Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:47:25 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 33 z 41 << < 30 31 32 33 34 35 36 > >>
Autor RE: TOP 5
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 24-01-2016 14:27
Róbcie swoje TOPki. Dziękuję za konstruktywne komentarze odnośnie mojego rankingu. To czy żyję to już moja prywatna sprawa i proszę tego tematu nie poruszać. A już na pewno nie w tym temacie bo tu dyskutujemy o czymś innym. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 16-02-2016 20:50
no to
top5 rozpierdoli filmowych i serialowych smiley




1. Rozpierdol Masakra pod Sioux Falls - Fargo 2x09 The Castle



To był jedyny rozpierdol gdzie nie wiedziałam, czy mam się bardziej śmiać, czy przejmować, bo był totalnie odjebany w kosmos, przy czym owo słowo na "k" nie jest przypadkowe. Do tego totalnie zakręcone nawiązanie do prawdziwej masakry pod Sioux Falls smiley


2. Rozpierdol pod Shipwreck Cove - Pirates of Carribean - At World's End



Bo lubię napierdalanie się szablami na statkach (statki w ogóle są fajne), a to był chyba najbardziej spektakularny rozpierdol w Piratach

3. Rozpierdol w Dharmaville - Lost 4x09 The Shape of Things to Come



No bo Keamy, no bo Ben, no bo Alex, no bo dymek, lol

4. Dinorozpierdol w Parku Jurajskim - Park Jurajski



Dinozaury fajnie wpierdalały ludzi smiley

5. Krwawy Rozpierdol u Freya - Gra o Tron 3x09 The Rains of Castamere





Na wyróżnienie zasługują:

- rozpierdol pod Isla de Muerta - Prates of Carribean - The Curse of the Black Pearl
- rozpierdol w Fargo 1x06 Buridan's Ass, czyli najlepszy przepis na morderstwo
- rozpierdol w lasku pod Fargo - Fargo 2x05 The Gift of the Magi
- rozpierdol w finale 4 sezonu Lost
- rozpierdol w Terminus i w sumie wszystkie rozpierdole 6 sezonu TWD
- rozpierdol nad Czarnym Nurtem - GoT
- jakieś rozpierdole w BB były fajne, ale słabo je pamiętam
- rozpierdol w Langley - Homeland 2x12 The Choise

i pewnie coś jeszcze, czego teraz nie pamiętam

Celowo nie dałam rozpierdolu o Hogwart, bo... to jest chyba najmniej lubiana przeze mnie częśc HP, a w szczególności w wersji filmowej...

Opisy rozpierdoli książkowych pominęłam, ale mogłabym wyróżnić np. rozpierdol za Murem w GoT (wersja filmowa jest do dupy) oraz Krwawy Rozpierdol (w filmie był dobry), rozpierdol w Ministerstwie Magii (w filmie był chujowy).




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 16-02-2016 21:00
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 06-03-2016 21:39
Dobra, to tak, jak pisałam, zamieszczę tu TOP5 postaci z MP10 smiley



1. Elena Larinova - Amelia


Pierwsze miejsce w edycji całkowicie zasłużone. Gdybym miała decydować, to mój wybór byłby właśnie taki. Amelka stworzyła nie tylko świetną postać - oryginalną i dość specyficzną, a jednocześnie nie przegiętą, ale także pisała bardzo dobre posty. Postać Eleny bardzo do mnie przemawiała.


2. Daniel Faraday - Furfon

Tę postać dałam na drugim miejscu, tylko dlatego, że najbardziej z całego MP lubiłam wątki na linii Elena - Daniel. Świetnie się to czytało i niejednokrotnie nieźle się ubawiłam. Furfonowi jednak nie udało się dokonać tego, co Amelii. Na początku widać było, że kompletnie nie idzie mu gra. Potem było lepiej, gdy wpadł na pomysł z chatką - to jeden z moich ulubionych wątków MP. Czytanie o ześwirowanym Danielu i jego perypetiach z Larionovą to była czysta przyjemność. Potem mam wrażenie, że Furfon trochę przegiął. Zwłaszcza akcja z porwaniem wszystkim kandydatów. Furfon załatwił na amen grupę kilku osób dwoma postami. Gdyby dziś ktoś coś takiego zrobił, byłaby niezła gównoburza. Do tego pisanie szło mu nieporównywalnie gorzej od Amelki...


3. Bernard Nadler - adi


Kolejna postać w stylu Faradaya. Totalnie przegięta. Ale jego zamek z papai... stał się kultowy o rozpoczął pewną znaną wszystkim modę smiley

4. Meredith Stevens - Muminka

Nie przepadałam jakoś mocno za postacią Mer, ani za stylem Muminki, ale trzeba przyznać, że była to porządna postać i konsekwentnie wykreowana i poprowadzona aż do końca. Do tego Muminka miała kilka fajnych postów/pomysłów.

5. Lincoln Malecky - Lincoln

Postać, której w sumie nie dało się lubić, kompletnie nie zaangażowana, zajmująca się jedynie Aną Lucią. Ale... niektóre posty Lincolna rozjebywały system po prostu smiley




lol z wymienionych osób, tylko adi pisze dalej w MP...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 06-03-2016 21:42
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-03-2016 22:07
TOP 5 czarnych charakterów z OUAT smiley

1. Piotruś Pan.


2. Regina/Zła Królowa.


3. Pan Gold/Rumplestiltskin.


4. Cora.


5. Ingrid/Królowa Śniegu.



Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-03-2016 22:26
Peter jest spoczko, ale dlaczego Gold na 3 miejscu wrrr



U mnie by było:

1. Gold
2. Peter Pan
3. Regina
4. Cora
5. Zelena

smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-03-2016 23:37
Otherwoman napisał/a:
Peter jest spoczko, ale dlaczego Gold na 3 miejscu wrrr


bo na 1 i 2 jest Piotruś i Regina <3 Regina to najlepsza postać pierwszoplanowa smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-03-2016 10:22
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Peter jest spoczko, ale dlaczego Gold na 3 miejscu wrrr


bo na 1 i 2 jest Piotruś i Regina <3 Regina to najlepsza postać pierwszoplanowa smiley



nie bo zlamiła i teraz lubi Snow i jest dobra ;p
ale i tak najlepsza z tek zgrai zbawców świata ;p




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 09-03-2016 10:22
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-03-2016 11:48
Otherwoman napisał/a:
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Peter jest spoczko, ale dlaczego Gold na 3 miejscu wrrr


bo na 1 i 2 jest Piotruś i Regina <3 Regina to najlepsza postać pierwszoplanowa smiley



nie bo zlamiła i teraz lubi Snow i jest dobra ;p
ale i tak najlepsza z tek zgrai zbawców świata ;p


no widzisz, cały dryg w tym, że Regina jest dobra zarówno po ciemnej jak i jasnej stronie smiley
Rumpel jako Dark One jest spoko, zaś bez mocy (czyli praktycznie całe pół sezonu) jest po prostu żałosny smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-03-2016 19:31
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Peter jest spoczko, ale dlaczego Gold na 3 miejscu wrrr


bo na 1 i 2 jest Piotruś i Regina <3 Regina to najlepsza postać pierwszoplanowa smiley



nie bo zlamiła i teraz lubi Snow i jest dobra ;p
ale i tak najlepsza z tek zgrai zbawców świata ;p


no widzisz, cały dryg w tym, że Regina jest dobra zarówno po ciemnej jak i jasnej stronie smiley
Rumpel jako Dark One jest spoko, zaś bez mocy (czyli praktycznie całe pół sezonu) jest po prostu żałosny smiley



Ale on bez mocy nie przeszedł an dobrą stronę tylko kombinował, jak się odegrać i jak zwykle zrobił to z powodzeniem nawet BEZ mocy. A Regina przecież nigdy nie była w takiej sytuacji. Zawsze posiadała moc, tylko sie złamała i zaczęła śnieżkować...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-03-2016 22:55
Otherwoman napisał/a:
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Peter jest spoczko, ale dlaczego Gold na 3 miejscu wrrr


bo na 1 i 2 jest Piotruś i Regina <3 Regina to najlepsza postać pierwszoplanowa smiley



nie bo zlamiła i teraz lubi Snow i jest dobra ;p
ale i tak najlepsza z tek zgrai zbawców świata ;p


no widzisz, cały dryg w tym, że Regina jest dobra zarówno po ciemnej jak i jasnej stronie smiley
Rumpel jako Dark One jest spoko, zaś bez mocy (czyli praktycznie całe pół sezonu) jest po prostu żałosny smiley



Ale on bez mocy nie przeszedł an dobrą stronę tylko kombinował, jak się odegrać i jak zwykle zrobił to z powodzeniem nawet BEZ mocy. A Regina przecież nigdy nie była w takiej sytuacji. Zawsze posiadała moc, tylko sie złamała i zaczęła śnieżkować...


bo Regina wolała przystać do bohaterów i znaleźć swoje szczęśliwe zakończenie, w przeciwieństwie do Rumpla, który stawia swoją moc ponad miłość do Belle smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 09-03-2016 22:59
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Arctic napisał/a:
Otherwoman napisał/a:
Peter jest spoczko, ale dlaczego Gold na 3 miejscu wrrr


bo na 1 i 2 jest Piotruś i Regina <3 Regina to najlepsza postać pierwszoplanowa smiley



nie bo zlamiła i teraz lubi Snow i jest dobra ;p
ale i tak najlepsza z tek zgrai zbawców świata ;p


no widzisz, cały dryg w tym, że Regina jest dobra zarówno po ciemnej jak i jasnej stronie smiley
Rumpel jako Dark One jest spoko, zaś bez mocy (czyli praktycznie całe pół sezonu) jest po prostu żałosny smiley



Ale on bez mocy nie przeszedł an dobrą stronę tylko kombinował, jak się odegrać i jak zwykle zrobił to z powodzeniem nawet BEZ mocy. A Regina przecież nigdy nie była w takiej sytuacji. Zawsze posiadała moc, tylko sie złamała i zaczęła śnieżkować...


bo Regina wolała przystać do bohaterów i znaleźć swoje szczęśliwe zakończenie, w przeciwieństwie do Rumpla, który stawia swoją moc ponad miłość do Belle smiley



On chce mieć po prostu jedno i drugie. Też bym nie rezygnowała z takiej mocy ;P




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 05-04-2016 23:33
Jako, że seriale tego zajebistego sezonu jesienno-zimowego już się skończyły, szybki topik najlepszych sezonów



1. sezon 2 Fargo



Jak dla mnie absolutnie bezkonkurencyjny. Dzięki niemu Fargo trafiło do mojego TOP3. Sezon genialny i tyle smiley


nic
nic
nic


2. 6 sezon The Walking Dead



To zdecydowanie jeden z najlepszych sezonów tego serialu, jeśli nie najlepszy. Nie wiem, jak inni, ale ja osobiście nie jestem w stanie wskazać ani jednego słabego odcinka w tym sezonie, a w poprzednich wiadomo, że różne bywało.

3. 4 sezon House of Cards



HoC miecie w tym sezonie równie dobrze. O niebo lepszy od sezonu 3 i porównywalny z dwoma pierwszymi.

4. 5 sezon Homeland



Porządny sezon i tyle. Nieco słabszy od HoC, ale stoi tuż za nim.

nic

5. 5 sezon Once Upon A Time i 5 sezon AHS (Hotel)





OUaT w sumie utrzymuje cały czas ten sam poziom.
AHS po pilocie rokowało naprawdę nieźle. Wyszło tylko dobrze, ale sezon zdecydowanie lepszy niż Freakshow.




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 05-04-2016 23:33
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 06-04-2016 07:36
Jako, że seriale tego zajebistego sezonu jesienno-zimowego już się skończyły, szybki topik najlepszych sezonów


się nie skończyły tylko nie oglądamy tutaj 24-odcinkowców. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-05-2016 22:28
TOP 5 serialowych par



Z reguły nie jestem fanką związków w serialach, bo są albo przesłodzone, albo drętwe, albo irytujące, albo psują bohaterów... Jest jednak kilka takich, które przykuwają uwagę i z przyjemnością mi się je ogląda smiley


1. Francis Underwood i Claire Underwood - House of Cards



Absolutny numer 1! Relacja tych dwóch postaci to absolutny majsterstyk i są nie tylko najlepsza parą, ale jednym z najlepszych duetów w ogóle. Te postacie praktycznie się uzupełniają i jedno bez drugiego wiele traci (a zwykle przecież bywa odwrotnie, to w związkach postacie tracą). Co ciekawe, nie przepadam szczególnie ani za Francisem, ani za Claire, ale razem są po prostu fenomenalni. smiley


2. Root i Shaw - Person of Interest




Jakoś mam słabość do tej pary. Lesbijski związek psychopatki z socjopatką po prostu ujął mnie za serce smiley


3. Desmond David Hume i Penelope Widmore - Lost



Cóż, wiele nie trzeba mówić. Pewnie każdy marzy o tego rodzaju miłości. Była ona ukazana w sposób poruszający, a nie przesłodzony i przedramatyzowany jak te wszystkie jaty/skaty.


4. Gold i Belle - Once Upon a Time



Uwielbiam Golda, lubię Belle. Razem są zupełnymi przeciwieństwami, ale w końcu to Piękna i Bestia. Poza tym ich specyficzny związek naznaczony jest pewnego rodzaju syndromem sztokholmskim, co dodaje mu smaku smiley


5. Sawyer i Juliet - Lost



W sumie nie wiedziałam, co dać na ostatnie miejsce. Jest wiele związków takich dość przyjemnych, ale raczej neutralnych. Z racji też, że najbardziej zżyłam się z Lost, daję Suliet. Jeśli kiedyś byłam fanką którejkolwiek z tych słynnych czterech par, to było to Suliet smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 20-05-2016 22:31
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-05-2016 23:21
Suliet


SKATE IS FATE


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 21-05-2016 14:41
skate to była najgorsza możliwa para w Lost, już chyba Nikki i Paulo byli lepsi smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 14-09-2016 22:21
TOP 5 produkcji Larsa von Triera smiley



Pora na topkę mojego ulubionego (bądź jednego z ulubionych) reżysera. smiley

5. Tańcząc w ciemnościach; Dancer in the Dark




Dlaczego dopiero na piątym? Otóż film ten za bardzo przypomina mi Zieloną milę. Baaardzo podobny w tematyce i sposobie wyrazu. Poza oczywiście formą musicalu "Tańcząc...". W odróżnieniu od Liona, nie jest to zresztą nawet mój ulubiony musical. Film jest dobry, ale jak dla mnie nic ponadto. Von Trier podejmuje swoją ulubioną tematykę kobiety i jej problemów (po Mandrley miał z tym skończyć, ale zamiast tego nakręcił jeszcze Melancholię, dwie Nimfomanki i Antychrysta, ok..), poświęcenia, krytyki społeczeństwa. Bardzo podobne jest do tego filmu Przełamując Fale (główne bohaterki są niesamowicie podobne) , z tym, że ja właśnie wolę ten drugi film. Dlaczego? Otóż dlatego, że Tańcząc w ciemnościach jest w gruncie rzeczy dość zwykłym filmem dla mas. Pamiętam jak masowo oglądali go wszyscy z dobrych prywatnych szkół, sądząc, że są niszową widownią... A tymczasem jest to najnormalniejszy z filmów von Triera. Co nie znaczy oczywiście, że najsłabszy, w żadnym wypadku.

Ulubionym fragmentem, utworem jest oczywiście "I've seen it all". Właściwie był to jedyny fragment, który zapamiętałam po pierwszym oglądaniu (ostatnio zrobiłam rewatch, by móc zrobić tę topkę).

Polecam, bo utwór i choreografia są ładne same w sobie, nawet bez ogladania filmu.



8/10

4. Manderlay



Manderlay jest kontynuacją Dogville. Oceniałam ten film aż dwie oceny niżej od Dogville, ale po upływie czasu mam wrażenie, że dorównuje pierwszej części trylogii amerykańskiej. Jedynie wtórność formy, brak tego rodzaju nowości obniża odrobinę ocenę. Tak więc chyba podniosę ocenę do 9. W Manderlay Grace trafia do kolejnego amerykańskiego miasteczka, które staje się sceną parodii amerykańskiego społeczeństwa. W przeciwieństwie do Dogville film porusza już nie tylko kwestie społeczne, ale także jest mocno polityczny. Ponadto nie jest tak poważny. Jest tu wiele scen komicznych, podobnie jak w 1 cz. Nimfomanki. Von Trier wyśmiewa wprowadzanie siłą demokracji, politykę USA względem problemu niewolnictwa oraz niesienie chaosu, gdzie tylko się da pod pretekstem niesienia cywilizacji zachodu. Tu pewnie też nawiązanie do ataku na Irak. Cały film nie jest tak poważny jak Dogville, a problemy, które porusza traktuje z przymrużeniem oka, czyli tak jak lubię. smiley

trailer:



8,5/10

3. Przełamując fale; Breaking the Waves



Film, o którym już pisałam w temacie klubu. Jest to jeden z filmów, który najbardziej mnie poruszył ze wszystkich filmów, jakie oglądałam. Jak wspominałam, jest podobny do Tańcząc w ciemnościach, ale o wiele mocniejszy. Jego dziwność, chory, jak to określił adi, klimat niesamowicie współgra z tematyką. Jeden z niewielu filmów o miłości, który jakoś głębiej do mnie przemówił. Chyba nie istnieje człowiek, który pozostałby całkiem obojętny po seansie tego filmu...

trailer:



9/10

2. Dogville



O tym filmie chyba pisać nie muszę, bo nie dość że już pisałam w klubie, to chyba każdy go widział.

10/10


1. Królestwo; Riget




Tak, właśnie na pierwszym miejscu Królestwo. Obie części daję jako jeden, choć po rewatchu to ta pierwsza podobała mi się bardziej. Może kogoś dziwić, że właśnie ten miniserial się tutaj znalazł. Jednak to właśnie dzięki Królestwu sięgnęłam po kolejne filmy tego reżysera. Ponadto jest to jedyna produkcja, którą oglądałam więcej niż 2 razy, w przypadku cz.1 nawet więcej niż pięć, co chyba świadczy samo za siebie. Serial zawiera właściwie niemal wszystko, co lubię: mrok, czarny humor, parodię, dobrą fabułę, dobre aktorstwo, klimat itd. Riget totalnie mnie zachwycił i dzięki niemu pokochałam von Triera, więc oczywiście należy mu się

10/10

intro:






We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 14-09-2016 22:26
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 23-09-2016 19:19
TOP 5 sezonów AHS smiley
1. Sezon 5: Hotel
2. Sezon 2: Asylum
3. Sezon 1: Murder House
4. Sezon 3: Sabat
5. Sezon 4: Freakshow


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-09-2016 20:08
o może zainspiruje Flaka smiley

W sumie dla mnie różnice są niewielkie, ale tak je uszereguję:

1. sezon 2: Asylum 8,5/10
2. sezon 5: Hotel 8,3/10
3. sezon 1: Murderer House 8,2/10
4. sezon 3: Sabat 8/10
5. sezon 5: Freakshow 7/10




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 23-09-2016 20:28
Od razu TOP seriali o tematyce horroru smiley



5. American Horror Story 8/10
4. The Walking Dead 8,5/10
3. Death Note 9/10
2. Twin Peaks 9,5/10
1. Riget 10/10


Widac że dwa pierwsze miejsca zajmuje stare seriale, heh smiley

inne to np. Pamiętniki Wampirów (bo jak to inaczej zaklasyfikować...?)(6/10), The Strain (3/10), 666 Park Avenue (4/10), Opowieści z krypty (7/10), Rodzina Addamsów (7/10) ( tu znowu te starocia najlepsze...)

Oczywiście zamierzam kilka wkrótce nadrobić, wiec lista zapewne się zmieni
Przede mną Stranger Things, Supernatural i Dom grozy smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 23-09-2016 20:29
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 33 z 41 << < 30 31 32 33 34 35 36 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum