Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 19:43:44 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 1 day
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 25 z 41 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Autor RE: TOP 5
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 02-02-2015 12:53
Radiohead nie słuchałem od premiery King of Limbs bo ogólnie to smęcą strasznie a ja już się dość dołującej muzy w życiu nasłuchałem. Ale tak:
1. OK Computer
2. Kid A
3. In Rainbows
4. Amnesiac
5. Hail to the Thief

A teraz pora na zestawienie ulubionych płyt zespołów wybranych wg swojego widzi-mi-się:
The Beatles
1. Sgt. Pepper's
2. Please Please Me
3. White Album
4. Revolver
5. Help!

Arcade Fire
1. Neon Bible
2. Funeral
3. Suburbs
4. Reflektor

Coldplay - gińcie hipsterzy smiley
1. A Rush Of Blood To The Head
2. Viva La Vida
3. Parachutes
4. X&Y
5. Ghost Stories

Pink Floyd
1. Dark Side
2. Wish You Were Here
3. The Wall
4. Animals
5. Pulse

The Strokes
1. Is This It
2. Room on Fire
.
.
5. First
(udaję, że innych nie ma)

Interpol
1. Turn On The Bright Lights
2. Antics
3. El Pintor
4. Our Love To Admire
5. Interpol

Arctic Monkeys
1. Whatever
2. Favourite Worst Nightmare
3. Humbug
4. AM
5. Suck It And See

The National
1. Boxer
2. High Violet
3. Trouble Will Find Me
4. Sad Songs For Dirty Lovers
5. Alligator

The Shins
1. Chutes Too Narrow
2. Oh, Inverted World
3. Port of Morrow
4. Wincing The Night Away

Muse
1. Black Holes And Revelations
2. Origin of Symmetry
3. Absolution
4. The Resistance
5. Showbiz
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-02-2015 22:39
wszystko lepsze od czytania o pyłkach, więc szybki topik:

TOP5 userów, z którym najprzyjemniej mi się pisało w MPowych duetach:

1. Lion (MP GoT)
2. Furfon (MP 12; 13)
3. Amaranta (MP 25)
4. Arctic (MP 25; 13,5)
5. Amelia (MP 13,5)


prócz tego wyróżnię jeszcze Umbastycznego i Andzię smiley

EDIT: i mremkę! za duecik Dexio-rafalek smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 04-02-2015 23:25
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2015 23:20
ok na szybko

TOP 5 MOICH POSTACI


1. Camila Coalmouse, MP 15



Największy sentyment mam do swojej pierwszej postaci na MP, i nie wiem czy własnie dlatego że była to pierwsza postać w pierwszej "poważnej" edycji (przed MP15 grałam tylko w userowej Lionem, Lion pomachaj do kamery), czy dlatego że aż tak się zaangażowałam w jej losy, czy dlatego że tak dobrze mi się wtedy pisało, przede wszystkim z agusią i Lincolnem, ale też Aprilą i Lionem. Wtedy chyba najbardziej myślałam nad każdym postem, wczuwałam się w nią i praktycznie przez trzy miesiące mojego życia cały czas myślałam za Camilę. Nie wiem czy obiektywnie była to jakaś super postać, bo wiem że przeintelektualizowana i egzaltowana do granic możliwości, ale mimo wszystko uważam ją za swoją najlepszą.


2. Francesca "Cissy" Patterson, MP Igrzyska



Cissy za to była przeciwieństwem Camili, i - ciekawostkam - Cissy ze wszystkich postaci chyba najbliżej do mnie, dlatego pisało mi się nią wyjątkowo łatwo, bez rozmyślania nad uczuciami postaci i fabularnymi konsekwencjami jej działań. Edycja należała do tych bardziej na luzie, gdzie przez parę stron spamowało się o kąpieli w jeziorze czy jedzeniu śniadania, głównie z Flaczersonem i Danio, ale też miało to swój klimat. Chyba najbardziej lubiana przeze mnie postać z tych mremkowych.


3. Dexter, MP:EU


<fota Dexia>


Chociaż postać NPC. Przepraszam Arleta, ale pisząc Tobą, mimo iż pisało mi się bardzo fajnie (specjalne pozdrowienia dla Umby vel Lincolna, który za swoją rolę powinien zgarnąć Oscara, Złoty Glob i dożywotnie Happy Hours!) często zastanawiałam się czy napisząc w taki czy nie inny sposób nie urażę Cię/nie sprawię Ci przykrości/nie będę nieautentyczna; tak w przypadku Dexa Gdyńskiego Pogromcy mogłam pisać co chciałam i jak chciałam, ubierając w słowa całą moją "sympatię" do Dextera, wspomaganego przez swojego wiernego przyjaciela, rafałka. (Other smiley )


4. Lucas Coleman, MP Dharma





Połączenie wrednego skurwysyna ze sfochowaną nastolatką, ale jako jedyna postać z którą miałam wspólne zainteresowania. Przez wzgląd na kierunek studiów, zawsze chciałam mieć postać związaną jakkolwiek z medycyną, więc padło na patomorfologa. Dziwne trochę że wiekszosc postaci z tego rankingu pochodzi z edycji sprzed 3-4 lat, widocznie wypalam się z wiekiem smiley

5. Ibrahim Hisham



Mimo MP19 i tego co się działo, mimo wszystko smiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-02-2015 23:24
ubierając w słowa całą moją "sympatię" do Dextera, wspomaganego przez swojego wiernego przyjaciela, rafałka. (Other smiley )



o kurcze, o kurczę, aż mnie takie wspomnienia naszły smiley
no tak, zapomniałam o tym wspaniałym duecie: Dexter-rafalek <3




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 04-02-2015 23:29
Otherwoman napisał/a:
o kurcze, o kurczę, aż mnie takie wspomnienia naszły smiley
no tak, zapomniałam o tym wspaniałym duecie: Dexter-rafalek <3



najlepsza para MP ever <3 smiley


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-02-2015 21:45
Cissy ze wszystkich postaci chyba najbliżej do mnie

Ja to samo miałem z Davidem. Pewnie dlatego tak dobrze wspominamy te postacie smiley

PS. Ibrahim to legenda smiley



Edytowane przez Flaku dnia 07-02-2015 21:48
Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-02-2015 22:50
Flaku napisał/a:
Cissy ze wszystkich postaci chyba najbliżej do mnie

Ja to samo miałem z Davidem. Pewnie dlatego tak dobrze wspominamy te postacie smiley
smiley


To by sugerowało że powinniśmy być parą smiley
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Flaku
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Żyd

Postów: 7256



Dodane dnia 07-02-2015 23:05
mremka napisał/a:
Flaku napisał/a:
Cissy ze wszystkich postaci chyba najbliżej do mnie

Ja to samo miałem z Davidem. Pewnie dlatego tak dobrze wspominamy te postacie smiley
smiley


To by sugerowało że powinniśmy być parą smiley

lol, na szczęście Cissy i David ostatecznie parą nie zostali smiley chyba


Zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 07-02-2015 23:58
Flaku napisał/a:
mremka napisał/a:
Flaku napisał/a:
Cissy ze wszystkich postaci chyba najbliżej do mnie

Ja to samo miałem z Davidem. Pewnie dlatego tak dobrze wspominamy te postacie smiley
smiley


To by sugerowało że powinniśmy być parą smiley

lol, na szczęście Cissy i David ostatecznie parą nie zostali smiley chyba


NA SZCZĘŚCIE, SPOKO.
z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2015 17:23
smiley myślałem, że poza Mahmoudem nie było żadnego Araba nie-Sayida w MP a tu nie dość, że Arab to jeszcze piłkarz z Realu Madryt (kiedyś) jako wizerunek smiley
Edytowane przez Faraday dnia 08-02-2015 17:23
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 08-02-2015 18:36
ok, to czas na TOP 5 ulubionych postaci innych userów

1. Peter Scott Arctic MP25



Peter moim zdaniem był do pewnego momentu idealnie wyważoną postacią. Był dewiancki, ale nie do przesady. Mógł sprawiać wrażenie normalnego, a jego dewianckie akcje objawiały się w odpowiednich momentach i były trafione w moment, np,. przypalanie ręki Anastasii. Peter udawał, że robi coś dobrego, by czerpać przyjemność z czegoś złego. Bardzo mi się to podobało, bo przez to ten bohater był trochę nieprzewidywalny i tak po cichu ukradkiem siał niezgodę i zło w obozie Kokpitów. Do tego moja postać była z nim powiązana, gdyż w toku wydarzeń okazało się, że Dores i Peter są rodzeństwem. Odkrycie tej prawdy wiązało się oczywiście z kolejnym złem i zamordowaniem Petera. Osobiście uwielbiałam relacje Petra i Dores, w których mieściła się miłość i nienawiść, a to mieszanka wybuchowa.


2. Krittag Lion MP28



Moja ulubiona postać Liona z dwóch powodów. Jeden jest oczywisty - nasze postacie stanowiły parę. Dzięki Krittagowi udało mi się także rozwinać swoją własną postać. Drugi powód jest taki, że ten bohater jakoś najbardziej odpowiadał mi swoją osobowością, dzikością, lasem i pewnego rodzaju prostactwem, które w zestawieniu z dworskimi manierami Cersei były genialne. Jego wszystkie dialogi mnie totalnie rozbrajały, w tym dialog z Petyrem na wyspie z drzewem papai. Krritag tak bardzo się wyróżniał na tle tych wszystkich lordów zarówno swoimi prostackimi manierami, jak i prostolinijnością. Według mnie to Lion powinien wygrać MVP za Krittaga (nie to, żeby Umba pisał źle), ale Krittag był świetnie poprowadzony smiley

3. Edgar Ted Hart Furfon MP 13



Edgar Ted Hart był dewiantem z krwi i kości, ale według mojej obecnej opinii, był dewiancki aż do przesady i to różniło go od Petera. Trzecie miejsce zawdzięcza głównie mojemu bardzo subiektywnemu podejściu - to z Edgarem mogłam sobie pozwolić na najbardziej dewianckie akcje w MP i czasy MP13 wspominam z sentymentem. Ponadto Furfon miał bardzo fajne pomysły związane z tą postacią, jak choćby przejęcie jego ciała przez Boba (Twin Peaks).


4. Eva Voronova panda MP 13,5



To pierwsza postać w tym rankingu, z którą moja postać nie miała za wiele wspólnego. Musze jednak wyróżnić Evę za świetnie skontruowaną historię postaci i idealnie wpasowaną w realia Harrego Pottera oraz nadzwyczaj dobre posty pandy. Jak się je czytało, to aż dało się odczuć, co się działo w głowie Voronowej.

5. Barbossa Arctic MP 14,5



Kolejna postać, z którą dużo nie grałam. Wyróżniam ją, bo Arctic perfekcyjnie wcielił się w osobę Barbossy. Był dokładnie taki, jak w filmie, nic dodać nic ująć. Miało się wrażenie, że to prawdziwy Barbossa z PoC. Jedne z postów, które mi się najlepiej czytało w MP smiley



Tutaj chcę wyróżnić postacie, na które zabrakło miejsca, ale też mam co do nich bardzo pozytywne odczucia:



Elena - Amelia MP 10 - genialna, najlepsza postać MP10, Amelia stworzyła wspaniałą bohaterkę, a styl pisania też jest mega.
Bernard - w sumie wszystkie Bernardy adiego, z powodów humorystycznych i papajowych smiley
Harry Potter - Amelia MP 13,5 - tu tez Amelia popisała się swoimi zdolnościami pisarskimi, ponadto sporo wtedy razem pisaliśmy, bo nasze postacie (Ron i Harry) byli przyjaciółmi
Luna Lovegood - Andzia MP 13,5 - tu jak wyżej
Glizdogon - Arctic MP 13,5 - najśmieszniejsza postać ever w MP, może się równac jedynie z Renlym z MP28
Jack Sparrow - Furfon MP 14,5 - dorównywał praktycznie Barbossie Arctica w odzwierciedleniu postaci
Dexter - mremka MP EU - wspólne pisanie Dexa i rafalka to było coś smiley
Lincoln - Umbastyczny MP EU - Umba zajebiście przerysował Lincolna, jedna ze śmieszniejszych postaci w MP
Calista Walters - knopers MP 25 - za zapewnienie mnóstwa śmiechu kokpitom
Tara Cugana - Amaranta MP25 - dobrze poprowadzona postać, no i wspólna gra z Dores, w sumie jedyna prawdziwa przyjaciółka Dores, potrafiła jakoś do niej dotrzeć
Tyrion Lannister - Diego MP 28 - podobna sytuacja jak z Barbossą, postać świetnie oddana, co moim zdaniem było trudnym zadaniem, szkoda, że Diego tak szybko odpuścił
Renly Baratheon - Umbastyczny MP 28- druga najśmieszniejsza postać ever w MP, nawet nie pamiętam, ile razy popłakałam się ze śmiechu przy jego postach...




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 08-02-2015 20:30
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 08-02-2015 20:19
Fajne rankingi mremka i Othetwomansmiley Cersei i Krittag forever smiley ogolnie fajnie widziec ze swoje postacie komus sie podobaly ogolnie lub we wspolnej grze, tez zrobie takie cos, jesli tylko uda mi sie wylonic top5 bo z wieloma osobami dobrze mi się grałosmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 09-02-2015 21:44
miło się czyta o swojej postaci, zwłaszcza jeśli przypada komuś ona do gustu smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Faraday
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Frederick Frost

Postów: 2578

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 10-02-2015 00:29
Tyrion by Diego został legendarną postacią bo szybko wypadł z gry, zupełnie jak Kurt Cobain albo Janis Joplin. smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 04-04-2015 21:30
no i co? Gdzie wasze topki postaci?



Moje TOP 5 lokacji w HP:


1. Hogwart



Wiadomo, tu jest najwięcej akcji i mnóstwo różnych ciekawych pomieszczeń i tajnych przejść. A poza tym zamki są w porzo.

2. Londyn, Grimmauld Place 12



To jest idealny dom dla mnie. Mega chciałabym mieć ten dom Blacków, jest zajebisty smiley

3. Nockturn Alley



To taka mroczniejsza wersja Diagon Alley, poza tym sklep Borgina i Burkesa jest super smiley

4. Hogsmeade



Bo to taka rozszerzona wersja Diagon Alley. Miasteczko jest urocze, no i fajnie położone smiley

5. Dziurawy Kocioł + Diagon Alley





Zwłaszcza Dziuraw Kocioł mi się jakoś tak fajnie kojarzy, taka miła speluna smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 04-04-2015 21:35
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2015 11:05
To moje TOP5 przedmiotów jakich uczono w Hogwarcie (ale wybieram tylko z 12 podstawowych, których nauczono i z których były SUMY i OWUTEMY, teleprotacji, nauki latania i innych rzeczy typu klub pojedynków nie liczę)

1. Obrona przed Czarną Magią


Najciekawszy przedmiot moim zdaniem, dużo przydatnych rzeczy w starciach z ludźmi, w starciach z magicznymi stworzeniami itd. Mocno przydatne i na pewno interesujące.

2. Zaklęcia

Taki najzwyklejszy przedmiot, ale przydatny najbardziej, bo uczy takiej magii na co dzień, co można wykorzystywać i w domu i w pracy. Taka magia na życie.

3. Eliksiry

Przedmiot dający mnóstwo możliwości. Przecież to niesamowite ile różnych eliksirów można uwarzyć, szczęścia, prawdy itd. Taka wiedza może być bardzo przydatna.

4. Transmutacja

Jakoś zawsze imponowało mi to co robiła McGonagall i to co robili na zajęciach. Nie do końca wiem na ile to przydatne xD, ale na pewno fajne i widowiskowe.

5. Astronomia

Dziwny wybór trochę, ale w sumie astronomia nawet mugolska jest ciekawa, ale połączenie jej z magią i jakimiś grubszymi rozkminami jest spoko. No i w książce te zajęcia miały super klimat, że raz w tygodniu, na szczycie wieży, w nocy.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 05-04-2015 12:40
to i ja podam swój topik przedmiotów smiley


1. Obrona przed Czarną Magią

Wiadomo, że to najciekawszy przedmiot, oczywiście o ile nie prowadzi go Umbridge smiley
Chociaż w Durmstrangu ponoć nauczali samej czarnej magii smiley

2. Eliksiry

Osobiście zawsze lubiłam takie klimaty warzenia eliksirów, dodawania tajemniczym ingrediencji itp. smiley No i można uwarzyć sobie Felix Felicis smiley

3. Zaklęcia

Tak jak Umba, wiele przydatnych, ułatwiających życie zaklęć.

4. Zielarstwo

Tak, to nie żart smiley Osobiście w prawdziwym życiu interesują mnie takie rzeczy, jak różne rośliny i grzyby, szczególnie lecznicze i trujące, a także o różnym innym działaniu (grzybki, madragory itp ;P) Chodziłam sobie nawet na taki przedmiot na UW o roślinach, w których moc wierzono w dawnych czasach i bardzo mi się podobało. Dlatego uważam, że ten przedmiot także bardzo by mi się podobał smiley

5. Transmutacja

To chyba ostatni przedmiot, który jakoś by mnie interesował.

Reszta wydaje się być nudna, a najgorsze to chyba historia magii, wróżbiarstwo i mugoloznawstwo smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 05-04-2015 13:19
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2015 13:04
1. Eliksiry - wbrew pozorom przedmiot, który daje największą władzę jak go się ogarnie maksymalnie tylko trzeba mieć cierpliwość bo ważenie skomplikowanych eliksirów jest czasochłonne

2. Transmutacja - przy ogarnięciu pełnej transmutacji można robić wiele rzeczy i nie być nawet zauważonym bo kto przecie zwróci uwagę na jakiegoś żuka czy psa

3. Zielarstwo - podobnie jak u Arlety mnie takie rzeczy ciekawią i jest to przedmiot trochę podobny do eliksirów bo tu też nie ma od razu podanego wszystkiego na tacy w postaci zaklęć

4. Zaklęcia - z powodu przydatności nie wypada tego tutaj nie umieścić

5. Opieka nad magicznymi stworzeniami - lubię takie rzeczy i poznawanie dziwnych magicznych stworzeń choć przedmiot wolałbym mieć nie z Hagridem tylko tą kobitką co zawsze na zastępstwo przychodziła

Na końcu dodam, że nie rozumiem trochę tego pod jarania Obroną przed czarną magią. No ogólnie przydaje się jak używać zaklęć przeciw czarnej magii, ale choćby na zaklęciach czy transmutacji taka wiedza też jest pewno zawarta. Co innego jakby uczyli choć podstaw czarnej magii.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 05-04-2015 13:18
Co innego jakby uczyli choć podstaw czarnej magii.


no tak, to trzeba do Durmstrangu smiley
no albo ewentualnie mieć zajęcia z Crouchem pod postacią Moodiego smiley

ale po prostu na tych zajęciach się pewnie dużo dzieje, można się pojedynkować itp, a nie siedzi się w ławkach smiley


co do opieki nad mgicznymi stworzeniami, to mi się zawsze to kojarzy niestety z nieudolnością Hagrida, a poza tym w zimie zajęcia na zewnątrz jakoś mało pociągające mi się wydają. Co innego w cieplutkich szklarniach smiley




We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 05-04-2015 13:22
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 05-04-2015 13:30
Zielarstwo jest spoko i mam je na 6 miejscu, a Opiekę nad Magicznymi Stworzeniami na siódmym, ale pod warunkiem, że z tą Grubbly-Plank.
8 i 9 to chyba Runy i Numerologia. Mugoloznastwo i Wróżbiarstwo 10 i 11 są razem, a 12 Historia Magii xD Choć pewnie w czarodziejskim świecie mogli patrzeć na to inaczej i Mugoloznawstwo mogło im się super ciekawe wydawać.



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 25 z 41 << < 22 23 24 25 26 27 28 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum