Mistrz Przetrwania
  
Strona Główna ::  Forum ::  Szukaj
Maja 20 2024 22:00:22 
 
Nawigacja

Menu główne
Strona Główna
Forum
Szukaj

Mistrz Przetrwania
Podsumowanie MP
Co to jest?
Zasady
Rozbitkowie Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 550
Najnowszy Użytkownik: ofysa
Wątki na Forum

Najnowsze Tematy
Książki
Seriale
Hit czy Shit
Filmy/Klub Filmowy ":o"
Zadaj pytanie

Najciekawsze Tematy
Wyspa [9992]
Obóz Tamtych [6587]
Zabawa w telepatię [5441]
HAWKINS [3604]
ZLOsT [3580]
Last Seen Users
Umbastyczny 2 days
Otherwoman 2 weeks
chlaaron 3 weeks
Lincoln 5 weeks
mrOTHER 5 weeks
Diego 6 weeks
Flaku10 weeks
shimano11 weeks
Amaranta22 weeks
Andzia39 weeks
Wyszukiwarka


Zobacz Temat
Mistrz Przetrwania | Inne | HydePark
Strona 13 z 41 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Autor RE: TOP 5
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 13-09-2011 23:01
Z racji tego, że nie potrafię wybrać swojej ulubionej postaci z MP, zarówno w moim, jak i czyimś wykonaniu, macie największych przystojniaków wszystkich edycji MP. Taaaak, był mister, blablabla, ale to w ogóle się nie zgadzało z moimi typami. A, no i właśnie z Agusią o tym gadamy, ale to mniejsza smiley
NAMBER FAJF. Josh, Jeff, Liam
czwóreczka dla Martina! dżiiiz on był taki mega, póki nie obejrzałam Kac Vegas dwójki...
trzy: Sykes. wybór co najmniej dziwny, bo jeszcze pół roku temu miałam go za totalnego przeciętniaka. no ma coś w sobie.
zwei wiadomo, że Joachim smiley maatko, aż mi się przypomniało jak dostałam jego fotę od agusi dłuuugo przed tym, jak zdecydowała się to prowadzić smiley (ofc w blondzie jest brzydki)
1! postać pomijana, niezauważana w tłumie facetów, którzy się w MP przewinęli, a mianowicie Cormac! nie rozumiem kompletnie, czemu on odpadł w misterze tak szybko?! zdecydowanie we wszystkich MP najlepszy, mój typ <3
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
shan
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Shannon Rutherford

Postów: 3022

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2011 17:15
Top 5 moich Mp-owych postaci.
Jest ich tylko 5, więc musiałam jedynie poukładać smiley


5. Margaret Evans (MP 12)

Naprawdę nie wiem po co postanowiłam się wcielić w tą postać smiley. To miało być moje pierwsze MP bez żadnego stosunku (trzykrotnie zgwałcona przez Bernarda i to jeszcze jak nie miałam dostępu do kompa), po prostu normalne granie jakąś postacią, trochę nie wyszło... Margaret pukała się po kolaniesmiley

4. Luna Lovegood (MP 9)

Moja pierwsza postać w MP i mimo jej "kolorowego" życia, darzę ją sentymentem.
Miło też wspominam czasy MP 9, mojego jedynego na z24.pl, prócz MP 11, ale tam się nie nagrałam.

3. Dolores Umbridge (MP 13,5)

Naprawdę żałuję, że musiałam odejść z MP HP. Dolores grało mi się dobrze, mimo początku, przy którym stwierdziłam, że mogłam wziąć jednak Fleur. Może jeszcze będzie kiedyś Potterowa edycja i wrócę do tej postacismiley

2. Shannon Rutherford (MP 10)

Moja pierwsza postać na tej stronie i drugie miejsce zawdzięcza głównie temu, że to w końcu była Shannon. Grało mi się nią raz dobrze, raz źle, do dziś nie mogę sobie wybaczyć, że na początku edycji popsułam ją trochę latając jak głupia i starają się pomagać itd... w MP 15, będzie inaczej smiley

1. Veronica Fergusson (MP 13)

Postać, którą po pierwszym dniu gry znienawidziłam za zbyt dobre uosobienie i chęć zostawienia Dharmy w spokoju. Później nieco ją podreperowałam i w końcu, polubiłam.
W drugiej połowie MP 13, Veronicą grało mi się naprawdę dobrze.


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 14-09-2011 17:20
TOP 5 postaci z MP. Ale nie dam według miejsc, tylko alfabetycznie. Bo nie jestem w stanie ich uporządkować smiley


Ana-Lucia Cortez - wydaje mi się, że gdyby nie postać Any-Lucii to nie wciągnąłbym się w MP. Od początku bardzo podobał mi się styl jej prowadzenia przez jazeerę co po pewnym czasie zaowocowało udaną współpracą smiley Pamiętam jak którejś niedzieli wróciłem zmęczony po zajęciach na uczelni do domu i się okazało, że moja postać podczas mojej nieobecności, na widok rannej Any, nie mającej na sobie bluzki, wypluła jedzone w tym czasie ciastko smiley Bardzo miło wspominam grę Lincolnem z Lucy.


Effy Grey - pamiętam, że wiele osób nie lubiło tej postaci. Być może gdybym nie oglądał skins, też bym nie polubił. Ale ona właśnie miała taka być, nieco arogancka, mająca swój świat, ale gdzieś w głębi zagubiona. Nie licząc epizodu w MP10 z Meredith i w MP12 z Monicą, dopiero w MP13 miałem możliwość napisania trochę więcej postów z Muminką. Jedyne co bym poprawił w tej postaci, to to, że mogła być trochę bardziej pogodna. No i dłużej grać smiley


Elena Larionova - świetnie wykreowana postać przez Amelię. Zwłaszcza w MP10, chociaż ja możliwość gry z nią miałem dopiero w MP12 co na pewno mile wspominam. Jej zachowania typu: tupanie nogą gdy coś szło nie po jej myśli, ciągnięcie za rękaw gdy chciała coś interesującego pokazać, latające mydło, przeklęta łazienka, braterstwo krwi, Elson... Nie sposób wymienić przygód, które przeżyła Elena. A wszystko opisanie w bardzo fajny sposób.


Frank Lapidus - tutaj mógłbym wstawić wiele innych postaci, które mi się na przestrzeni tylu MP podobały, ale postanowiłem dać Franka. Mimo, że mrOTHER zbyt wielu postów tą postacią nie napisał, to jednak dała się ona zapamiętać z jak najlepszej strony. Pamiętam, że nawet mrO wybrałem na gracza edycji MP10 w podsumowaniu. Bardzo fajnie prowadził Lapidusa, przyprawiając o zawrót głowy wszystkie panie za sprawą białych włosów na klacie smiley


Suzanne Smithers - nie wierzę w to, że agusia uważa Su za swoją najgorszą postać. Bo ta postać była świetna. Pewna siebie, wesoła, żądna przygód, ale i wrażliwa, służąca dobrym słowem. Tylu postów co agusia, jedną postacią nie napisał na pewno nikt. Półtora roku już minęło od zakończenia MP10, a agusia wciąż mi się kojarzy z Su i na pewno jeżeli będzie grała w MP, to punktem odniesienia przy ocenieniu jej gry, będzie dla mnie to, jak grała Suzanne smiley


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 14-09-2011 20:30
Suzanne Smithers - nie wierzę w to, że agusia uważa Su za swoją najgorszą postać. Bo ta postać była świetna. Pewna siebie, wesoła, żądna przygód, ale i wrażliwa, służąca dobrym słowem. Tylu postów co agusia, jedną postacią nie napisał na pewno nikt. Półtora roku już minęło od zakończenia MP10, a agusia wciąż mi się kojarzy z Su i na pewno jeżeli będzie grała w MP, to punktem odniesienia przy ocenieniu jej gry, będzie dla mnie to, jak grała Suzanne smiley


zgadzam sięsmiley


zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-09-2011 17:34
Czas na moje TOP 5 ulubionych postaci ze wszystkich MP! Po wielu westchnieniach i rozmyślaniach, oto jak przedstawia się moja klasyfikacja końcowa smiley


1. Catherine Joyce (MP 14, panda)
Moja ulubiona postać ze wszystkich MP! Delikatna, a zarazem silna osobowość, do tego lekarka. Ma słabość do cierpienia drugiego człowieka, a gdy nie potrafi komuś pomóc, bardzo to przeżywa. Szczerze powiedziawszy to kocham takie osobowości smiley Nigdy się do tego nie przyznawałem, choć panda wiele razy mnie o to oskarżała, ale TAK! Catherine jest meeega! smiley



2. Dores LeSage (MP 12, Otherwoman)
Szczerze powiedziawszy, to na początku nie lubiłem tej postaci. Dewiancka morderczyni, szalona i wgl dziwna. Ale po jakimś czasie, a szczególnie po akcji 'What's a pitty?' Dores wymiotła konkurencję MP 12 i stała się moją ulubioną postacią. Codziennie śledziłem z chęcią jej poczynania. Otherwoman odwaliła kawał dobrej roboty, wymyślając najróżniejsze sposoby uśmiercania innych smiley



3. Bryan Henderson (MP 13, Umbastyczny)
Co tu dużo gadać smiley Początkowo Bryan był dla mnie obojętną postacią, tak samo zresztą Umbastyczny jako nowy forumowicz. Później, gdy Ashley z Bryanem się spotkali, znienawidziłem Bryana za 'głupią' Ashley. Ale jeszcze później, gdy Bryan zaczął nadrabiać punkty u Ashley, moje podejście do tej postaci zmieniło się o 180 stopni. Zacząłem dostrzegać bardziej jego zalety niż wady i dlatego go polubiłem. Nie wspominając o akcji lewatywa, bo to po prostu wymiata smiley



4. Eva Voronova (MP 13.5, panda)
Kolejna ulubiona postać smiley Co tu dużo gadać... Eva była chyba z tych wszystkich wymienionych postaci najbardziej niezdecydowaną, tajemniczą i przynajmniej z reguły 'ciemną' postacią. Jednak jak się później okazało, wcale nie była zła, tylko raczej zagubiona. Próbowała być tą 'dobrą' pomagając Dumbledore'owi. Poświęciła nawet swoje życie 'dla większego dobra' wiedząc, że pozycja i tak jest stracona.



5. Jack Sparrow (MP 14.5, Furfon)
Po prostu filmowy, kochany Jack smiley Furfon genialnie wcielił się w tą postać i za to wielki szacun bo ja bałbym się podjąć zadania prowadzenia słynnego kapitana. Świetne wątki humorystyczne, fajnie przedstawione 'upośledzenia' Jacka smiley Czekam na kontynuacją przygód Jacka i Barbossy smiley



Joachim Nott (MP 14, agusia)
Gdzieś to Agusia napisała, że nikt nie lubi jej Joachima, ale ja się z nią nie zgodzę. Ze wszystkich postaci agusi, najbardziej właśnie w pamięci mi zapadł Joachim! Uwielbiam moment pojawienia się po raz pierwszy tej oto postaci w MP. Uwielbiam go w roli 'łapacza kur'! Sądzę, że jeszcze kilka razy będę wracał do joachimowych postów smiley




Fear of a name increases fear of a thing itself.

Edytowane przez Arctic dnia 23-09-2011 13:02
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lincoln
Mistrz Gry

Avatar Użytkownika

Postów: 6254

Mistrz Gry

Dodane dnia 23-09-2011 12:13
TOP 5 moich postaci

1. Lincoln Malecky (MP10)
Domyślam się, że dla większości pierwsza postać jaką grali, była tą, którą najlepiej im się grało. Tak też było w moim przypadku. MP10 jako pierwsza edycja, w której miałem okazję grać, niepowtarzalna atmosfera, pisanie o wszystkim i niczym (czego w kolejnych edycjach nie udało się i raczej nie uda powtórzyć) sprawiało, że Lincoln był mi dość bliski. Chociaż jego zachowanie różniło się od mojego i nie był moim odzwierciedleniem. Chociaż jak patrzę na niego z perspektywy czasu, to zauważam jakieś podobieństwo. Jego się albo lubiło, albo nie - podobnie jest ze mną. Jeżeli uważam, że mam rację to jej bronię pomimo tego, że się takie zdanie komuś nie podoba. Co do genezy jego imienia i nazwiska. Imię nadałem na cześć Lincolna Burrowsa z serialu Prison Break. Nazwisko chciałem by było polskobrzmiące. Jako odtwórcę postaci wybrałem mojego ulubionego aktora z ulubionego filmu. Podobnie z charakterem, ma on związek z bohaterami filmów Amercian History X i trochę z Gran Torino. Chyba już żadną postacią nie będzie mi się pisało tak swobodnie jak nim. Ostatnio nawet napisałem nim epilog do MP10 i nieraz mam wrażenie, że spokojnie mógłbym nim przed długi czas jeszcze pograć. Ale lepiej zostawić go w spokoju, wracając do niego wspomnieniami.

2. Christian Walker (MP12)
Postać, która zasłynęła tym, że się bawiła w domek. Po MP10, w którym pisało się dość poważnie, przyszła edycja, w której narzucona fabuła miała marginalne znaczenie, a zamiast tego skupiało się na tworzeniu własnej. Mimo, że była to postać mało wyrazista, polubiłem Christiana. Miło wspominam podróż autokarem, rzucanie się śnieżkami z Monicą, dzielenie z nią i Eleną pokoju, wątek miłosny, psychodrinki, lądowanie na wyspie itd.

3. Liam Norton (MP13)
Postać, którą udało mi się wygrać najdłuższą edycję na tym forum. Zgłosiłem ją do gry w ostatnim momencie, namówiony do gry przez agusię. Początkowo bardzo jej nie lubiłem. Aktora wybrałem bez większego zastanawiania się. Z czasem jednak, głównie w czasie finału bardzo Liama polubiłem. Dopiero teraz widzę jak wiele można byłoby nim jeszcze napisać, w ilu wątkach wziąć udział, pograć z osobami, które już nie piszą, a w MP13 jeszcze były aktywne. Może bym nawet go dał na drugie miejsce, ale już niech zostanie jak jest.

4. Martin Celades (MP14)
Postać, do której przygotowania poświęciłem najwięcej czasu. Chciałem, żeby miała ciekawą historię, osobowość, fajnego aktora jako odtwórcę, ale niestety to nie wystarczyło by została przeze mnie polubiana. Oczywiście lubiłem ją, ale nie tak jak powyższe postacie. Wiele czynników miało na to wpływ, głównie brak czasu. Trochę żałuję, że nie miałem okazji bardziej jej rozwinąć i że została uśmiercona kilka tygodni przed zakończeniem edycji. Trudno, Martin! Ale miło wspominam lądowanie na początku gry, budowanie szałasu, ganianie dzika, epizodyczne rozmowy z Melody i Beatrice. To była zdecydowania najlepsza postać chlaaron i druga najlepsza po Lucy postać jazeery.

5. Sean Maceiras (MP Piraci)
Moja najbardziej sztywniacka postać, czego mam świadomość. Nie potrafiłem się wpasować w dewiancki styl MP Piraci, a że miałem ochotę pisać to wyszło jak wyszło. I znów najmilej wspominam grę z chlaaron i jazeerą. Zresztą, chyba z nikim więcej w tej edycji nie pisałem.

Podsumowując, każda kolejna postać jest coraz w niżej w rankingu. To w sumie nie powinno dziwić bo z czasem każdy się wypala i kolejne postaci traktuje mniej emocjonalnie. Chociaż to może nie jest do końca prawda, bo jak na razie Matta Payne'a lubię i o ile będzie z kim pisać, to powinien wyprzedzić co najmniej dwie osoby w rankingu moich ulubionych postaci.


4 lata temu było spoko, nie znał mnie nikt, a i tak przez czasu brak chciałem by tydzień miał 8 dni.
Jako 15-latek nie złożyłem wyjaśnień, gdy wziąłem za majka to już miałem lat 16.
Miałem swój numer 23, jak Sparrow, ale Walter nie Jack, #Fingerling.
Stąd się wzięło moje zamiłowanie do treści brat. A umrę pewnie całkiem młodo, mając nie wiem 42?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 30-09-2011 14:53
Top 5 koncertów, na których April chciałaby być. smiley

1. Queen, jakoś to pewnie nikogo nie zdziwiło, to mój zespół dzieciństwa i nie było innej opcji, aby na tym miejscu znalazł się ktoś inny. Miłość zaszczepiona w dzieciństwie przez mojego tatę pozostała do dzisiaj. Kocham ich wszystkie piosenki, a gdy słyszę głos Freddiego na plecach mam gęsią skórkę. Niestety jak wszyscy wiedzą, koncert jest niewykonalny. smiley

2. Ray Charles, kolejny wspaniały człowiek, który oddawał się muzyce z niesamowitą pasją, on po prostu szczerze ją kochał! Uwielbiam jego muzykę, jego głos, jego grę na instrumentach, po prostu człowiek był mega zajebisty, ale niestety też nie żyje. smiley

3. The Beatles, to proste, że musieli się tutaj Ci panowie znaleźć! Chyba na świecie nie istnieje osoba, która chociażby nie słyszała nazwy tego zespołu. Miłość Lajonowa(bo chyba mogę tak to nazwać), są świetni, co prawda nie dorównują Freddiemu, ale i tak są genialni! smiley Niestety, w całości składu koncert również niemożliwy.

4. Roy Orbison- pewnie większość zna go z piosenki ''pretty woman'', ale oprócz tego hitu miał wiele różnorakich, wspaniałych piosenek, w których także się zakochałam. Tak... to kolejna osoba, na której koncert się raczej nie wybiorę. smiley

5. Elton John! W końcu, ktoś kto żyje! smiley Ogólnie lubię jego utwory i grę na instrumencie, co prawda jest kilka piosenek, których nie trawię(smiley), ale ogólnie strasznie go lubię i mam małego fioła na jego punkcie. Bardzo, ale to bardzo chciałabym pojawić się na jego koncercie i, gdy będzie taka sposobność, to się nie zastanawiam tylko wsiadam w pociąg i jadę smiley Wiele osób go pewnie nie lubi przez jego orientację, ale mi to nie przeszkadza w jego muzyki! smiley




Edytowane przez April dnia 30-09-2011 14:56
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 17-10-2011 00:31
TOP ulubionych aktorów:



1. Helena Bonham Carter



tu nie było żadnych wątpliwości co do wyboru smiley

2. Johnny Depp



3. Geoffrey Rush



4. Michael Emerson



5. Alan Rickman






We are all evil in some form or another, are we not?

Edytowane przez Otherwoman dnia 17-10-2011 00:33
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Garver
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Jared McManaman

Postów: 180

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 22-10-2011 23:34
Ulubione litery alfabetu!

1.M- pierwsza litera mojego imienia (wszystkie imiona na ta literę są zajebiste)
2.Z- kojarzy mi się z Zagubionymi i z24
3.S- ma fajny kształt i wchodzi w skład moich inicjałówsmiley
4.E- ulubiona samogłoska
5.R- wielka, wielka, wielka, Niebieska eRka!
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 12:05
agusia, czy my przypadkiem nie chodzimy do tej samej szkoły? smiley

Mam to samo z matmą smiley Identyko, tylko że zamiast babki mam faceta smiley

Co do PO... też uczy mnie stary pryk niczym Bernard, tylko, że łysawy trochę. Też ma taką zasadę co do dziewczyn, że mini i duże dekolty gwarantują 5 z tego przedmiotu smiley

A co do toku nauczania z PO, to niestety pierwsza pomoc jest dopiero w 2 klasie, z tymi bombami itd. to się trochę pomęczysz w pierwszej smiley Ale później będzie fajnie, bo będzie na dziewczynach pokazywał 'pierwszą pomoc' smileysmileysmiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 15:26
Aga! Pokłony, że nie znalazła się tam fizyka! smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Umbastyczny
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cynthia Hickey

Postów: 11699

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 15:52
U mnie w LO był od PO młody pryk, czyli w sumie nie pryk smiley i za bycie kobietą miało już 5, a na religii za bycie kobietą ksiądz dawał nawet 6. smiley


Arctic, u mnie koleś pokazywał pierwszą pomoc na.... sobie smiley



A może w Ravenclawie
Zamieszkać Wam wypadnie
Tam płonie kij w odbycie,
Tam pedziem będziesz snadnie.
zagubieni24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Arctic
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 5455

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 15:53
Umbastyczny napisał/a:
Arctic, u mnie koleś pokazywał pierwszą pomoc na.... sobie smiley


No to nie mieliście aż tak ekscytujących lekcji jak my smiley


Fear of a name increases fear of a thing itself.
zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Lion
Użytkownik

Postać:
shimano

Postów: 12656

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 15:53
to ja też dam top 5 najgorszych, już 2 miesiące liceum za mną to można dać...

1. chemia - na 1 niezmiennie, co to w ogóle jestsmiley

2. j. niemiecki - wolałbym francuski....smiley

3. fizyka - nie będzie pokłonów od Aprilsmiley

4. matma (nie dość, że przeszedłem ten cholerny mat-fiz w gimnazjum i chciałem się uwolnić trochę od tego, to teraz oczywiście musiała się trafić stara, brzydka, gruba i wredna babasmiley ale w przeciwieństwie do chemii, rozumiem przynajmniej o czym w ogóle się uczęsmiley)

5. przedsiębiorczość - bardzo kiepsko te lekcje wyglądająsmiley


od razu 5 najlepszych?

1. j. polski (smiley)

2. wiedza o kulturze (smiley)

3. historia (smiley)

4. j. angielski (smiley)

5. geografia (smiley)

zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
April
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Christopher Jones

Postów: 6303

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 16:22
O żal, to moja lista w takim razie. smiley
Najgorsze przedmioty!
1. Chemia! - to dla mnie czarna magia, nic z tego nie rozumiem. smiley Jest mega nudna i bardzo się cieszę, że w III klasie już jej nie ma. Piątka Lajonie. smiley
2. Biologia- kolejny przedmiot ''który obdarzam niezwykłym uczuciem'' ze względu na moją panią, która nie uczy, tylko chodzi i mówi, że ''Mergal to szatan''. smiley
3. Geografia- ogólnie nic do tego przedmiotu bym nie miała, gdyby nie to że na semestr mam mniej więcej 14 ocen, co jest mega wkurzające.
4. Niemiecki- bez komentarza.
5. Łacina- Gramatyka jest trudna, słówka też... a mamy natłok materiału.

Ulubione przedmioty:
1. Fizyka- zostałam zaszczepiona tym w dzieciństwie, kiedy mój tato opowiadał mi o różnych zdarzeniach i tak mnie zaciekawił tym przedmiotem, że mi zostało. Ps. jak można nie lubić fizyki? smiley
2. Angielski- przedmiot jak przedmiot, mam dość sporo godzin w tygodniu i w sumie polubiłam ten język.
3. Historia- nie muszę się uczyć z tego przedmiotu, zapamiętuje wszystko na lekcji, więc jest cool.
4. WF
5. Matematyka- mam beznadziejną babkę, ale jako, że lubię fizykę, to matematyka nie sprawia mi większych problemów.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2011 16:46
Większość osób wymienia chemię i biologię i ja zapewne zrobiłabym tak samo, gdybym chodziła jeszcze do szkoły. I to mnie właśnie wkurza, że szkoła potrafi tak obrzydzić te przedmioty. Moja dodatkowo obrzydziła jeszcze geografię, która przedtem bardzo lubiłam. I właśnie z tego powodu poszłam na polonistykę, a nie na inny kierunek związany z naukami przyrodniczymi. I baaaaardzo żałuję, że nie wybrałam geologii (albo np. biologii) wcześniej, bo jak się może okazać, przedmioty nielubiane w szkole, są bardzo ciekawie prowadzone na studiach i można mieć z nich satysfakcję smiley


TOP moich ULUBIONYCH przedmiotów na drugim roku geologii w I semestrze:
(czy tez raczej od najbardziej lubianego do najmniej)

1. sedymentologia
2. geomorfologia i geologia czwartorzędu


3. mineralogia
4. tektonika
5. fizyka


6. hydrogeologia
7. gruntoznawstwo





We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
panda
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Cherrrie Swanson

Postów: 7730

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 18:04
No to pandzia też
top 5 najlepszych
1. WOS i Historia! <3333333333333333333333333 Nic dodać, nic ująć, prościzna, a nauka obu przedmiotów to dla mnie sama przyjemność. W gimie miałam słabą nauczycielkę, mimo tego już wtedy wiedziałam na jaki profil idę i nie zawiodłam się, jestem cholernie zadowolona, no i dostałam nauczyciela z pasją, a to bardzo ważne i rzadko spotykane w polskich szkołach smiley
2. historia muzyki - przedmiot, który mam w szkole muzycznej, z racji sympatii do historii ogólnie, i uwielbienia muzyki, połączenie wprost idealne. Lekcje trochę przynudzają, ale wiedza przychodzi szybko i można dużo faktów kojarzyć, bo jedno wynika z drugiego.
3. j. polski - mimo nauczycielki faworyzującej pewną grupę ludzi, jest naprawdę okej. I nie rozumiem, jak można nie lubić omawiać tekstów, a wierszy szczególnie.
4. j. angielski - bo lubię, jak nic nie robię i mam piątki smiley Moja wiedza pochodzi raczej spoza lekcji (seriale często oglądam bez napisów, czytam książki, no i muzyka przede wszystkim), dzięki czemu na lekcjach jest lajtowo.
5. j. francuski/kształcenie słuchu - pierwszy przedmiot w sumie jak nie przedmiot, bo uczę się dodatkowo. Sprawia mi mega frajdę uczenie się tego języka i póki co (3 rok zaczęłam) nie mam z nim żadnych problemów. Kształcenie natomiast lubię, bo sobie siedzę i zaliczam obecności, do tego śmieję się z mojej klasy jak nie potrafią rozpoznać przewrotu albo dominanty smiley

Top 5 najgorszych
1. HARMONIA, czyli nauka o współbrzmieniach. nosz cholera jasna. Męczę się z tym czymś drugi rok, a już mam wrażenie, że ze sto lat. Siedzę jak na tureckim kazaniu, coś jak na fizyce. Najbardziej wnerwia mnie to że coś gdzieś można zrobić, a tu już nie, a w ogóle to potem się okazuje, że można, ale pod pewnymi warunkami, albo najlepsze - zależy co jest przed, a co po danej funkcji. Najlepsze jest to, że nauczyciel tłumaczy nam jak najprościej może, i jest świetnym człowiekiem ogólnie, ale za Chiny ludowe my i tak tego nie zrozumiemy, więc dla świętego spokoju kiwamy głową.
2. awans z miejsca trzeciego dla BIOLOGII. w LO najgorszy przedmiot ever, bo nienawidzę się uczyć czegoś na pamięć, po prostu krew mnie zalewa jak otworzę zeszyt i wiem, że mi się to w ogóle nie przyda, a uczyć się muszę.
3. spadek z miejsca drugiego - NIEMIECKI. O ile w gimnazjum nienawidziłam języka i nauczycielki, o tyle w LO zostało tylko to drugie. Pani doskonale zdaje sobie sprawę, że nikt w naszej grupie niemieckiego nie lubi i nie umie, więc tłumaczy, i tak w miarę po ludzku nawet.
4. FIZYKA. aż dziwne, że tak daleko. Może dlatego, że sam przedmiot nie jest zły, i jak bym się przyłożyła i pomyślała zamiast słuchać monologu mojego kumpla na temat cycków naszej nauczycielki, zaczęła robić te cholerne zadania.
5. Akompaniament, w sumie żaden przedmiot, no ale. Nie lubię, jak ktoś mi narzuca interpretację i uważa, że tak jest lepiej. Skoro mam jakoś napisane, no to tak gram, a nie jakaś pani przy fortepianie mówi mi jak mam stawiać palce. Nie ucz ojca dzieci robić, kobieto.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
adi1991
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postać:
Wojciech Janusz

Postów: 7387

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 18:15
No to i ja wymienię swoje przedmioty od najbardziej lubianego do najmniejsmiley

1. Kartografia i Topografia - koleś od wykładu trochę dziwny ale ćwiczenia są po prostu megasmiley
2. Geografia ekonomiczna - bardzo fajne ćwiczeniasmiley
3. Technologie informacyjne - ogólnie spoko bo tylko Corela ogarniamy na zajęciach ale szkoda że jest to w piątek i prawie zawsze mi się strasznie spać po czwartku chce na tym
4. Astronomiczne podstawy geografii - by zaliczyć wystarczy chodzić a jak się już jest to zazwyczaj sobie na laptopie gramsmiley
5. Geografia społeczna - fajne ćwiczenia ale kobieta od wykładów mnie denerwuje
6. Podstawy geografii - materiał łatwy raczej ale nudny
7. Matematyka i statystyka - nie jest źle ale najgorszy przedmiot na I roku w I semestrze

Ogólnie rzecz biorąc wcale nie żałuję że poszedłem na gegrę mimo roku na ochronie środowiskasmiley


Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
mremka
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 3037

Mistrz Przetrwania

Dodane dnia 26-10-2011 19:23
To ja też sobie opisze przedmioty, klasyfikując je wg fajności chyba pierwszy raz ever smiley

1. Praktyczna nauka umiejętności - to jest przedmiot, który lubię chyba najbardziej. Kłujemy się nawzajem igłami, mamy dostęp do najfajniejszych odczynników, robimy rozmazy krwi, które potem wybarwiamy i oglądamy pod mikroskopami. Zdecydowanie jeden z ciekawszych.

2. Psychologia - chociaż jestem umysłem niehumanistycznym, na psychologię chodzę akurat ze sporą przyjemnością. Mamy profesora, który bardzo ciekawie tłumaczy różne zachowania ludzkiej psychiki i momentami aż korci żeby część z nich przetestować na ludziach w bliższym i dalszym otoczeniu smiley

3. Biochemia kryminalistyczna - tak naprawdę wszyscy od pierwszego roku czekali na ten przedmiot, żeby poczuć się jak w Si Es Aj smiley Na razie porównywaliśmy tylko zgodność genetyczną dwóch włosów, no i koła są dosyć trudne ale jest fajny klimat, więc to się liczy.

4. Anatomia - anatomia jest przedmiotem niesamowicie ciekawym, ale również strasznie trudnym. Chyba pierwszą łzę na studiach uroniłam właśnie wtedy, kiedy przyszło mi się nauczyć wszystkich kości w czaszce smiley Poza tym osobiście strasznie źle reaguję na zajęcia w prosektorium, ale to się nie będę rozpisywała, bo temat dość przerażający i momentami koszmarny, relację z ćwiczeń praktycznych mogę udostępnić chętnym na pw. smiley Podsumowując: lubię anatomię do momentu gdy nie pada hasło "ubierzcie fartuchy i rękawiczki, idziemy do trupków".

5. Socjologia - przedmiot na którym akurat przerabiamy różne trudne tematy, i na niektórych ćwiczeniach toczą się tak zaciekłe dyskusje niczym na z24 w temacie o eutanazji albo homoseksualistach. Ja akurat lubię kulturalne wymiany zdań na poziomie, podparte logicznymi argumentami więc również jeden z lepszych przedmiotów, choć - o dziwo! - też raczej humanistyczny smiley

6. Histologia - czyli oglądanie tkanek pod mikroskopem. Przedmiot raczej ciekawy, chociaż ma spory minus za to, że to co się obejrzy potem trzeba w ramach zaliczenia narysować. Jest to dla mnie olbrzymim wręcz wyzwaniem, szczególnie że do 5 roku życia moja mama musiała podpisywać moje rysunki żeby nie zapomnieć co w moim zamyśle przedstawiały, bo ciężko było odróżnić samochód od żyrafy. smiley

7. Diagnostyka parazytologiczna - nauka o pasożytach. Okej, niby całkiem interesujące ale oglądanie zdjęć nicienia Loa Loa wychodzącego z ludzkiego oka nie należy do jednych z przyjemniejszych doświadczeń. smiley

8. Epidemiologia - nuda, nuda, nuda. Nawet wykłady są z tego obowiązkowe. Siedzę i słucham na temat procentowego rozkładu zatruć piestrzenicą kasztanowatą wśród dzieci do 14 roku życia. Jedyny plus - prowadzący trochę niedowidzi, więc mogę skoncentrować się na robieniu nonogramów, ewentualnym spaniu.

9. Diagnostyka izotopowa - według mnie stworzenie takiego przedmiotu nieco mija się z celem, bo sam temat promieniotwórczości po 3 zajęciach jest już tak wyeksploatowany że prowadzący sami dobrze nie wiedzą co z nami robić i uczymy się robić sobie zdjęcia rentgenowskie. Mam nadzieję że mnie nie na promieniują i nie skończę jak Maria C.-S. smiley

10.Chemia fizyczna - Wrota Piekieł, Dziecko Szatana, Przedmiot który zabija. Pokrótce: wyrażanie za pomocą praw fizyki zmiany zachodzące podczas reakcji chemicznych, wszystko okraszone sporą ilością różniczek, pochodnych i całek. Po pierwszych dwóch ćwiczeniach czuję się jakbym pomyliła uczelnie i z jakiegoś niezrozumiałego powodu wylądowała na politechnice, z wykładu zaś wyniosłam tyle, ile zapewne wyniosłabym z wykładu na temat arabskiej ortografii prowadzonego przez chińczyka z wadą wymowy. Dramat.


z24 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: TOP 5
Otherwoman
Administrator

Avatar Użytkownika

Postać:
Trey

Postów: 17695

Administrator

Dodane dnia 26-10-2011 19:39
"ubierzcie fartuchy i rękawiczki, idziemy do trupków".


dla mnie to by była najciekawsza część ćwiczeń pewnie ;p (możesz mi napisać szczegóły na pw smiley) Niestety medycyna to nie dla mnie. Po pierwsze: "mój mózg nie jest tak bardzo rozszerzony", jak mawiał klasyk i nie ogarnęłabym tego ogromu nauki. Po drugie - zwyczajnie nie lubię spraw związanych z lekarzami itp.

Biochemia kryminalistyczna


widziałam to u nas na chemii, można się było na coś takiego zapisać smiley


Histologia - czyli oglądanie tkanek pod mikroskopem. Przedmiot raczej ciekawy, chociaż ma spory minus za to, że to co się obejrzy potem trzeba w ramach zaliczenia narysować.



mam podobnie na sedymentologii przy badaniu mikrofacji skał węglanowych - jest ciekawie, dopóki nie trzeba narysować tego, co widać pod mikroskopem (swoją drogą to co widać, nieraz jest zadziwiająco ładne)




We are all evil in some form or another, are we not?
GG: 7594540 zagubieni24.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 13 z 41 << < 10 11 12 13 14 15 16 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w Shoutboksie.

Otherwoman
14/04/2024 11:39
smiley

Lincoln
11/04/2024 15:55
Zapłacone, zalogowane, do zobaczenia za rok na forum smiley

Otherwoman
10/04/2024 09:26
Rok temu też było chyba 200 z tego co pamiętam

mrOTHER
10/04/2024 09:11
no dobra, zalogowalem sie. Do zobaczenia za rok xd

mrOTHER
10/04/2024 09:10
200 zł za zwykły hosting na własnej domenie? Cenią się skubańce

Umbastyczny
08/04/2024 19:38
<3

Diego
07/04/2024 22:50
Welcome in another life brotha 🫣

Otherwoman
07/04/2024 20:15
może się ktoś zgłosi oprócz nas smiley

Otherwoman
07/04/2024 20:05
ok, zrobiłam przelew - 200 zł

Otherwoman
07/04/2024 17:46
smiley

Umbastyczny
05/04/2024 20:20
jasne, ja na pewno się dorzucę smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:25
postaram się w weekend zapłacić i będzie znowu zbiórka smiley

Otherwoman
05/04/2024 17:24
przyszedł mi mail o wygaśnięciu hostingu za trzy dni

Otherwoman
10/03/2024 21:41
smiley

chlaaron
09/03/2024 23:09
smiley

Otherwoman
09/03/2024 18:03
Umba, pw smiley

shimano
29/02/2024 22:08
olol

Otherwoman
01/02/2024 21:53
o, nie ma Kinga - wreszcie jakiś inny autor ma szanse na wygraną

Otherwoman
01/02/2024 21:47
lol widzę nową kategorię w plebiscycie na lc - romantasy smiley

Otherwoman
01/02/2024 21:40
smiley

Archiwum