekwencja 56,5% smiley

KOMOROWSKI Bronisław Maria - 149
KUKIZ Paweł Piotr - 102
DUDA Andrzej Sebastian - 29
KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard - 12
OGÓREK Magdalena Agnieszka - 5
PALIKOT Janusz Marian - 4
BRAUN Grzegorz Michał - 2
JARUBAS Adam Sebastian - 2
TANAJNO Paweł Jan - 1
WILK JACEK - 1
KOWALSKI Marian Janusz - 0
Edytowane przez adi1991 dnia 11-05-2015 21:29
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2015 21:32
A jak to sprawdzić? Może są statystyki dla Wrocławiasmiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2015 21:36
http://prezydent2015.pkw.gov.pl/319_Pierwsze_glosowanie/0264 - Wrocław

tam na dole możesz sobie wejść nawet w swoje miejsce głosowaniasmiley
Edytowane przez adi1991 dnia 11-05-2015 21:43
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Dyskusje na tematy różne
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-05-2015 21:48
we Wrocławiu Komorowski zmiażdżył (40%), a Kukiz (22%) prawie tyle co Duda (26%) smiley

Komorowski Bronisław Maria 110040
Duda Andrzej Sebastian 71792
Kukiz Paweł Piotr 59593
Korwin-Mikke Janusz Ryszard 11000
Ogórek Magdalena Agnieszka 6080
Palikot Janusz Marian 5942
Braun Grzegorz Michał 3391
Wilk Jacek 1782
Jarubas Adam Sebastian 1539
Kowalski Marian Janusz 1171
Tanajno Paweł Jan 1120
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 52 z 92 << < 49 50 51 52 53 54 55 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum