Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 20:07:44 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 31 z 41 << < 28 29 30 31 32 33 34 > >>
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2015 17:33
Haha, no teksty o schudnięciu też są, ale to tacy co widują mnie regularniej. Raz też wmawiali mi, że na pewno mam anemię, bo coś taki blady jestem xD



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2015 17:39
U mnie takie same pytania często padają, a jako, że mam samego kuzynostwa 1. stopnia z 20(plus żony/mężowie, dzieci, psy itd.) plus jeszcze z 50-70 osób z rodziny, które widuję dość regularnie(czytaj przynajmniej raz na rok/dwa) to już się przyzwyczaiłem. Taką mam taktykę, że tych mniej lubianych unikam, a przy kilkudziesięciu osobach na popijawie łatwo jest ominąć krępujące rozmowy. Poza tym ja tam lubię spotkania rodzinne bo czasem człowiek czegoś ciekawego się dowie o swojej rodzinie jak już sobie co niektórzy popiją.

Podsumowując ja tam swoją rodzinę lubię i praktycznie raz w miesiącu coś tam jest więc się przyzwyczaiłem, a dużo mojego kuzynostwa lubię autentycznie więc pytania pytaniami i czasem idzie się zdenerwować lekko, ale wolę to niż imprezy(typu imieniny, urodziny, rocznice) po kilka osób co byłoby dla mnie lekką abstrakcjąsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2015 18:12
typowe pytania smiley mój dziadek mnie zawsze wita słowami albo "schudłeś coś" albo "przytyłeś coś", zastanawiam się czy to mówi losowo z automatu czy faktycznie coś zauważa smiley Ostatnio też nawija ciągle: "Filmy? Jakie filmy? Zostań lekarzem." albo odrealnione "Nauczę cię brydża, to się z czegoś utrzymasz przynajmniej." Nie mówiąc o klasycznym "Przerzuć się na Legię" mimo że mam wyjebane na polską ligę już od dawna. Za to typowe teksty babci to "Czemu nie dzwonisz" do pary z "Czemu nie przychodzisz" (mimo że się widujemy kilka razy w miesiącu), no i uniwersalne "Chcesz dokładkę?" oraz "Zapakuję ci to, to, to i to na wynos". z tymże te wymienione cytaty nie są koniecznie wkurzające, tylko poprostu babciowate smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2015 19:46
Najgorsza jest ta cisza, kiedy rodzina się wygada i moment, jak jakiś wujek z wąsem albo ciocia z owłosionymi nogami stwierdza z westchnieniem: "...No i tak!" albo "...Tak to jest!". smiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 11-10-2015 19:49
Tak!
Albo "ale ten czas leci"

i

"zaraz Wszystkich Świętych, potem Boże Narodzenie, Nowy Rok i znowu się zacznie"



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-11-2015 02:09
Namawiam do robienia topów!topy się zawsze fajnie czyta smileysmiley



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-11-2015 18:11
Prawda, też zawsze lubię czytać smiley

To moja nowa topka: 5 ulubionych momentów z agusią

1. Wspólna upojna noc w jednym łóżku w domu Stacha - chyba nie trzeba tłumaczyć

2. Sesja fotograficzna w kiblu Bonnie i Krzysia <3

3. Pierwsze spotkanie w towarzystwie April :3 Wtedy poznaliśmy się, ten dzień na zawsze pozostanie w mej pamięci. Moje życie się zmieniło w tamtym momencie.

4. Podróż busem do Katowic i agusia w roli... no właśnie agusiu. Jak to nazywaliśmy wtedy? Suczka Umbastycznego? smiley Nie pamiętam tego, kurde. No, ale sama podróż i to co się potem działo było super smiley

5. Wszystkie inne spotkania :3 Ciekawe ile ich w sumie dokładnie było smiley Ale każde było super. <3





A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.

Edytowane przez Otherwoman dnia 20-11-2015 20:10
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-11-2015 20:09
Suczka Umbastycznego


spoczko smiley

ps. zmniejszyłam ci fote, bo rozpieprzała strone; mam nadzieję, że wasza miłośc na tym nie ucierpiała

To ja zrobię sobie topik zainspirowana jednym z postów Flakinsa w temacie filmowym, gdziez to wymienia wszystkie laseczki z filmów, które go jarają (Imogen Poots, Saoirse Ronan, Scarlett Johanson oraz Isleen lol).

Zrobię sobie podobną listę tyle, że z facetami, co chyba jest jasne i oczywiste. Bo tak, owszem zachwycam się Heleną, ale to inny typ zachwytu... skupmy się na tych, którzy mi się podobają, nie analizując przy tym ich zdolności aktorskich (których zresztą im nie odmawiam).

Sprawa nie jest prosta, bo mam paru takich, a każdy jest dobry na inną okazję, ale przejdźmy do rzeczy...

1. Michael Wincott

Gościa lubię przede wszystkim w tych wszystkich jego rolach, gdzie wciela się w typowego bad gyua. No tak, pewnie nikogo to nie dziwi. Wprawdzie on głównie gra role bud guyów, bo taki już niego typ, ale najbardziej podoba mi się w tych swoich mrocznych stylizacjach, czyli jako Top Dollar, Adrian de Moxica oraz Armand Dorleac. Podoba mi się tez niesamowicie jego specyficzny szorstki głos i styl mówienia, jakby miał na wszystko wyjebkę. Czasem przypomina mi w tym mojego kota Maćka...

a oto kilka fotencji...:

Top Dollar



Adrian de Moxica



Armand Dorleac




2. Zahn McClarnon

Kolejny typ który wciela się w role bad guyów smiley Gościu grał sobie kiedyś tam przed epoką lodowcową w serialu DrQuinn, który też zresztą bardzo lubiłam, kiedy uczęszczałam jeszcze do jakichś początkowych klas szkoły podstawowej. Od tamtego czasu jednak nie oglądałam tego i naprawdę nie pamiętam nikogo poza Hankiem, z którym zawsze kojarzył mi się Sawyer. Zahn grywał sobie bodajże wtedy jakiegoś Indianina (ciekawe, dlaczego) i w sumie to go nie pamiętam.

Potem jednakże widziałam go trochę w serialu Ringer, gdzie towarzyszył naszemu Richardowi Alpertowi. Zanim jednak zdążyłam stwierdzić, że kolejny fajny typek do kolekcji, to serial zdjęto z anteny i szlus.

No i McClarnon wreszcie powrócił w prawdziwie wyrafinowanej formie w 2 sezonie Fargo, gdzie jest ewidentnie moją ukochaną postacią, chociaż w sumie ma chyba najmniej kwestii do wypowiedzenia. Ale jak to się mówi, liczą się czyny nie słowa smiley

foteczki:

Bodaway Macawi w towarzystwie Ryśka



Hanzee Dent <3




3. Robert Carlyle

Dobra, na pierwszym miejscu faceci z ciemnymi włosami, bo takich lubię. Teraz pora na trochę odmiany, aczkolwiek nie za wiele.
Nie ma co ukrywać, Carlyle, podobnie jak jego poprzednicy, znany jest z roli czarnych charakterów. Niestety znam go jedynie z Once Upon a Time i uwielbiam oba wcielenia: Mr.Golda oraz Rumplestilstkina. Cóż, ten sezon mnie nie zadowala pod tym względem, bo jednego i drugiego jest jak na lekarstwo. Na całe szczęście jest jeszcze Hanzee w Fargo, bo inaczej zabrakłoby mi obiektów westchnień. Dodam że to dobry aktor i świetnie wciela się w różne wersje Rumpla smiley

Cóż, pierwszy bad guy w wersji blond na zdjęciach poniżej:

Mr. Gold



Rumplestiltskin



4. Johny Depp

Tak, dopiero na 4 miejscu, sorry ziom. Większość lasek, która na sam dźwięk tego nazwiska ma kisiel w majtach, pewnie by się zaskoczyła z letka, ale jest jak jest. Generalnie nie sikam z wrażenia na widok tego pana, ale lubię go w tych jego specyficznych charakteryzacjach i z tym jego specyficznym stylem gry dziwka. Ano właśnie... to chyba pierwszy typ, który nie gra mordercy, ciekawe. No ale ma inne zalety, bo jego typowe role to dziwacy i outsiderzy, co też mi jest jakoś bliskie. Najbardziej chyba lubię wersje: Jack Sparrow, Sweeney Todd i Willy Wonka. O przepraszam, a jednak był jeden morderca, zapomniało się o Sweeny Toddzie <3
Foty Deppa? No chyba każdy wie, jak ów jegomość wygląda, ale proszę bardzo:

Jackie



Todd




5. Michael Emerson

Oczywiście, nie mogłam pominąć mojej dawnej miłości z czasów Lost, bo jakże by to było! Emersona znam także z Person of Interest, gdzie aktorsko oczywiście wymiata jak zawsze. To jednak Ben Linus skradł niegdyś moje serce, o czym wszyscy tu obecni dobrze wiedzą smiley

Hah to naprawdę zabawne, gdy zobaczy się go w zestawieniu z poprzednimi osobami. Tak bardzo tu nie pasuje... A jednak... w końcu mam tu kolejnego, piątego do kompletu bad guya z klasą smiley Nie będę się rozpisywać, jaki był Ben, bo wszyscy to wiemy, so... got any milk?




Tak, to chyba jest ten moment, by zakończyć listę, bo robi się za bardzo creepy. Więc, jeśli ktoś dotarł do tego miejsca, to gratuluję i zachęcam do dzielenia się swoimi fascynacjami smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 08-01-2016 22:58
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-11-2015 20:49
lol jak Ben może sie komukolwiek podobać..

jedyny poważny wybór z tej listy to John Depp, ale ogólnie podobają ci sie sami starcy smiley

tez kiedys zrobie podobny ranking ulubionych aktorek/aktorów, tylko że to prędzej by było top 100, bo ich niestety jest za dużo smiley
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
agusia
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 8436

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 20-11-2015 21:05
Umba <3



140 osób ginie rocznie od uderzenia papajem.
zagubieni.org Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 20-11-2015 21:26
Lion napisał/a:
lol jak Ben może sie komukolwiek podobać..

jedyny poważny wybór z tej listy to John Depp, ale ogólnie podobają ci sie sami starcy smiley

tez kiedys zrobie podobny ranking ulubionych aktorek/aktorów, tylko że to prędzej by było top 100, bo ich niestety jest za dużo smiley



Ben mi się podobał głównie ze względu na jakże bogatą osobowość smileysmiley
a tak serio, wiele było fanek Bena ;p

co zabawne nigdy nie podobał mi sie taki Sawyer smiley

i wcale nie jara mnie Sherlock Holmes, Damon Salvatore i wszyscy ci inni łamacze serc niewieścich smiley

A to nawet nie jest ranking ulubionych aktorów, bo wtedy lista faktycznie byłaby znacznie dłuższa... To raczej ranking typów, którymi nie pogardziłabym w łóżku smiley No dobra, może poza Benem jednakże smiley Chociaż kurde, pamiętam jeszcze te podpisy na z24 "Kochanka Bena" lol smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 25-11-2015 19:33
Kontynuacja rankingu postaci (trochę pozmieniałem), wypisuję wszystkie główne + istotne NPC:

1. Francis J. Rosenberg (Kevin Spacey), MP 25
2. Frank Lapidus (Jeff Fahey), MP 10
3. Jon Snow (Kit Harrington), MP 28: GoT - NPC
4. Francis Bacon (Jim Caviezel), MP 30
5. Wielki Brat (-), MP 32 - NPC


Pozostałe postacie i zgłoszenia:
- Coco Ball (Amy Acker), MP 25 - NPC
- Norbert Bateman (Anthony Perkins), MP 29
- Rick Roll (Rick Astley), MP 27: JP
- Zola Parks (L. Scott Caldwell), MP 29
- Matthew McGay (Matthew McConaughey), MP 26: TWDE
- Walter White (Bryan Cranston), MP 15
- Jeff Parsley (Tomasz Łysiak), MP 13
- Jesse Pinkman (Aaron Paul), MP 14



The maze isn't meant for you...

Edytowane przez mrOTHER dnia 25-11-2015 19:34
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-11-2015 19:55
Jako że zbliża się wielkimi krokami edycja w świecie HP wpadłem na pomysł zrobienia topki pt.:
5 ULUBIONYCH SCEN Z KAŻDEJ CZĘŚCI HARRY'EGO POTTERA

Uwaga! Pełno grubych spoilerów! (jakby ktoś nie czytał a wiem, że są tacy smiley)

cz.I Harry Potter i Kamień Filozoficzny:

1. "Profesor Quirrell?" "Tak, to ja" smiley
2. Hagrid robi wjazd na chatę.
3. Rozmowa Harry'ego i Dumbledore'a przy zwierciadle AIN EINGARP
4. Pierwsza lekcja ze Snapem
5. Voldemort pod turbanem
Edytowane przez Faraday dnia 25-11-2015 19:58
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 25-11-2015 20:08
3. Rozmowa Harry'ego i Dumbledore'a przy zwierciadle AIN EINGARP



o matko, najmniej lubiana przeze mnie scena z HP i KF... jak czytam któryś kolejny raz tę książkę, to zawsze przelatuje te strony tylko wzrokiem, albo przewracam kartkę...




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-11-2015 20:58
Otherwoman napisał/a:
3. Rozmowa Harry'ego i Dumbledore'a przy zwierciadle AIN EINGARP



o matko, najmniej lubiana przeze mnie scena z HP i KF... jak czytam któryś kolejny raz tę książkę, to zawsze przelatuje te strony tylko wzrokiem, albo przewracam kartkę...


Ten top z KF to taki na rozgrzewkę i dosyć randomowy bo w sumie nie było jakichś super scen, które zapadają w pamięć z perspektywy osoby dorosłej. A ta rozmowa jest ważna w kontekście późniejszych wydarzeń i relacji Dumbledore-Harry
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-11-2015 21:09
mrOTHER, skąd Ty w ogóle wytrzasnąłeś tego Tomasza Łysiaka? smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-11-2015 23:49
TOP 5 Miejscowości, które odwiedziłemsmiley

5. Łeba



No cóż. Miejscowość ładna sama w sobie. Jakoś jak tam byłem nie czułem ogromu buractwa polskich wczasowiczów przez co było ok. Do tego fajnie chodziło się po wydmach choć polecam nie chodzić po nich jak jest ze 40 stopni na słońcu bo aż stopy parzą. Poza tym z miejscem tym wiążą się świetne wspomnienia z terenówek na geografii więc miejsce 5. właśnie dla Łeby

4. Warszawa



Jest to miasto do którego zawsze jak przyjeżdżam mam takie małe łał. Jako, że nie byłem nigdy w mieście z dużą ilością wysokich budynków to zawsze jak sobie idę na zlotach między tymi wieżowcami to podoba mi się bardzo i czuję się taki trochę mały. Wiem, że nie są to w skali świata wysokie budynki i pewno ja, człowiek ze wsi czułbym się choćby w takim Nowym Jorku strasznie przytłoczony skoro taka Warszawa mi wystarcza. Poza tym stolica ma jeszcze takie plusy jak zloty forumowe oraz ciekawostkę w postaci jednej kolejki do wszystkich kas. Dziwne miastosmiley

3. Poznań



Miasto, w którym ja, człowiek z Wielkopolski czuję się świetnie. Nie ma tam takich sytuacji jak choćby w Warszawie gdzie każdy się przepycha i jest nieuprzejmy. W Poznaniu są inni ludzie. Wielu powie, że są za zimni i zbyt poważni, ale mi ten porządek na prawie każdym kroku, w miarę duża uprzejmość ludzi oraz poniekąd lekkie skąpstwo się podoba. Podsumowując nie każdemu spodobają się ludzie z Poznania, ale to trochę pewno jak z innymi miastami i każdy ma inaczej(mi się choćby Karków nie podobał bo miasto z zabytkami, ale one gdzie indziej też są, ale największy problem z ludźmi, którzy średnio mi przypadli do gustu).

2. Toruń



Jak niektórzy chyba nie wiedzą(taka agusia była ze 1,5km od mego mieszkania i nawet nie dała znaćsmiley) jest to miasto w którym już 5. rok studiuję. W związku z tym ,z miejscem tym wiąże się wiele wspaniałych wspomnień. Miasto to znam na wylot jako, że lubię sobie tak po prostu połazić(i chodzę tak czasami i po 15km za jednym razem) dzięki czemu wiem, że jest piękne. Ma Stare Miasto, które jest chyba jedno z lepszych w Polsce, a do tego piękną choć zaniedbaną dzielnicę zwaną Bydgoskim Przedmieściem gdzie obecnie mieszka największe menelstwo i patologia Torunia i gdzie po zmroku można dostać kuksańca od panów w dresie lecz dawniej było pięknie co widać choćby po genialnych kamienicach i willach, które jakby odnowić byłby pewno równie popularne jak Stare Miasto.

1. Skórka



http://www.krajenka.pl.hostingasp.pl/galerie/14/44.jpg

Moja rodzinna miejscowość. Miejsce, które jest piękne i powiedział bym, że o wiele piękniejsze niż miasta. Odpowiada mi tam wszystko. Ludzie, którzy są tacy trochę "wioskowi", położenie(wszędzie las wokół na kilka kilometrów) oraz to jak tam po prostu jest. Przez wioskę płynie rzeka małą dolinką, która powoduje ciekawe zjawisko. Po jednej stronie potrafi czasami lać deszcz, a po drugiej potrafi nie padać wcale mimo różnicy tylko kilkuset metrów pomiędzy prawym, a lewym brzegiem doliny. Do tego podoba mi się to, że przebiega tu tylko jedna porządna droga, a żeby wyjechać w innym kierunku trzeba skorzystać z kilku uroczych tras przez las, które idealnie nadają się na wyprawy rowerowe, które są moim małym hobby.
Podsumowując jest to miejsce, w którym mógłbym mieszkać do końca życiasmiley
Edytowane przez Otherwoman dnia 26-11-2015 22:46
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 25-11-2015 23:56
TOP 5 postaci stworzonych przez Otherkę, w których wykorzystała wizerunek HBC smiley
1. Dores LeSage z MP 12 - moim zdaniem najgenialniejsza postać dewiancka w całym MP. Może jest to spowodowane tą "świeżością" bo Otherw grała nią po raz pierwszy. W MP 10 nie było żadnych psychopatów (o dziwo!) i w sumie ta hotelowa edycja, a zwłaszcza sama postać Dores wprowadziła na forum motyw dewianckich postaci. Psychopatyczna morderczyni, z dobrymi pomysłami na uśmiercanie czy tortury - to jest to! smiley z pewnością nie chciałbym jej spotkać na swej drodze smiley
2. Dores Shelley z MP 25 - postać Otherki, z którą najlepiej mi się pisało. Stworzenie takiej relacji (której niestety nie zdążyliśmy zbytnio rozwinąć) naszych postaci spowodowało, że całkiem inaczej zacząłem postrzegać Dores jako postać (nie widziałem w niej już kolejnej Helenki w roli morderczyni, a unikatową postać, siostrę Petera, która potrafiła niejednokrotnie mnie zaskoczyć swoim zachowaniem, mimo iż sądziłem, że reakcje Dores są do przewidzenia).
3. Dores Rosier z MP 13 - chyba najbardziej pamiętliwa Dores ze wszystkich. Znalazła się na 3 miejscu, ponieważ uważam, że bez duetu z Furfem postać nie wyróżniałaby się niczym niezwykłym. Ot, kolejna psychopatka w wykonaniu Otherwoman...
4. Isabella Stark z MP 14 - postać w cieniu swojego braciszka - postaci Furfona. Nic specjalnego, Otherw nie zdążyła rozwinąć skrzydeł tą postacią. Czym to jest spowodowane? Arletam chyba sama wie najlepiej smiley
5. Lily "Krwawa Mary" z MP Piraci - postać całkowicie zepchnięta na drugi plan. Otherka była zbyt pochłonięta kreowaniem jej ojca (który nie mógł wyjść lepiej, he?) niż właśnie pokazanie samej Lily. Może byłaby lepszą postacią gdyby po prostu poświęcono jej więcej uwagi.

Tak, nudzi mi się smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
mrOTHER
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 3423

Mistrz Gry

Dodane dnia 26-11-2015 00:15
Umbastyczny napisał/a:
mrOTHER, skąd Ty w ogóle wytrzasnąłeś tego Tomasza Łysiaka? smiley


Wyobraziłem sobie, jak ma wyglądać moja postać, wpisałem cechy wyglądu/charakteru w google i jak zobaczyłem jego zdjęcie, to stwierdziłem, że pasuje jak ulał.



The maze isn't meant for you...
zagubieni.org/darlton.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-11-2015 18:43
adi, kurde, znowu rozjebana strona...



Poza tym z miejscem tym wiążą się świetne wspomnienia z terenówek na geografii więc miejsce 5. właśnie dla Łeby


Ma dokładnie to samo. Jedna z najlepiej wspominanych przeze mnie terenówek była w tym miejscu m.in. smiley


Jako, że nie byłem nigdy w mieście z dużą ilością wysokich budynków to zawsze jak sobie idę na zlotach między tymi wieżowcami to podoba mi się bardzo i czuję się taki trochę mały. Wiem, że nie są to w skali świata wysokie budynki i pewno ja, człowiek ze wsi czułbym się choćby w takim Nowym Jorku strasznie przytłoczony skoro taka Warszawa mi wystarcza


A propos tych waszych uwago odnośnie tego, że za każdym razem, jak jesteście na zlocie, to tych wieżowców wydaje się więcej: ostatnio czytałam, że faktycznie budują w centrum wieżowiec wyższy od Pałacu Kultury smiley


Wielu powie, że są za zimni i zbyt poważni, ale mi ten porządek na prawie każdym kroku, w miarę duża uprzejmość ludzi oraz poniekąd lekkie skąpstwo się podoba.



Cóż, Poznań to prawie Niemcy smiley


W związku z tym ,z miejscem tym wiąże się wiele wspaniałych wspomnień.


Np. spotkanie z Furfonem smiley

Po jednej stronie potrafi czasami lać deszcz, a po drugiej potrafi nie padać wcale mimo różnicy tylko kilkuset metrów pomiędzy prawym, a lewym brzegiem doliny.


W Warszawie też tak jest w związku z Wisłą smiley


TOP 5 postaci stworzonych przez Otherkę, w których wykorzystała wizerunek HBC



Arctic smiley
jak to miło, że ktoś zrobił TOP moich Helen smiley


1. Dores LeSage z MP 12 - moim zdaniem najgenialniejsza postać dewiancka w całym MP. Może jest to spowodowane tą "świeżością" bo Otherw grała nią po raz pierwszy. W MP 10 nie było żadnych psychopatów (o dziwo!) i w sumie ta hotelowa edycja, a zwłaszcza sama postać Dores wprowadziła na forum motyw dewianckich postaci. Psychopatyczna morderczyni, z dobrymi pomysłami na uśmiercanie czy tortury - to jest to


smiley

"What's a pitty." smiley
W MP 10 Furf był trochę psychopatą ;p
Naprawdę cieszy mnie, że ktoś lubi moich psycholi, bo pamiętam, że zbierałam głównie burę za pisanie takimi osobami ;p


No i tylko chciałam dodać, że każda moja Dores była inna, tak samo jak każdy Bernard adiego był inny smiley




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 31 z 41 << < 28 29 30 31 32 33 34 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum